University of Campania "Luigi Vanvitelli"

Wstęp

Przeczytaj oficjalny opis

1

Prezentacja

Uniwersytet Kampanii "Luigi Vanvitelli" powstała w 1991 roku (Dekret MURST, 25 marca) w celu odciążenie zatłoczonych warunków głównego neapolitańskiej uczelni znanej jako "Federico II". Na oficjalnej dnia 1 listopada 1991 roku, University of Kampania zaczęła funkcjonować autonomicznie z dziewiętnastu tysięcy zapisów i ośmiu wydziałach zlokalizowanych w pięciu różnych obszarach terytorialnych Caserta i Neapolem. Obecnie istnieje trzydzieści tysięcy studentów uczęszczających Uczelni 19 wydziałów. multicampus Struktura Uczelni posiada dwa biura swojej Rektor: jeden w Neapolu i jeden w Pałacu Królewskim w Caserta.

3

Uniwersytet Lokalizacje

Znani zabytkowych budynków są domem dla Uczelni szkół, departamentów i biur, centrów administracyjnych. Wiele z tych samych budynkach są także stanowiska archeologiczne, takie jak Wydziale Nauk Humanistycznych i Dziedzictwa Kulturowego w Santa Maria Capua Vetere, który stoi na tym, co było kiedyś rzymski Cryptoporticus i Szkoły Medycznej, które znajdują się w starym centrum miasta Neapolu.

Architektura i Wzornictwo przemysłowe "Luigi Vanvitelli"

Aversa - reklama San Lorenzo budynku Septimum i klasztor.

Medycyna i chirurgia

Szkoła Medycyny oferuje pojedynczy cykl kierunkach medycznych w dwóch swoich szpitali klinicznych: kampus Neapol znajduje się na Szpitala Klinicznego Uniwersytetu znanej jako "Vecchio Poliklinika"; kampus Caserta znajduje się w obszarze "San Benedetto".

Wszystkie kliniczne zajęcia dydaktyczne odbywają się także w "Vecchio Poliklinika" w Neapolu i w Szpitalu Cywilnego w Caserta Caserta. Kurs Degree Ortodoncji odbywa się w Kampusie Neapolu.

Nauczanie szpital neapolitański zajmuje dwa główne lokalizacje: kompleks Sant'Andrea delle Dame i "Santa Patrizia Klasztory".

Ta szkoła oferuje programy z:
  • Język angielski

Widzieć Health Magisterskie » Widzieć Law Magister prawa (LLM) » Widzieć Studia licencjackie » Widzieć Studia magisterskie »

Programy

Ta szkoła oferuje również:

Magisterskie

Dyplom magistra medycyny i chirurgii

Stacjonarne W pełnym wymiarze godzin 6 lat October 2019 Włochy Naples Santa Maria Capua Vetere + 1 więcej

Kurs ten poświęcony jest udzieleniu uczniom całego zaplecza naukowego i umiejętności potrzebnych, aby zostać lekarzem; w rzeczywistości kurs daje studentom metody i podstawy, aby zostać lekarzem i badaczem w naukach medycznych. [+]

Przegląd kursu

Kurs otwiera się dla większej liczby studentów zagranicznych w następnym roku akademickim. W tym roku zwiększyliśmy spożycie z 30 do 60 kandydatów. Misja: Ten kurs jest poświęcony udzieleniu studentom całego zaplecza naukowego i umiejętności potrzebnych, aby zostać lekarzem; w rzeczywistości kurs daje studentom metody i podstawy, aby zostać lekarzem i badaczem w naukach medycznych. W związku z tym każdy zapisany uczeń musi nabyć kilka umiejętności, w tym zdolność do podejmowania decyzji dotyczących opieki nad pacjentem.

Co przygotowujemy:

Doktor medycyny i chirurgii

Cele

Aby zastosować wiedzę, nabyć umiejętności rozumienia i rozwiązywania problemów, także w przypadku nieoczekiwanych i nieznanych przypadków. Zdolność do rozwiązywania problemów w zakresie dużych i złożonych dziedzin.Aby zdobyć umiejętności, aby móc zapewnić najlepsze rozwiązania w zakresie opieki nad pacjentem, nawet w przypadku złożoności, które integrują wiedzę.Aby w jasny sposób komunikować się z pacjentami i ich krewnymi oraz kolegami, także specjalistami w niektórych dyscyplinach, wnioskami i uzasadnieniem konkretnej opieki.Aby rozwinąć zdolność do nabywania umiejętności, aby kontynuować naukę bezpośrednio i pośrednio.... [-]

Kontakt

University of Campania "Luigi Vanvitelli"

Adres Viale Beneduce n. 10
81100 Santa Maria Capua Vetere, Campania, Włochy
Strona internetowa http://unicampania.it/
Telefon +39 0823 274803