Walden University

Wstęp

Przeczytaj oficjalny opis

Witamy w Walden University Wpływ na swój świat z dyplomem z Walden. Zacznij już dziś!

Certyfikat programy studiów i Walden są zaprojektowane dla profesjonalistów pracujących. Przesłać formularz po prawej stronie, aby dowiedzieć się, w jaki sposób można dokonać zmiany i rozwój kariery.

Przez ponad 40 lat, specjaliści Walden University, akredytowaną instytucję, pomógł pracy osiągnąć swoje cele edukacyjne. Studia Walden i certyfikatów są zaprojektowane, aby pomóc uczniom odkrywać aktualne trendy na rynku, zdobyć odpowiednie umiejętności, które mogą być bezpośrednio stosowane w świecie rzeczywistym i tworzenia pozytywnych zmian w życiu społecznym i społeczności.

Studenci są prowadzone przez wykładowców, którzy są zarówno naukowcy i praktycy, przynosząc perspektywy akademickiej i praktyczne doświadczenie w klasie online.

Dlaczego warto wybrać Walden?

Opcje: Walden oferuje obecnie ponad 80 programów studiów, ponad 370 specjalnościach i stężenie, i ponad 50 programów certyfikatów, dzięki czemu można znaleźć program lub obszar badań, co potrzeba. Peer: W społeczności Walden, który składa się z ponad 127,600 studentów i absolwentów, masz sieć rówieśników, którzy mogą wspierać Cię w podróż. Wiele perspektywy: zróżnicowane ciało studenta Walden pochodzi z wszystkich 50 stanach USA i ponad 150 krajach. Wydział Expert: ponad 3000 członków wydziału Walden są ekspertami w swoich dziedzinach, którzy wprowadzają w świecie rzeczywistym doświadczeniem do swoich zajęć. Satysfakcja Student. 91% Walden absolwentów, którzy odpowiedzieli na 2013 badania Walden wskazane jest bardzo zadowolonych lub zadowolonych z ich macierzystej uczelni *

  • Źródło: www.WaldenU.edu/DATA, 2012-2013

Rekrutacja

Warunki przyjęcia na studia Walden University jest różne w zależności od programu i poziomu studiów. Walden doradcy skolaryzacji są dostępne, aby pomóc w każdym etapie procesu aplikacji internetowych, z podjęciem decyzji, który program jest dla Ciebie do ubiegania się o pomoc finansową. Doradcy wpisowe może również wyjaśnić transferu Walden z polityką kredytową dla przeszłych doświadczeń edukacyjnych.

Czesne i pomoc finansowa Płacenie za edukację może być wyzwaniem, ale Walden pomaga zidentyfikować wiele możliwości finansowania, które są dostępne dla Ciebie, w tym stypendiów, grantów i pożyczek federalnych i prywatnych. Możesz również skontaktować się z pracodawcą, aby zobaczyć, czy oferują one czesnego zwrotu dla swoich kursów. Walden rejestracji doradcy mogą pomóc określić, które opcje są dostępne fundusze do ciebie. Dodatkowo, można zaoszczędzić czas i pieniądze poprzez przeniesienie kredytów przyznanych wcześniej. Większość programów podyplomowych Walden pozwalają przenieść się do 50% swoich wymaganych punktów.

Wspieranie Twój sukces Walden celem jest pomoc w dotarciu do Ciebie. Od pierwszego dochodzenia na każdym etapie studiów, można korzystać z szerokiej gamy usług wsparcia dla studentów mających na celu pomóc Ci osiągnąć sukces w podróż edukacyjną. Walden świadczy następujące usługi dla studentów: Doradcy osobisty: Odbiór osobisty uwagę od doradców w rekrutacji, pomocy finansowej, środowisk akademickich i innych usług wsparcia, aby większość swojego programu online.

Pomoc techniczna: Badanie bezproblemowe znając masz 24/7 dostęp do pomocy technicznej Walden.

Wsparcie zwyczaj Online uczniów: Dostępne w dowolnym miejscu z dostępem do Internetu, biblioteka internetowa Walden posiada ponad 64.000 czasopism pełnotekstowych, ponad 100 baz danych i ponad 3 mln rozprawy. Różnorodne usługi są dostosowane do specyfiki internetowych doktorantów, w tym katalogu specjalizacji wydziału badań i pomocy z obrony pracy doktorskiej i ustnych.

Centrum pisząc: Wyostrz swoje umiejętności pisarskie przy wsparciu Walden Pisanie Center, które oferuje zasoby i korepetycje online, w pełnym wymiarze czasu profesjonalnych redaktorów i wychowawców.

Rezydencje akademickie: Sieć z wykładowców, pracowników i rówieśników w w-osoby rezydencji, zaprojektowane w celu uzyskania dodatkowych badań i pisania wsparcie dla master's- lub studiów doktoranckich poziomu.

Career Services: Career Services Center oferuje doradztwo Walden jeden-na-jednego i portfolio online zasobów, aby pomóc z zadań krytycznych, takich jak wznowić piśmie, poszukiwania pracy i strategii wywiadu.

Nauka on-line Elastyczność i wsparcie Walden umieścić swoją edukację w zasięgu ręki. Będziesz korzystać z kompleksowego doświadczenie uczenia się on-line, która zawiera:

Wygodny daty rozpoczęcia przez cały rok. Orientacja które przygotowuje do sukcesu w internecie. Możliwość zakończenia zajęć, kiedy i gdzie jest to wygodne dla Ciebie. Dostęp do kursów i materiałów na smartfonie lub tablecie. Zasoby multimedialne przeznaczone do zwiększenia kształcenia uczniów: filmy, studia przypadków, symulacje, artykuły, czasopisma i tematy do dyskusji. Globalna społeczność online z wykładowców, studentów i absolwentów.

Kursy Walden skupić się na praktycznych umiejętności i strategii można zastosować bezpośrednio w miejscu pracy. Będziesz zachęcać do korzystania, czego uczymy się o rozważenie innowacyjnych rozwiązań rzeczywistych problemów, a wiele programów oferuje możliwość ubiegania się to, czego nauczyli się przez doświadczenie praktyka. Kursy uwzględniać bieżące prace badawcze i badania przypadków w celu zwiększenia krytycznego myślenia. Nasz Format Internecie zachęca do współpracy i dyskusji, dzięki czemu można dowiedzieć się z innymi profesjonalistami w swojej dziedzinie.

Wydział Wykładowców Walden koncentrują się na Twój sukces. Nasz ekspert wydziału obejmuje uczonych, naukowców i wybitnych przywódców, którzy są wybrane do ich poświadczeń akademickich i przemysłu, jak i dla ich umiejętności dydaktycznych. Działają one jako mentorów i doradców oraz wspieranie wspierającego i integracyjnego środowiska uczenia się.

Oto liczby: 86% członków wydziału Walden posiadać co najmniej jeden stopień doktora, jak i zbiorowo, które otrzymały ponad 900 nagród za swoje osiągnięcia zawodowe i wybitny wkład w swoich dziedzinach. The Walden wydziału obejmuje również 26 Fulbrighta Scholars lub specjalistów. Mają szeroki zakres empirycznych i kulturowych i excel na zintegrowanie ich wiedzy w klasie.

Alumni Społeczność Walden University ma ponad 79,800 absolwentów w całej 135 krajach na całym świecie. Nasi absolwenci są obsługiwane przez stowarzyszenie aktywnych absolwentów, który utrzymuje absolwentów podłączone do studentów, wykładowców i kolegów absolwentów większej społeczności Walden. Alumni uczestniczyć w działaniach regionalnych i pozostać włączone przez Ambasadora Absolwentów Programu myWaldenAlumni-nasi absolwenci Portal-i publikacja podpis uczelni, magazyn Walden, który podkreśla osiągnięć naszych absolwentów dwa razy w roku.

Akredytacja Walden University jest akredytowany przez Higher Learning Komisji i członkiem North Central Association, www.ncahlc.org.

Walden jest dumny, że zdobył specjalistycznych akredytacje z następujących organizacji:

Krajowa Rada Akredytacji kształcenia nauczycieli (NCATE) Rada Akredytacji Szkoły Biznesu i programy (ACBSP) Komisja na Collegiate Pielęgniarstwa Edukacji (CCNE) Rada Akredytacji doradztwa i Programów Edukacyjnych pokrewnych (CACREP) Project Management Institute (PMI) ® Globalnego Centrum Akredytacji (GAC) Programy edukacyjne dla zarządzania projektami Rada Akredytacji Inżynierii i Technologii, Inc. (ABET)

Akredytacja potwierdza, że ​​uniwersytet i jego programy są wysokiej jakości i oferują odpowiednie treści. Akredytacja Walden University oznacza:

Studenci, którzy zakwalifikują mieć dostęp do pomocy federalnej dla studentów. Punkty zdobyte łatwiej przenieść niż kredytów przyznanych w instytucjach non-akredytację.

Przy ocenie poświadczeń, pracodawców i uczelnie często patrzą na kandydatów, którzy zdobyli dyplom z akredytowanych uczelni.

Znajdź informacje na temat kosztów, rodzaje okupacyjnych, kursów zakończeniu, a mediana zadłużenia kredyt dla tych programów na http://www.waldenu.edu/programdata.

Ta szkoła oferuje programy z:
  • Język angielski

Widzieć MSc - HealthcareStudies » Widzieć Studia doktoranckie » Widzieć Magisterskie - HealthcareStudies » Widzieć DBA » Widzieć Doktorat - OnlineStudies » Widzieć MBA » Widzieć BScs » Widzieć MA » Widzieć MSc - OnlineStudies » Widzieć Magisterskie - OnlineStudies » Widzieć Doktorat - Lawstudies » Widzieć MSc - Magisterskie » Widzieć Doktorat - PhDStudies »

Programy

Ta szkoła oferuje również:

MSc

Ms Badań Klinicznych Administracji

Online W pełnym wymiarze godzin W niepełnym wymiarze czasu September 2018 Stany Zjednoczone USA online Minneapolis + 1 więcej

W całej historii badań klinicznych, specjalistów badań były ważną częścią przełomów medycznych, które mają poprawić jakość życia milionów ludzi. [+]

Przygotuj się na kluczową rolę zarządzania i monitorowania zmienia życie klinicznych fazy i procesy badawcze. MS Walden University w administracji Badania Klinicznego programu odnosi się do najnowszych technologii, najbezpieczniejszych metod testowania, ochrony zdrowia ludzkiego, a także nadziei, który napędza wszystkie osiągnięć medycznych. Poszerzyć swoją wiedzę na temat prawnych, regulacyjnych i etycznych problemów, które rządzą badań klinicznych, jak również wcześniejszych kontrowersji medycznych i triumfy.

[-]

MS W Edukacji Zdrowotnej I Promocji

Online September 2018 Stany Zjednoczone USA online Minneapolis

Poprzez nasze MS w edukacji zdrowotnej i promocji, można zbadać najnowsze teorie zachowań zdrowotnych, trendy i praktyki i zdobycia umiejętności projektowania komunikacji dla zdrowia; planowania, wdrażania i oceny programów profilaktycznych; lub służyć jako pedagog w dziedzinie ochrony zdrowia publicznego. [+]

W naszej MS w edukacji zdrowotnej i promocji programu, można zbadać najnowsze teorie zachowań zdrowotnych, trendów i praktyk i zdobycie umiejętności projektowania komunikacji zdrowia; Plan, realizacji i ewaluacji programów profilaktycznych; lub służyć jako wychowawca na tematy związane ze zdrowiem publicznym.

Walden opracował ten program w celu odzwierciedlenia siedmiu obszarach odpowiedzialności za zdrowie Wychowawców przedstawionych przez Komisję Edukacji Narodowej Zdrowia credentialing i przygotować się do siedzenia krajowego Certified Health Education Specialist (Ches) i Master Certified Heath Education Specialist (MCHES) egzaminów.

Specjalizacje (oprócz programu ogólnego) ... [-]


Ms Zdrowia Informatyki

Online W pełnym wymiarze godzin W niepełnym wymiarze czasu September 2018 Stany Zjednoczone USA online Minneapolis + 1 więcej

Wprowadź szybko rozwijającej się dziedzinie informatyki zdrowia i stań na czele wysiłków zmierzających do poprawy systemu ochrony zdrowia narodu. [+]

Poprzez nasze MS w programie Health Informatics, można uzyskać zrozumienie, jak zintegrować zaawansowanych technologii cyfrowych w dziedzinie opieki zdrowotnej. Naucz się korzystać z danych elektronicznych w celu poprawy skuteczności i efektywności świadczeń zdrowotnych jak zbadać krytyczne umiejętności, które mogą pomóc obniżyć koszty opieki zdrowotnej; zwiększy dostęp pacjentów do opieki; i poprawić diagnozy, leczenia i efektów choroby. Przygotowanie do podjęcia swoje doświadczenie opieki, do następnego poziomu, jak tylko wejdziesz do zarządzania i przywództwa rolę w tej rozwijającej się dziedzinie.

[-]

Nauczyciel Nauk ścisłych W Pielęgniarstwie (msn)

Stacjonarne lub online W pełnym wymiarze godzin W niepełnym wymiarze czasu September 2018 Stany Zjednoczone USA online Minneapolis + 1 więcej

Advance jako lider, pedagog, pielęgniarka lub lekarz informaticist z programu MSN Walden CCNE akredytowanych. [+]

Advance jako lider, pedagog, pielęgniarka lub lekarz informaticist z programu MSN Walden CCNE akredytowanych. Jeden z największych i najbardziej atrakcyjnych programów MSN dostępnych dziś o długiej historii kształcenia specjalistów opieki, ten program jest dostarczany online i prowadzone przez doctorally przygotowane nauczanie wykładowców, którzy są ekspertami, praktyków i liderów w tej dziedzinie.

Ścieżki wejście (ścieżki)

BSN-MSN: Dla zarejestrowanych pielęgniarek wchodzących program z Bachelor of Science in Nursing (BSN). RN-MSN: Dla zarejestrowanych pielęgniarek wprowadzanych do programu z dyplomem w szpitalu, Associate stopnia w zakresie pielęgniarstwa lub licencjat innego niż BSN. RN-BSN-MSN: Dla zarejestrowanych pielęgniarek, którzy chcą możliwość zarobienia ich BSN podczas pracy w kierunku ich MSN. ... [-]

Magisterskie

Magister Administracji Opieki Zdrowotnej (HAM) (oczywiście Na Bazie)

Stacjonarne lub online W pełnym wymiarze godzin W niepełnym wymiarze czasu September 2018 Stany Zjednoczone USA online Minneapolis + 1 więcej

Wgląd do ustaw, przepisów, orzeczeń sądowych i polityki zdrowotnej, że dostawcy usług wpływ poprzez Mistrz Walden Healthcare Administracji (MHA) programu. [+]

Wgląd do ustaw, przepisów, orzeczeń sądowych i polityki zdrowotnej, że dostawcy usług wpływ poprzez Mistrz Walden Healthcare Administracji (MHA) programu. Naucz się podstawowych kompetencji i najlepszych praktyk w zawodzie, w tym zarządzania finansami, planowania strategicznego i analizy ekonomicznej. Zbudować solidne podstawy w zakresie zarządzania opieki zdrowotnej dzięki naszej wysokiej jakości, odpowiedni program nauczania opracowany we współpracy z wiodącymi ekspertami opieki zdrowotnej.

Specjalizacje (oprócz programu ogólnego)

Przywództwo i rozwoju organizacyjnego Systemy i Polityki [-]

Magister Administracji Opieki Zdrowotnej (HAM) (oparte Na Kompetencjach)

Online W pełnym wymiarze godzin W niepełnym wymiarze czasu September 2018 Stany Zjednoczone USA online Minneapolis + 1 więcej

Przygotuj się na rozwój kariery i poprawy systemów dostarczania opieki zdrowotnej, zdobywając tytuł magistra Administracji Zdrowia (HAM) do Tempo Uczenie ™, opcją Walden University w kompetencji oparte na edukacji. [+]

Przygotuj się na rozwój kariery i poprawy systemów dostarczania opieki zdrowotnej, zdobywając tytuł magistra Administracji Zdrowia (HAM) do Tempo Uczenie ™, opcją Walden University w kompetencji oparte na edukacji.

Jako lider w dziedzinie edukacji zdrowotnej, Walden poświęcona jest zaspokajanie potrzeb uczniów, branży medycznej, jak i pracodawców. Kompetencja na bazie programu MHA jest wyrównany kompetencji zawodowych wymaganych przez dzisiejszych pracodawców służby zdrowia.

Zarabiaj swój stopień na Twoich warunkach

Dostarczone przez Tempo Uczenie ™ przez Walden, program MHA kompetencji opartych pozwala uczyć się na własnym harmonogramem, na tempo budowania własnego na istniejących umiejętności, wiedzy i doświadczenia. Na jedną cenę all-you-can-uczyć, można przejść przez program poprzez opanowanie szereg kompetencji i ukończenie ocen.... [-]


Magister Administracji Służby Zdrowia (HAM )

Online W pełnym wymiarze godzin W niepełnym wymiarze czasu September 2018 Stany Zjednoczone USA online Minneapolis + 1 więcej

Program mistrza w administracji służby zdrowia (HAM) jest tworzony na celu rozwijanie umiejętności w zakresie zarządzania i opieki zdrowotnej, aby zapewnić Państwu ukierunkowane umiejętności. [+]

Należy mieć specjalistycznych umiejętności w celu utrzymania się w przedniej części zmian w dziedzinie opieki zdrowotnej. Studiów magisterskich w Ochronie Zdrowia Administracji Uniwersytetu Walden jest tworzony na celu rozwijanie umiejętności w zakresie zarządzania i opieki zdrowotnej, aby zapewnić Państwu ukierunkowane umiejętności. Walden Master of Healthcare Administracji program (HAM) jest całkowicie oparty online, co daje wygodny program studiów. Można również wybrać się praktyka (opcjonalnie), aby uzyskać bezpośrednie doświadczenie w dziedzinie zarządzania opieką zdrowotną. To daje szansę skorzystać z wiedzy i umiejętności, które nabył podczas pracy. Walden Master of Healthcare Administracji powstała jako odpowiedź na analizę standardów branżowych, jak i współpracy z wiodących organizacji opieki zdrowotnej oferuje odpowiednie i wysokiej jakości nauczania. Pozwoli to na: ... [-]


Magister Zdrowia Publicznego (mph)

Online W pełnym wymiarze godzin W niepełnym wymiarze czasu September 2018 Stany Zjednoczone USA online Minneapolis + 1 więcej

Zostań skutecznym orędownikiem jak promowanie zdrowia osób, organizacji i społeczności z Master of Public Health (MPH) z Walden University. W tym programie zbadania problemów dotyczących zdrowia publicznego dziś. Zdobyć doświadczenie w świecie rzeczywistym, jak zastosować wiedzę już nauczył się znaleźć rozwiązania problemów zdrowia publicznego. [+]

Stań się skutecznym orędownikiem zdrowia publicznego - i promotorem zdrowia indywidualnego, organizacyjnego i środowiskowego - z Master of Public Health (MPH) z Walden University. W tym 100-procentowym programie online masz możliwość zapoznania się z problemami mającymi obecnie wpływ na zdrowie publiczne. Zdobyć doświadczenie w świecie rzeczywistym, jak zastosować wiedzę już nauczył się znaleźć rozwiązania problemów zdrowia publicznego.

Zgodnie z naszym zobowiązaniem do ciągłego doskonalenia jakości, Walden University opracowała program nauczania dla programu MPH odzwierciedlenia profesjonalne wytyczne określone przez wiodące organizacje zdrowia publicznego.... [-]


Studia doktoranckie

Doktorat W Dziedzinie Zdrowia Publicznego

Online W pełnym wymiarze godzin W niepełnym wymiarze czasu 72 miesięcy September 2018 Stany Zjednoczone USA online Minneapolis + 2 więcej

Zdobyć wiedzę na temat medycznych, społecznych, etycznych i ekonomicznych czynników, które wpływają na zdrowie przez dr społeczności Walden w program zdrowia publicznego. Ten program badawczy skoncentrowany daje dostęp do zróżnicowanej sieci doświadczonych wykładowców i studentów, przygotowywanie Ci narzędzia potrzebne do wpływania na politykę społeczną. Ustaw się do realizacji stanowiska kierownicze w środowisku akademickim lub ról w sektorze publicznym lub prywatnym. [+]

Zdobyć wiedzę na temat medycznych, społecznych, etycznych i ekonomicznych czynników, które wpływają na zdrowie przez dr społeczności Walden w program zdrowia publicznego. Ten program badawczy skoncentrowany daje dostęp do zróżnicowanej sieci doświadczonych wykładowców i studentów, przygotowywanie Ci narzędzia potrzebne do wpływania na politykę społeczną. Ustaw się do realizacji stanowiska kierownicze w środowisku akademickim lub ról w sektorze publicznym lub prywatnym.

Doktorat w programie zdrowia publicznego składa się z dwóch torów zaprojektowanych aby dopasować swoje wykształcenie akademickie i interesów. Utwór, krótsza droga do doktora, jest dostępny dla studentów, którzy posiadają tytuł Master of Public Health (mph) stopnia. Ścieżka II jest dostępny dla studentów, którzy posiadają tytuł licencjata lub wyższej w dyscyplinie innych niż zdrowie publiczne. Specjalizacje ... [-]


Doktorat W Służbie Zdrowia

Online W pełnym wymiarze godzin W niepełnym wymiarze czasu 72 miesięcy September 2018 Stany Zjednoczone USA online Minneapolis + 2 więcej

Przez dr Walden w programie Health Services, można przygotować się do roli lidera w dziedzinie opieki zdrowotnej. Poszerz swoje zrozumienie obecnego prawodawstwa w dziedzinie zdrowia, polityki i etyki oraz ich wpływu na system ochrony zdrowia narodu. Połącz swoje zainteresowania w zakresie usług zdrowotnych i zdrowia publicznego oraz poszerzyć swoje możliwości kariery w publicznych i prywatnych organizacji opieki zdrowotnej. [+]

Przez dr Walden w programie Health Services, można przygotować się do roli lidera w dziedzinie opieki zdrowotnej. Poszerz swoje zrozumienie obecnego prawodawstwa w dziedzinie zdrowia, polityki i etyki oraz ich wpływu na system ochrony zdrowia narodu. Połącz swoje zainteresowania w zakresie usług zdrowotnych i zdrowia publicznego oraz poszerzyć swoje możliwości kariery w publicznych i prywatnych organizacji opieki zdrowotnej.

Walden oferuje również przyspieszony program, w którym studenci, którzy posiadają tytuł Master of Healthcare Administracji (MHA) mają krótszą drogę do PhD in Health Services.

Specjalizacje

Społeczność Zdrowie Administracja w opiece zdrowotnej przywództwo Public Health Policy Self-Designed [-]

Doktorat W Zakresie Pielęgniarstwa

Stacjonarne lub online W pełnym wymiarze godzin W niepełnym wymiarze czasu September 2018 Stany Zjednoczone USA online Minneapolis + 1 więcej

Rozwijać swoją karierę jako badacz pielęgniarka, pedagog, lub decydenta z badań koncentruje dr Walden University w programie opieki. [+]

Rozwijać swoją karierę jako badacz pielęgniarka, pedagog, lub decydenta z badań koncentruje dr Walden University w programie opieki. Poprzez interdyscyplinarnych projektów z innych doktorantów z różnych dyscyplin medycznych, można rozwijać umiejętności doprowadzić lub współpracować z cross-funkcjonalnych zespołów opieki zdrowotnej i promowania pozytywnych zmian.

Specjalizacje

Edukacja Administracja w opiece zdrowotnej interdyscyplinarne Zdrowie przywództwo Public Health Policy [-]

Doktorat Z Edukacji Zdrowotnej I Promocji

Online W niepełnym wymiarze czasu September 2018 Stany Zjednoczone USA online Minneapolis

Dowiedz się, jak zaprojektować, wdrożyć i oceny programów, aby pomóc innym dokonywać zdrowych decyzji dr Walden University w programie edukacji zdrowotnej i promocji. Użyj swojej pasji do prowadzenia zdrowego, aktywnego stylu życia [+]

Dowiedz się, jak zaprojektować, wdrożyć i oceny programów, aby pomóc innym dokonywać zdrowych decyzji dr Walden University w programie edukacji zdrowotnej i promocji. Użyj swojej pasji do prowadzenia zdrowego, aktywnego stylu życia na swoją korzyść i odkrywania teorii i technik zachowania zdrowia, aby pomóc jednostkom i grupom poprawy ich zdrowia i prowadzić badania, które będą miały wpływ na większą populację.

Doktorat w edukacji zdrowotnej i program promocji może pomóc przygotować się do postępu w tej dziedzinie, pracuje jako pedagog zdrowia w akademickich, klinicznych, społeczności, czy ustawienia korporacyjnych, które mogą obejmować działów państwowej i samorządowej zdrowia, szkół i uniwersytetów, firm i korporacji, oraz agencje zdrowia społeczności.... [-]


Doktor Realizacji Programu Zdrowia Publicznego

Online W pełnym wymiarze godzin W niepełnym wymiarze czasu 3 lat September 2018 Stany Zjednoczone USA online Minneapolis + 2 więcej

Czy Twoja rozprawa jedyną przeszkodą stojącą między wami a waszym doktoratu? Przenieś swoją doktorską zajęć, należy wykonać badania i zdobyć doktorat za pośrednictwem naszego programu realizacji dr online. [+]

Czy Twoja rozprawa jedyną przeszkodą stojącą między wami a waszym doktoratu? Przenieś swoją doktorską zajęć, należy wykonać badania i zdobyć doktorat za pośrednictwem naszego programu realizacji dr online.

Nasz program ukończenie pracy doktorskiej został zaprojektowany specjalnie z myślą o powrocie doktorantów studiów, którzy ukończyli wszystkie zajęć dla doktora, z wyjątkiem procesu emisyjnego i rozprawy, w akredytowanej uczelni.

specjalizacja: Ogólne (z MPH) Ogólne (bez MPH) [-]

Lekarz Administracji Opieki Zdrowotnej (DHA)

Online W niepełnym wymiarze czasu September 2018 Stany Zjednoczone USA online Minneapolis

Czy aspirują do bycia liderem i innowatorem w dziedzinie administracji służby zdrowia? Doktor Walden University of Healthcare Administracji (DHA) Program może przygotować się z wiedzy, umiejętności i referencje, które trzeba [+]

Czy aspirują do bycia liderem i innowatorem w dziedzinie administracji służby zdrowia? Doktor Walden University of Healthcare Administracji program może przygotować się z wiedzy, umiejętności (DHA) i poświadczenia musisz mieć wpływ na krajobraz i sprawiają zdrowia pozytywne zmiany w swojej karierze i wspólnoty. W tym w pełni on-line, multidyscyplinarny program, możesz:

Pogłębić zrozumienie tego, jak pielęgnacja i inne inicjatywy ustawa reformy Affordable wpłynęły bieżące środowisko opieki zdrowotnej. Zysk podejmowania decyzji i umiejętności rozwiązywania problemów, aby skutecznie zarządzać potrzeb świadczenia opieki zdrowotnej organizacji służby zdrowia i społeczności, którym służą. Osiągnąć nowy poziom profesjonalnej wiarygodności i uznania i ustawić się, aby przejść do ról zawodowych na poziomie wykonawczym. ... [-]

Lekarz Praktyki Pielęgniarskiej (DNP)

Online W pełnym wymiarze godzin W niepełnym wymiarze czasu September 2018 Stany Zjednoczone USA online Minneapolis + 1 więcej

Osiągnąć najwyższy poziom praktyki pielęgniarskiej i odkryć, w jaki sposób promować bardziej skutecznego i efektywnego systemu opieki zdrowotnej. Ten program daje mandatów musisz zakładać większe [+]

Lekarz praktyki pielęgniarskiej (DNP)

Osiągnąć najwyższy poziom praktyki pielęgniarskiej i odkryć, w jaki sposób promować bardziej skutecznego i efektywnego systemu opieki zdrowotnej. Ten program daje mandatów musisz odgrywać większą rolę przywódczą w ramach organizacji opieki zdrowotnej, a to może pomóc przyczynić się do poprawy wyników pacjentów i świadczeń zdrowotnych. Można budować na wiedzy, aby poprawić opiekę nad pacjentem, zdobyć wiedzę i umiejętności potrzebne do szkolenia nowej generacji pielęgniarek i przełożyć teorię w zaawansowanej praktyki pielęgniarskiej, że wzbogaca zdrowia populacji i społeczności.

[-]

Lekarz Zdrowia Publicznego (drph)

Online W pełnym wymiarze godzin W niepełnym wymiarze czasu September 2018 Stany Zjednoczone USA online Minneapolis + 1 więcej

Chciałbyś prowadzić starań, aby przejść praktyk w dziedzinie zdrowia publicznego w warunkach środowiskowych? Lekarz Zdrowia Publicznego Walden University (DrPH) program może pomóc stać się liderem w swojej dziedzinie. [+]

Chciałbyś prowadzić starań, aby przejść praktyk w dziedzinie zdrowia publicznego w warunkach środowiskowych? Lekarz Zdrowia Publicznego Walden University (DrPH) program może pomóc stać się liderem w swojej dziedzinie. Jeden z najkrótszych i najbardziej atrakcyjnych programów online w swoim rodzaju, to multidyscyplinarny program studiów może pomóc zbudować kompetencje w zakresie przywództwa i poparcia podczas zdobywania kluczowych wgląd w kwestiach takich jak budżetowanie, komunikacji, polityki i oceny programu. Będziesz także uzyskać zrozumienie jak stosować badania w celu promowania pozytywnej zmiany-w organizacji, w swojej społeczności, a na terenie całych populacjach. ... [-]


Ph.D. Edukacja Zdrowotna I Promocja (ze Stopniem Edukacji Zdrowotnej Ms)

Online W pełnym wymiarze godzin W niepełnym wymiarze czasu September 2018 Stany Zjednoczone USA online Minneapolis + 1 więcej

Dowiedz się, jak zaprojektować, wdrożyć i oceny programów, aby pomóc innym dokonywać zdrowych decyzji dr Walden University w programie edukacji zdrowotnej i promocji. [+]

Dowiedz się, jak zaprojektować, wdrożyć i oceny programów, aby pomóc innym dokonywać zdrowych decyzji dr Walden University w programie edukacji zdrowotnej i promocji. Użyj swojej pasji do prowadzenia zdrowego, aktywnego stylu życia na swoją korzyść i odkrywania teorii i technik zachowania zdrowia, aby pomóc jednostkom i grupom poprawy ich zdrowia i prowadzić badania, które będą miały wpływ na większą populację.

Doktorat w edukacji zdrowotnej i program promocji może pomóc przygotować się do postępu w tej dziedzinie, pracuje jako pedagog zdrowia w akademickich, klinicznych, społeczności, czy ustawienia korporacyjnych, które mogą obejmować działów państwowej i samorządowej zdrowia, szkół i uniwersytetów, firm i korporacji, oraz agencje zdrowia społeczności.... [-]


Ph.D. Edukacja Zdrowotna I Promocja (ze Stopniem Mph)

Online W pełnym wymiarze godzin W niepełnym wymiarze czasu September 2018 Stany Zjednoczone USA online Minneapolis + 1 więcej

Dowiedz się, jak zaprojektować, wdrożyć i oceny programów, aby pomóc innym dokonywać zdrowych decyzji dr Walden University w programie edukacji zdrowotnej i promocji. [+]

Dowiedz się, jak zaprojektować, wdrożyć i oceny programów, aby pomóc innym dokonywać zdrowych decyzji dr Walden University w programie edukacji zdrowotnej i promocji. Użyj swojej pasji do prowadzenia zdrowego, aktywnego stylu życia na swoją korzyść i odkrywania teorii i technik zachowania zdrowia, aby pomóc jednostkom i grupom poprawy ich zdrowia i prowadzić badania, które będą miały wpływ na większą populację.

Doktorat w edukacji zdrowotnej i program promocji może pomóc przygotować się do postępu w tej dziedzinie, pracuje jako pedagog zdrowia w akademickich, klinicznych, społeczności, czy ustawienia korporacyjnych, które mogą obejmować działów państwowej i samorządowej zdrowia, szkół i uniwersytetów, firm i korporacji, oraz agencje zdrowia społeczności.... [-]


Ph.D. Edukacja Zdrowotna I Promocja (z Innym Stopniem MS)

Online W pełnym wymiarze godzin W niepełnym wymiarze czasu September 2018 Stany Zjednoczone USA online Minneapolis + 1 więcej

Dowiedz się, jak zaprojektować, wdrożyć i oceny programów, aby pomóc innym dokonywać zdrowych decyzji dr Walden University w programie edukacji zdrowotnej i promocji. [+]

Dowiedz się, jak zaprojektować, wdrożyć i oceny programów, aby pomóc innym dokonywać zdrowych decyzji dr Walden University w programie edukacji zdrowotnej i promocji. Użyj swojej pasji do prowadzenia zdrowego, aktywnego stylu życia na swoją korzyść i odkrywania teorii i technik zachowania zdrowia, aby pomóc jednostkom i grupom poprawy ich zdrowia i prowadzić badania, które będą miały wpływ na większą populację.

Doktorat w edukacji zdrowotnej i program promocji może pomóc przygotować się do postępu w tej dziedzinie, pracuje jako pedagog zdrowia w akademickich, klinicznych, społeczności, czy ustawienia korporacyjnych, które mogą obejmować działów państwowej i samorządowej zdrowia, szkół i uniwersytetów, firm i korporacji, oraz agencje zdrowia społeczności.... [-]


Kontakt
Adres lokalizacji
Walden University,
Academic Offices:
100 S Washington Ave #900

Minneapolis, Minnesota, MN, 55401 US