Westford University College

Wstęp

Przeczytaj oficjalny opis

Westford University College

Westford zdobył nagrodę "klient Delight" z MENAA Awards drugi rok z rzędu w 2015 i 2016 roku

Westford University College (WSoM) jest instytucją edukacyjną z siedzibą w ZEA i mieć solidną obecność w Wielkiej Brytanii, na Bliskim Wschodzie, w Indiach i Afryce Południowej z zamiarem zapewnienia renomowanych i zaawansowanych kwalifikacji Wielkiej Brytanii i europejskiego opartego i szkolenia zarządzania do aspirujących społeczności zamieszkujących Azja, Afryka i Bliski Wschód. Nasze kwalifikacje są uwierzytelniane i akredytowane przez renomowanych akredytowanych zamawiających akademicki organów, szkół wyższych i uniwersytetów z Wielkiej Brytanii. Oferujemy międzynarodowo uznanych programów studiów licencjackich i podyplomowych pocztowych, które pozwolą naszym uczniom, aby przyćmić i odznaczają się korzystnymi arenach i zwiększenia ich dążenie do doskonałości w wybranej kariery lub szkolnictwa wyższego.

Westford University College czerpie z najlepszych światowych praktyk w zakresie kształcenia online i pedagogiki; wynik jest interaktywna, dynamiczna marka kształcenia akademickiego umiejętnie dostosowane do regularnych studentów i specjalistów pracujących.

Westford University College optymalnie wykorzystuje zaawansowaną technologię i moc internetu do daje bezcenną naukę, jak również globalne doświadczenie sieci.
Wizja
Westford University College przewiduje się wśród najlepszy wybór dla aspirantów kariery zarządzania poprzez dostarczanie najbardziej aktualnych, istotnych i wysokiej jakości edukacji zmieszany z rozwojem umiejętności do ambitnych studentów poszukujących możliwości w organizacji światowych, a tym samym zmniejszenie dystansu pomiędzy edukacji i zatrudnienia.
Misja
Westford University College ma kształtować i przemieniać aspirującego pokolenie ludzi o zróżnicowanych środowisk skutecznych liderów i menedżerów jutra z poczuciem odpowiedzialności społecznej, korporacyjnych i etycznych, zapewniając lepszą edukację i szkolenia z zakresu zarządzania, w ten sposób, aby je wyposażyć, by stać się zdolny do przenoszenia wymagające zadania.
Ta szkoła oferuje programy z:
  • Język angielski

Widzieć Health Dyplomy » Widzieć Dyplomy studiów podyplomowych » Widzieć Bachelor of Business Administration » Widzieć Zaoczne studia MBA » Widzieć Roczne MBA » Widzieć Studia magisterskie » Widzieć MBA »

Programy

Ta szkoła oferuje również:


PG Diploma in Healthcare Management and Leadership - CIQ, Wielka Brytania

Online Stacjonarne W pełnym wymiarze godzin W niepełnym wymiarze czasu 10 tygodnie Otwarta rekrutacja Zjednoczone Emiraty Arabskie Sharjah United Arab Emirates Online Nigeria Lagos Republika Południowej Afryki Cape Town Kuwejt Kuwait City Arabia Saudyjska Riyadh Singapur Singapore Online Jeddah Bahrajn Bahrain Online Ghana Accra Wybrzeże Kości Słoniowej San-Pedro Dubai Kanada Canada Online Indie Mumbai Malezja Malaysia Online Namibia Aus Wielka Brytania UK Online + 31 więcej

Jakość opieki zdrowotnej jest kluczowa dla dobrobytu narodu i ważne jest posiadanie organizacji, które chciałyby mierzyć się zgodnie z międzynarodowymi standardami. Kursy mają na celu zapewnienie pracownikom służby zdrowia wiedzy i umiejętności potrzebnych, aby być skutecznym menedżerem w sektorze opieki zdrowotnej, wyposażając uczestników ze zrozumieniem zewnętrznego kontekstu działania organizacji opieki zdrowotnej, sposobu zarządzania nimi i technik analitycznych, które można zastosować w procesach decyzyjnych w sektorze zdrowia. [+]

Jakość opieki zdrowotnej jest kluczowa dla dobrobytu narodu i ważne jest posiadanie organizacji, które chciałyby mierzyć się zgodnie z międzynarodowymi standardami. Kursy mają na celu zapewnienie pracownikom służby zdrowia wiedzy i umiejętności potrzebnych, aby być skutecznym menedżerem w sektorze opieki zdrowotnej, wyposażając uczestników ze zrozumieniem zewnętrznego kontekstu działania organizacji opieki zdrowotnej, sposobu zarządzania nimi i technik analitycznych, które można zastosować w procesach decyzyjnych w sektorze zdrowia. Studenci tego przedmiotu poznają następujące kluczowe zagadnienia:

Zapoznaj się ze strukturą i kulturą organizacji opieki zdrowotnej, w tym z zachowaniem organizacyjnym w branży medycznej.Mają dobrą wiedzę na temat zarządzania zmianami i rozwoju organizacyjnego w środowiskach służby zdrowia.Poznaj strategie opieki zdrowotnej, opracuj strategiczne plany opieki zdrowotnej i dowiedz się o programach akredytacyjnych opieki zdrowotnej.Dowiedz się o jakości opieki zdrowotnej, bezpieczeństwie pacjentów i zapobieganiu błędom medycznym.Zrozumieć zarządzanie opieką zdrowotną i kwestie przywództwa.Zdobyć podstawową wiedzę z zakresu finansów opieki zdrowotnej... [-]

Kontakt
Adres lokalizacji
Westford School of Management
UAE Centre
Second floor – BM Towers, Sharjah–Dubai Highway
Al Nahda

Sharjah, Sharjah, AE
Media społecznościowe
Adres lokalizacji
Cape Town, Western Cape, ZA
Media społecznościowe
Adres lokalizacji
Kuwait City, Al Asimah Governate, KW
Media społecznościowe
Adres lokalizacji
Riyadh, Riyadh Province, SA
Media społecznościowe
Adres lokalizacji
Singapore Online, SG
Adres lokalizacji
Jeddah, Makkah Province, SA
Media społecznościowe
Adres lokalizacji
Bahrain Online, BH
Media społecznościowe
Adres lokalizacji
Accra, Greater Accra Region, GH
Media społecznościowe
Adres lokalizacji
San-Pedro, Bas-Sassandra Region, CI
Media społecznościowe
Adres lokalizacji
Dubai, Dubai, AE
Media społecznościowe
Adres lokalizacji
Canada Online, CA
Adres lokalizacji
Nigeria Online, NG
Media społecznościowe
Adres lokalizacji
Mumbai, Maharashtra, IN
Adres lokalizacji
Cape Town, Western Cape, ZA
Media społecznościowe
Adres lokalizacji
Abu Dhabi, Abu Dhabi, AE
Adres lokalizacji
Malaysia Online, MY
Adres lokalizacji
Aus, Karas Region, NA
Media społecznościowe
Adres lokalizacji
Westford School of Management LTD
20-22 Wenlock Road
London, N1 7GU
United Kingdom

UK Online, GB