Przeczytaj oficjalny opis

Witamy w Medycynie i Nauk o Zdrowiu

Składa się z czterech szkół:

  • Nauki o Zdrowiu
  • Nauki o życiu
  • Lekarstwo
  • Medycyna weterynaryjna i nauka

Wspólnie dostarczamy najlepsze na świecie badania i inspirujące nauczanie dla przyszłych naukowców, lekarzy, pielęgniarek, położnych, fizjoterapeutów, rehabilitantów sportowych i weterynarzy.

Ogółem mamy około 5300 studentów i 900 podyplomowych studentów na wydziale. Nasze kursy są znane ze względu na ich prestiż, standard nauczania, międzynarodowy smak i zatrudnialność absolwentów.

Nasze badania obejmują podstawową naukę, badania translacyjne i stosowane działania kliniczne, z naciskiem na rzeczywisty wpływ na naszych pacjentów i społeczeństwo. Obecnie nadzorujemy około 800 studentów studiów podyplomowych, a nasze finansowanie badań wynosi ponad 170 milionów funtów.

Studia licencjackie

Oferujemy szeroką gamę kursów licencjackich, w tym biologii, genetyki, medycyny, położnictwa, pielęgniarstwa, fizjoterapii i weterynarii.

Studia podyplomowe

W ramach wydziału oferujemy szeroki zakres kursów podyplomowych, a także możliwości badawcze i szkolenia badawcze.

Szkoły

Faculty of Medicine and Health Sciences składa się z czterech szkół obejmujących szerokie spektrum tematów do nauki dla studentów.

Nasze wysokiej jakości i innowacyjne nauczanie w środowisku intensywnie wykorzystującym badania przynosi korzyści naszym studentom, naszym pacjentom i społeczeństwu. Nasze kluczowe wartości to doskonałość i partnerstwo i stosujemy je w naszych nauczaniach i uczeniu się oraz w naszych badaniach. Partnerstwa są kluczem do wszystkich naszych działań i ich realizacji.

Ściśle współpracujemy ze szkołami na naszym wydziale oraz z innymi wydziałami na uniwersytecie, dzięki czemu nasza praca jest prawdziwie interdyscyplinarna. Jesteśmy dumni z tego, że umacniamy internacjonalizację we wszystkim, co robimy, ale ściśle współpracujemy również z naszą lokalną NHS i innymi świadczeniodawcami, praktykami weterynaryjnymi i przemysłem, co przynosi trafność i rzeczywisty wpływ na nasze nauczanie i badania.

Faculty of Medicine and Health Sciences jest naprawdę ekscytującym miejscem do nauki, prowadzenia badań i pracy. Razem robimy prawdziwą różnicę w życiu ludzi.

Profesor John Atherton

Pro-Vice-Kanclerz i Dziekan Faculty of Medicine and Health Sciences

Programy prowadzone przez:
Język angielski

Ta szkoła oferuje również:

MSc

University of Nottingham

Ten kurs fizjoterapii MSc jest otwarty dla wszystkich terapeutów i pokrewnych pracowników służby zdrowia, którzy chcą zwiększyć swoje umiejętności kliniczne, wiedzę zawod ... [+]

Przegląd

Ten kurs fizjoterapii MSc jest otwarty dla wszystkich terapeutów i pokrewnych pracowników służby zdrowia, którzy chcą zwiększyć swoje umiejętności kliniczne, wiedzę zawodową i krytyczne umiejętności oceny w ramach ich ciągłego rozwoju kariery. Jest to idealne rozwiązanie dla osób pragnących prowadzić praktyczne badania kliniczne bez angażowania się w uzyskanie stopnia naukowego.

W stymulującym klimacie praktyki opartej na dowodach i internacjonalizacji szkoła zapewnia dostęp do światowej klasy obiektów i wyjątkową okazję uczenia się od ekspertów; wielu z nich jest publikowanych na całym świecie i szanowanych w swojej dziedzinie.

Kurs opiera się na krytycznej analizie i ćwiczeniach refleksyjnych, wyposażając cię w umiejętności oceny współczesnej praktyki zawodowej. Studenci mogą podjąć ogólną nagrodę magisterskiej fizjoterapii lub wybrać jedną z dwóch Pathways specjalistycznych. To są:... [-]

Wielka Brytania Nottingham
September 2019
W pełnym wymiarze godzin
Zaoczne
1 - 4 lat
Stacjonarne
Czytaj więcej po polsku
University of Nottingham

Ten kurs jest odpowiedni dla absolwentów nauk przyrodniczych, nauk biomedycznych i pokrewnych przedmiotów, a także tych już zatrudnionych w dziedzinie nauk ścisłych, labo ... [+]

Przegląd

Ten kurs jest odpowiedni dla absolwentów nauk przyrodniczych, nauk biomedycznych i pokrewnych przedmiotów, a także tych już zatrudnionych w dziedzinie nauk ścisłych, laboratoriach lub medycynie. Witamy kandydatów z Wielkiej Brytanii, UE i międzynarodowych.

Nasz kurs jest wyjątkowy. Będziesz badał molekularną podstawę genetyczną chorób z perspektywy zarówno ludzkiej, jak i zakaźnej.

Najważniejsze tematy, które będziesz omawiać, to:

molekularne podstawy ludzkich chorób genetycznychmolekularne podstawy chorób zakaźnychmolekularne technologie diagnostyczne w opiece zdrowotnejbioinformatyka i statystykiumiejętności badawczeBadania w szkole

Studenci studiów podyplomowych bezpośrednio przyczyniają się do wpływu naszych badań i są ważni dla pracy, którą wykonujemy. Będziesz pracować z aktywną grupą badawczą podczas całego projektu - angażując się w badania na czele strategii badawczej Uniwersytetu.... [-]

Wielka Brytania Nottingham
September 2019
W pełnym wymiarze godzin
1 rok
Stacjonarne
Czytaj więcej po polsku
University of Nottingham

Ten kurs jest szczególnie odpowiedni dla absolwentów nauk przyrodniczych, nauk biomedycznych i pokrewnych przedmiotów. Nadaje się również dla osób, które są już zatrudnio ... [+]

Przegląd

Ten kurs jest szczególnie odpowiedni dla absolwentów nauk przyrodniczych, nauk biomedycznych i pokrewnych przedmiotów. Nadaje się również dla osób, które są już zatrudnione w pokrewnych dziedzinach, którzy chcą zdobyć cenne doświadczenie badawcze, a także zaktualizować swoją wiedzę w zakresie immunologii i nowych technologii immunoterapeutycznych.

Jako podyplomowe w School of Life Sciences, będziesz pracować w środowisku z dobrą bazą dydaktyczną i badawczą, która jest zaangażowana w dostarczanie najnowocześniejszych szkoleń w tej dziedzinie.

Program nadal rośnie w siłę i reputację, ponieważ jest wielokrotnie uznawany za doskonałość, znaczenie i innowacyjność w ramach badań nad immunologią.... [-]

Wielka Brytania Nottingham
September 2019
W pełnym wymiarze godzin
1 rok
Stacjonarne
Czytaj więcej po polsku
University of Nottingham

Jest to jedyny kurs magisterski oparty wyłącznie na immunologii nowotworów i jest przeznaczony dla osób zainteresowanych zarówno karierą w dziedzinie biotechnologii, jak ... [+]

Przegląd

Największym współczesnym przełomem w leczeniu raka były terapie przeciwciałami. Coraz więcej firm biotechnologicznych stosuje terapie przeciwnowotworowe oparte na przeciwciałach lub szczepionkach. Kurs ma na celu przyciągnięcie studentów zainteresowanych immunologią nowotworów, którzy chcą rozpocząć karierę w przemyśle (biotechnologicznym) lub akademickim.

Cele i zadaniaZdobądź specjalistyczną wiedzę z zakresu immunologii nowotworów ze szczególnym uwzględnieniem przeciwciał monoklonalnych i szczepionek przeciwnowotworowychRozwijaj krytyczną i analityczną siłę do oceny literatury naukowejWykonaj projekt badań naukowychZdobyć umiejętność przekazywania wyników naukowych ustnie i pisemnieDowiedz się o biznesowym wykorzystaniu terapii rakaInnowacyjne funkcje tego kursuJedyny kurs magisterski oparty wyłącznie na immunologii nowotworów.Studenci podejmują znaczący projekt badawczy, w którym to czasie zdobywają znaczną liczbę umiejętności opartych na laboratorium.Moduł oparty wyłącznie na naukowym pisaniu i opracowaniu biznesplanu.Osoby z wykładu branżowego na kursie.Jest odpowiedni dla absolwentów nauk przyrodniczych, nauk biomedycznych i pokrewnych przedmiotów, a także dla osób już zatrudnionych, które chcą poprawić i zaktualizować swoją wiedzę i doświadczenie.Kurs ten przyciąga studentów z Wielkiej Brytanii i całego świata.Zawartość kursu... [-]
Wielka Brytania Nottingham
September 2019
W pełnym wymiarze godzin
1 rok
Stacjonarne
Czytaj więcej po polsku
University of Nottingham

Msc Sports and Exercise Medicine może być zatrudniony na pełen etat przez rok lub w niepełnym wymiarze czasu przez dwa do czterech lat. Jako student MSc będziesz studiowa ... [+]

Przegląd

Msc Sports and Exercise Medicine może być zatrudniony na pełen etat przez rok lub w niepełnym wymiarze czasu przez dwa do czterech lat. Jako student MSc będziesz studiować serię podstawowych modułów w sporcie i medycynie ćwiczeń, który obejmuje tutoriale metod badawczych, oprócz obowiązkowego projektu i modułu rozprawy. Jest to ekscytująca okazja do podjęcia badań na temat związany z uprawiania sportu i ćwiczeń fizycznych lub fizjologii ćwiczeń pod nadzorem odpowiedniego członka personelu akademickiego. Dostępnych jest również wiele opcjonalnych modułów, które zaspokoją Twoje szczególne zainteresowania.

Ten kurs może być również traktowany jako dyplom podyplomowy (PGDip) przez tych, którzy nie chcą zakończyć projektu badawczego i rozprawy. PGDip może być zatrudniony w pełnym wymiarze godzin przez 9 miesięcy lub w niepełnym wymiarze godzin przez 18 miesięcy.... [-]

Wielka Brytania Nottingham
September 2019
W pełnym wymiarze godzin
Zaoczne
1 - 4 lat
Stacjonarne
Czytaj więcej po polsku
University of Nottingham

Ten pionierski kurs łączy nauczane moduły z wysokim poziomem praktycznych badań laboratoryjnych. ... [+]

Przegląd

Ten pionierski kurs ma na celu zwiększenie szans studentów na zatrudnienie. Nasze osiągnięcia wskazują, że 90% absolwentów ma bezpieczne stanowiska związane z technologią komórek macierzystych, w tym doktoraty, stanowiska w przemyśle i agencje finansowane przez rząd (np. Banki komórek macierzystych).

Treści kursu opracowano w porozumieniu z ekspertami komórek macierzystych i potencjalnymi pracodawcami z biotechnologii, środowiska akademickiego, przemysłu i organów regulujących komórki macierzyste, aby zapewnić niezbędną wiedzę niezbędną do konkurowania w nieustannie zmieniającym się świecie.

Kluczowe fakty

Jest to oryginalny i najdłużej trwający kurs MSc Stem Cell Technology w Wielkiej Brytanii; od 2007 roku zapewnia unikalną mieszankę interdyscyplinarnej wiedzy dla studentów.Kurs trwa 12 miesięcy w pełnym wymiarze godzin od października do września, z czego 40% odbywa się w laboratorium.Nauczane moduły obejmują biologia komórkową i molekularną, embrionalne i indukowane pluripotencjalne komórki macierzyste, dorosłe komórki macierzyste, klinicznie istotną medycynę regeneracyjną, etykę technologii komórek macierzystych i nowe w 2013 r. Technologie translacyjne dla komórek macierzystych.Nottingham jest w top 1% światowych uniwersytetówUniwersytet mieści się w pięknym kampusie, a jego ekologiczne poświadczenia oznaczają, że zajmuje pierwsze miejsce na świecie (UI Greenmetric World University 2011.) Bezpieczne i atrakcyjne otoczenie o bardzo niskich statystykach kryminalnych w porównaniu z dużymi kampusami w centrum miasta.Struktura... [-]
Wielka Brytania Nottingham
October 2019
W pełnym wymiarze godzin
1 rok
Stacjonarne
Czytaj więcej po polsku
University of Nottingham

Kurs ma na celu umożliwienie studentom rozwoju, dostarczania i kierowania wysokiej jakości usług położniczych w kontekście krajowych i międzynarodowych działań zmierzając ... [+]

Przegląd

Kurs ma na celu umożliwienie studentom rozwoju, dostarczania i kierowania wysokiej jakości usług położniczych w kontekście krajowych i międzynarodowych działań zmierzających do poprawy wyników w zakresie macierzyństwa / zdrowia dla kobiet w wieku rozrodczym i jej rodziny.

Dogłębnie zapoznasz się z dziedziną sztuki i nauki położnictwa, praktyką położnictwa opartą na dowodach naukowych, umiejętnościami i metodologią badawczą oraz etycznym, politycznym, prawnym, ekonomicznym, multidyscyplinarnym i globalnym kontekstem, w którym praktykuje się współczesną położną.

Kurs ma na celu wyposażenie położnych i pielęgniarek położniczych w wiedzę i umiejętności wymagane do prowadzenia zmian w praktyce, kontynuowania kariery naukowej i / lub szkolnictwa wyższego lub pracy na wyższych i strategicznych poziomach w dzisiejszych służbach położniczych i opieki zdrowotnej. Aby to osiągnąć, Wydział Położnictwa oferuje środowisko uczenia się, które ułatwia rozwój refleksyjnego, analitycznego i opartego na dowodach myślenia krytycznego w celu zakwestionowania istniejącej praktyki położniczej, prowokowania świadczenia usług w zakresie macierzyństwa oraz prowadzenia i zarządzania zmianami.... [-]

Wielka Brytania Nottingham
September 2019
W pełnym wymiarze godzin
Zaoczne
1 - 4 lat
Stacjonarne
Czytaj więcej po polsku
University of Nottingham

Naturalny postęp od BSc, MSc Advanced Nursing opiera się na umiejętności i wiedzy specjalistycznej, co daje głębsze zrozumienie i prowadzące do szerszych możliwości karie ... [+]

Przegląd

Naturalny postęp od BSc, MSc Advanced Nursing opiera się na umiejętności i wiedzy specjalistycznej, co daje głębsze zrozumienie i prowadzące do szerszych możliwości kariery.

Wyższe kwalifikacje demonstrują twoje ambicje i zdolności do uczenia się. Wielu naszych studentów magisterskich i absolwentów uważa, że mają promocję w trakcie lub wkrótce po zakończeniu kursu. W praktyce klinicznej coraz częściej oczekuje się, że osoby ubiegające się o wyższe i zaawansowane stanowiska pielęgniarskie będą posiadać kwalifikacje na poziomie magisterskim lub będą dążyć do tego. Stopień magistra jest również kwalifikacją wstępną do kariery w zakresie edukacji pielęgniarskiej i badań.... [-]

Wielka Brytania Nottingham
September 2019
W pełnym wymiarze godzin
Zaoczne
1 - 4 lat
Stacjonarne
Czytaj więcej po polsku
University of Nottingham

Jest to pierwszy MSc Mental Health Research w Wielkiej Brytanii, który obejmuje szeroki zakres tematów z zakresu zdrowia psychicznego połączony z rozwijaniem umiejętności ... [+]

Przegląd

Jest to pierwszy MSc Mental Health Research w Wielkiej Brytanii, który obejmuje szeroki zakres tematów z zakresu zdrowia psychicznego połączony z rozwijaniem umiejętności badawczych w tej dziedzinie.

Kurs może być ukończony w pełnym wymiarze godzin przez okres jednego roku lub w niepełnym wymiarze godzin w ciągu dwóch lat.

Kurs składa się z 120 punktów modułów nauczanych, a kolejne 60 punktów poświęconych jest projektowi badawczemu.

Studenci mogą zdecydować się na ukończenie dyplomu (120 kredytów nauczanych modułów) lub certyfikatu (60 punktów nauczanych modułów) zamiast mgr.

Progresja kariery klinicznej i badawczej

Kurs został zaprojektowany z myślą o studentach realizujących dwie główne ścieżki kariery w zakresie zdrowia psychicznego:... [-]

Wielka Brytania Nottingham
September 2019
W pełnym wymiarze godzin
Zaoczne
1 - 2 lat
Stacjonarne
Czytaj więcej po polsku

Magisterskie

University of Nottingham

Prowadzone przez światowej sławy specjalistów i specjalistów ds. Zdrowia publicznego, będziesz dobrze wyposażony w teoretyczną wiedzę o zdrowiu publicznym w połączeniu z ... [+]

Przegląd

Dzięki 25-letniemu doświadczeniu w zakresie edukacji w zakresie zdrowia publicznego rozumiemy, jak zapewnić równowagę pomiędzy doskonałością akademicką a realnym praktycznym zastosowaniem umiejętności w zakresie zdrowia publicznego.

Będziesz uczestniczyć w kursie skoncentrowanym na studentach, który jest prowadzony przez multidyscyplinarnych ekspertów epidemiologów, metodologów i praktyków zdrowia publicznego.

Zaangażujesz się w pracowników, którzy są zaangażowani w wysokiej jakości badania i szkolenia w zakresie badania występowania, przyczyn i zapobiegania chorobom w populacjach.

Czy kurs jest właśnie dla Ciebie?

Ten kurs jest idealny dla osób, które:... [-]

Wielka Brytania Nottingham
September 2019
W pełnym wymiarze godzin
Zaoczne
1 - 2 lat
Stacjonarne
Czytaj więcej po polsku
Address
University of Nottingham Medical School Queen's Medical Centre
NG7 2RD Nottingham, England, Wielka Brytania