Przeczytaj oficjalny opis

Queen's University Belfast znajduje się na liście 200 najlepszych uniwersytetów na świecie(QS World University Rankings 2019)

Będąc uczniem królowej, wstąpisz na uniwersytet, który jest prawdziwie międzynarodowy. W rzeczywistości jesteśmy 24 najbardziej międzynarodowym uniwersytetem na świecie i mamy studentów z ponad 82 krajów, pomagając stworzyć wielokulturowy i tętniący życiem kampus.

Jesteśmy członkiem prestiżowej grupy Russell, łączącej doskonałość w badaniach i edukacji z etosem skoncentrowanym na uczniach.


Queen's University

150 000 ABSOLWENTÓW, KTÓRZY ZNAJDUJĄ SIĘ NA CAŁYM ŚWIECIE

Nasi inspirujący absolwenci to wybitni naukowcy, laureaci Nagrody Nobla - tacy jak Seamus Heaney i David Trimble - oraz wpływowi liderzy, którzy wywierają wpływ w Irlandii Północnej i na całym świecie.

Ponad 94% absolwentów Queen's pracuje lub kontynuuje naukę sześć miesięcy po ukończeniu studiów; nasi absolwenci dominują na wysokich stanowiskach kierowniczych w 80 spośród 100 najlepszych firm w Irlandii Północnej i robią różnicę w ponad 120 krajach.

Jedna z największych uczelni wyższych w Wielkiej Brytanii i dziewiąta najstarsza, łączymy nasze dumne dziedzictwo z najnowocześniejszymi udogodnieniami, aby jak najlepiej wykorzystać życie uniwersyteckie.

JESTEŚMY GLOBALNYM UNIWERSYTETEM

Ponad 23,000 studentów mieszka i studiuje w Queen's. Spośród nich ponad 1900 pochodzi z ponad 82 krajów; w tym Malezję, Chiny, Indię, Bliski Wschód i Stany Zjednoczone. Zatrudniamy również ponad 600 międzynarodowych pracowników, pochodzących z ponad 70 narodowości.

DOŚWIADCZENIE UNIWERSYTETU NADZWYCZAJNEGO

Oferujemy sieć usług wsparcia, które pomagają Ci maksymalnie wykorzystać czas spędzony w Queen's, dbając o Twoje zdrowie, dobre samopoczucie, wykształcenie, potrzeby edukacyjne, bezpieczeństwo finansowe i perspektywy kariery.

KLASYFIKACJA WORLD CLASS

Uczniowie światowej klasy wymagają wiodących udogodnień. Zainwestowaliśmy 350 milionów funtów w ciągu ostatnich 10 lat, z nowymi dodatkami otwierającymi się przez cały czas.

Jedna z największych uczelni wyższych w Wielkiej Brytanii i dziewiąta najstarsza, łączymy nasze dumne dziedzictwo z najnowocześniejszymi udogodnieniami, aby jak najlepiej wykorzystać życie uniwersyteckie.

Queens102

BELFAST - REGION NUMERU 1 W ŚWIECIE DO ODWIEDZENIA W 2018

(LONELY PLANET, 2017)

Kapitał z własną kulturą. Ciesz się codziennym życiem wśród najbardziej przyjaznych ludzi na świecie. Zanurz się w najlepszych współczesnych klubach, kuchni, kulturze i sztuce.

Queen's jest sercem kultury Belfastu, a także jej sztuki i scen społecznych. Jesteśmy dumni z tego, że jesteśmy częścią tętniącego życiem, kosmopolitycznego miasta, które tętni życiem towarzyskim i bogatym dziedzictwem kulturowym.

GWARANTOWANE ZAKWATEROWANIE

Oferowanie stylu życia odzwierciedlającego przejście z domu do życia uniwersyteckiego. Nasze bezpieczne, nowoczesne zakwaterowanie oferuje również wsparcie, pomoc i wskazówki dotyczące osiedlania się w życiu studenckim w Belfaście, a także ważne miejsce do życia i pełnego korzystania z życia studenckiego.

Nasze zakwaterowanie dla studentów i związek studencki pomogą ci spotkać się i nawiązać przyjaźnie z innymi uczniami i poczuć się częścią życia w kampusie. Ponad 200 klubów i towarzystw to świetny sposób na poznanie przyjaciół, odkrycie nowych talentów i przerwę w nauce.

Queens103a

WYDZIAŁ MEDYCYNY, ZDROWIE

Q Wydział Medycyny, Zdrowia i Nauk o Życiu w Queen's zapewnia wysokiej jakości, najnowocześniejszą edukację, poprzez światowej klasy personel, koncentrujący się na potrzebach społeczeństwa. Zapewniamy doświadczenie edukacyjne, które jest prowadzone przez naukowców i wzbogaca naszych uczniów intelektualnie, społecznie i kulturowo.

Mamy nadzieję, że studenci z całego świata dołączą do nas, aby uczyć się, a także wprowadzać nowe pomysły i podejścia, które pomogą nam realizować nasze ambicje, aby ulepszyć i rozwijać życie. To miejsce znajduje się w sercu kultury Belfastu, a także w jej sztuce i kulturze. sceny społeczne. Jesteśmy dumni z tego, że jesteśmy częścią tętniącego życiem, kosmopolitycznego miasta, które tętni życiem towarzyskim i bogatym dziedzictwem kulturowym.

ADRESACJA GLOBALNYCH WYZWAŃ

Poprzez naszą edukację i badania, staramy się sprostać niektórym z największych wyzwań na świecie, nasi pracownicy akademiccy podejmują światowe badania poprzez nasze szkoły i globalne instytuty badawcze w dziedzinie nauk o zdrowiu i globalnego bezpieczeństwa żywnościowego. Doprowadziło to do nowych metod leczenia pacjentów i większego poziomu ochrony żywności, którą jemy.

SZKOŁY WYŚCIGÓW

Szkoła nauk biologicznych

Szkoła Medycyny, Stomatologii i Nauk Biomedycznych

Szkoła Pielęgniarstwa i Położnictwa

Szkoła farmacji

RANKINGI WYNIKI

Przedmioty z 200 najlepszych na świecie (QS World Rankings według tematu 2017)

 • Farmacja i farmakologia (51-100)
 • Pielęgniarstwo (51-100)
 • Medycyna (151-200)
 • Rolnictwo i leśnictwo (151-200)

Przedmioty w Wielkiej Brytanii 20 najlepszych (Times and Sunday Times Good University Guide 2017)

 • 2 miejsce w Wielkiej Brytanii na Farmakologię i Farmację
 • 2 miejsce w Wielkiej Brytanii dla stomatologii
 • 4. miejsce w Wielkiej Brytanii w zakresie nauki o żywności
 • 6 miejsce w Wielkiej Brytanii dla rolnictwa i leśnictwa
 • 10. w Wielkiej Brytanii w dziedzinie anatomii i fizjologii
 • 20 w Wielkiej Brytanii w dziedzinie medycyny

Programy prowadzone przez:
 • Język angielski

Ta szkoła oferuje również:

MSc

Queen's University Belfast

Ten tytuł magistra anatomii klinicznej ma na celu zapewnienie studentom lepszego zrozumienia zaawansowanej anatomii człowieka, w tym odpowiedniej anatomii radiologicznej, ... [+]

Mgr anatomii klinicznej

Ten tytuł magistra anatomii klinicznej ma na celu zapewnienie studentom lepszego zrozumienia zaawansowanej anatomii człowieka, w tym odpowiedniej anatomii radiologicznej, anatomii mikroskopowej i embriologii.

Prezentowane moduły podkreślają klinicznie i chirurgicznie istotną anatomię, chociaż nie są przeznaczone wyłącznie dla klinicystów, a aplikacje są zapraszane przez wszystkich studentów, którzy studiowali anatomię zwłok w pierwszym stopniu.

Uruchomiliśmy również podejście blended learning w celu uzyskania PgCert lub PgDip w anatomii klinicznej dla pracujących lekarzy. Wiąże się to z nauką online oraz dwudniowym kursem stacjonarnym.... [-]

Wielka Brytania Belfast
Skontaktuj się ze szkołą
Język angielski
W pełnym wymiarze godzin
Zaoczne
1 rok
Ośrodek kształcenia
Czytaj więcej po polsku
Queen's University Belfast

Mgr medycyny eksperymentalnej jest przeznaczony dla studentów pragnących rozpocząć karierę w medycynie eksperymentalnej, czy to w środowisku akademickim, praktyce klinicz ... [+]

Mgr medycyny eksperymentalnej

Mgr medycyny eksperymentalnej oferuje zaawansowane szkolenia badawcze w szerokim zakresie laboratoryjnych nauk biomedycznych.

Mgr medycyny eksperymentalnej jest przeznaczony dla studentów pragnących rozpocząć karierę w medycynie eksperymentalnej, czy to w środowisku akademickim, praktyce klinicznej, przemyśle lub administracji. Program zapewni także doskonałą platformę do kontynuacji do Ph.D. programy w Queen's lub na całym świecie.

Magister Medycyny Doświadczalnej rozwinie silne fundamentalne zrozumienie wysokiej jakości badań biomedycznych, w tym eksperymentalnego projektowania i wykonywania, zarządzania danymi i interpretacji oraz komunikacji naukowej, w tym publikowania, prezentacji i korzystania z mediów społecznościowych.... [-]

Wielka Brytania Belfast
Sierpień 2020
Język angielski
W pełnym wymiarze godzin
11 miesiące
Ośrodek kształcenia
Czytaj więcej po polsku
Queen's University Belfast

Te ekscytujące, innowacyjne programy nauczania mieszanego i kształcenia na odległość mają na celu zwiększenie wiedzy teoretycznej uczestnika i praktycznych umiejętności w ... [+]

Mgr Molekularna Patologia Raka (Blended Learning)

Molecular Pathology (MP) to szybko rozwijająca się dyscyplina w medycynie XXI wieku. Łączy genomikę i bioinformatykę z nowoczesną patologią, która wspiera diagnostykę molekularną, teranostykę i badania kliniczne w sektorze akademickim, służbie zdrowia i przemyśle w dobie medycyny precyzyjnej.

Te ekscytujące, innowacyjne programy nauczania mieszanego i kształcenia na odległość mają na celu zwiększenie wiedzy teoretycznej uczestnika i praktycznych umiejętności w zakresie MP oraz umożliwienie im kontynuowania kariery w środowisku akademickim, opiece zdrowotnej lub przemyśle. Programy koncentrują się na innowacjach i przedsiębiorczości.... [-]

Wielka Brytania Belfast
Skontaktuj się ze szkołą
Język angielski
W pełnym wymiarze godzin
Zaoczne
1 rok
Ośrodek kształcenia i studia online
Czytaj więcej po polsku
Queen's University Belfast

Mgr Medycyny Raka zapewni studentom nową wiedzę na temat tego, jak medycyna precyzyjna może poprawić i kształtować przyszłą opiekę zdrowotną. Studenci zdobędą praktyczne ... [+]

Mgr (Res) Cancer Medicine

Mgr Medycyny Raka zapewni studentom nową wiedzę na temat tego, jak medycyna precyzyjna może poprawić i kształtować przyszłą opiekę zdrowotną. Studenci zdobędą praktyczne doświadczenie w zakresie technik molekularnych i sprzętu / urządzeń wykorzystywanych w nowoczesnym laboratorium molekularnym; kurs zapewni szkolenie w zakresie umiejętności laboratoryjnych i badawczych, które mają zastosowanie w wielu dyscyplinach naukowych w wspierającym środowisku uczenia się. Studenci będą mogli ocenić, w jaki sposób nowatorskie podejścia terapeutyczne mogą zostać wykorzystane do podziału pacjentów na grupy terapeutyczne w celu lepszego zarządzania klinicznego (medycyna uwarstwiona / precyzyjna). Będą obserwować dostarczanie leków precyzyjnych poprzez wycieczki do Centrum Onkologii Irlandii Północnej.... [-]

Wielka Brytania Belfast
Sierpień 2020
Język angielski
W pełnym wymiarze godzin
2 semestry
Ośrodek kształcenia
Czytaj więcej po polsku
Queen's University Belfast

MPH to uznawane na arenie międzynarodowej kwalifikacje otwierające wiele możliwości zatrudnienia na całym świecie. Kurs wyposaża uczniów w wiedzę i umiejętności, aby kont ... [+]

MPH Global Health

MPH to uznawane na arenie międzynarodowej kwalifikacje otwierające wiele możliwości zatrudnienia na całym świecie.

Kurs wyposaża uczniów w wiedzę i umiejętności, aby kontynuować karierę w zakresie zdrowia publicznego lub innych ról przywódczych związanych ze zdrowiem.

Program nauczania dla MPH w Queen's jest ściśle dopasowany do sylabusu do egzaminów zawodowych dla brytyjskiego Wydziału Zdrowia Publicznego.

MPH ma na celu zapoznanie studentów z:

"Nauka" praktyki zdrowia publicznego: solidne, systematyczne i oparte na dowodach podejście do definiowania i rozumienia problemów i problemów zdrowia populacyjnego."Sztuka" praktyki zdrowia publicznego - zdolności interpersonalne i organizacyjne do pracy w partnerstwie z innymi; wpływać na decyzje; wspierać wdrażanie polityki, programów lub interwencji; i wywołać prawdziwą zmianę. Ma na celu zidentyfikowanie optymalnych rozwiązań dla uzyskania zdrowia w ramach dostępnych zasobów.Globalne spojrzenie na zdrowie publiczne, w tym na zdrowie obszarów zaniedbanych w krajach o niskim i średnim dochodzie (LMIC)DLACZEGO KRÓLOWA?... [-]
Wielka Brytania Belfast
Skontaktuj się ze szkołą
W pełnym wymiarze godzin
Zaoczne
1 rok
Ośrodek kształcenia
Czytaj więcej po polsku
Queen's University Belfast

Mgr in Advanced Clinical Pharmacy Practice ma na celu pomóc farmaceutom w zdobyciu i wykazaniu kompetencji na poziomie zaawansowanym określonych w Advanced Pharmaceutical ... [+]

Magister zaawansowanej praktyki farmacji klinicznej

Mgr in Advanced Clinical Pharmacy Practice ma na celu pomóc farmaceutom w nabyciu i wykazaniu kompetencji na poziomie zaawansowanym określonych w Advanced Pharmaceutical Society's Advanced Pharmacy Framework, poprzez rygorystyczny program studiów, który zapewnia studentom wiedzę i umiejętności wymagane do:

Przejrzyj i włącz aktualne dowody do praktykiPracuj efektywnie w multidyscyplinarnym środowisku klinicznymPodejmuj decyzje w złożonych sytuacjach klinicznychSkuteczna komunikacja z pacjentami, którzy mają wspólne długoterminowe schorzeniaPodejmuj badania kliniczne i praktyczne

Program ten, wprowadzony w roku 2016/2017, zastąpił nasze poprzednie kursy podyplomowe w zakresie farmacji klinicznej i środowiskowej. Jest uzupełniany przez nauczanie na odległość, bez udziału w kampusie. Jest zatem otwarty zarówno dla farmaceutów brytyjskich, jak i międzynarodowych.... [-]

Wielka Brytania Belfast
Skontaktuj się ze szkołą
Język angielski
Zaoczne
3 lat(a)
Ośrodek kształcenia
Czytaj więcej po polsku
Queen's University Belfast

Ten mgr oferuje nauczany program studiów, który ma na celu pielęgnowanie nowych i innowacyjnych profesjonalistów. Jest on dostarczany przez pięć specjalistycznych Pathway ... [+]

MSc Advanced Professional and Clinical Practice

Ten mgr oferuje nauczany program studiów, który ma na celu pielęgnowanie nowych i innowacyjnych profesjonalistów. Jest on dostarczany przez pięć specjalistycznych Pathways które odpowiadają kluczowym obszarom specjalizacji w Szkole Pielęgniarstwa i Położnictwa.

Program jest oferowany w pełnym wymiarze godzin i łączy nauczanie bezpośrednie z dostawą online. Osoby podejmujące program w pełnym wymiarze godzin mogą kwalifikować się do tego, włączając praktykę kliniczną w porozumieniu z koordynatorem programu.

DLACZEGO KRÓLOWA?

Program jest oferowany w pełnym wymiarze godzin i łączy nauczanie bezpośrednie z dostawą online. Osoby podejmujące program w pełnym wymiarze godzin mogą kwalifikować się do tego, włączając praktykę kliniczną w porozumieniu z koordynatorem programu.... [-]

Wielka Brytania Belfast
Skontaktuj się ze szkołą
Język angielski
W pełnym wymiarze godzin
2 lat(a)
Ośrodek kształcenia
Czytaj więcej po polsku

Magisterskie

Queen's University Belfast

MPH to uznawane na arenie międzynarodowej kwalifikacje otwierające wiele możliwości zatrudnienia na całym świecie. Kurs wyposaża uczniów w wiedzę i umiejętności, aby kont ... [+]

MPH Zdrowie publiczne

MPH to uznawane na arenie międzynarodowej kwalifikacje otwierające wiele możliwości zatrudnienia na całym świecie.

Kurs wyposaża uczniów w wiedzę i umiejętności, aby kontynuować karierę w zakresie zdrowia publicznego lub innych ról przywódczych związanych ze zdrowiem.

Program nauczania dla MPH w Queen's jest ściśle dopasowany do sylabusu do egzaminów zawodowych dla brytyjskiego Wydziału Zdrowia Publicznego.

MPH ma na celu zapoznanie studentów z:

"Nauka" praktyki zdrowia publicznego: solidne, systematyczne i oparte na dowodach podejście do definiowania i rozumienia problemów i problemów zdrowia populacyjnego."Sztuka" praktyki zdrowia publicznego - zdolności interpersonalne i organizacyjne do pracy w partnerstwie z innymi; wpływać na decyzje; wspierać wdrażanie polityki, programów lub interwencji; i wywołać prawdziwą zmianę. Ma na celu zidentyfikowanie optymalnych rozwiązań dla uzyskania zdrowia w ramach dostępnych zasobów.Globalne spojrzenie na zdrowie publiczne, w tym na zdrowie obszarów zaniedbanych w krajach o niskim i średnim dochodzie (LMIC)DLACZEGO KRÓLOWA?... [-]
Wielka Brytania Belfast
Skontaktuj się ze szkołą
Język angielski
W pełnym wymiarze godzin
1 rok
Ośrodek kształcenia
Czytaj więcej po polsku
Queen's University Belfast

Queen's University Belfast opracował dynamiczny nowy program magisterski dla studentów poszukujących kariery w globalnym przemyśle farmaceutycznym. Nowy magister farmacji ... [+]

MSc Industrial Pharmaceutics

Queen's University Belfast opracował dynamiczny nowy program magisterski dla studentów poszukujących kariery w globalnym przemyśle farmaceutycznym. Nowy magister farmacji przemysłowej przygotuje absolwentów z wiedzą i umiejętnościami wymaganymi do zatrudnienia w branży szacowanej na 1,2 biliona dolarów.

Farmaceutyka przemysłowa odgrywa kluczową rolę w opracowywaniu, walidacji i produkcji nowych leków, zapewniając ich bezpieczeństwo i jakość, a absolwenci studiów magisterskich będą mogli skorzystać z możliwości zatrudnienia na wszystkich etapach opracowywania leków.

DLACZEGO KRÓLOWA?... [-]

Wielka Brytania Belfast
Skontaktuj się ze szkołą
Język angielski
W pełnym wymiarze godzin
1 - 3 lat(a)
Ośrodek kształcenia
Czytaj więcej po polsku

Studia doktoranckie

Queen's University Belfast

Interdyscyplinarne Centrum Badań nad Rakiem i Biologii Komórki (CCRCB) stawia na najwyższą jakość doskonałości badawczej. Aby zrealizować naszą misję, realizujemy pierwsz ... [+]

Ph.D. Precision Cancer Medicine

Interdyscyplinarne Centrum Badań nad Rakiem i Biologii Komórki (CCRCB) stawia na najwyższą jakość doskonałości badawczej. Aby zrealizować naszą misję, realizujemy pierwszą serię programów badawczych w określonych obszarach, łącząc innowacyjną naukę odkryć z kliniczną translacją, aby osiągnąć najlepsze wyniki dla pacjentów chorych na raka.

W uznaniu międzynarodowej pozycji CCRCB, Uniwersytet dokonał i nadal dokonuje znaczących inwestycji zarówno w kadrę akademicką, jak i infrastrukturę. CCRCB zatrudnia ponad 200 pracowników, z 38 głównymi naukowcami, 60 stażami podoktorskimi i 65 studentami studiów podyplomowych z całego świata współpracującymi w nowym, specjalnie wybudowanym ośrodku badawczym.... [-]

Wielka Brytania Belfast
Skontaktuj się ze szkołą
Język angielski
W pełnym wymiarze godzin
Zaoczne
3 lat(a)
Ośrodek kształcenia
Czytaj więcej po polsku
Queen's University Belfast

Obejmują one pokrywające się tematy z biochemii, bezpieczeństwa żywności i żywienia, mikrobiologii, parazytologii i roślin / gleby, z szerokim etosem badawczym, który obe ... [+]

Ph.D. Mikroby i biologia patogenu

Obejmują one pokrywające się tematy z biochemii, bezpieczeństwa żywności i żywienia, mikrobiologii, parazytologii i roślin / gleby, z szerokim etosem badawczym, który obejmuje badania w zakresie biologii molekularnej od molekuł do ekosystemów.

Biochemia bada podstawowe aspekty sygnalizacji komórkowej, interakcji molekularnych i enzymów w zdrowym i chorym organizmie.

Bezpieczeństwo żywności koncentruje się na wykrywaniu toksyn, pozostałości leków, substancji zaburzających gospodarkę hormonalną i chorobotwórczych mikroorganizmów w żywności w celu poprawy bezpieczeństwa i integralności żywności przy użyciu różnych metod biologii systemów... [-]

Wielka Brytania Belfast
Skontaktuj się ze szkołą
Język angielski
W pełnym wymiarze godzin
Zaoczne
3 lat(a)
Ośrodek kształcenia
Czytaj więcej po polsku
Queen's University Belfast

Stopień naukowy oferuje możliwość rozwinięcia umiejętności badawczych i udowodnienia, że ​​jesteś naukowcem. Queen's angażuje się w doskonalenie szkoleń i nauczania w za ... [+]

Stopień naukowy oferuje możliwość rozwinięcia umiejętności badawczych i udowodnienia, że ​​jesteś naukowcem. Queen's angażuje się w doskonalenie szkoleń i nauczania w zakresie badań oraz oferuje możliwości studiowania podyplomowego na wszystkich kierunkach.

[-]
Wielka Brytania Belfast
Skontaktuj się ze szkołą
Język angielski
W pełnym wymiarze godzin
Zaoczne
3 lat(a)
Ośrodek kształcenia
Czytaj więcej po polsku
Queen's University Belfast

... [+]

Istnieje szereg możliwości finansowania i stypendiów dla osób rozważających naukę w Queen's.

[-]
Wielka Brytania Belfast
Skontaktuj się ze szkołą
Język angielski
W pełnym wymiarze godzin
Zaoczne
3 lat(a)
Ośrodek kształcenia
Czytaj więcej po polsku
Queen's University Belfast

Centrum Zdrowia Publicznego (CPH) skupia badaczy zajmujących się badaniami klinicznymi, epidemiologią i problematyką zdrowia publicznego poprzez kombinację badań skoncent ... [+]

Ph.D. Zdrowie publiczne

Centrum Zdrowia Publicznego (CPH) skupia badaczy zajmujących się badaniami klinicznymi, epidemiologią i problematyką zdrowia publicznego poprzez kombinację badań skoncentrowanych na osobie, informatycznych, klinicznych i laboratoryjnych. Multidyscyplinarne zespoły ściśle ze sobą współpracują, aby opracować i ocenić interwencje przesiewowe, diagnostyczne, zapobiegawcze i terapeutyczne, które maksymalizują korzyści dla pacjentów i populacji. Naszym celem jest rekrutacja, szkolenie i inspirowanie niektórych z najlepszych studentów studiów podyplomowych z silnym zaangażowaniem w badania kliniczne i translacyjne.

Siły badawcze

CPH zgromadził ekspertów z różnych środowisk badawczych, w tym z epidemiologii i zdrowia publicznego, metodologii próbnych, badań nad usługami zdrowotnymi, nauk laboratoryjnych i uzupełniających specjalności klinicznych. Eksperci ci mają wspólny cel - przetłumaczenie wiedzy biologicznej, klinicznej i epidemiologicznej na skuteczne interwencje kliniczne i publiczne w zakresie zdrowia w celu zapobiegania chorobom i poprawy stanu zdrowia... [-]

Wielka Brytania Belfast
Skontaktuj się ze szkołą
Język angielski
W pełnym wymiarze godzin
Zaoczne
3 lat(a)
Ośrodek kształcenia
Czytaj więcej po polsku

Why study at Queen's University Belfast?

Life in Belfast - The Ultimate Student City

Postgraduate Study in Belfast, Northern Ireland

Queen's University Belfast

Queen's University Belfast
Address
Queen's University Belfast University Road Northern Ireland
BT7 1NN Belfast, Irlandia Północna, Wielka Brytania
Witryna
Telefon
+44 785 1880522