Brunel Medical School

Wstęp

Przeczytaj oficjalny opis

Od września 2021 r. Cieszymy się, że możemy wprowadzić 5-letni licencjat z medycyny, prowadzący do przyznania Bachelor of Medicine, Bachelor of Surgery (MBBS). Nowa Brunel Medical School jest częścią College of Health and Life Sciences. Nasz 5-letni MBBS w medycynie jest otwarty dla studentów spoza Wielkiej Brytanii i UE. Przy najbliższej okazji będziemy rozmawiać z Health Education England i Office for Student, aby umożliwić nam oferowanie naszego stopnia medycyny studentom z Wielkiej Brytanii i UE (do potwierdzenia) w najbliższej przyszłości.

Dlaczego warto studiować medycynę w Brunel?

Staże kliniczne w Londynie i południowo-wschodniej Anglii

 • Podczas studiów medycznych w Brunel podejmiesz szeroki zakres praktyk klinicznych. Tutaj nie będziesz tylko obserwować, że będziesz miał okazję zastosować swoją wiedzę kliniczną w rzeczywistych sytuacjach klinicznych.

Stypendia

 • Brunel Medical School przyzna 10 stypendiów specjalnie dla MBBS Medicine na wejście 2021/22. Aby uzyskać informacje, odwiedź stronę internetową stypendiów.

Nacisk na medycynę społeczną

 • Ekscytującym elementem naszego MBBS w medycynie jest sposób wykorzystania wiedzy klinicznej w naszych lokalnych społecznościach. Będziesz patrzeć na „większy obraz”, ucząc się, jak zapewnić dobre zdrowie wszystkim, a nie tylko zdrowiu jednego pacjenta. To cenne doświadczenie zdobyte lokalnie może być wykorzystane dla korzyści społeczności na całym świecie.

Poznaj naukę i „sztukę” medycyny

 • Tutaj w Brunel nie uczymy nauki w izolacji, musisz wiedzieć, dlaczego się uczysz. Dowiesz się wszystkiego o nauce o medycynie - o tym, jak lekarze wykorzystują aktualne badania naukowe, aby pomóc w podejmowaniu decyzji. Poznasz także „sztukę” medycyny - w jaki sposób medycyna oparta na dowodach jest stosowana do każdego pacjenta, którego zobaczysz.

Przygotuj się na medycynę „światową”

 • Będziemy udzielać specjalistycznych porad, wsparcia i wskazówek dla tych, którzy chcą podjąć USMLE lub MCCEE .
 • Dowiesz się o wyzwaniach XXI wieku, przed którymi stoimy, ich wpływie na zdrowie oraz o tym, jak odnosi się to do praktyki opieki nad pacjentami. Odkryjesz znaczenie zapobiegania, zdrowia publicznego, rehabilitacji i innych aspektów medycyny klinicznej w skali globalnej. Przygotujemy Cię do praktykowania medycyny nie tylko w Wielkiej Brytanii i kraju ojczystym, ale także na poziomie światowym.
 • Rozwinięty świat „cyfrowy” - dzięki naszemu innowacyjnemu programowi poznasz szereg technologii, np. Sztuczną inteligencję, robotykę, rzeczywistość wirtualną i zapewnianie wirtualnych konsultacji.
 • Kraje rozwijające się - zostaniesz przeszkolony do wykonywania zawodu lekarza, biorąc pod uwagę objawy i objawy pacjenta bez wielu aspektów nowoczesnej technologii. W niektórych przypadkach bez prądu!

Podstawowa kwalifikacja medyczna

 • Stopień medyczny w Wielkiej Brytanii jest uznawany na całym świecie. Ukończysz podstawowe kwalifikacje medyczne, które zapewnią ci tymczasową rejestrację w GMC i licencję na praktykę na stanowiskach w roku podstawowym 1 / w roku rezydencji.

Bądź częścią naszej międzynarodowej społeczności

 • Uczniowie z całego świata nazywają Brunela domem, z czego jesteśmy bardzo dumni. W rzeczywistości Brunel reprezentuje 150 krajów na świecie, co daje możliwość życia i nauki w ramach zróżnicowanej globalnej społeczności.

Gwarantowane zakwaterowanie dla studentów w naszym kampusie w zachodnim Londynie

 • Mamy ponad 4500 nowoczesnych, komfortowych i bezpiecznych pokoi z szeroką gamą opcji zakwaterowania na terenie kampusu.

130580_Box-image-x700.jpg

„Jesteśmy dumni z naszej światowej klasy szkoły medycznej w Brunel, która ma na celu przygotować Cię do medycyny XXI wieku w różnych środowiskach klinicznych i społecznych. W szczególności będziemy wnikać w wiedzę i zrozumienie zintegrowanych systemów opieki, w których zarówno fizyczny, jak i psychiczny opieka zdrowotna jest w coraz większym stopniu świadczona w społeczności, wspierana postępami w dostarczaniu technologii cyfrowej. Będziemy produkować lekarzy posiadających wiedzę, umiejętności, elastyczność i koncentrację na pacjencie, aby ćwiczyć medycynę na całym świecie ”.

Profesor Paul Hellewell

Vice-Provost and Dean, College of Health and Life Sciences

Lokalizacje

Uxbridge

Address
Brunel University London,
Kingston Lane

UB8 3PH Uxbridge, Anglia, Wielka Brytania