School of Dentistry - University of Dundee

Wstęp

Przeczytaj oficjalny opis

Szkoła dentystyczna znajduje się w samym sercu Kampusu Głównego Uniwersytetu, a zatem studenci podyplomowi Dental znajdują się w bliskiej odległości od naukowców i możliwości badawczych w innych częściach Uniwersytetu, a także do bibliotek, obiektów rekreacyjnych, kulinarnych i sportowych.

Dentalowi studenci podyplomowi w Dundee korzystają z najnowocześniejszych badań w ugruntowanym środowisku badawczym przez cały okres studiów. Istnieją również doskonałe udogodnienia kliniczne dla studentów, którzy prowadzą nauczane programy kliniczne. Studenci podyplomowi z wielu zakątków świata pracują w ścisłym, zintegrowanym środowisku w szkole z aktywną kulturą badawczą

Oprócz naszych uczniów z różnych części Szkocji i Wielkiej Brytanii, studenci studiów podyplomowych z doktoratu z Arabii Saudyjskiej, Egiptu, Syrii, Jordanii, Iraku, Bahrajnu, Nigerii, Singapuru i Nowej Zelandii są studentami studiów podyplomowych i studenci pracują razem z kolegami z na całym świecie na popularnych kursach Taught Masters w dziedzinie protetyki stomatologicznej (MDSc) i badań nad rakiem (MSc).


Dental School w Dundee oferuje sześć nauczanych programów podyplomowych, do których możesz dołączyć. Należą do nich MDSc w protetyce, MR w raku jamy ustnej, MFOdont w odontologii sądowej, magister ortodoncji, mgr biologii jamy ustnej i MDPH w Dental Public Health. MRes MFOdont, MDPH i są dostarczane wspólnie z kolegami z całej szkoły. Mamy aktywną społeczność studentów podyplomowych w Dental School, zarówno w zakresie programów nauczania i badań, jak i uznanych na całym świecie naukowców i klinicystów zaangażowanych w programy studiów.

Podyplomowe Studenckie Społeczeństwo

Nowo utworzone Dundee Dental Podyplomowe Towarzystwo Studenckie (DDPSS) to studenckie podyplomowe społeczeństwo, które ma na celu zapewnienie studentom studiów podyplomowych, studiujących w dziedzinie stomatologii, pozaszkolnych możliwości akademickich i społecznych.

Członkami DDPSS są wszyscy studenci podyplomowi w szkole dentystycznej na uniwersytecie w Dundee, w pełnym i niepełnym wymiarze godzin. Jako grupa dążymy do:

  • wspierać studentów po absolwentów związanych ze szkołą dentystyczną
  • zapewnić podopiadowi organ przedstawicielski studentów
  • zapewnić forum dla użytkowników wewnętrznych i zewnętrznych
  • oferują szanse rozwoju umiejętności; zbywalne i techniczne
  • stworzyć nieformalną atmosferę, w której studenci pokonfliktowi mogą się spotkać, aby przedyskutować swoje projekty, a także podzielić się pomysłami i podejściami do często spotykanych problemów, umożliwiając studentom z grupy pomaturalnej formalne przekazywanie informacji o badaniach
  • promowanie kultury badawczej poprzez umożliwienie uczniom, którzy ukończyli studia, możliwość łączenia się w społeczność i sieci z innymi uczniami w ramach Szkoły Stomatologicznej

Wykonujemy wszystkie powyższe czynności, organizując seminaria, imprezy towarzyskie, zawody sportowe i wiele innych.

Mamy nadzieję, że do zobaczenia na następnej imprezie!

Lokalizacje

Dundee

Address
Nethergate, Dundee DD1 4HN, United Kingdom
Dundee, Szkocja, Wielka Brytania

Stypendium Keystone

Dowiedz się, jakie możliwości daje Ci nasze stypendium