University of Pavia

Wstęp

Przeczytaj oficjalny opis

Uniwersytet w Pawii. Pogłębianie wiedzy od 1361

Test Uniwersytet w Pawii jest jedną z najstarszych instytucji akademickich na świecie: została założona w 1361 roku i aż do 20 wieku była to jedyna uczelnia w obszarze Mediolan i regionu Lombardia. Pawia było city-campus od jej powstania, a nawet dziś oferuje swoim 24.000 studenci doświadczenie unikalne we Włoszech i rzadki w Europie: studia na 20 uczelnie Uniwersytet które są w znacznym stopniu niezależne od struktury administracyjnej Uniwersytetu. Uniwersytet w Pawii obejmuje wszystkie obszary tematyczne i składa się z 18 Wydziały oferowanie programów nauczania na wszystkich poziomach, od stopni licencjackich do Doktorat programów.

Pawia to małe miasto w północnych Włoszech z 70.000 mieszkańców i ponad 24.000 studentów. Położony zaledwie 30 km na południe od Mediolanu, przez pociągi regionalne i podmiejskie, co 10 minut. Pawia jest również w niewielkiej odległości od granicy szwajcarskiej, Como i jezior, a także Genui i wybrzeżu Ligurii. Powstała w czasach rzymskich, był stolicą Królestwa Longobardów przez ponad dwa stulecia i to fascynujące dziedzictwo wąskich uliczek, zabytkowych kościołów, eleganckich budynków przy życiu pozostaje nienaruszony, a dzień i noc z uczniów korzystających swoje ulubione miejsca spotkań.

Życie kulturalne w Pawii jest intensywny z 19 muzeów i kolekcji (14 w University), 2 ośrodki kultury, 4 bibliotek publicznych i 18 bibliotek uniwersyteckich, 4 kin i teatrów, 10 sal konferencyjnych społeczno-kulturalnych, muzycznych uczelni oraz 2 szkół obywatelskich muzyka i sztuka. Życie w Pawii jest zarówno przyjemne i przystępne, zwłaszcza w porównaniu ze znacznie wyższych kosztów mieszkania i życia w Mediolanie i innych ośrodków miejskich w Lombardii. Kampus Pawia oferuje unikalne doświadczenie uniwersyteckie dla studentów, którzy mogą cieszyć się niezliczone imprezy, festiwale, wystawy, koncerty, zajęcia sportowe, na wszystkich poziomach

System uczelni: wyjątkowa we Włoszech

Pawia, jak Oxford i Cambridge w Wielkiej Brytanii, ma Unikalny system College we Włoszech, Pochodzący z 16 wieku. Każdy z Pawii w 20 uczelniach, które w sumie około 2.000 studentów hosta, ma szczególną historię i możliwości do zaoferowania, w tym dostęp do wielu programów studiów za granicą i zajęciach sportowych. Test Instytut Studiów Zaawansowanych (IUSS) oferuje dodatkowe kursy do jak najbardziej efektywnego uczniów z naszej uczelni. Te programy na poziomie zaawansowanym osiągających wysokie tematycznie organizowane są w czterech różnych dziedzinach naukowych: nauki humanistyczne, nauki społeczne, nauki i techniki i nauk biomedycznych. Studenci, którzy ukończyli studia w IUSS uzyskać dodatkowy dyplom, wraz z ich wykształceniem. Szkoła życia ma na celu stworzenie otwartej społeczności, w której dorobek naukowy, tradycyjne wydarzenia, imprezy i rywalizacje sportowe odgrywają rolę. W Kolegium studenci mogą także zbudować swoją pierwszą profesjonalną sieć. Dostęp do szkół opiera się na kryteriach merytorycznych i systemu opłat opartego rodzicielska dochodach. Dzisiaj, Pawia mogą liczyć na uczelni na podstawie 4 zasługi; 12 uczelnie publiczne; i 4 prywatne uczelnie.

Pawia, miasto sportu

Pawia, tytuł "Europejskiej Stolicy Sportu 2014" służy jako zasłużony międzynarodowego uznania dla naszych trwałe osiągnięcia w sporcie. Uniwersytet Centrum Sportu (CUS) promuje sport wśród studentów w uczelni, oferując szeroką gamę kursów i organizacji mistrzostw i turniejów. Z jego zespołów, CUS Pawia uczestniczy w konkursach krajowych i międzynarodowych, takich jak World University Games. W szczególności, sportem w Pavia oznacza:

 • Igrzyska Olimpijskie i Mistrzostwa Świata poziomu wioślarstwo
 • Pawia-Oxford-Cambridge-Piza wioślarstwo wyścig
 • Mistrzostwa uniwersyteckie w głównych grach zespołowych
 • Turnieje Intercollege
 • Programy sportowe przeznaczone specjalnie dla studentów niepełnosprawnych
 • Obiekty przeznaczone do fizycznego dobrego samopoczucia wszystkich studentów, zintegrowany z treningu uniwersyteckiego.

Pawia, miasto zdrowia, technologii i badań

Oferty University 17 międzynarodowe programy doktoranckie zorganizowane w 5 makroregionów: • Nauki i Technologii • Inżynieria Nauka • nauki o życiu • Nauki humanistyczne • Nauk Społecznych Uniwersytetu w Pawii ma rzeczywiście tradycję badań na najwyższym poziomie i liczy trzech laureatów Nagrody Nobla, wśród swoich profesorów tytularnych (Camillo Golgiego, Giulio Natty i Carlo Rubbia). Alessandro Volta, Albert Einstein, Girolamo Cardano i Ugo Foscolo również nauczał. Uniwersytet jest aktywny promotor badań we współpracy z najbardziej prestiżowych instytucji naukowych wchodzących Pavia amodern Centrum technologiczny dla zaawansowanych badań na zmniejszenie ryzyka sejsmicznego (EUCENTRE), leczenia raka (CNAO), energii jądrowej (LENA). Siedem ośrodki badawcze opierają się w Pawii i dalej 21 znajdują się w różnych miejscach przy w współpracy z innymi instytucjami, w uzupełnieniu do 42 międzyresortowych ośrodków badawczych, które realizują bieżące i interdyscyplinarne badania podstawowe i stosowane. Wspiera on także start-up i spin-off inicjatywy: 25 wygenerowane tylko w ubiegłym roku.

Działania badawcze zaowocowały w 7 międzynarodowych patentów w 2013 roku. Uczelnia właśnie rozpoczął się nowy proces wyboru projektów flagowych i rozpoczęła niedawno Universitiamo: pierwszy włoskiej crowdfunding uczelni platformę projektu. Uniwersytet w Pawii łączy również badania i leczenie w szpitalach uniwersyteckich trzech czołowych, gdzie zatrudnionych około 12.000 pracowników. W 1987 roku uczelnia założona jego Centrum Współpracy Międzynarodowej i Rozwoju (CICOPS). Oferując stypendia i wspieranie wspólnych badań i międzynarodowych projektów badawczych, CICOPS pracuje nad stworzeniem coraz większej sieci kontaktów międzynarodowych, które obejmuje zagraniczne uniwersytety, rządy i międzynarodowe, organizacje pozarządowe. Od 1998 roku, ponad 200 stypendia zostały przyznane naukowców z 55 różnych krajów, aby prowadzić badania w Pawii.

Międzynarodowy wymiar

Uniwersytet w Pawii poświęcona jest przygotowanie studentów do kształcenia ustawicznego i wyzwań stojących przed nimi w coraz bardziej złożonym i zróżnicowanym świecie. Zapoznanie studentów i pracowników w wymiarze globalnym współczesnych stosunków międzynarodowych, ponad 200 programów wymiany są dostępne w miejscach na całym świecie.

Programy mobilności takie jak Erasmus + na studia i praktyki, The Fundusz Współpracy i wiedzy, pojmowania i wiele innych programów międzynarodowych UE i spoza UE oferują dotacje dla obu uczniów wychodzących i przychodzących, lokalnych i międzynarodowych. Co roku kilkuset uczestników skorzystają z tych możliwości i mają szansę dodać cenny wymiar międzynarodowy do ich programu nauczania.

Międzynarodowa strategia Uniwersytetu Pavia przewiduje trzy wyraźne cele, aby utrzymać i wzmocnić swoją pozycję wśród największych na świecie badań intensywnych uczelni:

 • Osadzanie internacjonalizacji do naszych podstawowych zajęć dydaktycznych i badawczych
 • Tworzenie zrównoważonego rekrutacji wysokiej jakości międzynarodowych studentów
 • Rozwój i utrzymanie wysokiej jakości partnerstw strategicznych, jak i wspólnych programów z partnerami na całym świecie

Kursy

Uniwersytet w Pawii został stworzony wokół szkół prawa i nauk humanistycznych, wkrótce potem przez medycynę. Przez wieki, zakres oferowanych kursów rozszerzył się do nauk przyrodniczych, ścisłych, technicznych, nauk politycznych i farmakologicznych oraz, ostatnio, psychologii, komunikacji i nauk sportowych, potwierdzając tym samym powołanie Pawia jako multidyscyplinarny uczelni.

Uniwersytet w Pawii oferuje 83 kursy (obie Licencjat i Master) W:

 • Inżynieria i Architektura
 • Matematyka, fizyka i nauki przyrodnicze
 • ekonomika
 • prawo
 • Medycyna
 • Literatura, Języki i Filozofia
 • farmakologia
 • Zawodów medycznych
 • Nauki polityczne
 • psychologia
 • Badania komunikacyjne
 • Nauk o sporcie
 • muzykologia
 • turystyka

Osiem międzynarodowych programów magisterskich studiów w języku angielskim -taught przez pracowników naukowych i zwiedzanie professors- internacjonalizacji uczelni są od wewnątrz i oznakowanie znaczny wzrost liczby zagranicznych studentów.

1 Single cyklu Magister (6 lat):

Medycyna i chirurgia

7 magisterskich kierunków studiów:

Uniwersytet w Pawii wyróżnia się dużą liczbą studiów podyplomowych, z programów badawczych opartych na kursach mających na celu uzyskania dostępu do określonych zawodów:

 • 29 Profesjonalne studia magisterskie, które wahają się od medycyny, zdrowia i farmaceutycznych pola do sektora nauki. Wspólną cechą wśród nich jest przełomowym tematy badane w wyspecjalizowanych dziedzinach, a także interdyscyplinarnego podejścia przyjętego.
 • 17 międzynarodowe programy doktoranckie organizowane na 5 makroregionów (Science & Technology, inżynierii nauki; Nauki biologiczne; nauk humanistycznych i społecznych) i 4 Wspólne kursy doktoranckie z uniwersytetów europejskich.
 • 51 medyczne szkoły Specjalizacja
 • 1 Szkoła Specjalizacja dla Zawodów Prawniczych

Magisterskie, zaawansowane szkolenia i programy doktoranckie są również oferowane przez Institute for Advanced Study w Pawii (IUSS).

Ta szkoła oferuje programy z:
 • Język angielski
 • Włoski

Widzieć Magisterskie » Widzieć Podstawowy rok » Widzieć MSc » Widzieć Doktorat » Widzieć Studia magisterskie »

Programy

Ta szkoła oferuje również:

Magisterskie

Magister Medycyny I Chirurgii

Stacjonarne W pełnym wymiarze godzin 6 lat October 2018 Włochy Pavia

Kandydaci, którzy posiadają dyplom szkoły średniej lub równoważnego zagraniczne kwalifikacje mogą być dopuszczone do dyplom w dziedzinie medycyny i chirurgii. [+]

"Nie tylko nauczenie zawodu medycznego, ale także zbudowanie solidnej podstawy naukowej do dalszego trenowania, która będzie niezbędna do odbiór i zrozumienia przyszłej medycyny" Aby uzyskać więcej informacji na temat Medycyny i chirurgii Harvey, proszę zapoznać się z: http: // Www-7.unipv.it/harveymedicine/

Wstęp do kursu Harvey

Kandydaci, którzy posiadają dyplom szkoły średniej lub równoważnego zagraniczne kwalifikacje mogą być dopuszczone do Dyplom w dziedzinie medycyny i chirurgii.

Liczba studentów przyjętych jest przewidziane na mocy włoskiego ustawodawstwa dotyczącego dopuszczenia do studiów uniwersyteckich (statut 264, 02 sierpnia 1999) i zdecydowała pamiętając planowania krajowego, dostępność pracowników dydaktycznych, dydaktycznych i szpitalnych obiektów, zaleceniami Unii Europejskiej Komitet Doradczy ds Kształcenia Medycznego, a także kryteriów i wytycznych określonych przez Uniwersytet i Wydziału Medycyny i Chirurgii w pytaniu. Wstęp jest również zależna od wyników egzaminu wstępnego, ustanowione ranking wyłaniający się z egzaminem wstępnym.... [-]


Filmy

University of Pavia: advancing knowledge, creating the future

Erasmus Day 2016 at University of Pavia

Kontakt
Adres korespondencyjny
Corso Strada Nuova, 65
Pavia (PV), 27100 IT
Adres lokalizacji
Corso Strada Nuova, 65
Pavia, Lombardy, 27100 IT
Adres lokalizacji
Milan, Lombardy, IT