University Of Bergamo

Wstęp

Przeczytaj oficjalny opis

Test Uniwersytet w Bergamo znajduje się w regionie Lombardia, w północnych Włoszech z w ponad 10 milionach mieszkańców i jeden z regionów o najwyższym PKB pro capita w Europie. Z historii powyżej założenia Rzymu, Bergamo wzrosła jako głównego miasta w średniowieczu, a obecnie jest pomostem między Europą Zachodnią i Wschodnią: tamtejsze lotnisko jest centrum Europy Południowej na Ryanair i innych linii lotniczych tanich, obracając ponad 9 mln pasażerów w 2012.

Uniwersytet w Bergamo jest w State University z około 16000 uczniów (studentów i absolwentów) oraz ponad 300 doktorantów. Liczba studentów rośnie każdego roku, przy stopie wzrostu 7% rocznie w latach 2001 i 2011. Specjaliści z 656 członków (331 profesorów i naukowców, 95 nauczycieli akademickich, pomagających 230 personelu administracyjnego i technicznego) zapewnia dynamiczne środowisko naukowe i nauczanie otwarty na innowacje.

W 7 Zakłady i ośrodki badawcze z Uniwersytetu w Bergamo są ściśle ze sobą powiązane w życiu miasta. Są one pogrupowane w trzech ośrodkach zlokalizowanych w trzech obszarach:

Campus Ekonomii i Prawa

w mieście Bergamo w odległości spaceru od dworca kolejowego

Campus Humanistyczno w miejscowości średniowieczne Górnym Campus Inżynierii

w Dalmine, przedmieścia przemysłowe Bergamo wewnątrz parku naukowo "Kilometro Rosso"

Ta szkoła oferuje programy z:
  • Język angielski
  • Włoski

Widzieć Health Licencjat » Widzieć Studia licencjackie » Widzieć Studia magisterskie »

Programy

Ta szkoła oferuje również:

Licencjat

W technologii inżynierii licencjacki dla zdrowia (w języku włoskim)

Stacjonarne W pełnym wymiarze godzin 3 lat October 2019 Włochy Bergamo

Celem kursu jest kształcenie inżynierów, którzy będą pracować z personelem medycznym, aby zapewnić pacjentom z bardziej skutecznych metod leczenia opartych na zastosowaniu innowacyjnych technologii. Ten profesjonalny jest również w stanie zorganizować i efektywnego korzystania z narzędzi technologicznych dla opieki nad pacjentem i pomocy. [+]

CELE

Celem kursu jest kształcenie inżynierów, którzy będą pracować z personelem medycznym, aby zapewnić pacjentom z bardziej skutecznych metod leczenia opartych na zastosowaniu innowacyjnych technologii. Ten profesjonalny jest również w stanie zorganizować i efektywnego korzystania z narzędzi technologicznych dla opieki nad pacjentem i pomocy. Szkolenie w dziedzinie nauk podstawowych i inżynierii jest zintegrowany z kursów w inżynierii biomedycznej, patofizjologii i psychologii, a także kursy w kwestiach społecznych związanych z wykorzystaniem nowych technologii w medycynie. W końcowej fazie kursu staż odbywa się w szpitalach oraz w ośrodkach badawczych, w rejonie Bergamo, które są już współpracuje z Uniwersytetu w Bergamo i że uczestniczą w zarządzaniu celów szkoleniowych kursu.... [-]


Filmy

University of Bergamo, the town's cultural backbone

Kontakt

Università degli Studi di Bergamo

Adres Università degli studi di Bergamo via Salvecchio 19
24129 Bergamo, Lombardy, Włochy
Strona internetowa http://en.unibg.it/
Telefon international.students@unibg.i