Przeczytaj oficjalny opis

Założona ponad 17 lat temu, BCNH jest znana z doskonałości akademickiej i klinicznej, z opartym na dowodach programem opracowanym przez wysoko cenionych wykładowców, ekspertów w swojej dziedzinie.

Elastyczne uczenie się

Wszystkie kursy BCNH są zaprojektowane z myślą o elastyczności. Większość naszych studentów kończy studia wraz z pracą lub zobowiązaniami rodzinnymi, dlatego korzystamy z najnowszych technologii, aby zapewnić naszym studentom możliwość nauki w dogodnym dla nich czasie. Uczniowie mogą wziąć udział w zajęciach osobiście, dołączyć do sieci na żywo lub obejrzeć nagrania w swoim czasie.

three people sitting in front of table laughing togetherBrooke Cagle / Unsplash

Akredytacje

Ponieważ zarówno dyplom w dziedzinie terapii żywieniowej jak i licencjat (z wyróżnieniem) w zakresie terapii żywieniowej są akredytowane przez NTEC, nasi absolwenci mogą ubiegać się o szybką rejestrację w rejestrze zawodowym prowadzonym przez Radę ds. Uzupełniającej i Naturalnej Opieki Zdrowotnej (CNHC), która jest wspierana przez Departament zdrowia.

Akademicka doskonałość

W BCNH z pasją zapewniamy naszym studentom najdokładniejsze szkolenia, aby stać się doskonałymi Praktykami Żywienia.

Uczymy opartej na dowodach medycyny funkcjonalnej, dzięki czemu nasi absolwenci są lepiej przygotowani do oceny opublikowanych artykułów naukowych. Będziemy budować twoje umiejętności badawcze od 1 roku, zaczynając od tego, jak znajdować i czytać badania, a kończąc w późniejszych latach z umiejętnością krytycznej oceny studiów.

Nasi wykładowcy są ekspertami w swojej dziedzinie i będziesz uczyć o najnowszych badaniach i rozwoju w zakresie terapii żywieniowej.

"Mechanizmy" - wszyscy nasi studenci i absolwenci kojarzą BCNH z mechanizmami!

Zasadniczo chodzi o zrozumienie "dlaczego" lub "jak" na przykład jedzenie lub składniki odżywcze mogą być korzystne lub szkodliwe dla klienta poprzez zrozumienie procesów fizjologicznych, które mogą wpływać na organizm. Znajomość twoich mechanizmów jest naprawdę ważna, aby być poważnie traktowanym przez twoich klientów i innych pracowników służby zdrowia.

Kompleksowe szkolenia - nasze kursy zapewniają kompleksowe omówienie aktualnych badań nad terapią żywieniową, a program nauczania jest aktualizowany co roku (na przykład najnowsze uzupełnienia obejmują dokładną analizę mikroflory jelitowej i jej wpływ na zdrowie oraz korzyści / ograniczenia badań genetycznych w ramach terapii żywieniowej )

Programy prowadzone przez:
  • Język angielski

Ta szkoła oferuje również:

Dyplom

BCNH College of Nutrition & Health

Kursy BCNH Level 6 są przeznaczone dla kandydatów, którzy pragną edukacji wysokiej jakości, ale niekoniecznie mają czas lub środki finansowe, aby zaangażować się w pełny ... [+]

Kursy BCNH Level 6 są przeznaczone dla kandydatów, którzy pragną edukacji wysokiej jakości, ale niekoniecznie mają czas lub środki finansowe, aby zaangażować się w pełny program BSc (z wyróżnieniem).

W BCNH studenci Diploma i BSc (Hons) pracują razem i uzupełniają te same moduły związane z żywieniem. Dlatego wszystkie moduły BCNH, które są studiowane na kursach dyplomowych, są oceniane przez University of Greenwich na poziomach 4, 5 lub 6.

Uniwersytet nadzoruje wszystkie aspekty modułów BCNH od treści do metod oceny, znakowania i kontroli jakości.

Oznacza to, że możesz mieć pewność, że nawet jako student dyplomu otrzymujesz wykształcenie na poziomie studiów. Jedyną różnicą jest to, że studenci BSc (Hons) są również zarejestrowani na Uniwersytecie i uzupełniają dodatkowe moduły uniwersyteckie wraz z modułami BCNH.... [-]

Wielka Brytania Londyn
Sierpień 2020
Język angielski
Zaoczne
3 - 4 lat(a)
Ośrodek kształcenia
Czytaj więcej po polsku