University of Brescia

Wstęp

Przeczytaj oficjalny opis

Test University of Brescia została oficjalnie założona w 1982 roku, opierając się na poprzednich kursów podanych przez pobliskich uniwersytetów w Mediolanie, Politechnice w Mediolanie i Parmie. Kiedy to został założony Uniwersytet zebrane trzy szkoły: ekonomii, inżynierii i medycyny. Szkoła Prawa został dodany w 1996 roku.

W efekcie, od 1 listopada 2012 roku, University of Brescia składa się z 8 działów.

University of Brescia oferuje szeroki wachlarz programów edukacyjnych z Bachelor i Master of Science (MSc) stopnia, podyplomowych studiów technicznych, szkół specjalizacyjnych i Ph.D. programów w większości dziedzin: biznesu i ekonomii, inżynierii i technologii, prawa, medycyny i chirurgii, stomatologii. University of Brescia jest ważnym uniwersytet w mieście kultury i sztuki (uznanej przez UNESCO) z doskonałą jakością życia, w jednym z najważniejszych regionów przemysłowych i produkcyjnych we Włoszech. University of Brescia zapewnia wysokiej jakości usługi dla swoich studentów, w tym studentów: usługi doradcze, finansowe, pomocy stypendia korepetycje, sale komputerowe i multimedialne, linii bezprzewodowych, biblioteki on-line, usługi, laboratoria i centra zaawansowanych badań naukowych. Ponadto oferuje: usługi noclegowe, jadalnie, imprez kulturalnych i obiektów sportowych, kursy języka włoskiego dla studentów zagranicznych.

Ta szkoła oferuje programy z:
  • Język angielski
  • Włoski

Widzieć Health MSc » Widzieć Studia magisterskie »

Programy

Ta szkoła oferuje również:

MSc

Mistrzem w dziedzinie nauki i technologii dla zdrowia ludności i bogactwa

Stacjonarne W pełnym wymiarze godzin 2 lat October 2019 Włochy Brescia

Długofalowym celem tytuł magistra jest wygenerowanie nowego zawodowych z szerokim spektrum interdyscyplinarnej wiedzy w stanie działać w różnych dziedzinach w celu osiągnięcia, zachowania i rewitalizacji ogólnego dobrego samopoczucia człowieka. [+]

Wymagania kwalifikacyjne:

Licencjackie lub magisterskie. Wymagane jest bardziej niż wystarczająca wstępnego przygotowania w podstawowych dyscyplin biomedycznych (matematyka, biologia molekularna i komórkowych, anatomia, chemia organiczna, chemia nieorganiczna chemia, fizyka, biochemia, fizjologia). Taka wiedza będzie weryfikowana poprzez testu wstępnego. Angielski wiedza będzie integralną częścią testu wstępnego.

Czas trwania kursu:

2 lata (120 punktów)

Frekwencja:

Obowiązkowy

Cele edukacyjne:

Długofalowym celem tytuł magistra jest wygenerowanie nowego zawodowych z szerokim spektrum interdyscyplinarnej wiedzy w stanie działać w różnych dziedzinach w celu osiągnięcia, zachowania i rewitalizacji ogólnego dobrego samopoczucia człowieka.... [-]


Filmy

BRESCIA - All of Italy in one city

Kontakt

University of Brescia

Adres Piazza del Mercato, 15
25121 Brescia, Lombardy, Włochy
Strona internetowa http://www.unibs.it/
Telefon +39 030 29881