University of the Sciences in Philadelphia

Wstęp

Przeczytaj oficjalny opis

O Uniwersytecie Nauk

University of the Sciences przygotował studentów do bycia liderami i praktykami w dziedzinie opieki zdrowotnej i nauki od prawie 200 lat. Kluczem do wyróżniającego się wykształcenia jest tradycja praktycznych badań i nauki opartej na doświadczeniu, widoczna u każdego absolwenta, który przeszedł kampus. Od momentu założenia w 1821 r. Jako Philadelphia College of Pharmacy, pierwszej uczelni farmaceutycznej w Ameryce Północnej, USciences urosło do ponad 30 programów przyznawania tytułów licencjackich i doktoranckich w dziedzinie nauk o zdrowiu, nauk o ławkach oraz biznesu i polityki zdrowotnej . Studenci nauk humanistycznych sprawdzają się wszędzie.

130599_130511_USciences-STC-01.jpg

(C) University of the Sciences in Philadelphia

Misja, wizja i wartości Uniwersytetu Nauk

Misja

University of the Sciences przygotowuje studentów do zostania liderami, innowatorami i wykwalifikowanymi praktykami w dziedzinie nauk, zawodów medycznych i pokrewnych dyscyplin. Zapewniamy doskonałość w nauczaniu, badaniach i służbie poprzez bezpieczne i wspierające środowisko, w którym nasi studenci żyją, uczą się i odnoszą sukcesy.

Wizja

University of the Sciences zostanie uznany za lidera edukacji i badań w dziedzinie nauki i opieki zdrowotnej. Zapewniamy interdyscyplinarne, oparte na współpracy doświadczenia edukacyjne i globalne możliwości, które inspirują naszych absolwentów, wykładowców i pracowników do promowania pozytywnych zmian. Absolwenci będą ścigani, ponieważ są współczującymi dostawcami opieki zdrowotnej, krytycznymi myślicielami i dyplomatami zmian, dokonującymi innowacyjnej transformacji na rzecz poprawy społeczeństwa.

Wartości

  • Wspieramy innowacje w zakresie edukacji, nauczania i badań międzybranżowych.
  • Korzystamy ze stypendiów, rozwoju technologii i uczenia się przez całe życie.
  • Wspieramy przedsiębiorczość, profesjonalizm i współpracę, wykorzystując naszą dumną spuściznę jako pierwsza szkoła apteczna w kraju.
  • Kultywujemy szacunek, różnorodność, obywatelstwo, uprzejmość i integrację.
  • Dążymy do jakości, uczciwości i zrównoważonego rozwoju we wszystkich aspektach życia uniwersyteckiego.
  • Wspieramy naszą społeczność i przyczyniamy się do jej żywotności gospodarczej.

Lokalizacje

Filadelfia

Address
600 South 43rd Street
19104 Filadelfia, Pensylwania, Stany Zjednoczone

Stypendium Keystone

Dowiedz się, jakie możliwości daje Ci nasze stypendium