University of Pavia

Wstęp

Przeczytaj oficjalny opis

Uniwersytet w Pawii. Pogłębianie wiedzy od 1361

Test Uniwersytet w Pawii jest jedną z najstarszych instytucji akademickich na świecie: została założona w 1361 roku i aż do 20 wieku była to jedyna uczelnia w obszarze Mediolan i regionu Lombardia. Pawia było city-campus od jej powstania, a nawet dziś oferuje swoim 24.000 studenci doświadczenie unikalne we Włoszech i rzadki w Europie: studia na 20 uczelnie Uniwersytet które są w znacznym stopniu niezależne od struktury administracyjnej Uniwersytetu. Uniwersytet w Pawii obejmuje wszystkie obszary tematyczne i składa się z 18 Wydziały oferowanie programów nauczania na wszystkich poziomach, od stopni licencjackich do Doktorat programów.

Pawia to małe miasto w północnych Włoszech z 70.000 mieszkańców i ponad 24.000 studentów. Położony zaledwie 30 km na południe od Mediolanu, przez pociągi regionalne i podmiejskie, co 10 minut. Pawia jest również w niewielkiej odległości od granicy szwajcarskiej, Como i jezior, a także Genui i wybrzeżu Ligurii. Powstała w czasach rzymskich, był stolicą Królestwa Longobardów przez ponad dwa stulecia i to fascynujące dziedzictwo wąskich uliczek, zabytkowych kościołów, eleganckich budynków przy życiu pozostaje nienaruszony, a dzień i noc z uczniów korzystających swoje ulubione miejsca spotkań.

Życie kulturalne w Pawii jest intensywny z 19 muzeów i kolekcji (14 w University), 2 ośrodki kultury, 4 bibliotek publicznych i 18 bibliotek uniwersyteckich, 4 kin i teatrów, 10 sal konferencyjnych społeczno-kulturalnych, muzycznych uczelni oraz 2 szkół obywatelskich muzyka i sztuka. Życie w Pawii jest zarówno przyjemne i przystępne, zwłaszcza w porównaniu ze znacznie wyższych kosztów mieszkania i życia w Mediolanie i innych ośrodków miejskich w Lombardii. Kampus Pawia oferuje unikalne doświadczenie uniwersyteckie dla studentów, którzy mogą cieszyć się niezliczone imprezy, festiwale, wystawy, koncerty, zajęcia sportowe, na wszystkich poziomach

System uczelni: wyjątkowa we Włoszech

Pawia, jak Oxford i Cambridge w Wielkiej Brytanii, ma Unikalny system College we Włoszech, Pochodzący z 16 wieku. Każdy z Pawii w 20 uczelniach, które w sumie około 2.000 studentów hosta, ma szczególną historię i możliwości do zaoferowania, w tym dostęp do wielu programów studiów za granicą i zajęciach sportowych. Test Instytut Studiów Zaawansowanych (IUSS) oferuje dodatkowe kursy do jak najbardziej efektywnego uczniów z naszej uczelni. Te programy na poziomie zaawansowanym osiągających wysokie tematycznie organizowane są w czterech różnych dziedzinach naukowych: nauki humanistyczne, nauki społeczne, nauki i techniki i nauk biomedycznych. Studenci, którzy ukończyli studia w IUSS uzyskać dodatkowy dyplom, wraz z ich wykształceniem. Szkoła życia ma na celu stworzenie otwartej społeczności, w której dorobek naukowy, tradycyjne wydarzenia, imprezy i rywalizacje sportowe odgrywają rolę. W Kolegium studenci mogą także zbudować swoją pierwszą profesjonalną sieć. Dostęp do szkół opiera się na kryteriach merytorycznych i systemu opłat opartego rodzicielska dochodach. Dzisiaj, Pawia mogą liczyć na uczelni na podstawie 4 zasługi; 12 uczelnie publiczne; i 4 prywatne uczelnie.

Pawia, miasto sportu

Pawia, tytuł "Europejskiej Stolicy Sportu 2014" służy jako zasłużony międzynarodowego uznania dla naszych trwałe osiągnięcia w sporcie. Uniwersytet Centrum Sportu (CUS) promuje sport wśród studentów w uczelni, oferując szeroką gamę kursów i organizacji mistrzostw i turniejów. Z jego zespołów, CUS Pawia uczestniczy w konkursach krajowych i międzynarodowych, takich jak World University Games. W szczególności, sportem w Pavia oznacza:

 • Igrzyska Olimpijskie i Mistrzostwa Świata poziomu wioślarstwo
 • Pawia-Oxford-Cambridge-Piza wioślarstwo wyścig
 • Mistrzostwa uniwersyteckie w głównych grach zespołowych
 • Turnieje Intercollege
 • Programy sportowe przeznaczone specjalnie dla studentów niepełnosprawnych
 • Obiekty przeznaczone do fizycznego dobrego samopoczucia wszystkich studentów, zintegrowany z treningu uniwersyteckiego.

Pawia, miasto zdrowia, technologii i badań

Oferty University 17 międzynarodowe programy doktoranckie zorganizowane w 5 makroregionów: • Nauki i Technologii • Inżynieria Nauka • nauki o życiu • Nauki humanistyczne • Nauk Społecznych Uniwersytetu w Pawii ma rzeczywiście tradycję badań na najwyższym poziomie i liczy trzech laureatów Nagrody Nobla, wśród swoich profesorów tytularnych (Camillo Golgiego, Giulio Natty i Carlo Rubbia). Alessandro Volta, Albert Einstein, Girolamo Cardano i Ugo Foscolo również nauczał. Uniwersytet jest aktywny promotor badań we współpracy z najbardziej prestiżowych instytucji naukowych wchodzących Pavia amodern Centrum technologiczny dla zaawansowanych badań na zmniejszenie ryzyka sejsmicznego (EUCENTRE), leczenia raka (CNAO), energii jądrowej (LENA). Siedem ośrodki badawcze opierają się w Pawii i dalej 21 znajdują się w różnych miejscach przy w współpracy z innymi instytucjami, w uzupełnieniu do 42 międzyresortowych ośrodków badawczych, które realizują bieżące i interdyscyplinarne badania podstawowe i stosowane. Wspiera on także start-up i spin-off inicjatywy: 25 wygenerowane tylko w ubiegłym roku.

Działania badawcze zaowocowały w 7 międzynarodowych patentów w 2013 roku. Uczelnia właśnie rozpoczął się nowy proces wyboru projektów flagowych i rozpoczęła niedawno Universitiamo: pierwszy włoskiej crowdfunding uczelni platformę projektu. Uniwersytet w Pawii łączy również badania i leczenie w szpitalach uniwersyteckich trzech czołowych, gdzie zatrudnionych około 12.000 pracowników. W 1987 roku uczelnia założona jego Centrum Współpracy Międzynarodowej i Rozwoju (CICOPS). Oferując stypendia i wspieranie wspólnych badań i międzynarodowych projektów badawczych, CICOPS pracuje nad stworzeniem coraz większej sieci kontaktów międzynarodowych, które obejmuje zagraniczne uniwersytety, rządy i międzynarodowe, organizacje pozarządowe. Od 1998 roku, ponad 200 stypendia zostały przyznane naukowców z 55 różnych krajów, aby prowadzić badania w Pawii.

Międzynarodowy wymiar

Uniwersytet w Pawii poświęcona jest przygotowanie studentów do kształcenia ustawicznego i wyzwań stojących przed nimi w coraz bardziej złożonym i zróżnicowanym świecie. Zapoznanie studentów i pracowników w wymiarze globalnym współczesnych stosunków międzynarodowych, ponad 200 programów wymiany są dostępne w miejscach na całym świecie.

Programy mobilności takie jak Erasmus + na studia i praktyki, The Fundusz Współpracy i wiedzy, pojmowania i wiele innych programów międzynarodowych UE i spoza UE oferują dotacje dla obu uczniów wychodzących i przychodzących, lokalnych i międzynarodowych. Co roku kilkuset uczestników skorzystają z tych możliwości i mają szansę dodać cenny wymiar międzynarodowy do ich programu nauczania.

Międzynarodowa strategia Uniwersytetu Pavia przewiduje trzy wyraźne cele, aby utrzymać i wzmocnić swoją pozycję wśród największych na świecie badań intensywnych uczelni:

 • Osadzanie internacjonalizacji do naszych podstawowych zajęć dydaktycznych i badawczych
 • Tworzenie zrównoważonego rekrutacji wysokiej jakości międzynarodowych studentów
 • Rozwój i utrzymanie wysokiej jakości partnerstw strategicznych, jak i wspólnych programów z partnerami na całym świecie

Kursy

Uniwersytet w Pawii został stworzony wokół szkół prawa i nauk humanistycznych, wkrótce potem przez medycynę. Przez wieki, zakres oferowanych kursów rozszerzył się do nauk przyrodniczych, ścisłych, technicznych, nauk politycznych i farmakologicznych oraz, ostatnio, psychologii, komunikacji i nauk sportowych, potwierdzając tym samym powołanie Pawia jako multidyscyplinarny uczelni.

Uniwersytet w Pawii oferuje 83 kursy (obie Licencjat i Master) W:

 • Inżynieria i Architektura
 • Matematyka, fizyka i nauki przyrodnicze
 • ekonomika
 • prawo
 • Medycyna
 • Literatura, Języki i Filozofia
 • farmakologia
 • Zawodów medycznych
 • Nauki polityczne
 • psychologia
 • Badania komunikacyjne
 • Nauk o sporcie
 • muzykologia
 • turystyka

Osiem międzynarodowych programów magisterskich studiów w języku angielskim -taught przez pracowników naukowych i zwiedzanie professors- internacjonalizacji uczelni są od wewnątrz i oznakowanie znaczny wzrost liczby zagranicznych studentów.

1 Single cyklu Magister (6 lat):

Medycyna i chirurgia

7 magisterskich kierunków studiów:

Uniwersytet w Pawii wyróżnia się dużą liczbą studiów podyplomowych, z programów badawczych opartych na kursach mających na celu uzyskania dostępu do określonych zawodów:

 • 29 Profesjonalne studia magisterskie, które wahają się od medycyny, zdrowia i farmaceutycznych pola do sektora nauki. Wspólną cechą wśród nich jest przełomowym tematy badane w wyspecjalizowanych dziedzinach, a także interdyscyplinarnego podejścia przyjętego.
 • 17 międzynarodowe programy doktoranckie organizowane na 5 makroregionów (Science & Technology, inżynierii nauki; Nauki biologiczne; nauk humanistycznych i społecznych) i 4 Wspólne kursy doktoranckie z uniwersytetów europejskich.
 • 51 medyczne szkoły Specjalizacja
 • 1 Szkoła Specjalizacja dla Zawodów Prawniczych

Magisterskie, zaawansowane szkolenia i programy doktoranckie są również oferowane przez Institute for Advanced Study w Pawii (IUSS).

Ta szkoła oferuje programy z:
 • Język angielski
 • Włoski

Widzieć Health Magisterskie » Widzieć Podstawowy rok » Widzieć MSc » Widzieć Doktorat » Widzieć Studia magisterskie »

Programy

Ta szkoła oferuje również:

Magisterskie

Magister medycyny i chirurgii

Stacjonarne W pełnym wymiarze godzin 6 lat October 2019 Włochy Pavia

Kandydaci, którzy posiadają dyplom szkoły średniej lub równoważnego zagraniczne kwalifikacje mogą być dopuszczone do dyplom w dziedzinie medycyny i chirurgii. [+]

"Nie tylko nauczenie zawodu medycznego, ale także zbudowanie solidnej podstawy naukowej do dalszego trenowania, która będzie niezbędna do odbiór i zrozumienia przyszłej medycyny" Aby uzyskać więcej informacji na temat Medycyny i chirurgii Harvey, proszę zapoznać się z: http: // Www-7.unipv.it/harveymedicine/

Wstęp do kursu Harvey

Kandydaci, którzy posiadają dyplom szkoły średniej lub równoważnego zagraniczne kwalifikacje mogą być dopuszczone do Dyplom w dziedzinie medycyny i chirurgii.

Liczba studentów przyjętych jest przewidziane na mocy włoskiego ustawodawstwa dotyczącego dopuszczenia do studiów uniwersyteckich (statut 264, 02 sierpnia 1999) i zdecydowała pamiętając planowania krajowego, dostępność pracowników dydaktycznych, dydaktycznych i szpitalnych obiektów, zaleceniami Unii Europejskiej Komitet Doradczy ds Kształcenia Medycznego, a także kryteriów i wytycznych określonych przez Uniwersytet i Wydziału Medycyny i Chirurgii w pytaniu. Wstęp jest również zależna od wyników egzaminu wstępnego, ustanowione ranking wyłaniający się z egzaminem wstępnym.... [-]


Filmy

University of Pavia: advancing knowledge, creating the future

Erasmus Day 2016 at University of Pavia

Kontakt
Adres lokalizacji
Corso Strada Nuova, 65
Pavia, Lombardy, 27100 IT
Adres lokalizacji
Milan, Lombardy, IT