Westford School of Management

Wstęp

Przeczytaj oficjalny opis

Westford Szkoła Zarządzania

Westford School of Management (WSoM) jest instytucją edukacyjną z siedzibą w ZEA i mają dobrą obecność na Bliskim Wschodzie, w Indiach i Afryce Południowej z zamiarem zapewnienia renomowanych i zaawansowanych kwalifikacji Wielkiej Brytanii i europejskiego opartego i szkolenia z zakresu zarządzania dla początkujących społeczności żyjących w Azji , Afryki i Bliskiego Wschodu. Nasze kwalifikacje są uwierzytelniane i akredytowane przez renomowanych akredytowanych zamawiających akademicki organów, szkół wyższych i uniwersytetów z Wielkiej Brytanii. Oferujemy międzynarodowo uznanych programów studiów licencjackich i podyplomowych pocztowych, które pozwolą naszym uczniom, aby przyćmić i odznaczają się korzystnymi arenach i zwiększenia ich dążenie do doskonałości w wybranej kariery lub szkolnictwa wyższego.

Westford Szkoła Zarządzania czerpie z najlepszych światowych praktyk w zakresie kształcenia online i pedagogiki; wynik jest interaktywna, dynamiczna marka kształcenia akademickiego umiejętnie dostosowany do regularnych studentów i profesjonalistów.

Westford Szkoła Zarządzania optymalnie wykorzystuje zaawansowaną technologię i moc Internetu, aby dać Ci bezcenną naukę, jak również globalne doświadczenie sieci.

Wizja Westford Szkoła Zarządzania przewiduje się wśród najlepszy wybór dla aspirantów kariery zarządzania, dostarczając najbardziej aktualne, istotne i wysokiej jakości edukacji zmieszany z rozwojem umiejętności do ambitnych studentów poszukujących możliwości w organizacji światowych, a tym samym zmniejszenie dystansu pomiędzy edukacji i zatrudnienia.

Misja Westford Szkoła Zarządzania ma kształtować i przekształcić aspirujący generację ludzi o zróżnicowanych środowisk skutecznych liderów i menedżerów jutra z poczuciem odpowiedzialności społecznej, korporacyjnych i etycznych, zapewniając lepszą edukację i szkolenia z zakresu zarządzania, w ten sposób, aby wyposażyć je stać się stanie obsługi wymagających zadań.

Ta szkoła oferuje programy z:
  • Język angielski

Widzieć Dyplomy »

Programy

Ta szkoła oferuje również:

Dyplom

Dyplom Pg W Zarządzania Opieką Zdrowotną I Przywództwa - Eduqual, Uk

Stacjonarne lub online W pełnym wymiarze godzin W niepełnym wymiarze czasu 10 tygodnie Otwarta rekrutacja Zjednoczone Emiraty Arabskie Sharjah Zjednoczone Emiraty Arabskie online Arabia Saudyjska Jeddah Oman Oman online Ras Al Khaimah Dubai Abu Dabi Muszkat Katar Doha Katar online Arabia Saudyjska online Kuwejt Kuwejt online Nigeria Nigeria online Sudan Sudan online + 20 więcej

Opieki zdrowotnej jakości ma kluczowe znaczenie dla dobra narodu i ważne jest, aby organizacje, które chcą zmierzyć się przed międzynarodowych kursów standards.The starała się zapewnić pracownikom służby zdrowia w wiedzę i umiejętności potrzebne do skutecznego menedżera w sektorze opieki zdrowotnej, wyposażając uczestników ze zrozumieniem sytuacji zewnętrznej, w których działają organizacje opieki zdrowotnej, jak są zarządzane i technik analitycznych, które mogą być stosowane do procesów decyzyjnych w sektorze zdrowia. [+]

Opieki zdrowotnej jakości ma kluczowe znaczenie dla dobra narodu i ważne jest, aby organizacje, które chcą zmierzyć się przed międzynarodowych kursów standards.The starała się zapewnić pracownikom służby zdrowia w wiedzę i umiejętności potrzebne do skutecznego menedżera w sektorze opieki zdrowotnej, wyposażając uczestników ze zrozumieniem sytuacji zewnętrznej, w których działają organizacje opieki zdrowotnej, jak są zarządzane i technik analitycznych, które mogą być stosowane do procesów decyzyjnych w sektorze zdrowia. Studenci będą uczyć się tego przedmiotu następujące podstawowe zagadnienia: Zrozumieć strukturę organizacji opieki zdrowotnej i kultury, w tym zachowania organizacyjne w sektorze opieki zdrowotnej. Mają dobrą wiedzę na temat zarządzania zmianą i rozwoju organizacji w środowiskach medycznych. Zrozumieć strategie opieki zdrowotnej, opracowania planów strategicznych i zdrowotne wiedzieć o systemach opieki zdrowotnej akredytacji. Wiedzieć o jakości opieki zdrowotnej, bezpieczeństwa pacjentów i zapobiegania błędów medycznych. Zrozumieć zarządzanie opieki zdrowotnej i problemy przywódcze. Zdobycie podstawowej wiedzy na temat opieki zdrowotnej, finansowej Kwalifikacje: PG Diploma in Healthcare Zarządzanie i przywództwo Czas trwania: 10 tygodni Forma dostawy: Weekend czas / Część Spożycie: Rolling dolotowy Na miejscu Campus: Zjednoczone Emiraty Arabskie Online: Dostępny [-]

Kontakt
Adres lokalizacji
Westford School of Management
UAE Centre
Second floor – BM Towers, Sharjah–Dubai Highway
Al Nahda

Sharjah, AE
Adres lokalizacji
Westford School of Management
Head Office
2nd floor, Vijaya Complex
Chempumukku, Kochi -24

Kerala, Kerala IN
Adres lokalizacji
Westford School of Management,
8D, Aminity center, RAKIA. Ras al khaimah

Ras Al Khaimah, AE
Adres lokalizacji
C/o LAPT Education,
Knowledge Village,
Dubai.

Dubai, AE
Adres lokalizacji
Westford School of Management
1st Floor, Al Hilal Building,
Al Falah Street, PO Box 129354,
Abu Dhabi, United Arab Emirates

Abu Dhabi, AE
Adres korespondencyjny
Westford School of Management, Muscat, Oman
Muscat, OM
Adres lokalizacji
Muscat, OM
Adres korespondencyjny
Westford Business School, Doha, Qatar
Doha, QA
Adres lokalizacji
Doha, QA
Adres korespondencyjny
Doha, QA
Adres lokalizacji
Qatar Online, QA
Adres lokalizacji
Saudi Arabia Online, SA
Adres lokalizacji
Kuwait Online, KW
Adres lokalizacji
Nigeria Online, NG
Adres lokalizacji
Jeddah, SA
Adres lokalizacji
Westford School of Management,
Creative City, Fujairah Free Zone,
Fujairah

Fujairah, AE
Adres lokalizacji
Bangalore, Karnataka, IN
Adres lokalizacji
New Delhi, Delhi, IN
Adres lokalizacji
London, Anglia, GB
Adres lokalizacji
AL Ain, AE
Adres lokalizacji
Singapore Online, SG
Adres lokalizacji
Singapore, SG