Glasgow Caledonian University - The School of Health and Life Sciences

Wstęp

Przeczytaj oficjalny opis

Glasgow Caledonian University to wyróżniający się, integrujący i wybiegający w przyszłość uniwersytet, który angażuje się w misję społeczną promowania dobra wspólnego. Staliśmy się międzynarodowym centrum doskonałości w szkolnictwie wyższym, promując zatrudnienie i globalne obywatelstwo u naszych absolwentów. Zdobywamy nagrody za nasze wsparcie i zaangażowanie w doświadczenie studentów, jednocześnie dostarczając innowacje dzięki naszym światowej klasy badaniom w kluczowych obszarach siły. Mamy tradycję poszerzania dostępu do szkolnictwa wyższego dla utalentowanych osób, niezależnie od ich pochodzenia, i wykorzystujemy nasz kapitał intelektualny i społeczny dla dobra społeczności, którym służymy w Szkocji i na arenie międzynarodowej.

Glasgow Caledonian University (GCU) to tętniący życiem, innowacyjny i wielokrotnie nagradzany uniwersytet dla dobra wspólnego.

Naszym celem jest przyczynianie się do społeczeństwa w sposób, który obejmuje, a jednocześnie wykracza poza tradycyjną rolę uniwersytetu. Zaangażowanie GCU na rzecz wspólnego dobra jest realizowane i dostarczane przez studentów i pracowników w szkołach i wydziałach akademickich.

Witamy w School of Health and Life Sciences

Szkoła Zdrowia i Nauk o Życiu, jedna z trzech szkół akademickich w GCU, skupia departamenty Nauk o Życiu, Psychologii, Pracy Socjalnej i Pokrewnych Nauk o Zdrowiu oraz Pielęgniarstwa i Zdrowia Społeczności.

Współpracując z naszymi pracownikami, studentami i zewnętrznymi interesariuszami, Szkoła Zdrowia i Nauk o Życiu stworzyła wizję jednoczącą, zaprojektowaną w celu realizacji strategii Uniwersytetu 2020, wcielając doskonałość, zaangażowanie i energię w każdy aspekt życia szkolnego.

Nasza szkoła skupia departamenty Nauk o Życiu, Psychologii, Pracy Socjalnej i Pokrewnych Nauk o Zdrowiu oraz Pielęgniarstwa i Zdrowia Społeczności. Współpraca między departamentami pozwala szkole oferować niezrównany zakres programów nauczania i elastycznych opcji dostawy, badań, szkoleń i usług doradczych na zamówienie w sektorach zdrowia, opieki społecznej i nauk przyrodniczych.

Szkoła ma ponad 280 nauczycieli akademickich, w tym profesorów, czytelników, stypendystów podoktorskich i asystentów badawczych. Otrzymaliśmy znakomitą satysfakcję studentów w 93% z ostatniego badania National Student Survey. Mamy ponad 4000 studentów z całego świata, w tym z Wielkiej Brytanii, Kanady, Birmy, Indonezji, Kuwejtu, Arabii Saudyjskiej i Bangladeszu. Są cenionym i integralnym elementem naszej społeczności akademickiej.

Angażujemy się w innowacyjną, angażującą i interdyscyplinarną edukację dla wszystkich naszych studentów. Opierają się na naszych światowej klasy obiektach i najnowocześniejszych badaniach. Sukces naszej metodologii potwierdzają nasze wyjątkowe wyniki National Student Survey.

Doskonałość badawcza

Doskonałość w nauczaniu i badaniach, najlepsi pracownicy akademiccy, wspierające i stymulujące środowisko uczenia się w szerokim zakresie obszarów - od Biosciences Żywności po Pielęgniarstwo.

Nasze badania

W REF 2014 znaleźliśmy się w pierwszej dwudziestce w Wielkiej Brytanii w zakresie badań nad zdrowiem na światowych i międzynarodowych standardach. Poznaj naszych nagradzanych naukowców i aktywną społeczność badawczą.

Nasze udogodnienia

Oferujemy studentom i firmom dostęp do najnowocześniejszych urządzeń do nauki i badań we wszystkich naszych działach.

Nasze działy

Mocne strony Szkoły Zdrowia i Nauk o Życiu oraz związanego z nią Instytutu Badań nad Stosowaniami Zdrowotnymi stanowią nasze profesjonalne doświadczenie, wielodyscyplinarne, zespołowe świadczenie usług oraz ścisłe przestrzeganie standardów regulacyjnych, które wymagają partnerstwa ze społeczeństwem, a także komercyjne i pozarządowe. organizacje.

Zaangażowanie naszej szkoły w doskonałość i współpracę zapewnia, że ​​jesteśmy w czołówce w zakresie praktyk i wiedzy licencjackich, podyplomowych i badawczych, inspirowanych indywidualnym i zbiorowym pragnieniem przyczynienia się do poprawy zdrowia i dobrego samopoczucia.

Nasza szkoła oferuje szeroki zakres wiedzy teoretycznej, umiejętności praktyczne i zaangażowania edukacyjnego obejmującego całą społeczność, od ławki do biznesu i przyłóżki, a także powrót do społeczności, a także wsparcie ciągłych inwestycji w naszych pracowników i placówki.

Szkoła składa się z trzech działów podzielonych na akademickie grupy tematyczne:

 • Departament Pielęgniarstwa i Zdrowia Społeczności
 • Katedra Psychologii, Pracy Socjalnej i Pokrewnych Nauk o Zdrowiu
 • Katedra Nauk o Życiu

Ćwicz karierę naukową

Nasza polityka wspierania praktyk / klinicznych karier akademickich we wszystkich dyscyplinach ma podstawowe znaczenie dla Szkoły Zdrowia i Nauk o Życiu. Są one osadzone w naszej misji na rzecz wspólnej tożsamości i stanowią podstawę naszego zaangażowania w zapewnienie, że praktyka, zarówno kliniczna, jak i akademicka, napędza naszą naukę i nasze badania.

Naszym stałym celem jest ustanowienie naszej Szkoły jako uznanego w skali kraju i na arenie międzynarodowej centrum doskonałości, z Klinicznymi Akademickimi Karierami Naukowymi i Akademickimi Karierami Akademickimi, stanowiącymi kluczowy element tej wizji.

Praktykujący akademicy kliniczni Szkoły skutecznie integrują wiedzę kliniczną, umiejętności, badania i edukację w swojej specjalistycznej dziedzinie, aby przynosić korzyści pacjentom / klientom i uczniom oraz w celu poprawy świadczenia usług.

Dzięki naszej Klinicznej Naukowej Karierze Akademickiej i Karierze Akademickiej, Szkoła Zdrowia i Nauk o Życiu angażuje się w badania i edukację w świecie rzeczywistym, aby odpowiedzieć na prawdziwe dylematy w praktyce i pytania zadawane przez osoby z czołówki usług i opieki. Praktyka napędza nasze uczenie się i badania, a nasze badania dostarczają dowodów, które są wdrażane w praktyce dla korzyści pacjentów / klientów, społeczności, służby zdrowia i opieki społecznej.

Wspieranie praktyki kariery naukowej

Kliniczne badania akademickie i praktyka pedagogiczna Praktycy akademiccy reprezentują wszystkie dyscypliny w Szkole Zdrowia i Nauk Przyrodniczych i są członkami ustalonych grup badawczych w Instytucie Badań Stosowanych Zdrowia, z powiązaną infrastrukturą i wpływami badawczymi. Pełnią kluczową rolę w generowaniu ważnych pytań badawczych z praktyki i pracy, aby zapewnić nowe kształty dowodów i wpływać na świadczenie usług, a także politykę zdrowia i opieki społecznej. Szkoła ma praktyków / praktyków akademickich praktyków akademickich i praktyków edukacyjnych praktyków akademickich w zakresie:

 • Pielęgniarstwo
 • Praca społeczna
 • Psychologia
 • Fizjoterapia
 • Terapia zajęciowa
 • Podiatry
 • Radiologia
 • Wizja Nauki - Optometria, Ortopedia
 • Praktyka w Departamencie Operacyjnym

Ta szkoła oferuje programy z:
 • Język angielski

Widzieć BScs » Widzieć MSc - HealthcareStudies » Widzieć Dyplomy » Widzieć Studia doktoranckie » Widzieć Dyplomy studiów magisterskich » Widzieć Świadectwa studiów podyplomych » Widzieć Certyfikaty » Widzieć Licencjat nauk ścisłych » Widzieć MSc - Magisterskie »

Programy

Ta szkoła oferuje również:

BSc

Bsc (hons) W Badaniach Pielęgniarskich (dorosłych)

Stacjonarne W pełnym wymiarze godzin 4 lat September 2018 Wielka Brytania Glasgow

Licencjat z wyróżnieniem (licencjat) z GCU. Jest wysoce konkurencyjna, a nasi absolwenci będą korzystać z szerokiego wachlarza karier w NHS. Ten 4-letni stopień pozwala zarejestrować się jako pielęgniarka po ukończeniu. [+]

Doradztwo dla dorosłych to dynamiczna, satysfakcjonująca i wysoce wykwalifikowana kariera opiekuńcza i współczucia. Będziesz rozwijać różne umiejętności, począwszy od edukacji zdrowotnej dla osób z różnych środowisk, po to, aby zapewnić kompleksową opiekę osobom z wieloma ostrymi lub długotrwałymi warunkami.

Program ten ma na celu rozwój pielęgniarek, którzy są w stanie zapewnić osobiste, bezpieczne i skuteczne opieka, współpracę z innymi zawodami i agencjami w stale zmieniającym się i złożonym środowisku opieki zdrowotnej.

Będziesz doświadczenie różnych staży klinicznych i nauczy się korzystać z różnych technik i podejść. Będziesz uczestniczyć w praktyce klinicznej na 50% przebiegu, we wspólnych i szpitalnych stażach, a także na niezależnych i dobrowolnych doświadczeniach w sektorze.... [-]


Bsc (hons) W Badaniach Pielęgniarskich (dziecko)

Stacjonarne W pełnym wymiarze godzin 4 lat September 2018 Wielka Brytania Glasgow

Ukończenie 4-letniego stażu podyplomowego i udział w praktyce w różnych miejscach nawet w międzynarodowych stażach. Po zakończeniu możesz zarejestrować się jako pielęgniarka dziecięca. [+]

Akredytacja: NMC

Pracując jako integralna część zespołu opieki zdrowotnej, pielęgniarki dla dzieci zapewniają specjalistyczną opiekę pielęgniarską dzieciom i ich rodzinom od urodzenia do młodości. Pielęgniarki Dzieci praktykują szeroki zakres ustawień, począwszy od oddziałów intensywnej terapii i domów rodzinnych, po to, aby zapewnić opiekę nad globalnymi sytuacjami kryzysowymi.

Międzyuczestniczące uczenie się z uczniami z różnych kursów specjalistycznych będzie zachęcać do świadomości roli i obowiązków szerszego zespołu multidyscyplinarnego oraz rozwijania umiejętności pracy zespołowej.

Jako pielęgniarka studiujesz praktyki w różnych miejscach, w tym w nowym Szpitalu Dziecięcym w Glasgow, pielęgniarskim i pielęgniarskim w szkole. Doświadczenia te będą wspierane przez teoretyczną wiedzę pielęgniarską i doświadczenia praktyczne opracowane w najnowocześniejszym, międzynarodowym ośrodku symulacji klinicznej GCU.... [-]


Bsc (hons) W Badaniach Pielęgniarskich (niepełnosprawność W Uczeniu Się)

Online Stacjonarne W pełnym wymiarze godzin 4 lat September 2018 Wielka Brytania Glasgow + 1 więcej

Wysoce konkurencyjna kadra BSc Hons Learning Disability Nursing pozwala stać się pielęgniarką rejestrującą i pracować z osobami fizycznymi i rodzinami w celu poprawy ich stylu życia i zdrowia oraz zapewnienia im niezbędnego wsparcia. [+]

Nauka pielęgniarki zajmuje się współpracą z osobami i rodzinami w celu poprawy autonomii, promowania włączenia do opieki zdrowotnej i wsparcia. Obejmuje to rzeczywisty wkład w zwiększanie zachowań i stylu życia, które pomagają osiągnąć najlepsze wyniki zdrowotne.

Program koncentruje się na zaspokojeniu holistycznych potrzeb osób niepełnosprawnych w nauce. Poznasz kluczowe zagadnienia w ramach współczesnej praktyki w zakresie niepełnosprawności w zakresie uczenia się, w tym zaspokajanie potrzeb zdrowotnych, zaangażowanie społeczności, planowanie, włączenie i integrację osób, rozwiązywanie nierówności zdrowotnych, prawodawstwo, praktyki kryminalistyczne, planowanie i ocena opieki, praktyki oparte na dowodach, metody i oceny badań.... [-]


Bsc (hons) W Badaniach Pielęgniarskich (podwójna Rejestracja Niepełnosprawności / Dziecko)

Stacjonarne W pełnym wymiarze godzin 4 lat September 2018 Wielka Brytania Glasgow

Ten program oferuje niepowtarzalną okazję dla studentów do nauki świadczenia opieki w dwóch dziedzinach praktyki, uczenia się niepełnosprawności i dziecka. [+]

Opieka pielęgniarska jest świadczona w różnych współczesnych warunkach opieki zdrowotnej. Zarejestrowane pielęgniarki w każdej dziedzinie praktyki muszą być przygotowane na zaspokojenie potrzeb pacjentów, użytkowników usług i opiekunów, na poziomie oczekiwanym przez społeczeństwo, aby móc reagować na wyzwania i zaspokajać zapotrzebowanie na opiekę w nowoczesnym i złożony system opieki zdrowotnej.

Ten program oferuje niepowtarzalną okazję, aby uczniowie mogli studiować opiekę w dwóch dziedzinach: praktyce, uczeniu się niepełnosprawności i dziecku, i jest zorganizowana w celu uzyskania wielu modułów teoretycznych i praktycznych w obu dziedzinach.

... [-]

Bsc (hons) W Badaniach Pielęgniarskich (zdrowie Psychiczne)

Stacjonarne W pełnym wymiarze godzin 4 lat September 2018 Wielka Brytania Glasgow

To wyróżnia stopień pielęgniarstwa trwa 4 lata i oferuje wiele doświadczeń praktycznych oraz umiejętności i wiedzę, której potrzebujesz, aby zostać pielęgniarką zdrowia psychicznego po ukończeniu. [+]

Poprzez promowanie indywidualnych mocnych stron, dobrego samopoczucia i niezależności, pielęgniarki zdrowia psychicznego wspierają osoby, które mają trudności z radzeniem sobie z aspektami swojego życia ze względu na problemy ze zdrowiem psychicznym.

Ten program koncentruje się na współczesnych podejściach w zakresie wsparcia i leczenia dostępnych dla osób z problemami ze zdrowiem psychicznym. Studenci uczęszczają na praktykę 50% kursu w szerokim zakresie praktyk w ramach NHS Greater Glasgow i Clyde. Należą do nich społeczności NHS i placówek szpitalnych, a także niezależne i dobrowolne doświadczenia w sektorze.

Podczas tych praktyk doświadczenia w zakresie uczenia się, uczniowie angażują się w działania pielęgniarskie w zakresie zdrowia psychicznego, w tym ocenę i zapewnienie opieki wielu pacjentom związanym z wybraną drogą pielęgniarską. W różnych punktach programu istnieją szanse na międzynarodowe staże lub doświadczenia.... [-]


Bsc (hons) W Diagnostyce Obrazowej

Stacjonarne W pełnym wymiarze godzin 4 lat September 2018 Wielka Brytania Glasgow

Kwalifikacje do diagnostyki obrazowej firmy GCU są uznawane na całym świecie i umożliwiają zarejestrowanie się w radzie ds. Zdrowia i higieny pracy (HCPC) oraz w Towarzystwie i Kolegium Radiografów. [+]

Radiografowie diagnostyczni wytwarzają i interpretują obrazy ludzkiego ciała. Obrazowanie diagnostyczne ma kluczowe znaczenie dla opieki zdrowotnej i jest kluczowe w diagnozowaniu i leczeniu urazów i chorób.

Kwalifikacje do diagnostyki obrazowej firmy GCU są uznawane na całym świecie i umożliwiają zarejestrowanie się w radzie ds. Zdrowia i higieny pracy (HCPC) oraz w Towarzystwie i Kolegium Radiografów.

Większość absolwentów Radiografów Diagnostycznych w Szkocji jest absolwentem GCU, wyposażona w wiedzę, kompetencje i atrybuty niezbędne do ćwiczeń we współczesnych usługach zdrowotnych i opieki społecznej. Będziesz mieć dostęp do dedykowanego zestawu promieni rentgenowskich, który symuluje praktykę.... [-]


Bsc (hons) W Dziedzinie Fizjoterapii

Stacjonarne W pełnym wymiarze godzin 4 lat September 2018 Wielka Brytania Glasgow

Po ukończeniu programu będziesz mógł złożyć wniosek o rejestrację w HCPC (Health and Care Professions Council). [+]

Niezależnie od tego, czy w szpitalu, społeczności, przemyśle, szkołach, sporcie, w publicznych lub prywatnych warunkach zdrowotnych, fizjoterapeuci pomagają ludziom przezwyciężyć trudności fizyczne, przywracając ruch i funkcjonowanie tak blisko, jak to tylko możliwe. Fizjoterapeuci są kluczowymi członkami zespołu opieki zdrowotnej pracujących w trudnym i satysfakcjonującym zawodzie.

Naszym celem jest rozwijanie absolwentów z wartościami i umiejętnościami, aby stać się innowacyjnymi i rozwiązywającymi problemy praktykami. Opracujesz naukowe spojrzenie i radzisz sobie z pacjentami w różnych sytuacjach; od rehabilitacji neurotycznej do układu mięśniowo-szkieletowego do układu oddechowego i przemysłu.... [-]


Bsc (hons) W Farmakologii

Stacjonarne W pełnym wymiarze godzin 4 lat September 2018 Wielka Brytania Glasgow

Farmakolodzy odgrywają zasadniczą rolę w odkrywaniu i rozwijaniu nowych leków, które korzystają z zdrowia ludzi i zwierząt. [+]

Farmakolodzy odgrywają zasadniczą rolę w odkrywaniu i rozwijaniu nowych leków, które korzystają z zdrowia ludzi i zwierząt.

Program ten obejmuje dużą część pracy praktycznej, w tym pięciodniowy warsztat biologii molekularnej, który łączy teorię i praktykę, aby wyposażyć laboratorium, którego potrzebują pracodawcy. Będziesz zrozumiał, jak działa ciało, co się źle dzieje w chorobie i jak leki mogą być wykorzystane do zarządzania tymi stanami chorobowymi.

Udany brytyjski przemysł narkotykowy zatrudnia 70 000 osób i generuje kolejne 250 000 miejsc pracy w powiązanych branżach. W Szkocji ekspansja branż związanych ze zdrowiem i sektor biotechnologii oznacza, że ​​zapotrzebowanie na absolwentów w tej dziedzinie obecnie przekracza podaż.... [-]


Bsc (hons) W Optometrii

Stacjonarne W pełnym wymiarze godzin 4 lat September 2018 Wielka Brytania Glasgow

Program Optometry GCU ma na celu zapewnienie teoretycznych i praktycznych szkoleń dla wykształcenia zaawansowanych klinik, które będą wykorzystywane do pracy jako niezależni profesjonaliści z dziedziny okularów. [+]

Program Optometry GCU ma na celu zapewnienie teoretycznych i praktycznych szkoleń dla wykształcenia zaawansowanych klinik, które będą wykorzystywane do pracy jako niezależni profesjonaliści z dziedziny okularów.

Optycy to specjaliści z dziedziny okulistyki, którzy wykrywają problemy z oczami, przepisują i dopasowują okulary oraz soczewki kontaktowe i inne pomoce wizualne. Optycy również wykrywają różne objawy oczu, takie jak jaskra i związane z wiekiem zwyrodnienie plamki żółtej.

Optycy w Szkocji mają większą rolę w ochronie zdrowia w porównaniu z innymi miejscami w Wielkiej Brytanii. Zaawansowana wiedza i umiejętności kliniczne, które muszą spełniać te optycy, leżą w centrum naszego czteroletniego programu Optometry.... [-]


Bsc (hons) W Ortoptyce

Stacjonarne W pełnym wymiarze godzin 4 lat September 2018 Wielka Brytania Glasgow

Studiowanie ortoptyków jest interesujące i wyzywające, a możliwości zatrudnienia są doskonałe. Kwalifikacja jest uznawana na całym świecie. [+]

Ortolicyzm jest sojusznikiem służby zdrowia, specjalizującym się w diagnozowaniu i zarządzaniu szerokim spektrum oka.

Zrozumienie oka i roli mózgu w wizualnym doświadczeniu są kluczowe dla pracy ortoptycznej. Ortoptycy pracują w opiece nad pacjentami z zaburzeniami widzenia i stanu, obejmującymi uszkodzenie mózgu, cukrzycę, udar, małą widzenie i jaskrę.

Ortoptycy ściśle współpracują z okulistycznymi okulistami, a także pediatrzy, neurolodzy, nauczyciele przedszkolni, odwiedzający zdrowie, endokrynolodzy i inni wielojęzyczni specjaliści zajmujący się opieką wielodyscyplinarną.

Program w GCU obejmuje naukę wraz z innymi stażystami z zakresu opieki zdrowotnej dając studentom multidyscyplinarne doświadczenie przez cztery lata nauki. Ortopetyka jest dostosowana do osób zainteresowanych opieką zdrowotną, którzy lubią pracować z ludźmi, w szczególności dziećmi i osobami starszymi.... [-]


Bsc (hons) W Podiatrii

Stacjonarne W pełnym wymiarze godzin 4 lat September 2018 Wielka Brytania Glasgow

Program ten jest zatwierdzony przez brytyjskie stowarzyszenie podpólistów i podiatristów oraz brytyjską Radę ds. Zdrowia i Opieki (HCPC). [+]

Pacjenci, którzy mają problemy z nogami lub kończynami dolnymi, wymagają szczególnej uwagi i uwagi. Podiatrianie to niezależni wysoko wykwalifikowani specjaliści, zdolni do diagnozowania i leczenia problemów dotykających stóp i kończyn dolnych.

Naszym celem jest rozwijanie twórczych, innowacyjnych i wykwalifikowanych podiatrycznych lekarzy z komunikatywną i opiekuńczą postawą wobec pacjentów. Będziesz zdobyć praktyczne doświadczenie w środowisku klinicznym, obserwując i pracując razem z doświadczonymi i doświadczonymi i znanymi na całym świecie naukowcami.

Program ten jest zatwierdzony przez brytyjskie stowarzyszenie podpólistów i podiatristów oraz brytyjską Radę ds. Zdrowia i Opieki (HCPC).... [-]


Bsc (hons) W Profesjonalnych Studiach Pielęgniarskich

Stacjonarne W pełnym wymiarze godzin W niepełnym wymiarze czasu 1 - 6 lat September 2018 Wielka Brytania Glasgow + 1 więcej

Elastyczny program skierowany do profesjonalistów zajmujących się pielęgniarstwem poszukujących zaawansowanych kwalifikacji. [+]

Profesjonalny program rozwoju wykwalifikowanych pielęgniarek, aby przyspieszyć ich kwalifikacje akademickie do stopnia lub wyróżniać stopnie naukowe; lub uzyskania świadectwa ukończenia studiów. Wiele metod dostarczania i szeroki zakres opcji modułów zapewniają elastyczność dostosowaną do różnych rynków krajowych i zagranicznych. Trasy przyznawania nagród można dostosować do indywidualnych potrzeb rozwojowych poszczególnych osób, a także wymagań operacyjnych i strategicznych potrzeb rozwoju usług.

Dlaczego warto wybrać ten program?

Jesteśmy ekspertami we wszystkich czterech dziedzinach opieki pielęgniarskiej (dorosłej, dziecięcej, uczenia się i zdrowia psychicznego), a także wizytach zdrowotnych, położnictwie i zdrowiu publicznym.... [-]


Bsc (hons) W Radioterapii I Onkologii

Stacjonarne W pełnym wymiarze godzin 4 lat September 2018 Wielka Brytania Glasgow

GCU jest największym dostawcą edukacji radioterapii terapeutycznej w Szkocji. Zespół dydaktyczny ściśle współpracuje z kolegami z praktyki w NHS. [+]

Radiologowie terapeutyczni są wysoko wykwalifikowanymi specjalistami opiekuńczymi, którzy odgrywają istotną rolę w leczeniu pacjentów z rakiem. Dostają zabiegi radioterapii za pomocą najnowocześniejszych urządzeń.

Radioterapeuci pracują jako część zespołu opieki zdrowotnej i biorą udział w podejmowaniu decyzji dotyczących radioterapii. Zapewniają opiekę nad pacjentami i ich rodzinami podczas całego procesu raka.

GCU jest największym dostawcą edukacji radioterapii terapeutycznej w Szkocji. Zespół dydaktyczny ściśle współpracuje z kolegami z praktyki w NHS i ich organem zawodowym, aby zapewnić, że program jest odpowiedni i aktualny.

Będziesz mieć do dyspozycji laboratoria planowania leczenia radioterapii i cyfrowe urządzenia do oglądania zdjęć. Praktyki zapewnią Ci doświadczenie zarówno w dużych, jak i małych ośrodkach raka.... [-]


Bsc (hons) W Stosowanej Biomedycznej Nauce / Biomedycznej Nauce

Stacjonarne W pełnym wymiarze godzin 4 lat September 2018 Wielka Brytania Glasgow

Oferujemy jedyny program biomedyczny z nauką w Glasgow, który jest zatwierdzony przez Radę ds. Higieny i Służby Zdrowia (HCPC) i jest akredytowany przez Instytut Nauk Biomedycznych (IBMS). [+]

Akredytowane przez: HCPC IBMS RSB

Naukowcy biomedyczni przeprowadzają badania laboratoryjne na próbkach przesłanych do analizy przez lekarza pierwszego kontaktu i innych pracowników służby zdrowia.

Nauka Biomedyczna ma podstawowe znaczenie w diagnozie klinicznej choroby i dokładnym leczeniu pacjentów oraz w działaniu NHS i innych branżach związanych ze zdrowiem.

Oferujemy jedyny program biomedyczny z nauką w Glasgow, który jest zatwierdzony przez Radę ds. Higieny i Służby Zdrowia (HCPC) i jest akredytowany przez Instytut Nauk Biomedycznych (IBMS).

Poznasz wiedzę i umiejętności niezbędne do uzyskania biomedycznego badacza, w tym patologii komórkowej, biochemii klinicznej, hematologii i klinicznej mikrobiologii. Kluczową zaletą programu jest praktyczne umieszczenie w szpitalu szkockim.... [-]


Bsc (hons) W Terapii Zajęciowej

Stacjonarne W pełnym wymiarze godzin 4 lat September 2018 Wielka Brytania Glasgow

Absolwenci mogą ubiegać się o członkostwo w Kolegium Terapeutów Zawodowych i zarejestrować się w HCPC (Health & Care Professions Council). [+]

Terapeuci zajęciowy pracują z wieloma osobami, aby pomóc im osiągnąć swój potencjał i uzyskać jak najwięcej niezależności.

Dla osób z fizycznymi lub psychicznymi ograniczeniami zdrowotnymi codzienne zadania mogą być trudne. Jednak dzięki aktywności, terapia zajęciowa pozwala ludziom żyć bardziej produktywnym i przyjemnym życiem.

Aby spełnić standard Światowej Federacji Terapeutów Zawodowych, wymagane jest co najmniej 1000 godzin praktykowania praktyk. Jako jeden z największych dostawców wykwalifikowanych terapeutów zajęciowych w Szkocji GCU jest innowacyjnym doświadczeniem w praktyce w praktyce, co prowadzi do tworzenia miejsc pracy w nowych obszarach praktyki.... [-]


Bsc (hons) W żywieniu Człowieka I Dietetyce

Stacjonarne W pełnym wymiarze godzin 4 lat September 2018 Wielka Brytania Glasgow

Najdłużej działający program dietetyczny w Szkocji, akredytowany przez British Dietetic Association (Stowarzyszenie Dietetyków Brytyjskich) i Council of Health and Care Professiones Council (HCPC). [+]

Żywienie człowieka i dietetyka to zastosowanie nauki o odżywianiu do profilaktyki i leczenia chorób oraz promocji zdrowia.

GCU ma najdłużej działający program dietetyczny w Szkocji. Zapewnia pogłębione zrozumienie odżywiania i metabolizmu, uzyskane w wyniku badań nad fizjologią, biochemią, farmakologią i nauką żywności, z uwzględnieniem wpływających aspektów psychologii i socjologii.

Silne praktyczne podejście programu koncentruje się wokół uczenia się opartego na problemach w klasie, laboratorium żywieniowym i laboratorium symulacji klinicznej, a także na umieszczeniu.

Program jest akredytowany przez British Dietetic Association (Stowarzyszenie Dietetyków Brytyjskich) i Council of Health and Care Professiones Council (HCPC). Prowadzi to do ubiegania się o rejestrację HCPC (studenci muszą wypełnić 1000 godzin zajęć klinicznych, aby kwalifikować się do udziału) i postępuje zgodnie z podstawowym programem nauczania określonym przez British Dietetics Association.... [-]


Bsc W Badaniach Pielęgniarskich (dorosłych)

Stacjonarne W pełnym wymiarze godzin 3 lat September 2018 Wielka Brytania Glasgow

Zostań zarejestrowanym pielęgniarką z 3-letnią pielęgniarką dorosłych z GCU. Po ukończeniu możesz zarejestrować się jako pielęgniarka z Nursing and Midwifery Council (NMC). [+]

Doradztwo dla dorosłych to dynamiczna, satysfakcjonująca i wysoce wykwalifikowana kariera opiekuńcza i współczucia. Będziesz rozwijać różne umiejętności, począwszy od edukacji zdrowotnej dla osób z różnych środowisk, po to, aby zapewnić kompleksową opiekę osobom z wieloma ostrymi lub długotrwałymi warunkami.

Program ten ma na celu rozwój pielęgniarek, którzy są w stanie zapewnić osobiste, bezpieczne i skuteczne opieka, współpracę z innymi zawodami i agencjami w stale zmieniającym się i złożonym środowisku opieki zdrowotnej.

Będziesz doświadczenie różnych staży klinicznych i nauczy się korzystać z różnych technik i podejść. Będziesz uczestniczyć w praktyce klinicznej na 50% przebiegu, we wspólnych i szpitalnych stażach, a także na niezależnych i dobrowolnych doświadczeniach w sektorze.... [-]


Bsc W Badaniach Pielęgniarskich (dziecko)

Stacjonarne W pełnym wymiarze godzin 3 lat August 2018 Wielka Brytania Glasgow

Po ukończeniu studiów dostaniesz wpis do rejestru pielęgniarek i położnictwa jako pielęgniarki dla dzieci. [+]

Akredytacja: NMC

Pracując jako integralna część zespołu opieki zdrowotnej, pielęgniarki dla dzieci zapewniają specjalistyczną opiekę pielęgniarską dzieciom i ich rodzinom od urodzenia do młodości. Pielęgniarki Dzieci praktykują szeroki zakres ustawień, począwszy od oddziałów intensywnej terapii i domów rodzinnych, po to, aby zapewnić opiekę nad globalnymi sytuacjami kryzysowymi.

Międzyuczestniczące uczenie się z uczniami z różnych kursów specjalistycznych będzie zachęcać do świadomości roli i obowiązków szerszego zespołu multidyscyplinarnego oraz rozwijania umiejętności pracy zespołowej.

Jako pielęgniarka studiujesz praktyki w różnych miejscach, w tym w nowym Szpitalu Dziecięcym w Glasgow, pielęgniarskim i pielęgniarskim w szkole. Doświadczenia te będą wspierane przez teoretyczną wiedzę pielęgniarską i doświadczenia praktyczne opracowane w najnowocześniejszym, międzynarodowym ośrodku symulacji klinicznej GCU.... [-]


Bsc W Badaniach Pielęgniarskich (uczenia Się Niepełnosprawności)

Stacjonarne W pełnym wymiarze godzin 3 lat August 2018 Wielka Brytania Glasgow

Nauka pielęgniarki zajmuje się współpracą z osobami i rodzinami w celu poprawy autonomii, promowania włączenia do opieki zdrowotnej i wsparcia. [+]

Nauka pielęgniarki zajmuje się współpracą z osobami i rodzinami w celu poprawy autonomii, promowania włączenia do opieki zdrowotnej i wsparcia. Obejmuje to rzeczywisty wkład w zwiększanie zachowań i stylu życia, które pomagają osiągnąć najlepsze wyniki zdrowotne.

Program koncentruje się na zaspokojeniu holistycznych potrzeb osób niepełnosprawnych w nauce. Poznasz kluczowe zagadnienia w ramach współczesnej praktyki w zakresie niepełnosprawności w zakresie uczenia się, w tym zaspokajanie potrzeb zdrowotnych, zaangażowanie społeczności, planowanie, włączenie i integrację osób, rozwiązywanie nierówności zdrowotnych, prawodawstwo, praktyki kryminalistyczne, planowanie i ocena opieki, praktyki oparte na dowodach, metody i oceny badań.... [-]


Bsc W Badaniach Pielęgniarskich (zdrowie Psychiczne)

Stacjonarne W pełnym wymiarze godzin 3 lat September 2018 Wielka Brytania Glasgow

Ten program koncentruje się na współczesnych podejściach w zakresie wsparcia i leczenia dostępnych dla osób z problemami ze zdrowiem psychicznym. [+]

Poprzez promowanie indywidualnych mocnych stron, dobrego samopoczucia i niezależności, pielęgniarki zdrowia psychicznego wspierają osoby, które mają trudności z radzeniem sobie z aspektami swojego życia ze względu na problemy ze zdrowiem psychicznym.

Ten program koncentruje się na współczesnych podejściach w zakresie wsparcia i leczenia dostępnych dla osób z problemami ze zdrowiem psychicznym. Studenci uczęszczają na praktykę 50% kursu w szerokim zakresie praktyk w ramach NHS Greater Glasgow i Clyde. Należą do nich społeczności NHS i placówek szpitalnych, a także niezależne i dobrowolne doświadczenia w sektorze.

Podczas tych praktyk doświadczenia w zakresie uczenia się, uczniowie angażują się w działania pielęgniarskie w zakresie zdrowia psychicznego, w tym ocenę i zapewnienie opieki wielu pacjentom związanym z wybraną drogą pielęgniarską. W różnych punktach programu istnieją szanse na międzynarodowe staże lub doświadczenia.... [-]


Bsc W Nauce O Zdrowiu Jamy Ustnej

Stacjonarne W pełnym wymiarze godzin 3 lat September 2018 Wielka Brytania Glasgow

Ten ekscytujący i wymagający program jest nauczany w Glasgow Szpitalu Dentalnym, Glasgow Caledonian University i wielu ośrodkach zewnętrznych. [+]

Higieny stomatologiczne / terapeuci są wysoko wykwalifikowanymi specjalistami, którzy pracują w ramach zespołu dentystycznego zapewniającego opiekę nad pacjentami mającymi dobre zdrowie stomatologiczne.

Odgrywają istotną rolę w zapobieganiu chorobom jamy ustnej, takich jak choroby dziąseł, próchnica zębów i raki jamy ustnej. Ich umiejętności obejmują zapobieganie, przyzębia i leczenie uzupełniające w zębach dorosłych i dzieci poprzez leczenie kliniczne i edukację.

Ten ekscytujący i wymagający program jest nauczany w Glasgow Szpitalu Dentalnym, Glasgow Caledonian University i wielu ośrodkach zewnętrznych. Laboratoria kliniczne oferują doskonałe udogodnienia i najnowsze technologie nauczania.... [-]


Bsc W Naukach Paramedycznych

Stacjonarne W pełnym wymiarze godzin 3 lat September 2018 Wielka Brytania Glasgow

BSc Paramedic Science jest pierwszym studia licencjackie w swoim rodzaju w Szkocji. [+]

Nowoczesne sanitaria traktuje i troszczy się o ludzi na miejscu lub w domu, pomagając w ograniczeniu unikalnych zabiegów szpitalnych, jak również w sytuacjach awaryjnych. W tym wymagającym i ekscytującym programie nauczysz się wraz z innymi lekarzami medycznymi, odzwierciedlając wspólny charakter pracy we współczesnym systemie opieki zdrowotnej.

BSc Paramedic Science jest pierwszym studia licencjackie w swoim rodzaju w Szkocji. Nasze nowoczesne laboratorium symulacyjne, w tym wysokiej jakości manekiny i technologia, zapewni autentyczne doświadczenie w nauce dostarczane przez znakomitych wykładowców z różnych środowisk klinicznych.

Edukacja oparta na praktyce w ramach Szkockiej Służby Karnej, poza różnymi miejscami w zakresie opieki zdrowotnej i opieki społecznej, umożliwi Ci połączenie i poprawę teorii, praktycznej wiedzy i umiejętności zdobytych podczas nauczania.... [-]


Bsc W Zarządzaniu Dawkami Okulistycznymi

Stacjonarne W pełnym wymiarze godzin 3 lat September 2018 Wielka Brytania Glasgow

GCU jest jedynym uniwersytetem w Szkocji, oferującym pełny etatowy program zarządzania okulistą w uznanym centrum edukacyjnym GCU, zlokalizowanym na terenie kampusu. [+]

Optycy dozujący to specjaliści od okularów, którzy dopasowują się i dostarczają okulary oraz zarządzają praktykami optycznymi. Optycy dozujące mogą poszerzać się w instalację soczewki kontaktowej i dostarczać specjalistyczne urządzenia optyczne.

GCU jest jedynym uniwersytetem w Szkocji, oferującym pełny etatowy program zarządzania okulistą w uznanym centrum edukacyjnym GCU, zlokalizowanym na terenie kampusu. Nowoczesna, rozbudowana klinika wydawania leków, Vision Center stanowi idealne środowisko do kształcenia w praktyce handlowej.

Oferując doskonałą, zintegrowaną edukację zawodową, BSc w Ophthalmic Dispensing Management z GCU otwiera drzwi do profesjonalnych praktyk, zapewniając linki do przyszłych pracodawców w całej Wielkiej Brytanii. Niektóre programy współpracy istnieją również z partnerami międzynarodowymi. Zarządzanie dyspozycją BSc jest akredytowane przez Radę Optyczną Generalną.... [-]


Bsc W Zawodowych Studiach Pielęgniarskich

Stacjonarne W niepełnym wymiarze czasu 2 lat September 2018 Wielka Brytania Glasgow

Elastyczny program skierowany do profesjonalistów zajmujących się pielęgniarstwem poszukujących zaawansowanych kwalifikacji. [+]

Profesjonalny program rozwoju wykwalifikowanych pielęgniarek, aby przyspieszyć ich kwalifikacje akademickie do stopnia lub wyróżniać stopnie naukowe; lub uzyskania świadectwa ukończenia studiów. Wiele metod dostarczania i szeroki zakres opcji modułów zapewniają elastyczność dostosowaną do różnych rynków krajowych i zagranicznych. Trasy przyznawania nagród można dostosować do indywidualnych potrzeb rozwojowych poszczególnych osób, a także wymagań operacyjnych i strategicznych potrzeb rozwoju usług.

Dlaczego warto wybrać ten program?

Jesteśmy ekspertami we wszystkich czterech dziedzinach opieki pielęgniarskiej (dorosłej, dziecięcej, uczenia się i zdrowia psychicznego), a także wizytach zdrowotnych, położnictwie i zdrowiu publicznym.... [-]


Dyplom

PgD in Specialist Community Public Health Nursing

Stacjonarne W pełnym wymiarze godzin W niepełnym wymiarze czasu 1 - 2 lat September 2018 Wielka Brytania Glasgow + 1 więcej

Zrób różnicę w życiu i samopoczuciu dzieci i rodzin, rozwijając karierę w naszej specjalności PgD Specjalistyczny Pielęgniarz Zdrowia Publicznego (Health Visiting). [+]

Społeczności mają różnorodne potrzeby i wyzwania - i opracowaliśmy program, który przygotuje Cię do ich spełnienia.

Jako gość dla zdrowia będziesz miał okazję codziennie służyć dobrem wspólnym, promować lepsze zdrowie na poziomie indywidualnym, grupowym i wspólnotowym.

Opłaty i finansowanie

Wysokość czesnego, które płacisz zależy głównie od twojego statusu opłaty. Jaki jest mój status opłaty studenta?

Opłaty za naukę 2018/19

Strona główna: 4000 GBP RUK: 4000 PLN UE: 4000 GBP Międzynarodowe: n / a

Jeśli rozpoczniesz naukę we wrześniu 2018 lub w styczniu 2019 r., Będą to opłaty roczne lub modułowe, które mają zastosowanie do czasu trwania kursu; jednakże opłaty mogą ulec zmianie. Aby uzyskać szczegółowe informacje na temat zmian opłat, przeczytaj nasze zasady dotyczące opłat i zwrotów.... [-]


MSc

Msc / Pgd / Pgc W Ultrasonografii Medycznej

Stacjonarne W niepełnym wymiarze czasu 1 - 6 lat September 2018 Wielka Brytania Glasgow

Z elastycznymi wariantami studiów dostosowanymi do twojej praktyki, GCUs MSc Medical Ultrasound daje teoretyczne podstawy i rzeczywiste doświadczenia, których potrzebujesz, aby poprawić nie tylko własną pracę, ale także całe pole. [+]

Dzięki elastycznym wyborom studiów dostosowanych do obszaru praktyki, MSc Medical Ultrasound firmy GCU daje teoretyczne podstawy i rzeczywiste doświadczenie, których potrzebujesz, aby poprawić nie tylko pracę własną, ale także całe pole.

Korzystając z nowoczesnych urządzeń do symulacji (MedaPhor ScanTrainer) i sprzętu sonograficznego (GES8), nasz wielodyscyplinarny zespół ekspertów akademickich i klinicznych specjalizuje się w bezpiecznej i skutecznej praktyce medycznej. Będziesz ćwiczyć swoje umiejętności w otoczeniu przygotowującym do praktyki w świecie rzeczywistym i otrzymywać natychmiastowe informacje zwrotne specyficzne dla Twojego pola.

Akredytowany przez Konsorcjum Akredytacji Edukacji Sonograficznej (CASE) Twój program będzie opierać się na najlepszej praktyce w branży dotyczącej programu nauczania, opartego na dowodach i różnorodności - z wykładami, warsztatami, symulacjami, seminariami i studiami przypadków, które pomogą Ci uczyć się. I w GCU otrzymasz światowej klasy edukację, która również przyczynia się do wspólnego dobra - poprzez krytyczną ocenę badań, profesjonalną dyskusję i debatę mającą na celu wspieranie innowacji w terenie.... [-]


MSc in Biomedical Science

Stacjonarne W niepełnym wymiarze czasu 2 - 3 lat September 2018 Wielka Brytania Glasgow

Zaprojektowany do pracy naukowców, MSc Biomedical Science jest jedynym tego rodzaju w Glasgow. [+]

Jako naukowiec w NHS już przyczynia się do wspólnego dobra - pozytywnie wpływając na znaczącą pracę. Teraz jesteś gotowy na następny krok: jesteś gotowy prowadzić.

Zaprojektowany do pracy naukowców, MSc Biomedical Science jest jedynym tego rodzaju w Glasgow. Ten program studiów w niepełnym wymiarze pozwala biologom biomedycznym obecnie zatrudnionym w laboratoriach służby patologii NHS, aby uzyskać większą wiedzę i przejść do następnego etapu kariery.

Nauki Biomedyczne GCU jest akredytowane przez Instytut Nauk Biomedycznych (IBMS). W przypadku studiów w niepełnym wymiarze program trwa od dwóch do trzech lat.

Dzięki temu programowi pracownicy laboratoriów szpitalnych mogą postępować zgodnie z programem Agenda for Change i spełniać wymagane kwalifikacje, aby zostać Chartered Scientist (CSci).... [-]


MSc in Biomolecular and Biomedical Sciences

Stacjonarne W pełnym wymiarze godzin 1 rok September 2018 Wielka Brytania Glasgow

Nasz wysoko oceniany program magisterski biomolekularnej i biomedycznej przygotuje Cię do praktycznych umiejętności w zakresie badań naukowych i cennych zasobów wiedzy akademickiej z najnowszych badań w tej dziedzinie. [+]

Nauki biomolekularne i biomedyczne stanowią wyzwanie, wymagające entuzjastycznie nastawionych uczniów. Oczywiście te nowatorskie pola oferują także niesamowite możliwości pozytywnego oddziaływania - i znaczących karier.

Nauki biomedyczne oferują nadzieję na leczenie chorób i poprawę zdrowia i dobrego samopoczucia ludzi na całym świecie. Każde odkrycie kształtuje przyszłość. Każdy wkład przyczynia się do wspólnego dobra.

GCU znajduje się w pierwszej dwudziestce ubiegłego wieku w Zjednoczonym Królestwie w celu przeprowadzenia badań nad zdrowiem alianckim prowadzonych w światowych standardach (Research Excellence Framework). Nasz wysoko oceniany program magisterski biomolekularnej i biomedycznej przygotuje Cię do praktycznych umiejętności w zakresie badań naukowych i cennych zasobów wiedzy akademickiej z najnowszych badań w tej dziedzinie.... [-]


MSc in Occupational Therapy (pre-reg)

Stacjonarne W pełnym wymiarze godzin 2 lat January 2019 Wielka Brytania Glasgow

[+]

Jeśli nie masz typowych kwalifikacji akademickich, ale możesz wykazać się odpowiednimi doświadczeniami zawodowymi i / lub kredytami uznawanymi organami zawodowymi, możesz przystąpić do tego kursu za pośrednictwem programu Uznawanie uczenia się przez Uniwersytet.

Międzynarodowe szlaki

Jeśli nie spełnia wymagań z języka angielskiego, możesz kwalifikować się do angielskiego na Uniwersytecie programu studiów.

Opłaty i finansowanie

[-]

MSc in Physiotherapy

Stacjonarne W pełnym wymiarze godzin 1 rok September 2018 Wielka Brytania Glasgow

[+]

Wszystkie wymogi dotyczące wpisu wymienione w niniejszym dokumencie powinny być wykorzystane jako przewodnik i stanowią minimalne wymagania, jakie należy wziąć pod uwagę przy wjeździe. Wnioskodawcy, którzy zostali poddani warunkowej ofercie miejsca mogą zostać poproszeni o osiągnięcie większego poziomu niż zostało to stwierdzone.

Typowe wymagania wstępne

Wielka Brytania wyróżnia stopień 2: 2 (lub równoważny) w dziedzinie fizjoterapii. Alternatywnie stopień niesklasyfikowany lub dyplom zawodowy w dziedzinie fizjoterapii z ponad dwuletnim doświadczeniem zawodowym.

Dodatkowe informacje

Inne kwalifikacje akademickie i zawodowe

Każdy wniosek do GCU jest rozpatrywany indywidualnie. Jeśli nie masz typowych kwalifikacji akademickich, ale możesz wykazać się odpowiednimi doświadczeniami zawodowymi i / lub kredytami uznawanymi organami zawodowymi, możesz przystąpić do tego kursu za pośrednictwem programu Uznawanie uczenia się przez Uniwersytet.... [-]


MSc in Physiotherapy (Pre-registration)

Stacjonarne W pełnym wymiarze godzin 2 lat January 2019 Wielka Brytania Glasgow

Zdobądź wiedzę i wiedzę, którą musisz zgłosić się do członkostwa w Chartered Society of Physiotherapy (CSP), zarejestrować się w HCPC i stać się praktykującym fizjoterapeutą. [+]

Chcesz rozwiązywać problemy w zakresie zdolności klinicznych, pomyśleć niezależnie i praktykować jako czarterowany fizjoterapeuta - i jesteś gotowy, aby tam szybko.

Jeśli nie masz typowych kwalifikacji akademickich, ale możesz wykazać się odpowiednimi doświadczeniami zawodowymi i / lub kredytami uznawanymi organami zawodowymi, możesz przystąpić do tego kursu za pośrednictwem programu Uznawanie uczenia się przez Uniwersytet.

język angielski

Academic IELTS 7.0 (lub równoważny) bez elementu poniżej 6,5.

Opłaty za naukę 2018/19

Strona główna: £ 6835 RUK: 6835 PLN UE: 6835 £ Międzynarodowe: 13600 funtów

Jeśli rozpoczniesz naukę we wrześniu 2018 lub w styczniu 2019 r., Będą to opłaty roczne lub modułowe, które mają zastosowanie do czasu trwania kursu; jednakże opłaty mogą ulec zmianie. Aby uzyskać szczegółowe informacje na temat zmian opłat, przeczytaj nasze zasady dotyczące opłat i zwrotów.... [-]


MSc in Public Health

Online Stacjonarne W pełnym wymiarze godzin 1 - 5 lat September 2018 Wielka Brytania Glasgow + 1 więcej

[+]

Student rozważa podejście skoncentrowane na osobie, a także kluczowe strategiczne wymagania lokalne, krajowe i międzynarodowe. Uczniowie ponoszą odpowiedzialność za swoje uczenie się przez ustalenie osobistych i profesjonalnych efektów uczenia się w celu ich umieszczenia. Moduł pozwala uczniom wykazać się refleksją i rozumowaniem w odniesieniu do określonego aspektu zdrowia publicznego. Dalsze staże są możliwe, jeśli są związane z wybraną rozprawą.

Przykłady ostatnich staży obejmują czas spędzony w Narodowym Instytucie Zdrowia i Opieki Społecznej; Działanie społeczne na rzecz zdrowia (agencja wolontariacka na wschodnim krańcu Londynu - www.safh.org.uk), Partnerstwo na Rzecz Działań na rzecz Zdrowia (organizacja charytatywna na rzecz zmian na szczeblu krajowym i globalnym) oraz Centrum Zdrowia w Walencji w Hiszpanii.... [-]


MSc in Theory of Podiatric Surgery

Stacjonarne W niepełnym wymiarze czasu 3 lat September 2018 Wielka Brytania Glasgow

[+]

Absolutne perspektywy

Umiejętności, które zdobędziesz w naszej pracy w niepełnym wymiarze czasu teorii chirurgii podiatrycznej pomogą Ci rozwinąć karierę w chirurgii, praktyce mięśniowo-szkieletowej lub zaawansowanym klinicznym - niezależnie od tego, czy pracujesz w Wielkiej Brytanii czy za granicą. Pomyślne ukończenie Studium Podyplomowego (PgD) jest warunkami kwalifikującymi się do podjęcia nauki w praktyce pod opieką chirurga podiatrycznego.

[-]

Msc W Badaniach Pielęgniarskich Dorosłych (wstępna Rejestracja)

Stacjonarne W pełnym wymiarze godzin 28 miesięcy September 2018 Wielka Brytania Glasgow

Studia Pielęgniarskie (Pre-rejestracji) oferuje absolwentom z dowolnego tła możliwość przeniesienia swoich umiejętności absolwentów na pielęgniarstwo. [+]

Ta nowa i ekscytująca trasa MSc oferuje absolwentom z dowolnego miejsca możliwość przeniesienia ich umiejętności absolwentów i wykorzystać je do zostania pielęgniarką.

Dostrzegając zmieniający się kontekst opieki zdrowotnej i profil potrzebnych pielęgniarek, studia pielęgniarskie mają na celu wyposażyć pielęgniarki z absolwentem w zaawansowane umiejętności myślenia krytycznego, a także umiejętności i kompetencje praktyczne w celu zapewnienia współczucia, kompetentnego, skoncentrowanego na człowieku, skutecznego, bezpiecznego i wysokiej jakości opieki zdrowotnej.

Uważa się, że absolwenci studiów magisterskich znacząco przyczyniają się do "poprawy życia" na poziomie indywidualnym, wspólnotowym i globalnym. Współpracując z pracownikami opieki zdrowotnej i opieki społecznej, aby zaspokoić potrzeby pacjentów, klientów i użytkowników usług, przyczynią się także do poprawy zdrowia publicznego poprzez interwencje w zakresie edukacji i poprawy zdrowia.... [-]


Msc W Diagnostyce Obrazowej

Stacjonarne W pełnym wymiarze godzin 1 rok September 2018 Wielka Brytania Glasgow

Zaprojektowany z myślą o szkoleniu nowych generatorów liderów w tej dziedzinie, nasz program diagnostyki obrazowej MSc daje Ci nowy wgląd w aktualne i najlepsze praktyki oraz trenujesz, aby stworzyć rzeczywistą i znaczącą zmianę. [+]

Zaprojektowany z myślą o szkoleniu nowych generatorów liderów w tej dziedzinie, nasz program diagnostyki obrazowej MSc daje Ci nowy wgląd w aktualne i najlepsze praktyki - i trenujesz, aby stworzyć rzeczywistą i znaczącą zmianę. Opracujesz zaawansowane umiejętności w zakresie myślenia krytycznego, zsyntetyzujesz dowody z różnych badań i innych źródeł oraz opierasz się na wiedzy branżowej i doświadczeniu klinicznym w celu poinformowania profesjonalnej dyskusji i debaty.

W ramach bogatej i zróżnicowanej społeczności akademickiej GCU będziesz nie tylko przygotowywał się na udaną karierę, ale skorzystaj z tego, czego uczysz się na polu i przyczynić się do wspólnego dobra.... [-]


Msc W Dziedzinie Farmakologii

Stacjonarne W pełnym wymiarze godzin 1 rok September 2018 Wielka Brytania Glasgow

W ramach naszej dobrze prosperującej, zróżnicowanej i globalnie sieciowej społeczności badawczej zbadasz, jak organizm działa i co się nie powiedzie, gdy strajkuje się choroba i dowiaduj się, jak leki są zaprojektowane tak, aby odwrócić, a nawet zapobiec szerokiemu zakresowi warunków. [+]

Z inhalatorów ułatwiających oddychanie pigułkami i zastrzykami, które niszczą raka, farmakologia dotyka miliardy ludzi na całym świecie jako potężna siła dobra. W naszym programie mgr farmakologii dowiesz się, jak wykorzystać tę moc, aby zapisać i poprawić niezliczone życie.

W GCU rozwinie się wszechstronne zrozumienie nauk narkotykowych i ich wpływu na ludzkie ciało - i opanuj najnowocześniejsze techniki, umiejętności laboratoryjne i podejście krytycznego myślenia, które musisz osiągnąć.

W ramach naszej dobrze prosperującej, zróżnicowanej i globalnie sieciowej społeczności badawczej bada się, jak działa ciało i co się stało, gdy strajkuje choroba - i dowiedz się, jak leki są zaprojektowane tak, aby odwrócić, a nawet zapobiec wielu chorobom.... [-]


Msc W Dziedzinie Zdrowia I Opieki Społecznej

Stacjonarne W pełnym wymiarze godzin W niepełnym wymiarze czasu 1 - 3 lat September 2018 Wielka Brytania Glasgow + 1 więcej

Z naszego innowacyjnego i elastycznego programu MSc Health and Social Care, dostosujesz program do swoich potrzeb i celów zawodowych. Przygotuj się do udziału w nowych osiągnięciach i inicjatywach w terenie. [+]

Z naszego innowacyjnego i elastycznego programu MSc Health and Social Care dostosowujesz program, aby spełnić Twoje oczekiwania i cele zawodowe. Przygotuj się do udziału w nowych osiągnięciach i inicjatywach w terenie.

Biorąc pod uwagę obecną politykę publiczną, najnowocześniejsze badania i bliskie stosunki z branżą, zajmiemy się analizą i myślimy krytycznie o kwestiach znajdujących się na czele dziedziny zdrowia i opieki społecznej - dzięki czemu możesz rozwijać swoją karierę i wspierać dobro wspólne.

Nasza szeroka gama metod uczenia i oceny uczniów koncentruje się na szerokim i kompleksowym programie. Nauczysz się zrozumieć i ocenić najnowsze badania i literaturę dotyczącą zdrowia i opieki społecznej oraz zastosować teorię opartą na faktach do praktyki w praktyce. Połączenie tradycyjnych ćwiczeń i praktycznych projektów pogłębią twoje zrozumienie.... [-]


Msc W Mikrobiologii Klinicznej

Stacjonarne W pełnym wymiarze godzin 1 rok September 2018 Wielka Brytania Glasgow

Dzięki GCUs MSc Clinical Microbiology, zdobędziesz umiejętności niezbędne do osiągnięcia sukcesu w tym wysoce konkurencyjnym i ważnym polu. [+]

Pomimo niewiarygodnych postępów w dziedzinie medycyny, w XXI wieku jest wiele do zrobienia, aby stworzyć zdrowsze społeczności na całym świecie - a mikrobiologowie prowadzą.

Gruźlica i cholera wciąż niszczą populacje na całym świecie. Pojawiają się nowe i śmiertelne szczepy grypy. Wirus Zika rozprzestrzenia się szybko wraz ze wzrostem temperatury na świecie - podobnie jak inne choroby pasożytnicze.

Od prawie stulecia opieraliśmy się na szczepionkach i antybiotykach w celu zapobiegania i leczenia chorób zakaźnych. Gdy pojawiają się nowe patogeny i oporne na leki przeciwdrobnoustrojowe, potrzebne są innowacyjne podejścia. Stawki dla mikrobiologów są wyższe niż kiedykolwiek.... [-]


Msc W Okulistyce śledczej I Badaniach Wzroku

Stacjonarne W pełnym wymiarze godzin W niepełnym wymiarze czasu 1 - 2 lat September 2018 Wielka Brytania Glasgow + 1 więcej

Nasze badania oflagatoryjne i wizualne z zakresu badań okulistycznych oferują profesjonalistom opiekuńczym opiekę zdrowotną, taką jak wiedza akademicka i praktyczne umiejętności niezbędne do skutecznego diagnozowania i leczenia szerokiego wachlarza stanów oczu. [+]

Nasza stomatologiczna oftalmologia i badanie wizualne zapewniają pielęgniarzom opiekę zdrowotną, taką jak wiedza naukowa i umiejętności praktyczne, które muszą przyczynić się do przełomowych postępów medycznych i skutecznie diagnozować i leczyć wiele stanów oczu.

Czy chcesz kontynuować studia akademickie lub wziąć na siebie nowe obowiązki jako podstawowy opiekun - nasz program daje umiejętności kliniczne i doświadczenie w zakresie badań, których potrzebujesz. Postaraj się o karierę i mieć znaczący wpływ na przyszłość pola.

Połączenie modułów podstawowych i modułów do wyboru oraz możliwości badawczych - przy czym projekt badawczy stanowiący jedną trzecią programu - pozwala dostosować studia w oparciu o własne zainteresowania i wymagania zawodowe. Obejmuje to możliwość wyboru specjalizacji prowadzącej do określonego stopnia po zakończeniu pracy dyplomowej:... [-]


Msc W Opiece Nad Chorymi Na Cukrzycę

Stacjonarne W pełnym wymiarze godzin W niepełnym wymiarze czasu 16 - 36 miesięcy September 2018 Wielka Brytania Glasgow + 1 więcej

GCUs MSc Diabetes Care and Management przygotuje do rozwoju Twojej kariery z zaufaniem i pomoże ludziom w Twojej społeczności cieszyć się zdrowszym, bardziej żyjącym życiem. [+]

Cukrzyca wzrasta na całym świecie. Specjaliści z dziedziny opieki zdrowotnej mają wiedzę z zakresu opieki nad chorymi na cukrzycę. Praca jest wyzwaniem, ale nagradza, a pole wymaga utalentowanych profesjonalistów z prawdziwym zaangażowaniem we wspólne dobro.

GCc's MSc Diabetes Care and Management przygotuje się do tego, aby przyspieszyć swoją karierę - i pomóc ludziom w Twojej społeczności cieszyć się zdrowszym, bardziej żyjącym życiem.

Mgr Diabetes Care and Management jest multidyscyplinarny, łącząc najważniejsze informacje z wielu dziedzin. Poznasz najlepsze praktyki w zakresie opieki nad chorymi na cukrzycę i zarządzanie nimi z szerokiego wachlarza perspektyw.... [-]


Msc W Pielęgniarstwie: Promowanie Praktyki Zawodowej

Stacjonarne W pełnym wymiarze godzin W niepełnym wymiarze czasu 1 - 3 lat September 2018 Wielka Brytania Glasgow + 1 więcej

Nasze Pielęgniarstwo Kształcące: Zaawansowany Program Praktyki Zawodowej przygotowuje Cię do prowadzenia i innowacji w dziedzinie pielęgniarstwa zaawansowanej, niezależnie od tego, czy pracujesz w Wielkiej Brytanii czy za granicą. [+]

Upowszechnienie wiedzy, umiejętności i atrybutów pielęgniarskich ma zasadnicze znaczenie dla wspierania praktyki zawodowej. Pielęgniarstwo Kształcące: Zaawansowana praktyka zawodowa zapewnia zarejestrowanym pielęgniarkom platformę edukacyjną dla rozwoju kariery, podejmując studia nad doskonaleniem wiedzy klinicznej, umiejętności i atrybutów w określonych obszarach praktyki.

Program ten uznaje stale rosnącą złożoność opieki i oferuje wiele elastycznych i fakultatywnych opcji nauczania, które są edukacyjnie reagujące na zmieniający się kierunek polityki Wielkiej Brytanii.

Współpracujący personel w zakresie pielęgniarstwa: zaawansowane programy w zakresie profesjonalnej praktyki są aktywne w prowadzeniu badań i rozwoju polityki we współpracy z grupami takimi jak: Ochrona zdrowia w Szkocji; Scottish Healthcare Associated Infection Institute; Brytyjska sieć autoringu, Stowarzyszenie Wychowawców Zaawansowanych Wytycznych (AAPEUK).... [-]


Msc W Zaawansowanej Praktyce W Zakresie Pielęgniarstwa Okręgowego Ze Specjalizacją Lekarzy Specjalistów

Stacjonarne W pełnym wymiarze godzin 1 rok September 2018 Wielka Brytania Glasgow

Program przeznaczony jest dla zarejestrowanych pielęgniarek, którzy chcą wykorzystać swoją dotychczasową wiedzę i rozwinąć nowe umiejętności. [+]

Wyostrzyć swoją zdolność podejmowania decyzji i rozwiązywania problemów oraz nauczyć się sprostać wyzwaniom złożonych sytuacji klinicznych w naszej PgD Advanced Practice w Księdze Pielęgniarskiej z Kwalifikacją Specjalistyczną Lekarza. Program przeznaczony jest dla zarejestrowanych pielęgniarek, którzy chcą wykorzystać swoją dotychczasową wiedzę i rozwinąć nowe umiejętności.

Zdobądź szkolenie, aby lepiej sprostać politycznym i organizacyjnym wymaganiom zapewnienia opieki - i wypróbować najlepsze praktyki w swojej dziedzinie. Wykorzystaj swoje zobowiązanie do wspólnego dobra, aby mieć znaczącą różnicę na szczeblu lokalnym, krajowym lub globalnym. Przygotuj się na wytrwałe i satysfakcjonujące kariery jako specjalista w programie, który wykorzystuje wiele dynamicznych możliwości uczenia się.... [-]


Msc W żywieniu Klinicznym I Zdrowiu

Stacjonarne W pełnym wymiarze godzin 1 rok August 2018 Wielka Brytania Glasgow

Program ten spełnia wymagania wyspecjalizowanych profesjonalistów, międzynarodowych dietetyków, lekarzy, absolwentów nauk przyrodniczych i specjalistów z zakresu zdrowia na poziomie wyższym, którzy chcą dowiedzieć się więcej na temat odżywiania klinicznego. [+]

Popyt wzrasta na całym świecie dla ekspertów w dziedzinie odżywiania i zdrowia klinicznego. Kraje z całego świata doceniają, jak ważne jest zdrowe odżywianie, zrównoważone społeczności. W swoich krajowych planach zdrowotnych rządy priorytetowo oceniają żywienie i dietę.

Jednakże, chociaż społeczności na całym świecie zidentyfikowały potrzebę, niewielu dysponuje zasobami, aby zbudować własną siłę roboczą.

GCU's MSc Clinical Nutrition and Health ma na celu wypełnienie tej luki. Absolwenci programu wykorzystują swoją nową wiedzę w dziedzinie odżywiania, aby budować zdrowsze społeczności i przyczyniać się do wspólnego dobra na całym świecie.... [-]


Studia doktoranckie

Doktorat Z Fizjoterapii (wstępna Rejestracja)

Stacjonarne W pełnym wymiarze godzin 42 miesięcy January 2019 Wielka Brytania Glasgow

Doktor Fizjoterapii (wstępna rejestracja) (DPT) jest programem w pełnym wymiarze czasu, dostarczanym przy użyciu innowacyjnych metod nauczania, wspomagających i kontekstualizujących naukę. [+]

Doktor Fizjoterapii (wstępna rejestracja) (DPT) jest programem w pełnym wymiarze czasu, dostarczanym przy użyciu innowacyjnych metod nauczania, wspomagających i kontekstualizujących naukę. Program ten prowadzi do kwalifikacji jako fizjoterapeuta, który może ubiegać się o rejestrację HCPC jako praktykującego fizjoterapeuty. Moduły są dostarczane przez doświadczonych nauczycieli, badaczy i zaproszonych wykładowców akademickich i klinicznych, którzy są specjalistami w swojej dziedzinie wiedzy.

Nasze bliskie kontakty z klinicznymi / praktykowymi specjalistami pozwalają naszym studentom na dostęp do najbardziej aktualnych materiałów klinicznych, badań i fachowej wiedzy w ramach praktyk uniwersyteckich i praktyk.... [-]


DPsych in Counselling Psychology

Stacjonarne W pełnym wymiarze godzin W niepełnym wymiarze czasu 3 - 7 lat September 2018 Wielka Brytania Glasgow + 1 więcej

[+]

Aby osiągnąć nagrodę D.Psycha, osiągasz w sumie 540 kredytów.

W praktyce klinicznej musi trwać co najmniej 450 godzin praktyki klinicznej, a praktyka stażu odbywa się przez cały rok.

Wymagania wstępne

Wszystkie wymogi dotyczące wpisu wymienione w niniejszym dokumencie powinny być wykorzystane jako przewodnik i stanowią minimalne wymagania, jakie należy wziąć pod uwagę przy wjeździe. Wnioskodawcy, którzy zostali poddani warunkowej ofercie miejsca mogą zostać poproszeni o osiągnięcie większego poziomu niż zostało to stwierdzone.

Typowe wymagania wstępne

Wielka Brytania wyróżnia stopień 2: 1 (lub równoważny), który spełnia standardy BPS dla Absolwent podstawy do spraw czarteru (GBC). Osobistość i dojrzałe doświadczenie w pomagającej roli.... [-]


Dpsych in Sports and Exercise Psychology

Stacjonarne W pełnym wymiarze godzin 3 lat September 2018 Wielka Brytania Glasgow

[+]

Academic IELTS 7.0 (lub równoważny) bez elementu poniżej 7,0.

Poza opłatami za naukę w szkole, podczas pobytu w szkole mogą wystąpić dodatkowe koszty.

Stypendia

Zapewniamy wysoką jakość edukacji za uczciwą cenę; jako Uniwersytet na rzecz Dobro Powszechnego, jesteśmy zobowiązani do oferowania dostępnego szkolnictwa wyższego dla utalentowanych studentów, utrzymując niskie opłaty za naukę i zapewniając hojny pakiet stypendialny w wysokości ponad 2,5 miliona dolarów rocznie.

Jeśli masz jakieś pytania lub pytania dotyczące stypendiów dostępnych na rok 2018/19, prosimy o kontakt z zespołem dochodzeniowym.

Międzynarodowe daty rozpoczęcia studiów ... [-]

Dpsych W Psychologii Zdrowia

Stacjonarne W pełnym wymiarze godzin 3 lat September 2018 Wielka Brytania Glasgow

Jedyny program tego rodzaju w Szkocji, DPsych in Health w GCU rozwija ważną wiedzę i umiejętności, aby osiągnąć status Psychologa Praktyka Lekarskiego i stać się kompetentnym i skutecznym Psychologiem Zdrowia. [+]

Zgodnie z Brytyjskim Towarzystwem Psychologicznym celem psychologii zdrowia jest badanie naukowe procesów psychologicznych związanych ze zdrowiem, chorobą i opieką zdrowotną.

Celem jest zastosowanie psychologii zdrowia w promowaniu i utrzymaniu zdrowia, analiza i poprawa systemu opieki zdrowotnej i kształtowanie polityki zdrowotnej, zapobieganie chorobom i niepełnosprawności oraz poprawa wyników osób chorych lub niepełnosprawnych.

Psychologia zdrowia jako dyscyplina jest najszybciej rozwijającym się obszarem psychologii w Wielkiej Brytanii. Obecnie nie ma lekarzy psychologii zdrowia oferowanych w Szkocji. Biorąc pod uwagę starzenie się i otyłość populacji, związane z długotrwałymi stanami zdrowia, popyt na interwencje w zakresie zachowania zdrowia i dobrego samopoczucia (a tym samym psychologów zdrowia) wzrasta.... [-]


Filmy

Learning support from the School of Health and Life Sciences