Queen Mary University of London

Wstęp

Przeczytaj oficjalny opis

Barts and The London ma długą i znakomitą historię. Szkoła medyczna kształci studentów od XVIII wieku i zawsze była w czołówce edukacji medycznej

129941_blue-and-silver-stetoscope-40568.jpg

Pierwsza szkoła medyczna w Anglii

Medical College w londyńskim szpitalu, pierwsza w Anglii wybudowana szkoła medyczna, została otwarta w 1785 r., Jako pionier nowego rodzaju edukacji medycznej zapewniającej nauczanie w teorii i umiejętności kliniczne.

W 1791 r. W szpitalu św. Bartłomieja zbudowano specjalnie zaprojektowany teatr wykładowy, aw 1822 r. Gubernatorzy zatwierdzili edukację medyczną w szpitalu. Obie uczelnie w Londynie i St Bartholomew stały się organami założycielskimi na Uniwersytecie Londyńskim w 1900 roku.

The Dental School została otwarta w Londynie w 1911 roku, zdobywając nowy Dental Institute i zwiększając liczbę studentów w latach sześćdziesiątych.

W wyniku współpracy Królewskiej Komisji Edukacji Medycznej w 1968 r. Nawiązano ścisłe powiązania między dwiema uczelniami medycznymi, a jednocześnie nawiązano nowe kontakty z ówczesnym Queen Mary College. W 1989 r. Nauczanie przedkliniczne na dwóch uczelniach medycznych zostało połączone i umieszczone w budynku Basic Medical Sciences Building w Queen Mary.

Dopiero w 1995 r. Obie uczelnie formalnie połączyły się w ramach Queen Mary University of London .

130309_rsz_qm0156.jpg

Lokalizacje

Londyn

Address
Mile End Rd, Bethnal Green
E1 4NS Londyn, Anglia, Wielka Brytania

Wiktoria

Address
Triq l-Arċisqof Pietru Pace
VCT 2520 Wiktoria, Malta

Stypendium Keystone

Dowiedz się, jakie możliwości daje Ci nasze stypendium