University of Kent, School of European Culture and Languages

School of European Culture and Languages

Wstęp

Przeczytaj oficjalny opis

Test Szkoła Języków i Kultury Europejskiej (Znacznie oddalone) jest jedną z największych szkół wyższych w University of Kent. Szkoła oferuje szeroką gamę programów studiów licencjackich i podyplomowych we wszystkich aspektach europejskiego życia kulturalnego w naszych dziewięciu departamentach: klasyczne i archeologiczne Opracowania i literatury porównawczej, języka angielskiego i językoznawstwa, francuski, niemiecki, włoski, Hispanic Studies, filozofii i religioznawstwa. Oferujemy szereg jednorazowego stopni naukowych, jak również wspólne-zaszczyty studia łączące obszary tematyczne w ramach Szkoły, Wydział Humanistyczny, lub innych części Uniwersytetu.

Znacznie oddalone ma powiązania długotrwałe i umów wymiany z niektórych z najbardziej prestiżowych instytucji w Europie, jest założycielem Uniwersytetu Kent w Paryżu, działa magistra Zarządzania Dziedzictwa w Atenach oraz dwa nowe programy magisterskie w starożytnej historii i historii rzymskiego i Archeologii z Warunki w Rzymie.

Znacznie oddalone oferuje wysokiej jakości nauczania przez pracowników, których badania są uznawane na arenie międzynarodowej. Zdobyliśmy powyżej średniej krajowej dla satysfakcji studentów w Krajowym Student Survey 2014 i były w rankingu w pierwszej 10 w Wielkiej Brytanii w odniesieniu do następujących zagadnień: Literatura porównawcza (1st); Hispanic Studies (1st); Filozofia (4); Religioznawstwo (5); Francuski (8); Angielski Język i językoznawstwo (9.); i Archeologia (10).

Ta szkoła oferuje programy z:
  • Język angielski

Widzieć Magisterskie »

Programy

Ta szkoła oferuje również:

Magisterskie

MA in Medical Humanities

Stacjonarne W pełnym wymiarze godzin W niepełnym wymiarze czasu 1 - 2 lat September 2017 Wielka Brytania Canterbury + 1 więcej

[+]

[-]

Kontakt

University of Kent at Paris

Adres Rue de Chevreuse
75006 Paris, France
Strona internetowa http://www.kent.ac.uk/paris/
Telefon +44 1227 764000