Przeczytaj oficjalny opis

Kolegium Medycyny i Medycyny Weterynaryjnej składa się z dwóch szkół. Są to Edinburgh Medical School i Królewska Szkoła Weterynaryjna (Dick).

Wspólnie tworzymy unikatową grupę w Wielkiej Brytanii, w której pracują lekarze weterynarii, medycyny i biomedyczni naukowcy oraz badają wspólne przyczyny chorób, które mają wpływ na nasze populacje. Nasze kampusy, nasza struktura i organizacja naszych stopni gwarantują, że mamy ludzi z Royal (Dick) Szkoły Weterynaryjnej i Edinburgh Medical School oddychając tym samym powietrzem, projektując projekty razem i nauczając w swoich specjalistycznych dziedzinach.

Weterynarz

Królewska Szkoła Weterynaryjna (Dick)

Najwyższa szkoła weterynaryjna w Zjednoczonym Królestwie w ramach ramowej doskonałości w dziedzinie badań naukowych 2014, Królewska Szkoła Weterynaryjna (Dick) jest światowym liderem w zakresie edukacji, badań i praktyk weterynaryjnych. Zapewniamy doskonałe wykształcenie weterynaryjne przy wykorzystaniu nagradzanego programu nauczania, innowacyjnych metod nauczania i interdyscyplinarnego środowiska. Zostaliśmy umieszczeni wśród pierwszych siedmiu brytyjskich szkół weterynaryjnych na rzecz jakości badań w 2008 r. Ćwiczenia w zakresie oceny badań, potwierdzając uznanie międzynarodowej renomy szkoły. Nasze usługi kliniczne - Szpital dla małych Zwierząt i Dużych Zwierząt - należą do najbardziej wpływowych ośrodków opieki klinicznej w Wielkiej Brytanii.

Edinburgh Medical School

Edinburgh Medical School prowadzi trzy gimnazjum. Są to nauki biomedyczne, nauki kliniczne i molekularne, genetyczne i populacyjne nauki o zdrowiu.

Dydaktyka programu MBChB i innych biomedycznych studiów licencjackich i podyplomowych odbywa się w trzech dziekanach. Poprzez dobranie odpowiednich osób, zarówno klinicznych jak i nieklinicznych, stymulujemy i stwarzamy możliwości rozwijania ekscytujących prac, które wpływają na życie ludzi. Edinburgh Medical School zapewnia pierwszej klasowej edukacji w pierwszej klasie udogodnienia przez podekscytowanych ludzi, którzy są na krawędzi.

Oferujemy doskonałe doświadczenie w środowisku, gdzie badania są cenne i ścigane. Badania są ważnym elementem życia każdego ucznia jako sposobu na zrozumienie sposobu myślenia, który wyposaży ich w pozytywne zmiany ludzkości.

Edinburgh Medical School: Nauki Biomedyczne

Przeprowadzanie przełomowych badań naukowych biomedycznych stanowi centrum ośrodków systemów poznawczych i neuronowych, Centrum Fizjologii Integracyjnej, Centrum Neuroregeneracji oraz Wydziału Zakażeń i Medycyny Ścieżkowej.

Prowadzimy również badania interdyscyplinarne z tymi stowarzyszonymi centrami: chorobami zakaźnymi w Edynburgu, neurohistemii w Edynburgu, ośrodkiem padaczkowym Muir Maxwell, ośrodkiem Patrick Wild Center i farmakologii, toksykologii i terapii.

Tematyka badawcza w dziekanacie obejmuje:

  • Geny i rozwój
  • Biologia membranowa
  • Układy sterowania układem nerwowym
  • Poznanie, uczenie się i plastyczność synaptyczna
  • Neuropharmacology
  • Wirusologia podstawowa i kliniczna
  • Bakteryjna patogeneza i chemioterapia

Również w dziekanacie jest Biomedyczna Organizacja Pedagogiczna (BMTO), która odgrywa istotną rolę w administracji, koordynacji i wdrażaniu nauczania na poziomie licencjackim.

BMTO jest odpowiedzialny za program BSc Medical Sciences wraz z licznych programów honorowych w dziedzinie nauk biologicznych, nauk medycznych i weterynaryjnych, a także czternaście kursów z zakresu nauk biomedycznych dla absolwentów szkół wyższych.

Weterynarz

Edinburgh Medical School: Nauki kliniczne

Z wieloletnim międzynarodowym profilem badawczym naukowcy kliniczni kierują Centrum Nauki Kardiologicznej, Centrum Klinicznych Nauk Mózgu, Centrum Badań Zapalania, Centrum Medycyny Regeneracyjnej, Centrum ds. Zdrowia Reprodukcyjnego, Edinburgh Postgraduate Dental Institute i Division Nauki o Zdrowiu.

W ostatnim ćwiczeniu Ćwiczenia z oceny w Wielkiej Brytanii Medycyna Kliniczna została oceniona na 28 możliwych zgłoszeń w całej Wielkiej Brytanii.

Dziekanat opiera się głównie na Małej Francji.

W małej Francji, budynku kancelarii, Królewskiego Instytutu Medycyny i Centrum Medycyny Regeneracyjnej znajdują się najnowocześniejsze placówki dydaktyczne i badawcze przylegające do Szpitala Królewskiego w Edynburgu i biomedycznego parku naukowego, Edynburg BioQuarter.

Inne miejsca dziekanatu to Szpital Dziecka w Edynburgu Sick, Western General Hospital, Szpital Królewski w Edynburgu i Lauriston Place.

Edinburgh Medical School: Molecular, Genetic and Population Health Sciences

Nauki o Molekularnej, Genetycznej i Ludzkiej Ludności obejmują Instytut Genetyki i Medycyny Molekularnej MRC, Instytut Nauk o Zdrowiu i Informatyce Ludności w Usher, Jednostkę Badań Klinicznych w Edynburgu i Oddział Patologii.

Instytut Genetyki i Medycyny Molekularnej MRC składa się z jednostki MRC Human Genetics Unit, Edynburskiego Centrum Badań nad Rakiem oraz Centrum Genomiki i Medycyny Doświadczalnej.

Usher Instytut Nauk o Zdrowiu i Informacji o Ludności składa się z Centrum Nauk o Zdrowiu Ludności, Centrum Informatyki Medycznej i Centrum Badań nad Zdrowiem Światowym.

Oddział dziekanarstwa jest także siedzibą Jednostki Badawczej w Edynburgu (ECTU), która niedawno była pełną rejestracją w Zjednoczonym Konsorcjum Badań nad Kliną Zjednoczonym w Wielkiej Brytanii i została odznaczona statusem metodologii badań klinicznych MRC oraz działem patologii.

Programy prowadzone przez:
Język angielski

Ta szkoła oferuje również:


The University of Edinburgh - College of Medicine & Veterinary Medicine

Program ten ma na celu rozpowszechnianie wiedzy, umiejętności i zrozumienia w zakresie analizy obrazów medycznych, umożliwiając skuteczną i wydajną analizę obrazu medyczn ... [+]

Opis programu

Program ten ma na celu rozpowszechnianie wiedzy, umiejętności i zrozumienia w zakresie analizy obrazów medycznych, umożliwiając skuteczną i wydajną analizę obrazu medycznego, która może być wykorzystywana zarówno klinicznie, jak i komercyjnie.

Obejmując fizykę obrazowania i powiązane techniki, koncentruje się również na specjalistycznych materiałach obejmujących przetwarzanie i analizę obrazów.

Studenci będą również mogli korzystać ze środowiska obliczeniowego MATLAB i języka programowania.

Ten program wykorzystuje nasze doświadczenie w zakresie przetwarzania i analizy obrazu, co umożliwi uczącym się szkolenie w tej dziedzinie za pośrednictwem internetowego środowiska nauczania.... [-]

Wielka Brytania Edinburgh
Wrzesień 2019
Język angielski
Zaoczne
2 lat(a)
Online
Czytaj więcej po polsku
The University of Edinburgh - College of Medicine & Veterinary Medicine

Ulepsz swoją wiedzę z zakresu obrazowania i zdobywaj wysoko cenione kwalifikacje magisterskie w trybie online poprzez nauczanie na odległość, pozostając w pracy w swojej ... [+]

Opis programu

Aby rozpowszechniać wiedzę obrazową, umiejętności

Cele naszego elastycznego, przerywanego, niepełnoetatowego programu nauczania online (OL):

zapewnić zrozumienie teorii obrazowania, technik, analizyopracować planowanie badańaby umożliwić interpretacjęodnieść badania obrazowania do zastosowań klinicznychNauka online

Dostęp do światowej klasy nauczania na Uniwersytecie w Edynburgu, przy jednoczesnym utrzymaniu lokalnego specjalisty

Nasi studenci online nie tylko mają dostęp do doskonałych zasobów Edynburga, ale również stają się częścią wspierającej społeczności internetowej, skupiającej studentów i wykładowców z całego świata.... [-]

Wielka Brytania Edinburgh
Wrzesień 2019
Język angielski
Zaoczne
2 - 6 lat(a)
Online
Czytaj więcej po polsku
The University of Edinburgh - College of Medicine & Veterinary Medicine

Połączona pozytonowa tomografia emisyjna (PET) i rezonans magnetyczny (MR) to technologia obrazowania, która umożliwia gromadzenie informacji na temat funkcji metaboliczn ... [+]

Opis programu

Połączona pozytonowa tomografia emisyjna (PET) i rezonans magnetyczny (MR) to technologia obrazowania, która umożliwia gromadzenie informacji na temat funkcji metabolicznej, fizjologii i anatomii podczas jednej sesji skanowania w celach diagnostycznych i badawczych (np. Badanie demencji

Skanery PET-MR są coraz częściej instalowane w placówkach klinicznych i badawczych, ale obecnie szkolenie w zakresie prowadzenia i najlepszego korzystania z takich urządzeń jest ograniczone, często wymagające długich okresów pobytu, z dala od pracy i osobistych zobowiązań w domu.

Uniwersytet w Edynburgu jest jednym z nielicznych ośrodków w Wielkiej Brytanii ze skanerem PET-MR i personelem posiadającym wiedzę na temat jego obsługi i użytkowania. Program ten wykorzystuje naszą wiedzę w zakresie technologii obrazowania, która pozwoli uczącym się trenować w tej dziedzinie poprzez internetowe środowisko nauczania.... [-]

Wielka Brytania Edinburgh
Wrzesień 2019
Język angielski
Zaoczne
2 lat(a)
Online
Czytaj więcej po polsku
The University of Edinburgh - College of Medicine & Veterinary Medicine

Program rozpowszechnia wiedzę obrazową, umiejętności i zrozumienie, w celu umożliwienia skutecznego i wydajnego wykorzystania obrazowania, klinicznie, w badaniach iw prze ... [+]

Opis programu

Upowszechnianie wiedzy, umiejętności i zrozumienia w zakresie neuroobrazowania w celu umożliwienia skutecznego i efektywnego wykorzystania neuroobrazowania w badaniach.

Cele naszego elastycznego, przerywanego, niepełnoetatowego programu nauczania online (OL):

zapewnić zrozumienie badań, które wykorzystują techniki neuroobrazowaniaopracować planowanie badańaby umożliwić interpretacjępowiązać badania neuroobrazowania z zastosowaniami klinicznymiNauka online

Dostęp do światowej klasy nauczania na Uniwersytecie w Edynburgu, przy jednoczesnym utrzymaniu lokalnego specjalisty

Nasi studenci online nie tylko mają dostęp do doskonałych zasobów Edynburga, ale również stają się częścią wspierającej społeczności internetowej, skupiającej studentów i wykładowców z całego świata.... [-]

Wielka Brytania Edinburgh
Wrzesień 2019
Język angielski
Zaoczne
2 - 6 lat(a)
Online
Czytaj więcej po polsku
The University of Edinburgh - College of Medicine & Veterinary Medicine

Ten podyplomowy certyfikat i dyplom jest wyjątkową okazją dla studentów, którzy chcą poznać aspekty ludzkiej anatomii dzięki elastyczności programu nauczania na odległość ... [+]

Opis programu

Ten podyplomowy certyfikat i dyplom jest wyjątkową okazją dla studentów, którzy chcą poznać aspekty ludzkiej anatomii dzięki elastyczności programu nauczania na odległość online.

Wszystkie kursy tworzące program wykorzystują innowacyjne metody nauczania, aby zapewnić uczniom kluczowe umiejętności, które można przenosić, a także solidne podstawy wiedzy anatomicznej.

Nasz program w dziedzinie nauk anatomicznych jest dostarczany w całości online, a w konsekwencji opiera się na wykorzystaniu IT, na przykład za pośrednictwem poczty elektronicznej, materiałów audiowizualnych, forów dyskusyjnych i innych interaktywnych zasobów.

Jest to podyplomowe kwalifikacje dla medycznych, biomedycznych, pokrewnych pracowników służby zdrowia i holistycznej praktyki z zainteresowaniem anatomią człowieka. Program opiera się na wysoko cenionym personelu dydaktycznym i badawczym na uniwersytecie.... [-]

Wielka Brytania Edinburgh
Wrzesień 2019
Język angielski
Zaoczne
12 - 48 miesiące
Online
Czytaj więcej po polsku
The University of Edinburgh - College of Medicine & Veterinary Medicine

Nasz program daje absolwentom wiedzę naukową i umiejętności praktyczne do prowadzenia badań w wyłaniającej się dziedzinie nauk o zwierzętach i "One Health", poprzez dosta ... [+]

Opis programu

Nasz program daje absolwentom wiedzę naukową i umiejętności praktyczne do prowadzenia badań w wyłaniającej się dziedzinie nauk o zwierzętach i "One Health", poprzez dostarczanie podstawowej wiedzy na temat funkcjonowania organizmu zwierzęcego. Badamy zastosowania podstawowych nauk o zwierzętach w medycynie weterynaryjnej i medycynie, przemyśle zwierząt gospodarskich i bezpieczeństwie żywnościowym.

Program odbywa się w znanym na całym świecie Roslin Institute, który mieści się w nowoczesnym budynku badawczym na kampusie Easter Bush, przylegającym do Royal (Dick) School of Veterinary Studies. Jako członek personelu instytutu, będziesz czerpać korzyści z naszej światowej klasy reputacji w dziedzinie badań w dynamicznej, odnoszącej sukcesy społeczności akademickiej.... [-]

Wielka Brytania Edinburgh
Wrzesień 2019
Język angielski
W pełnym wymiarze godzin
1 rok
Ośrodek kształcenia
Czytaj więcej po polsku
The University of Edinburgh - College of Medicine & Veterinary Medicine

Ten internetowy program zapewni wiedzę i zrozumienie kluczowych elementów i zasad projektowania, dostarczania i analizy badań klinicznych. Oprócz wiedzy i zrozumienia zas ... [+]

Opis programu

Program online zapewni wiedzę i zrozumienie kluczowych elementów i zasad projektowania, dostarczania i analizy badań klinicznych. Oprócz wiedzy i zrozumienia zasad GCP i ich praktycznej realizacji w badaniach klinicznych.

Ten program jest odpowiedni dla absolwentów medycyny, pielęgniarstwa, farmacji, nauk przyrodniczych i innych pokrewnych dyscyplin zaangażowanych w badania kliniczne.

Program ten będzie wspierać zapotrzebowanie na odpowiednio wykwalifikowanych badaczy, którzy będą prowadzić badania kliniczne na wszystkich etapach. Każdy kurs jest podzielony na zestaw tematycznych sekcji, w których materiał jest prezentowany w formie krótkich wykładów online, praktycznych studiów przypadków, skierowanych odczytów, podcastów i zarchiwizowanych webinarów. Zadania forum dyskusyjnego i wykłady gościnne ekspertów na żywo są okazją do wspólnego krytycznego dyskursu i debaty na temat bieżących zagadnień pod okiem doświadczonego personelu dydaktycznego.... [-]

Wielka Brytania Edinburgh
Wrzesień 2019
Język angielski
Zaoczne
1 - 3 lat(a)
Online
Czytaj więcej po polsku
The University of Edinburgh - College of Medicine & Veterinary Medicine

Ten roczny, pełnoetatowy program zapewnia doskonałe podstawy do doktoratu lub innych studiów akademickich w naukach biomedycznych. Poznasz cenne umiejętności badawcze, te ... [+]

Profil badań

Ten roczny, pełnoetatowy program zapewnia doskonałe podstawy do doktoratu lub innych studiów akademickich w naukach biomedycznych. Poznasz cenne umiejętności badawcze, techniki laboratoriów biomedycznych i szeroki zakres innych umiejętności, które można wykorzystać, co zapewni ci przewagę przez resztę kariery. Możesz także wybrać dwa tematy, które najlepiej pasują do Twoich zainteresowań i celów zawodowych.

Program obejmuje seminaria, wykłady i dwa projekty badawcze w naszych uznanych na świecie laboratoriach badawczych. Omówimy także szereg wartościowych umiejętności, w tym krytyczną analizę prac badawczych, nauczenie się pisania wniosku o dofinansowanie projektu i przegląd literatury oraz prezentację danych i analizę statystyczną.... [-]

Wielka Brytania Edinburgh
Wrzesień 2019
Język angielski
W pełnym wymiarze godzin
1 rok
Ośrodek kształcenia
Czytaj więcej po polsku
The University of Edinburgh - College of Medicine & Veterinary Medicine

Ten dwuletni program w niepełnym wymiarze godzin jest oferowany wspólnie przez Royal College of Surgeons of Edinburgh oraz University of Edinburgh i jest nauczany w całoś ... [+]

Opis programu

Ten dwuletni program w niepełnym wymiarze godzin jest oferowany wspólnie przez Royal College of Surgeons of Edinburgh oraz University of Edinburgh i jest nauczany w całości online. Obie instytucje połączyły dobrze wcześniej, aby zapewnić nagradzany program magisterski w celu wspierania wczesnego szkolenia chirurgicznego i nadal służyć jako silna marka w chirurgii.

Będziesz nauczany przez doświadczonych nauczycieli - wszystkich wiodących klinicystów w swojej dziedzinie - i będziesz miał dostęp do dobrze zdefiniowanych i zarządzanych zasobów edukacyjnych i materiałów edukacyjnych, w tym niezrównanej biblioteki internetowej.

Przykładowe przypadki obejmują umiejętności techniczne i procedury, a także podstawową wiedzę i umiejętności kliniczne.... [-]

Wielka Brytania Edinburgh
Wrzesień 2019
Język angielski
Zaoczne
2 lat(a)
Online
Czytaj więcej po polsku
The University of Edinburgh - College of Medicine & Veterinary Medicine

Program MSc Critical Care skierowany jest do pracowników służby zdrowia, którzy spotykają się z ciężko chorymi dorosłymi w ich codziennej praktyce (pielęgniarki, lekarze ... [+]

Uniwersytet w Edynburgu jest uznawany na całym świecie za badania, rozwój i innowacje i od ponad 425 lat zapewnia uczniom światowej klasy edukację.

Opierając się na tej tradycji, magister w zakresie opieki krytycznej został opracowany we współpracy z Royal College of Physicians of Edinburgh i opiera się na dziekanacie naukowym Kliniki Nauk Medycznych i Kolegium Medycyny i Medycyny Weterynaryjnej. Mgr jest ekscytującym nowym programem online, który łączy oparte na dowodach badania specjalności klinicznej krytycznej opieki z badaniami klinicznymi i praktyką akademicką.

Niezależnie od Twojego doświadczenia klinicznego, będziesz uczyć się bezpośrednio od entuzjastycznych i doświadczonych wykładowców, wybranych ze względu na ich wiedzę w nauczanym obszarze klinicznym lub akademickim.... [-]

Wielka Brytania Edinburgh
Wrzesień 2019
Język angielski
W pełnym wymiarze godzin
3 lat(a)
Online
Czytaj więcej po polsku
The University of Edinburgh - College of Medicine & Veterinary Medicine

Epidemiologia weterynaryjna jest kluczowym elementem wielu globalnych wyzwań związanych z kontrolą chorób, bezpieczeństwem żywnościowym i zmianami klimatycznymi. W związk ... [+]

Opis programu

Epidemiologia weterynaryjna jest kluczowym elementem wielu globalnych wyzwań związanych z kontrolą chorób, bezpieczeństwem żywnościowym i zmianami klimatycznymi. W związku z tym istnieje potrzeba poprawy naszej zdolności rozumienia, przewidywania i reagowania na wzorce i dynamikę chorób oraz kontrolowania epidemii.

Partnerstwo R (D) SVS i SRUC stanowi największą koncentrację siły badawczej w weterynarii i naukach rolniczych w Wielkiej Brytanii. Mgr opiera się na tym bogactwie doświadczeń i działalności badawczej, aby zapewnić wiedzę naukową o podstawowych procesach biologicznych (np. Zachowaniu, fizjologii, immunologii, ekologii) oraz praktykach zarządzania środowiskowego i rolniczego (np. Hodowla, żywienie, handel żywym inwentarzem), przenoszenie chorób, wytrwałość , rozpowszechnienie i rozprzestrzenianie się w systemach produkcji zwierzęcej. Umożliwia to dogłębne zrozumienie złożonych wzorców środowiskowych chorób, co ułatwia prognozowanie ryzyka i kontroli choroby. Takie wielodyscyplinarne podejście do systemów zapewni ci umiejętności, które w znacznym stopniu przyczynią się do rozwiązania problemu bezpieczeństwa żywnościowego, zmiany klimatu i zwalczania chorób w twojej roli specjalisty w zakresie zdrowia zwierząt.... [-]

Wielka Brytania Edinburgh
Wrzesień 2019
Język angielski
Zaoczne
1 - 6 lat(a)
Online
Czytaj więcej po polsku
The University of Edinburgh - College of Medicine & Veterinary Medicine

Mistrz zaprojektowany w celu stworzenia liderów zrównoważonego rozwoju przyszłości. Rozwiązanie globalnego rozwoju, środowisko ... [+]

Opis programu

Wyzwanie, w jaki sposób siedem miliardów może dobrze żyć na jednej planecie, może być zrozumiane i skutecznie rozwiązane tylko dzięki wielu perspektywom i licznym dyscyplinom.

Nasze mgr Global Challenges to wielopoziomowy program online, który oferuje różne kwalifikacje po pomyślnym ukończeniu każdego z trzech etapów.

Każdy etap, sam certyfikat podyplomowy, przyjmuje wielodyscyplinarne podejście do globalnych wyzwań z własnej, odmiennej perspektywy.

Studiowanie wszystkich trzech etapów daje kompleksowy wgląd w globalne wyzwania i rozwija się, a także poszerza umiejętności i wiedzę, aby skutecznie im sprostać. W miarę postępów w programie będziesz integrował swoje uczenie się z każdym certyfikowanym badaniem, dodając głębi i bogactwa do swoich doświadczeń.... [-]

Wielka Brytania Edinburgh
Wrzesień 2019
Język angielski
Zaoczne
3 - 6 lat(a)
Online
Czytaj więcej po polsku
The University of Edinburgh - College of Medicine & Veterinary Medicine

Podyplomowe świadectwo globalnych wyzwań zdrowotnych jest programem w niepełnym wymiarze czasu, w którym stosuje się interdyscyplinarne podejście do zrozumienia tych zmie ... [+]

Opis programu

Program ma na celu wyposażenie osób już pracujących w globalnym zdrowiu i rozwoju lub tych, które planują współpracować z międzynarodowymi i krajowymi agencjami zdrowotnymi, z narzędziami, wiedzą i umiejętnościami, aby poradzić sobie ze złożonymi problemami dotyczącymi sprawiedliwego i sprawiedliwego zdrowia i dobrego samopoczucia.

Będzie to również ogromna wartość dla osób zainteresowanych globalnym rozwojem i pomocą, a także dla osób zainteresowanych karierą w dziennikarstwie poświęconym zdrowiu lub pracą w międzynarodowym biznesie w dziedzinie zdrowia i opieki społecznej, a także w społecznej odpowiedzialności biznesu i zrównoważonym rozwoju.... [-]

Wielka Brytania Edinburgh
Skontaktuj się ze szkołą
Język angielski
Zaoczne
1 - 2 lat(a)
Online
Czytaj więcej po polsku
The University of Edinburgh - College of Medicine & Veterinary Medicine

Program opiera się na podobieństwach istniejących między tymi chorobami, ucząc się od istniejących wyzwań i dążąc do połączenia jednostek w celu stworzenia podstaw global ... [+]

Opis programu

W ciągu ostatnich kilku dziesięcioleci każdego roku pojawiała się prawie jedna nowa choroba, a ponad 75 procent tych chorób pochodzi od zoonotycznego pochodzenia. Obecnie istnieje większe zapotrzebowanie na inwestycje i badania, które pomogą nam lepiej radzić sobie z tymi chorobami.

Celem tego programu jest sprostanie wyzwaniom związanym z chorobami zakaźnymi w XXI wieku poprzez oferowanie kursów z zakresu nadzoru, profilaktyki i kontroli chorób zakaźnych, a także ocena ich wpływu na zdrowie publiczne.

Jest to profesjonalna kwalifikacja podyplomowa dla personelu biomedycznego, medycznego, zdrowia publicznego i weterynaryjnego, który interesuje się globalnym zdrowiem i chorobami zakaźnymi.... [-]

Wielka Brytania Edinburgh
Wrzesień 2019
Język angielski
Zaoczne
1 - 6 lat(a)
Online
Czytaj więcej po polsku
The University of Edinburgh - College of Medicine & Veterinary Medicine

Nasz program ma na celu poprawę twojej teoretycznej i praktycznej wiedzy o anatomii człowieka poprzez intensywny kurs na terenie kampusu, jak również rozwój i uczenie się ... [+]

Opis programu

W tym programie będziesz:

Naucz się anatomii poprzez sekcjęZdobądź wiedzę i doświadczenie w nauczaniu anatomicznymWeź dodatkowe moduły dotyczące neuroanatomii, embriologii, prawa anatomii i etyki oraz obrazowania medycznego.Przyczynić się do wiodących na świecie badań anatomicznych i / lub biomedycznych

Nasz program ma na celu poprawę twojej teoretycznej i praktycznej wiedzy o anatomii człowieka poprzez intensywny kurs na terenie kampusu, jak również rozwój i uczenie się teoretycznych i praktycznych aspektów nauczania anatomii na poziomie licencjackim i podyplomowym.

Ten program ma dwa główne nurty. Jednym z nich jest dogłębne badanie anatomii ludzkiego ciała. Znajomość anatomii zostanie opanowana na poziomie umożliwiającym uczenie studentów i absolwentów studiów podyplomowych oraz zawodów związanych z medycyną. Ta część będzie obejmować sekcję ciała w grupach od trzech do pięciu uczniów w ciągu dwóch semestrów. Ta część kursu jest w dużej mierze samodzielna, z regularnymi "operacjami", gdy nauczyciele są obecni, aby odpowiadać na pytania i pomagać uczniom w przeprowadzaniu analiz.... [-]

Wielka Brytania Edinburgh
Wrzesień 2019
Język angielski
W pełnym wymiarze godzin
1 rok
Ośrodek kształcenia
Czytaj więcej po polsku
The University of Edinburgh - College of Medicine & Veterinary Medicine

Ten internetowy program zapewni kompleksową wiedzę na temat procesów, procedur dochodzenia i możliwości leczenia w przypadku powszechnych chorób, z którymi spotyka się w ... [+]

Opis programu

Ten internetowy program zapewni kompleksową wiedzę na temat procesów, procedur dochodzenia i możliwości leczenia w przypadku powszechnych chorób, z którymi spotyka się w ogólnej praktyce medycznej.

Program przeznaczony jest głównie dla początkujących lekarzy podyplomowych. Stanowi uzupełnienie nauki potrzebnej do uzyskania członkostwa w Royal College of Physicians i może być odpowiedni także dla lekarzy innych specjalności lub konsultantów pielęgniarskich i innych specjalistów paramedycznych z dużym doświadczeniem klinicznym.

Zajmujemy się podstawową fizjologią, patofizjologią, leczeniem i zarządzaniem klinicznym, a także umiejętnościami klinicznymi, umiejętnościami ogólnymi (w tym pisaniem i metodami badawczymi), etyką i umiejętnością przepisywania leków.... [-]

Wielka Brytania Edinburgh
Wrzesień 2019
Język angielski
Zaoczne
1 - 3 lat(a)
Online
Czytaj więcej po polsku
The University of Edinburgh - College of Medicine & Veterinary Medicine

ChM jest przeznaczony do wspierania zaawansowanych stażystów okulistycznych w Wielkiej Brytanii i na świecie poprzez program nauczania, który rozpoznaje ich subspecjalist ... [+]

Opis programu

Ten nowy dwuletni program studiów magisterskich w niepełnym wymiarze godzin nauczany w całości przez Internet, jest oferowany wspólnie przez University of Edinburgh i Royal College of Surgeons of Edinburgh i prowadzi do stopnia Master of Surgery (ChM). Został opracowany przy wsparciu NHS Education for Scotland (NES).

ChM jest przeznaczony do wspierania zaawansowanych stażystów okulistycznych w Wielkiej Brytanii i na świecie poprzez program nauczania, który rozpoznaje ich subspecjalistycznych zainteresowań okulistycznych w ramach przygotowań do egzaminu końcowego i praktyki szpitalnej.

Nasze programy są dostosowane do programów nauczania FRCSEd i FRCOphth w Wielkiej Brytanii i Irlandii, co czyni te stopnie bardzo atrakcyjnymi dla studentów krajowych i zagranicznych.... [-]

Wielka Brytania Edinburgh
Wrzesień 2019
Język angielski
Zaoczne
2 - 4 lat(a)
Online
Czytaj więcej po polsku
The University of Edinburgh - College of Medicine & Veterinary Medicine

Ten niepełnoetatowy, w pełni internetowy program przyciąga międzynarodową i wielozawodową kohortę studencką i oferuje wyjątkową możliwość bezpośredniego kontaktu z innymi ... [+]

Opis programu

Uniwersytet w Edynburgu jest uznawany na całym świecie za swoje badania, rozwój i innowacje i zapewnia uczniom światowej klasy edukację od ponad 425 lat. Zestaw programów do leczenia bólu oferowany przez Departament Znieczulenia, Opieki Krytycznej i Medycyny Bólu kontynuuje tę tradycję, integrując obecne badania kliniczne z wysokim poziomem akademickim i profesjonalnym wkładem.

Jako zjawisko wielowymiarowe bardzo ważne jest, aby ból był zarządzany poprzez planowane interdyscyplinarne inicjatywy i środki mające na celu złagodzenie cierpienia pacjenta i poprawę jakości życia. Poprzez solidne, teoretyczne zrozumienie koncepcji biologicznych, psychologicznych i społecznych, które napędzają, rozwijają i utrzymują ból, uczniowie będą badać wielopłaszczyznową naturę bólu i jego skutków. Studenci zdobędą zaawansowaną wiedzę na temat specjalistycznego obszaru zarządzania bólem i rozwiną podstawowe umiejętności i wiedzę wymaganą od zaawansowanych lekarzy.... [-]

Wielka Brytania Edinburgh
Wrzesień 2019
Język angielski
Zaoczne
2 - 6 lat(a)
Online
Czytaj więcej po polsku
The University of Edinburgh - College of Medicine & Veterinary Medicine

Program ten oferuje najnowocześniejszą neuronaukę translacyjną ukierunkowaną na komórki macierzyste, choroby neurodegeneracyjne, regenerację i modele (zarówno zwierzęce, ... [+]

Opis programu

Demencja (w tym wiele chorób neurodegeneracyjnych, takich jak choroba Alzheimera) stała się ostatnio główną przyczyną zgonów w Wielkiej Brytanii. Komórki macierzyste są nowatorską i stosunkowo młodą gałęzią badań naukowych, które mają potencjał nie tylko do terapii, ale także do dokładnego modelowania tych wyraźnie ludzkich chorób.

Ten unikalny program zapewni studentom rzeczywiste perspektywy od pacjentów, opiekunów, naukowców i wielu pracowników służby zdrowia, w tym światowej sławy ekspertów od wpływu chorób neurologicznych.

Program ten oferuje najnowocześniejszą neuronaukę translacyjną ukierunkowaną na komórki macierzyste, choroby neurodegeneracyjne, regenerację i modele (zarówno zwierzęce, jak i komórkowe). Co więcej, włączenie pacjentów i co ważniejsze ich opiekunów oraz rzeczywisty wpływ tych chorób na poszczególne osoby będzie wspólnym wątkiem w całym programie, czyniąc go naprawdę wyjątkowym i wyjątkowo nowatorskim.... [-]

Wielka Brytania Edinburgh
Wrzesień 2019
Język angielski
Zaoczne
2 - 6 lat(a)
Online
Czytaj więcej po polsku
The University of Edinburgh - College of Medicine & Veterinary Medicine

Program ma na celu poszerzenie wiedzy na temat komórek macierzystych, medycyny regeneracyjnej i koncepcji naprawy tkanek, z silnym naciskiem na badania interdyscyplinarne ... [+]

Opis programu

Co zyskasz dzięki programowi MSc Research in Regenerative Medicine i Tissue Repair

Nasz program to jednoroczny, w pełnym wymiarze godzin, na studiach magisterskich program badawczy (180 punktów), zorganizowany wokół dwóch laboratoryjnych projektów badawczych. Program jest przeznaczony dla studentów po ukończeniu studiów licencjackich i / lub specjalistów, którzy chcą kontynuować karierę naukową w środowisku akademickim lub w roli zawodowej w branży biotechnologicznej. Program ma na celu poszerzenie wiedzy na temat komórek macierzystych, medycyny regeneracyjnej i koncepcji naprawy tkanek, z silnym naciskiem na badania interdyscyplinarne i translacyjne, które stanowią podstawę tego obszaru biomedycyny.... [-]

Wielka Brytania Edinburgh
Wrzesień 2019
Język angielski
W pełnym wymiarze godzin
1 rok
Ośrodek kształcenia
Czytaj więcej po polsku
The University of Edinburgh - College of Medicine & Veterinary Medicine

Magister Badań w Integrative Neuroscience to roczny, pełny program badawczy obejmujący wszystkie poziomy nowoczesnej neuronauki, co czyni go idealnym programem do przygot ... [+]

Profil badań

Magister Badań w Integrative Neuroscience to roczny, pełny program badawczy obejmujący wszystkie poziomy nowoczesnej neuronauki, co czyni go idealnym programem do przygotowania do doktoratu.

Obejmujemy neuronaukę molekularną, komórkową, systemową, regeneracyjną, kognitywną, kliniczną i obliczeniową. Pozwalamy również na wybór specjalizacji od samego początku, dzięki czemu możesz kształtować swoją naukę wokół swoich zainteresowań i celów zawodowych.

Struktura programu

Zaczynasz od elementu nauczania w ciągu pierwszych 12 tygodni i uczęszczasz do "tematycznych tygodni", które odbywają się równolegle z zajęciami, z których wybierasz kursy opcjonalne. Obowiązkowe kursy fakultatywne obejmują:... [-]

Wielka Brytania Edinburgh
Wrzesień 2019
Język angielski
W pełnym wymiarze godzin
1 rok
Ośrodek kształcenia
Czytaj więcej po polsku
The University of Edinburgh - College of Medicine & Veterinary Medicine

Medycyna konserwacyjna to rozwijająca się dyscyplina, która bada złożone relacje i interakcje między zdrowiem zwierząt, zdrowiem ludzi i zdrowiem ekosystemów. Program ten ... [+]

Opis programu

Konserwacja Medycyna to ugruntowana dziedzina, która wciąż ewoluuje, gdy rozwijamy naszą zdolność do badania złożonych relacji i interakcji między zdrowiem zwierząt, zdrowiem ludzi i zdrowiem ekosystemów. Pojawił się w latach 90. jako odpowiedź na potrzebę bardziej holistycznego i interdyscyplinarnego podejścia do ochrony różnorodności biologicznej. W szczególności uznano znaczenie zdrowia w wielu kwestiach związanych z ochroną. Dzięki jego podstawowym zasadom w zakresie biologii konserwatorskiej, medycyna chroniona włącza wkład nauk o zdrowiu, ekologii i nauk społecznych. Można to uznać za stosowanie jednego zdrowia do ochrony różnorodności biologicznej.... [-]

Wielka Brytania Edinburgh
Wrzesień 2019
Język angielski
Zaoczne
2 - 6 lat(a)
Online
Czytaj więcej po polsku
The University of Edinburgh - College of Medicine & Veterinary Medicine

Uniwersytet w Edynburgu zapewnia wysokiej jakości kształcenie medyczne podyplomowe poprzez internetowy format kształcenia na odległość. Studenci pochodzą z różnych krajów ... [+]

Opis programu

Dyrektor generalny Światowej Organizacji Zdrowia (WHO) nazywa lekarzy rodzinnych "naszymi wschodzącymi gwiazdami przyszłości". Odzwierciedla to odnowione zobowiązanie WHO do budowania medycyny rodzinnej jako specjalności we wszystkich regionach. Wzmocnienie medycyny rodzinnej zostało uznane za kluczowy element osiągnięcia powszechnego ubezpieczenia zdrowotnego w ramach celów zrównoważonego rozwoju, do których każdy kraj zobowiązał się na ostatnim zgromadzeniu ogólnym ONZ. Stopień ten ma na celu wykorzystanie tego impetu dla wzmocnienia opieki podstawowej poprzez rozwój kompetentnych lekarzy rodzinnych, którzy są upoważnieni do zostania przywódcami i zwolennikami przyszłości zawodu.... [-]

Wielka Brytania Edinburgh
Wrzesień 2019
Język angielski
Zaoczne
2 - 6 lat(a)
Online
Czytaj więcej po polsku
The University of Edinburgh - College of Medicine & Veterinary Medicine

Opierając się na solidnych podstawach biologicznych, immunologicznych, patologicznych i epidemiologicznych, ten internetowy mgr będzie wyposażał cię w umiejętności potrze ... [+]

Opis programu

Zwierzęta gospodarskie są niezbędne dla życia milionów ludzi, ale choroby endemiczne i epidemiczne, które wpływają na zwierzęta hodowlane, ograniczają produktywność i pogłębiają ubóstwo.

Choroby przenoszone między zwierzętami i ludźmi zagrażają także zdrowiu hodowców zwierząt, ich rodzin i społeczności. W wielu rozwijających się regionach rolnicy i pracownicy zajmujący się zdrowiem zwierząt często nie są odpowiednio przygotowani, aby poradzić sobie z tym ryzykiem.

Program ten wykorzystuje wiedzę z całej uczelni, aby zapewnić najwyższej klasy nauczanie i badania w celu rozwiązania tych problemów.

Opierając się na solidnych podstawach biologicznych, immunologicznych, patologicznych i epidemiologicznych, ten internetowy mgr będzie wyposażał cię w umiejętności potrzebne do identyfikowania, kontrolowania i zarządzania chorobami zwierząt oraz wiedzy fachowej, aby sprostać międzynarodowym wyzwaniom w zakresie zdrowia zwierząt w XXI wieku.... [-]

Wielka Brytania Edinburgh
Wrzesień 2019
Język angielski
Zaoczne
1 - 6 lat(a)
Online
Czytaj więcej po polsku
The University of Edinburgh - College of Medicine & Veterinary Medicine

Program ten jest realizowany przez Uniwersytet we współpracy z Royal College of Surgeons of Edinburgh i prowadzi do uzyskania tytułu Master of Surgery (ChM). Działa równo ... [+]

Opis programu

Program ten jest realizowany przez Uniwersytet we współpracy z Royal College of Surgeons of Edinburgh i prowadzi do uzyskania tytułu Master of Surgery (ChM). Działa równolegle do szkolenia klinicznego i uzupełnia szkolenia w miejscu pracy.

W oparciu o Międzyuczelniany Program Chirurgiczny Wielkiej Brytanii oferuje stażystom w chirurgii naczyniowej i wewnątrznaczyniowej możliwość studiowania tematów związanych ze specjalnością i wspiera przygotowanie do końcowych profesjonalnych egzaminów wyjazdowych, takich jak FRCS i FEBVS. Twoje badanie pozwoli ci ulepszyć twoją wiedzę opartą na dowodach i ulepszyć twoją praktykę kliniczną.

Po zakończeniu tego programu studenci będą mogli:... [-]

Wielka Brytania Edinburgh
Wrzesień 2019
Język angielski
Zaoczne
2 - 4 lat(a)
Online
Czytaj więcej po polsku
The University of Edinburgh - College of Medicine & Veterinary Medicine

Ten program jest skierowany do absolwentów o wysokim kalibrze w medycynie zajmujących się zarządzaniem nagłych przypadków klinicznych u dzieci. Jest idealny dla stażystów ... [+]

Opis programu

Ten program jest skierowany do absolwentów o wysokim kalibrze w medycynie zajmujących się zarządzaniem nagłych przypadków klinicznych u dzieci.

Jest idealny dla stażystów w pediatrii i medycynie ratunkowej, a także ma duże znaczenie dla anestezjologów, którzy chcą rozwijać umiejętności w zakresie znieczulenia dziecięcego lub intensywnej opieki pediatrycznej.

Pomoże to również lekarzom podstawowej opieki medycznej, którzy pracują w odległych i wiejskich obszarach bez wsparcia pediatrycznego.

W Roku Dyplomowym studenci mają również możliwość wyboru kursów w pediatrii Critical Care Medicine, zaprojektowanych w celu wypełnienia luki między resuscytacją w oddziale ratunkowym a przyjęciem do poradni pediatrii (w tym intensywnej opieki i intensywnej opieki).... [-]

Wielka Brytania Edinburgh
Wrzesień 2019
Język angielski
Zaoczne
1 - 3 lat(a)
Online
Czytaj więcej po polsku
The University of Edinburgh - College of Medicine & Veterinary Medicine

Ten trzyletni program studiów magisterskich w niepełnym wymiarze godzin nauczany w całości przez Internet, jest oferowany wspólnie przez University of Edinburgh i Royal C ... [+]

Opis programu

Ten nowy trzyletni program studiów magisterskich w niepełnym wymiarze godzin nauczany w całości przez Internet, jest oferowany wspólnie przez University of Edinburgh i Royal College of Surgeons of Edinburgh i prowadzi do stopnia Master of Science (MSc). Został opracowany we współpracy z NHS Education for Scotland (NES).

Przeznaczony przede wszystkim dla optometrystów poszukujących formalnego szkolenia podyplomowego w opiece klinicznej opartej na społeczności, program ten ma również duże znaczenie dla stażystów medycznych i chirurgicznych rozpoczynających specjalistyczne szkolenia w zakresie okulistyki.

Stopień ten jest zgodny z programami nauczania FRCSEd i FRCOphth w Wielkiej Brytanii i Irlandii, co czyni go bardzo atrakcyjnym dla studentów krajowych i zagranicznych.... [-]

Wielka Brytania Edinburgh
Wrzesień 2019
Język angielski
Zaoczne
1 - 6 lat(a)
Online
Czytaj więcej po polsku
The University of Edinburgh - College of Medicine & Veterinary Medicine

Ten modułowy program w niepełnym wymiarze godzin zapewnia kształcenie na poziomie magisterskim dla stomatologów ogólnych, ze szczególnym uwzględnieniem stomatologii odtwó ... [+]

Opis programu

Należy pamiętać, że program ten był wcześniej reklamowany jako podstawowa opieka stomatologiczna

Ten modułowy program w niepełnym wymiarze godzin zapewnia kształcenie na poziomie magisterskim dla stomatologów ogólnych, ze szczególnym uwzględnieniem stomatologii odtwórczej.

Struktura stopnia ma na celu zaspokojenie potrzeb lekarzy dentystów z całego świata.

Program rozwija zdolność do stosowania opartego na dowodach podejścia do praktyki klinicznej oraz do oceny i zapewnienia jakości podstawowej opieki stomatologicznej.

* (Poprawiono 20 lutego, aby odzwierciedlić zmianę nazwy programu)

Nauka online

Nasza internetowa technologia uczenia się jest w pełni interaktywna, nagradzana i umożliwia komunikację z wysoko wykwalifikowaną kadrą nauczycielską w zaciszu własnego domu lub w miejscu pracy.... [-]

Wielka Brytania Edinburgh
Wrzesień 2019
Język angielski
Zaoczne
1 - 3 lat(a)
Online
Czytaj więcej po polsku
The University of Edinburgh - College of Medicine & Veterinary Medicine

Program ten cieszy się popularnością na skalę międzynarodową i jest popierany przez wiele organizacji międzynarodowych w zakresie jego aktualnego zrozumienia i zastosowan ... [+]

Opis programu

Program ten cieszy się popularnością na skalę międzynarodową i jest popierany przez wiele organizacji międzynarodowych w zakresie jego aktualnego zrozumienia i zastosowania najnowszych metod i praktyk w zakresie dobrostanu zwierząt.

Zapewniamy studentom zrozumienie dobrostanu zwierząt, które można zastosować w badaniach na zwierzętach, zarządzaniu nimi, opiece, produkcji, inspekcji, ocenie i przygotowywaniu ustawodawstwa.

Oprócz podstawowego zespołu dydaktycznego, mamy wielu wykładowców gości podróżujących do Edynburga każdego roku, aby uczyć w programie, co pozwala korzystać z doświadczenia i wiedzy profesjonalistów pracujących w społeczności zwierząt i społeczności.... [-]

Wielka Brytania Edinburgh
Wrzesień 2019
Język angielski
W pełnym wymiarze godzin
Zaoczne
1 - 3 lat(a)
Ośrodek kształcenia
Czytaj więcej po polsku
The University of Edinburgh - College of Medicine & Veterinary Medicine

Ten internetowy program jest oferowany wspólnie przez University of Edinburgh i Royal College of Surgeons of Edinburgh. Obejmuje brytyjski Międzyuczelniany Program Chirur ... [+]

Opis programu

Ten internetowy program jest oferowany wspólnie przez University of Edinburgh i Royal College of Surgeons of Edinburgh . Obejmuje brytyjski Międzyuczelniany Program Chirurgiczny.

Ten program zapewnia pierwszorzędne przygotowanie do egzaminu na Członkostwo Royal College of Surgeons (MRCS), z dodatkowym naciskiem na nabytą wiedzę i jej zastosowanie.

Projekt badawczy trzeciego roku MSc służy również jako szansa na rozwój kariery naukowej w chirurgii.

Nauka online

Nasza internetowa technologia uczenia się jest w pełni interaktywna, nagradzana i umożliwia komunikację z wysoko wykwalifikowaną kadrą nauczycielską w zaciszu własnego domu lub w miejscu pracy.... [-]

Wielka Brytania Edinburgh
Wrzesień 2019
Język angielski
Zaoczne
3 lat(a)
Online
Czytaj więcej po polsku
The University of Edinburgh - College of Medicine & Veterinary Medicine

Ten dwuletni program w niepełnym wymiarze godzin, nauczany w całości przez Internet, jest oferowany przez Royal College of Surgeons of Edinburgh oraz University of Edinbu ... [+]

Opis programu

Ten dwuletni program w niepełnym wymiarze godzin, nauczany w całości przez Internet, jest oferowany przez Royal College of Surgeons of Edinburgh oraz University of Edinburgh i prowadzi do stopnia Master of Surgery (ChM).

W oparciu o Międzyuczelniany Program Chirurgiczny w Wielkiej Brytanii, ChM w Trauma and Orthopedics daje stażystom możliwość wyboru tych zaawansowanych modułów związanych z ich deklarowaną specjalnością i wspiera naukę dla egzaminów Fellowship of Royal College of Surgeons (FRCS).

Program ma działać równolegle ze szkoleniem klinicznym i uzupełniającą oceną w miejscu pracy.

Nauka online

Nasza internetowa technologia uczenia się jest w pełni interaktywna, nagradzana i umożliwia komunikację z wysoko wykwalifikowaną kadrą nauczycielską w zaciszu własnego domu lub w miejscu pracy.... [-]

Wielka Brytania Edinburgh
Wrzesień 2019
Język angielski
Zaoczne
2 lat(a)
Online
Czytaj więcej po polsku
The University of Edinburgh - College of Medicine & Veterinary Medicine

Ten dwuletni program w niepełnym wymiarze godzin, nauczany w całości przez Internet, jest oferowany przez Royal College of Surgeons of Edinburgh oraz University of Edinbu ... [+]

Opis programu

Program ten jest realizowany przez Uniwersytet we współpracy z Royal College of Surgeons of Edinburgh i prowadzi do uzyskania tytułu Master of Surgery (ChM). Działa równolegle do szkolenia klinicznego i uzupełnia szkolenia w miejscu pracy.

W oparciu o Międzyuczelniany Program Chirurgiczny Wielkiej Brytanii oferuje stażystom w chirurgii naczyniowej i wewnątrznaczyniowej możliwość studiowania tematów związanych ze specjalnością i wspiera przygotowanie do końcowych profesjonalnych egzaminów wyjazdowych, takich jak FRCS i FEBU. Twoje badanie pozwoli ci ulepszyć twoją wiedzę opartą na dowodach i ulepszyć twoją praktykę kliniczną.

Po zakończeniu tego programu uczestnicy będą mogli:... [-]

Wielka Brytania Edinburgh
Wrzesień 2019
Język angielski
Zaoczne
2 lat(a)
Online
Czytaj więcej po polsku
The University of Edinburgh - College of Medicine & Veterinary Medicine

Ten Mistrz ma na celu dostarczenie uczniom umiejętności i wiedzy wymaganych do bycia wysoce skutecznymi praktykami i umożliwienia im działania jako liderzy i mentorzy w ś ... [+]

Opis programu

Medycyna weterynaryjna to szybko rozwijająca się dziedzina, obejmująca szeroki zakres specjalistycznych dziedzin. Badania w dziedzinie medycyny weterynaryjnej mają bezpośredni wpływ na poprawę zdrowia i dobrostanu gatunków zwierząt domowych oraz na ochronę zdrowia publicznego.

R (D) SVS ma międzynarodową renomę, a jej usługi kliniczne - Szpital dla małych zwierząt (pies, kot i egzotyka, zoo i dzikie zwierzęta) oraz duży szpital dla zwierząt (koni i zwierząt gospodarskich) - należą do najbardziej wpływowych ośrodków opieki klinicznej w Wielkiej Brytanii i Europie. Najlepiej jest rozwijać umiejętności tego sektora ze względu na umiejętności w zakresie podstawowej, wtórnej i trzeciorzędowej opieki medycznej i chirurgii oraz szeroko zakrojone działania badawcze we wszystkich aspektach medycyny weterynaryjnej.... [-]

Wielka Brytania Edinburgh
Wrzesień 2019
Język angielski
Zaoczne
1 - 6 lat(a)
Online
Czytaj więcej po polsku
The University of Edinburgh - College of Medicine & Veterinary Medicine

Jest to idealny program, jeśli jesteś profesjonalistą lub nowicjuszem w tej dziedzinie i chcesz rozwiązać dzisiejsze problemy w zakresie zdrowia publicznego. ... [+]

Opis programu

Zdrowie publiczne dotyczy zapobiegania chorobom, przedłużania życia i promowania zdrowia poprzez wysiłki społeczeństwa.

Jest to idealny program, jeśli jesteś profesjonalistą lub nowicjuszem w tej dziedzinie i chcesz rozwiązać dzisiejsze problemy w zakresie zdrowia publicznego.

Ten program jest nauczany w kampusie, ale oferujemy również MPH w niepełnym wymiarze czasu przez kształcenie na odległość, które może być odpowiednie dla tych, którzy chcą kontynuować pracę podczas studiów lub którzy nie mogą przyjechać do Edynburga.

Zyskasz zrozumienie, jak różne dyscypliny naukowe mogą być wykorzystywane do badania, a następnie rozwijania najlepszych praktyk zawodowych w zakresie epidemiologii, zdrowia publicznego i nauk społecznych, etyki i zdrowia.... [-]

Wielka Brytania Edinburgh
Wrzesień 2019
Język angielski
W pełnym wymiarze godzin
Zaoczne
1 - 2 lat(a)
Online
Czytaj więcej po polsku
The University of Edinburgh - College of Medicine & Veterinary Medicine

Nasz program MPH zapewnia studentom zrozumienie, w jaki sposób różne dyscypliny naukowe mogą być wykorzystywane do badania i rozwijania najlepszych praktyk zawodowych w z ... [+]

Opis programu

Program internetowy Master of Public Health (MPH) opiera się na wieloletniej tradycji nauczania akademickiego i badań w dziedzinie zdrowia publicznego na Uniwersytecie w Edynburgu.

Zdrowie publiczne polega na zapobieganiu chorobom, przedłużaniu życia i promowaniu zdrowia poprzez wysiłki społeczeństwa. Niezależnie od tego, czy jesteś już pracownikiem zawodowym w tej dziedzinie, czy też nowicjuszem w tej dziedzinie, ten Magister Zdrowia Publicznego (MPH) jest idealnym programem dla osób, które chcą rozwiązać dzisiejsze problemy w zakresie zdrowia publicznego.

Nasz program MPH zapewnia studentom zrozumienie, w jaki sposób różne dyscypliny naukowe mogą być wykorzystywane do badania i rozwijania najlepszych praktyk zawodowych w zakresie epidemiologii, zdrowia publicznego i nauk społecznych dotyczących zdrowia.... [-]

Wielka Brytania Edinburgh
Wrzesień 2019
Język angielski
Zaoczne
1 - 3 lat(a)
Online
Czytaj więcej po polsku
The University of Edinburgh - College of Medicine & Veterinary Medicine

W weterynaryjnym leczeniu zwierząt znieczulenie (zmuszanie zwierząt do utraty przytomności) oraz analgezja (zmniejszanie bólu, jaki cierpi zwierzę) mają zasadnicze znacze ... [+]

Opis programu

W weterynaryjnym leczeniu zwierząt znieczulenie (zmuszanie zwierząt do utraty przytomności) oraz analgezja (zmniejszanie bólu, jaki cierpi zwierzę) mają zasadnicze znaczenie dla poprawy dobrostanu zwierząt, a także pozwalają na postęp w postępie medycznym i chirurgicznym.

Wiedza i postępy w znieczulaniu w ciągu ostatnich 20 lat były znaczne. Możemy użyć technik do blokowania czucia na poziomie lokalnym lub na obszarze ciała, a nie tylko całkowitej utraty przytomności. W naszej walce z bólem mamy do dyspozycji szereg leków i metod podawania leków. Znieczulenie zawsze niosło ze sobą ryzyko i mamy coraz większą dostępność sprzętu monitorującego, który pomaga nam monitorować fizjologiczne funkcje organizmu podczas znieczulenia w celu zmniejszenia chorobowości i śmiertelności u naszych zwierząt.... [-]

Wielka Brytania Edinburgh
Wrzesień 2019
Język angielski
Zaoczne
1 - 6 lat(a)
Online
Czytaj więcej po polsku
Location address
Edinburgh Dental Institute
Lauriston Building,
Lauriston Place
Edinburgh

Edinburgh, Scotland, EH3 9HA GB
Social Media