University of Southern California

Wstęp

University of Southern California Dornsife College of Letters, Arts and Sciences jest akademickim rdzeniem University of Southern California . Nasza różnorodna społeczność zajmuje się naukami przyrodniczymi, naukami społecznymi i humanistycznymi, badając podstawowe pytania dotyczące tego, kim jesteśmy, jak działa świat i co możemy zrobić, aby ulepszyć i wzbogacić społeczeństwo.

Nasz wydział przekracza granice wiedzy i wyposaża studentów w umiejętności uczenia się przez całe życie, które umożliwiają im sprostanie wyzwaniom o niezwykłej złożoności społecznej i technicznej. Poza salami lekcyjnymi i laboratoriami nasi naukowcy współpracują ramię w ramię z liderami z sektora publicznego i prywatnego, wprowadzając nowe sposoby myślenia do projektów, które wymagają ich wiedzy.

Niektórych z najbardziej utalentowanych studentów na świecie przyciąga University of Southern California Dornsife ze względu na swoje innowacyjne kursy i dostosowywane programy studiów. A ponieważ nie zadowalają się czekaniem do ukończenia studiów, aby wywrzeć wpływ, każdy student uczestniczy w praktycznej nauce opartej na doświadczeniu, która przekształca myśl w działanie.

Lokalizacje

  • 0007, South Los Angeles

pytania