RDI Resource Development International

Wstęp

Przeczytaj oficjalny opis

Elastyczne studiów uniwersyteckich, aby pasowały do ​​Twojego stylu życia

Przejdź na uniwersytecie w nowoczesny sposób i znacząco obniżyć opłaty za studia wyższe wykształcenie, magistra lub MBA poprzez kształcenie na odległość. Mamy ponad 25-letnie doświadczenie w dostarczaniu brytyjskie kwalifikacje uniwersyteckie kształcenie na odległość, pomagając tysiącom ludzi takich jak ty, aby odnieść sukces w karierze zawodowej.

Dajemy tysiące studentów w Wielkiej Brytanii i poza nią szansę na studia na uniwersytecie w Wielkiej Brytanii kwalifikacji przez kształcenia online na odległość. Naszym celem jest, aby zmienić swój świat poprzez innowacyjne nauki.

Jesteśmy największym na świecie niezależnym dostawcą brytyjskich kwalifikacji uniwersyteckich kształcenie na odległość. W sierpniu 2015 roku osiągnęliśmy University Tytuł i zmieniliśmy nazwę z zasobów Development International Ltd Arden University Ltd - pierwszy dedykowany uczelni kształcenia na odległość w Wielkiej Brytanii od Open University powstała ponad 50 lat temu. Znamy wielki szacunek, w którym RDI jest trzymany przez studentów na całym świecie, a więc nazwa RDI nadal być częścią Arden University.

Ta szkoła oferuje programy z:
  • Język angielski

Widzieć Licencjat »

Programy

Ta szkoła oferuje również:

Licencjat

Licencjat W Zakresie Zdrowia I Opieki Społecznej (z Wyróżnieniem BSC)

Online W pełnym wymiarze godzin W niepełnym wymiarze czasu 3 - 6 lat August 2017 Wielka Brytania Coventry + 1 więcej

Celem kursu jest umożliwienie Ci rozwinąć swoją wiedzę w praktyce krytycznie oceniając na arenie Zdrowia i Opieki Społecznej z profesjonalnym ... między [+]

Licencjat w Zdrowia i Opieki Społecznej (licencjat z wyróżnieniem)

 

Celem kursu jest umożliwienie Ci rozwinąć swoją wiedzę w praktyce krytycznie oceniając na arenie Zdrowia i Opieki Społecznej z inter-zawodowej i współczesnej perspektywy. Niektóre moduły mogą dotyczyć szerszych wpływów społecznych i politycznych, które mają wpływ na zdrowie i opiekę społeczną. Oczywiście dadzą Ci umiejętności krytycznej refleksji i oceny, dzięki czemu są w stanie doprowadzić / ułatwienia zaawansowanych i innowacyjnych praktyk w kontekście zdrowia i opieki społecznej. Instytucja przyznająca: Anglia Ruskin University

 

 

... [-]

Filmy

About RDI, the distance learning specialists

Who studies with RDI

Through Ilearn RDI offers study that fits around you

RDI gives you quality support when it matters