The University of Edinburgh - College of Medicine & Veterinary Medicine

Wstęp

Przeczytaj oficjalny opis

Kolegium Medycyny i Medycyny Weterynaryjnej składa się z dwóch szkół. Są to Edinburgh Medical School i Królewska Szkoła Weterynaryjna (Dick).

Wspólnie tworzymy unikatową grupę w Wielkiej Brytanii, w której pracują lekarze weterynarii, medycyny i biomedyczni naukowcy oraz badają wspólne przyczyny chorób, które mają wpływ na nasze populacje. Nasze kampusy, nasza struktura i organizacja naszych stopni gwarantują, że mamy ludzi z Royal (Dick) Szkoły Weterynaryjnej i Edinburgh Medical School oddychając tym samym powietrzem, projektując projekty razem i nauczając w swoich specjalistycznych dziedzinach.

Weterynarz

Królewska Szkoła Weterynaryjna (Dick)

Najwyższa szkoła weterynaryjna w Zjednoczonym Królestwie w ramach ramowej doskonałości w dziedzinie badań naukowych 2014, Królewska Szkoła Weterynaryjna (Dick) jest światowym liderem w zakresie edukacji, badań i praktyk weterynaryjnych. Zapewniamy doskonałe wykształcenie weterynaryjne przy wykorzystaniu nagradzanego programu nauczania, innowacyjnych metod nauczania i interdyscyplinarnego środowiska. Zostaliśmy umieszczeni wśród pierwszych siedmiu brytyjskich szkół weterynaryjnych na rzecz jakości badań w 2008 r. Ćwiczenia w zakresie oceny badań, potwierdzając uznanie międzynarodowej renomy szkoły. Nasze usługi kliniczne - Szpital dla małych Zwierząt i Dużych Zwierząt - należą do najbardziej wpływowych ośrodków opieki klinicznej w Wielkiej Brytanii.

Edinburgh Medical School

Edinburgh Medical School prowadzi trzy gimnazjum. Są to nauki biomedyczne, nauki kliniczne i molekularne, genetyczne i populacyjne nauki o zdrowiu.

Dydaktyka programu MBChB i innych biomedycznych studiów licencjackich i podyplomowych odbywa się w trzech dziekanach. Poprzez dobranie odpowiednich osób, zarówno klinicznych jak i nieklinicznych, stymulujemy i stwarzamy możliwości rozwijania ekscytujących prac, które wpływają na życie ludzi. Edinburgh Medical School zapewnia pierwszej klasowej edukacji w pierwszej klasie udogodnienia przez podekscytowanych ludzi, którzy są na krawędzi.

Oferujemy doskonałe doświadczenie w środowisku, gdzie badania są cenne i ścigane. Badania są ważnym elementem życia każdego ucznia jako sposobu na zrozumienie sposobu myślenia, który wyposaży ich w pozytywne zmiany ludzkości.

Edinburgh Medical School: Nauki Biomedyczne

Przeprowadzanie przełomowych badań naukowych biomedycznych stanowi centrum ośrodków systemów poznawczych i neuronowych, Centrum Fizjologii Integracyjnej, Centrum Neuroregeneracji oraz Wydziału Zakażeń i Medycyny Ścieżkowej.

Prowadzimy również badania interdyscyplinarne z tymi stowarzyszonymi centrami: chorobami zakaźnymi w Edynburgu, neurohistemii w Edynburgu, ośrodkiem padaczkowym Muir Maxwell, ośrodkiem Patrick Wild Center i farmakologii, toksykologii i terapii.

Tematyka badawcza w dziekanacie obejmuje:

  • Geny i rozwój
  • Biologia membranowa
  • Układy sterowania układem nerwowym
  • Poznanie, uczenie się i plastyczność synaptyczna
  • Neuropharmacology
  • Wirusologia podstawowa i kliniczna
  • Bakteryjna patogeneza i chemioterapia

Również w dziekanacie jest Biomedyczna Organizacja Pedagogiczna (BMTO), która odgrywa istotną rolę w administracji, koordynacji i wdrażaniu nauczania na poziomie licencjackim.

BMTO jest odpowiedzialny za program BSc Medical Sciences wraz z licznych programów honorowych w dziedzinie nauk biologicznych, nauk medycznych i weterynaryjnych, a także czternaście kursów z zakresu nauk biomedycznych dla absolwentów szkół wyższych.

Weterynarz

Edinburgh Medical School: Nauki kliniczne

Z wieloletnim międzynarodowym profilem badawczym naukowcy kliniczni kierują Centrum Nauki Kardiologicznej, Centrum Klinicznych Nauk Mózgu, Centrum Badań Zapalania, Centrum Medycyny Regeneracyjnej, Centrum ds. Zdrowia Reprodukcyjnego, Edinburgh Postgraduate Dental Institute i Division Nauki o Zdrowiu.

W ostatnim ćwiczeniu Ćwiczenia z oceny w Wielkiej Brytanii Medycyna Kliniczna została oceniona na 28 możliwych zgłoszeń w całej Wielkiej Brytanii.

Dziekanat opiera się głównie na Małej Francji.

W małej Francji, budynku kancelarii, Królewskiego Instytutu Medycyny i Centrum Medycyny Regeneracyjnej znajdują się najnowocześniejsze placówki dydaktyczne i badawcze przylegające do Szpitala Królewskiego w Edynburgu i biomedycznego parku naukowego, Edynburg BioQuarter.

Inne miejsca dziekanatu to Szpital Dziecka w Edynburgu Sick, Western General Hospital, Szpital Królewski w Edynburgu i Lauriston Place.

Edinburgh Medical School: Molecular, Genetic and Population Health Sciences

Nauki o Molekularnej, Genetycznej i Ludzkiej Ludności obejmują Instytut Genetyki i Medycyny Molekularnej MRC, Instytut Nauk o Zdrowiu i Informatyce Ludności w Usher, Jednostkę Badań Klinicznych w Edynburgu i Oddział Patologii.

Instytut Genetyki i Medycyny Molekularnej MRC składa się z jednostki MRC Human Genetics Unit, Edynburskiego Centrum Badań nad Rakiem oraz Centrum Genomiki i Medycyny Doświadczalnej.

Usher Instytut Nauk o Zdrowiu i Informacji o Ludności składa się z Centrum Nauk o Zdrowiu Ludności, Centrum Informatyki Medycznej i Centrum Badań nad Zdrowiem Światowym.

Oddział dziekanarstwa jest także siedzibą Jednostki Badawczej w Edynburgu (ECTU), która niedawno była pełną rejestracją w Zjednoczonym Konsorcjum Badań nad Kliną Zjednoczonym w Wielkiej Brytanii i została odznaczona statusem metodologii badań klinicznych MRC oraz działem patologii.

Lokalizacje

Edynburg

Address
Edinburgh Dental Institute
Lauriston Building,
Lauriston Place
Edinburgh

EH3 9HA Edynburg, Szkocja, Wielka Brytania

Programy

Ta szkoła oferuje również: