Brunel Medical School

Wstęp

Przeczytaj oficjalny opis

Od września 2021 r. Cieszymy się, że możemy wprowadzić 5-letni licencjat z medycyny, prowadzący do przyznania Bachelor of Medicine, Bachelor of Surgery (MBBS). Nowa Brunel Medical School jest częścią College of Health and Life Sciences. Nasz 5-letni MBBS w medycynie jest otwarty dla studentów spoza Wielkiej Brytanii i UE. Przy najbliższej okazji będziemy rozmawiać z Health Education England i Office for Student, aby umożliwić nam oferowanie naszego stopnia medycyny studentom z Wielkiej Brytanii i UE (do potwierdzenia) w najbliższej przyszłości.

Dlaczego warto studiować medycynę w Brunel?

Staże kliniczne w Londynie i południowo-wschodniej Anglii

 • Podczas studiów medycznych w Brunel podejmiesz szeroki zakres praktyk klinicznych. Tutaj nie będziesz tylko obserwować, że będziesz miał okazję zastosować swoją wiedzę kliniczną w rzeczywistych sytuacjach klinicznych.

Stypendia

 • Brunel Medical School przyzna 10 stypendiów specjalnie dla MBBS Medicine na wejście 2021/22. Aby uzyskać informacje, odwiedź stronę internetową stypendiów.

Nacisk na medycynę społeczną

 • Ekscytującym elementem naszego MBBS w medycynie jest sposób wykorzystania wiedzy klinicznej w naszych lokalnych społecznościach. Będziesz patrzeć na „większy obraz”, ucząc się, jak zapewnić dobre zdrowie wszystkim, a nie tylko zdrowiu jednego pacjenta. To cenne doświadczenie zdobyte lokalnie może być wykorzystane dla korzyści społeczności na całym świecie.

Poznaj naukę i „sztukę” medycyny

 • Tutaj w Brunel nie uczymy nauki w izolacji, musisz wiedzieć, dlaczego się uczysz. Dowiesz się wszystkiego o nauce o medycynie - o tym, jak lekarze wykorzystują aktualne badania naukowe, aby pomóc w podejmowaniu decyzji. Poznasz także „sztukę” medycyny - w jaki sposób medycyna oparta na dowodach jest stosowana do każdego pacjenta, którego zobaczysz.

Przygotuj się na medycynę „światową”

 • Będziemy udzielać specjalistycznych porad, wsparcia i wskazówek dla tych, którzy chcą podjąć USMLE lub MCCEE .
 • Dowiesz się o wyzwaniach XXI wieku, przed którymi stoimy, ich wpływie na zdrowie oraz o tym, jak odnosi się to do praktyki opieki nad pacjentami. Odkryjesz znaczenie zapobiegania, zdrowia publicznego, rehabilitacji i innych aspektów medycyny klinicznej w skali globalnej. Przygotujemy Cię do praktykowania medycyny nie tylko w Wielkiej Brytanii i kraju ojczystym, ale także na poziomie światowym.
 • Rozwinięty świat „cyfrowy” - dzięki naszemu innowacyjnemu programowi poznasz szereg technologii, np. Sztuczną inteligencję, robotykę, rzeczywistość wirtualną i zapewnianie wirtualnych konsultacji.
 • Kraje rozwijające się - zostaniesz przeszkolony do wykonywania zawodu lekarza, biorąc pod uwagę objawy i objawy pacjenta bez wielu aspektów nowoczesnej technologii. W niektórych przypadkach bez prądu!

Podstawowa kwalifikacja medyczna

 • Stopień medyczny w Wielkiej Brytanii jest uznawany na całym świecie. Ukończysz podstawowe kwalifikacje medyczne, które zapewnią ci tymczasową rejestrację w GMC i licencję na praktykę na stanowiskach w roku podstawowym 1 / w roku rezydencji.

Bądź częścią naszej międzynarodowej społeczności

 • Uczniowie z całego świata nazywają Brunela domem, z czego jesteśmy bardzo dumni. W rzeczywistości Brunel reprezentuje 150 krajów na świecie, co daje możliwość życia i nauki w ramach zróżnicowanej globalnej społeczności.

Gwarantowane zakwaterowanie dla studentów w naszym kampusie w zachodnim Londynie

 • Mamy ponad 4500 nowoczesnych, komfortowych i bezpiecznych pokoi z szeroką gamą opcji zakwaterowania na terenie kampusu.

130580_Box-image-x700.jpg

„Jesteśmy dumni z naszej światowej klasy szkoły medycznej w Brunel, która ma na celu przygotować Cię do medycyny XXI wieku w różnych środowiskach klinicznych i społecznych. W szczególności będziemy wnikać w wiedzę i zrozumienie zintegrowanych systemów opieki, w których zarówno fizyczny, jak i psychiczny opieka zdrowotna jest w coraz większym stopniu świadczona w społeczności, wspierana postępami w dostarczaniu technologii cyfrowej. Będziemy produkować lekarzy posiadających wiedzę, umiejętności, elastyczność i koncentrację na pacjencie, aby ćwiczyć medycynę na całym świecie ”.

Profesor Paul Hellewell

Vice-Provost and Dean, College of Health and Life Sciences

Lokalizacje

Uxbridge

Address
Brunel University London,
Kingston Lane

UB8 3PH Uxbridge, Anglia, Wielka Brytania

Stypendium Keystone

Dowiedz się, jakie możliwości daje Ci nasze stypendium