University of Texas at Tyler

Wstęp

University of Texas at Tyler Ben and Maytee Fisch College of Pharmacy oferuje Pharm.D. Stopień w innowacyjnym formacie zorientowanym na studenta, który przygotuje Cię do zostania wyjątkowym farmaceutą.

Jako student farmacji na University of Texas at Tyler , będziesz jednym z pierwszych w kraju, który skorzysta z programu nauczania skoncentrowanego na nauce zespołowej, interaktywnym formacie, który okazał się skuteczniejszy w angażowaniu studentów niż tradycyjne wykłady w klasie. Będziesz aktywnym uczestnikiem procesu uczenia się, pod kierunkiem wydziału ekspertów oddanych Twojemu sukcesowi.

Szkoła farmaceutyczna mieści się w WT Brookshire Hall, pierwszorzędnym obiekcie zaprojektowanym specjalnie do wspierania uczenia się zespołowego.

University of Texas at Tyler Pharm D. Program studiów jest czteroletni i wymaga co najmniej dwóch lat studiów wstępnych.

Jeśli jesteś zainteresowany podjęciem studiów licencjackich, które spełniają wymagania wielu zawodów związanych z opieką zdrowotną, sprawdź University of Texas at Tyler Pre-Med Academy. Akademia Pre-Med zapewnia doradztwo i wsparcie w celu budowania studentów na konkurencyjnych kandydatów na studia magisterskie w zawodach medycznych.

Lokalizacje

  • University Boulevard,3900, 75799, Tyler

pytania