Najlepsze uniwersytety, uczelnie i szkoły biznesu w

Na tej stronie możesz sprawdzić uniwersytetów, kolegiów i szkół biznesu w . Będzie łatwo znaleźć wszystkie informacje na temat najlepszych uczelni w rankingu w . Kliknij na "Czytaj więcej " Szczegółowy opis uczelni oraz przegląd oferowanych programów studiów.

Znajdź uniwersytetów w i przeglądać swoje programy, aby znaleźć te, które odpowiadają Ci najbardziej. Pobierz wszystkie informacje na temat różnych możliwości studiowania w i porównać Czesne i długość studiów. Możesz zaoszczędzić czas i uczelni kontaktowe w bezpośrednio: wypełnić "Zadaj pytanie o " formularza, który będzie można umieścić w kontakcie z biurem rekrutacji.

Rozpocznij wyszukiwanie dla swojej przyszłej edukacji od razu!

1 Wyniki z Ukraina

National Technical University Of Ukraine

Licencjat Ukraina Kyiv September 2018

O uniwersytecieZałożony w 1898 r. Kijowski Instytut Politechniczny (Igor Sikorsky KPI) - jest jedną z najstarszych uczelni technicznych Ukrainy, Europy i świata.Obecnie Igor Sikorsky KPI jest państwową autonomiczną państwową instytucją szkolnictwa wyższego typu badawczego.Szybkie faktyIgor Sikorsky KPI kształci studentów w różnych dziedzinach ekonomii i sfery społecznej, w sumie 118 specjalności.Igor Sikorsky KPI szkoli kandydatów (doktorantów) i lekarzy (stopień naukowy) … [+] w priorytetowych obszarach: energia, inżynieria, technologia informacyjna, bezpieczeństwo informacji, elektronika, telekomunikacja, systemy kosmiczne, technologia chemiczna i biotechnologia.Proces szkolenia przeprowadzają doświadczeni nauczyciele i znani naukowcy z NASU.Igor Sikorsky KPI obejmował 19 wydziałów, 10 instytutów, 152 wydziały.Ponad 21 000 studentów kształci się w KPI Igor Sikorsky.W ciągu swojej 117-letniej historii przeszkolono 260 tysięcy absolwentów. [-]