Najlepsze uniwersytety, uczelnie i szkoły biznesu w

Na tej stronie możesz sprawdzić uniwersytetów, kolegiów i szkół biznesu w . Będzie łatwo znaleźć wszystkie informacje na temat najlepszych uczelni w rankingu w . Kliknij na "Czytaj więcej " Szczegółowy opis uczelni oraz przegląd oferowanych programów studiów.

Znajdź uniwersytetów w i przeglądać swoje programy, aby znaleźć te, które odpowiadają Ci najbardziej. Pobierz wszystkie informacje na temat różnych możliwości studiowania w i porównać Czesne i długość studiów. Możesz zaoszczędzić czas i uczelni kontaktowe w bezpośrednio: wypełnić "Zadaj pytanie o " formularza, który będzie można umieścić w kontakcie z biurem rekrutacji.

Rozpocznij wyszukiwanie dla swojej przyszłej edukacji od razu!

1 Wyniki z Wyspy Dziewicze Stanów Zjednoczonych

University of the Virgin Islands

BSc Wyspy Dziewicze Stanów Zjednoczonych StCroix StTomasz Stany Zjednoczone Charlotte Amalie September 2018 + 1 więcej

Dlaczego się na Uniwersytet Wysp Dziewiczych uczelni pierwszego wyboru? Czesne jest bardzo przystępne. UVI oferuje szeroką gamę programów studiów. UVI oferty kształcenia ustawicznego non-stopnia i kursy certyfikatów w ramach wspólnotowego zaangażowania i kształcenia ustawicznego (komórki) Center. UVI jest akredytowany przez Komisję Szkolnictwa Wyższego członkowskich Stowarzyszenia Środkowym. Średnia wielkość klasa jest na tyle mała, aby studenci mogli uczestniczyć w znac… [+] zący sposób i otrzymać indywidualne uwagę niezbędne do osiągnięcia sukcesu. UVI jest zaawansowany technologicznie i ma kilka laboratoriów naukowych i komputer do użytku studentów. UVI oferuje mieszkania na terenie kampusu na wyspach St. Thomas i St. Croix (podwójne i pojedyncze oferty noclegowe). UVI jest częścią Narodowego Student Exchange (NSE) programu z ponad 170 instytucji w USA Mainland. UVI uczestniczy również w programach wymiany studentów z Uniwersytetu Emory w Atlancie, GA, Oxford College w Atlancie.; State University of New York w New Paltz, New Paltz, NY; Universidad Internacional i (UNINTER) w Cuernavaca w Meksyku. UVI oferuje zdrowe środowisko kampusu. To naukowo zorientowany, przywództwo student, sportowiec i organizacje religijne. Istnieje również bracia z powodu (BWC) organizacji i studenckie z przynależności narodowej. Choć małe i geograficznie oddzielone od kontynentu amerykańskiego, UVI liczy studenta, który jest międzynarodowym w makijażu i globalne w programie Outlook. UVI oferuje wysokiej jakości edukacji, wykorzystując innowacyjne techniki szkoleniowe i state-of-the-art sprzętu komputerowego w indywidualną i malowniczych ustawienia. UVI Misja Misja Uniwersytet Wysp Dziewiczych jest instytucja poświęcona uczniu do sukcesu swoich studentów i zainteresowana zwiększeniem życie mieszkańców Wyspy Dziewicze Stanów Zjednoczonych oraz szerszą Karaibów poprzez doskonałą nauczania, badań innowacyjnych i czułe pracy społecznej. Wizja Uniwersytet Wysp Dziewiczych będzie wyjątkowy US uczelnia na Karaibach poświęconej sukcesu ucznia, dąży do doskonałości, i zobowiązała się do zwiększenia transformacji społecznej i gospodarczej Wyspy Dziewicze Stanów Zjednoczonych. [-]