Przeczytaj oficjalny opis

Wydział Farmaceutyczny

Wydział Farmaceutyczny jest powszechnie uznawane w dziedzinie nauk farmaceutycznych z powodu ich doskonałej nauczania, badań i działalności gospodarczej, zarówno na Węgrzech i za granicą. W instytutach Wydziału Farmacji głównego biegu badawczego. Studenci, którzy ukończą studia tutaj są ekspertami pożądane i wysoko wykwalifikowani.

Dziś Uniwersytet Semmelweis dotyczy dwóch lektoratów niemieckim i angielskim jako jedyna na świecie. Dyplom przejmująca z węgierskim, angielskim i niemieckim programów mają możliwość, że mogą praktykować swój zawód w krajach UE i pod pewnymi warunkami spoza Europy.

Program służy do apteki szkolenia mają wiedzy naukowej i medycznej na wysokim poziomie wysoko wykwalifikowanych specjalistów. Jeden nabywa podstawową wiedzę dotyczącą produkcji farmaceutycznej leku, kontroli narkotyków, leków, logistyki Centrum Informacji medycyna (sprzedaż i doradztwo) oraz udział w badaniach biologicznych i chemicznych, handel narkotykami i działalności służby zdrowia. Szkolenie przygotowuje je do nowych zadań w odległej przyszłości farmacji.

Ze względu na wysoce wykwalifikowanej kadry dydaktycznej Uniwersytetu Semmelweis i Wydział Farmaceutyczny skorzystał. Doprowadziło to do najwyższego tempa kadry akademickiej Wydziału Farmacji.

Na Wydziale Farmacji znacznego badań naukowych odbywa się na całej dziedzinie farmacji. Zadania te są zarządzane przez sześć instytutów wydziału według własnej specjalności. ten jest wspierany przez ścisłą współpracę z węgierskich firm farmaceutycznych, akademickich grup badawczych oraz innych grup badawczych uczelni krajowych lub zagranicznych. Portfel badawczego wydziału zajmuje się projektowaniem, syntezy i izolowania potencjalnych cząsteczek leku, jak również ich identyfikacji struktury i analizy strukturalnej są badane. Farmakologiczne in vitro oraz in vivo metody są równie ważne. Istnieją także inne czynniki, takie jak:

  • Farmakokinetyka i metabolizm,
  • Dochodzenie w sprawie bezpieczeństwa leku,
  • Planowanie i postacie dawkowania formulacji
  • Badania mające na celu opracowanie nowych miejsc pracy terapeutycznej
  • i badania metodologiczne, których celem jest pomiar skuteczności terapii lekowych i poprawić.

Wydział dokonał duże doświadczenie w dziedzinie poszukiwania i rozwoju organicznego i syntetyczne powstawaniem środków, jak również ich oddziaływanie z biocząsteczek. Rozwój takich leków powoduje proces gojenia osobiste są obsługiwane. Wynik ten uzyskuje się z ludzkiego genomu i wykonane metodami nieinwazyjnymi. (To się nazywa medycyny spersonalizowanej) Ze względu na opinię międzynarodową dla zatrudnionych w badaniach wydziału, atrakcyjną nieruchomość jest oferowana tu w doskonałych krajowych i zagranicznych organizacji konsorcjum. Badania również zaostrzyć konkurencyjność i promować kontakty kooperacyjne.

Szkolenie farmaceutyczny w Semmelweis University w Budapeszcie spogląda wstecz na historię kilku stuleci.

Programy prowadzone przez:
Niemiecki

Ta szkoła oferuje również:

Magisterskie

Semmelweis University Faculty of Pharmacy

kursy języków obcych są oferowane na Wydziale Farmacji Uniwersytetu Semmelweis w Budapeszcie od 1989th Od września 2011 roku program studiów w języku niemieckim została w ... [+]

Niemieckojęzyczna stopień Farmacji Uniwersytetu Semmelweis w Budapeszcie

u Wydział Farmaceutyczny Uniwersytetu Semmelweis w Budapeszcie Zagraniczne kursy językowe oferowane są od 1989th Od września 2011 roku program studiów w języku niemieckim została wprowadzona. jest prowadzone zgodnie z międzynarodowymi standardami i dyplom jest uznawany w całej Europie. Niemiecki okazja Consulting jest dostępna dla niemieckich studentów w każdej chwili. Studium zakłada ogólną uniwersytet.

Badanie zostało opracowane przez obowiązujący w programie nauczania Uniwersytetu Semmelweis, ale również bierze pod uwagę wymagania niemieckich przepisów licencyjnych dla farmaceutów (Aappo) w dużej mierze.... [-]

Węgry Budapest
Otwarta rekrutacja
Niemiecki
W pełnym wymiarze godzin
10 semestry
Ośrodek kształcenia
Czytaj więcej po polsku

Welcome to Semmelweis University!