Przeczytaj oficjalny opis

AACSB Accredited

Historia i lokalizacja szkoły

Założony w 1920 roku na kampusie Yale, University of New Haven jest prywatnym uniwersytetem na południowym wybrzeżu Nowej Anglii. Uniwersytet jest tętniący życiem i różnorodny, ponad 7000 studentów pochodzi z 50 stanów w Stanach Zjednoczonych i prawie 50 krajach na całym świecie, odsetek studentów zagranicznych wynosi 12%. 80-hektarowy główny kampus znajduje się w pobliżu New Haven, centrum technologii i kultury Connecticut, zaledwie półtorej godziny jazdy od Nowego Jorku i dwie i pół godziny od Bostonu. Zbudowany w 1638 roku New Haven ma długą historię i bogate dziedzictwo kulturowe, znane jako „brama do Nowej Anglii”.

Pomyślnie wyrusz z tego miejsca

Nasze instytucje oferują sztuki wyzwolone, naukę, sztukę, biznes, inżynierię, opiekę zdrowotną, bezpieczeństwo publiczne i usługi publiczne, aby zapewnić studentom zorientowane na karierę i transformujące usługi edukacyjne. Mamy ponad 100 programów akademickich, z których wszystkie są oparte na współpracy, interdyscyplinarnym, opartym na projektach uczeniu się.

Tutaj nauka jest spersonalizowanym i praktycznym doświadczeniem, prowadzonym przez wybitnych nauczycieli, którzy doprowadzą każdego ucznia do sukcesu. Zespół nauczycieli jest liderem w swoich dziedzinach, dając uczniom inspirację i uznanie, aby pomóc im odkryć ich potencjał i sprawić, że odniosą sukces w wybranej dziedzinie.

Nazywamy to pojęciem „uczeń pierwszy”

 • Profesjonalna wiedza i poświęcenie nauczyciela

Ucz się od profesorów, którzy są zaangażowani w promowanie rozwoju osobistego i rozwoju kariery. Od prawie stu lat dzięki tej orientacji szkoły doprowadziły niezliczoną liczbę uczniów do osiągnięcia sukcesu w życiu osobistym i miejscach pracy.

 • Edukacja podstawowa

Sprawdzone, ukierunkowane kształcenie, które wyposaża uczniów w kluczowe umiejętności, wiedzę i doświadczenie niezbędne do zapewnienia, że przyczynią się do zmiany ich przyszłej kariery i życia.

 • Kurs interdyscyplinarny

Ten rodzaj kursu ma na celu zachęcenie do interdyscyplinarnych poszukiwań i wyposażenie uczniów w umiejętność odnoszenia sukcesów w społeczności międzynarodowej, zapewniając, że są oni w pełni przygotowani do zrozumienia i poruszania się w szerszym świecie.

 • Duża liczba możliwości akademickich i wspólnych działań

Istnieje wiele możliwości nauki dostępnych wewnątrz, na zewnątrz i w społeczności, dzięki czemu możesz uwolnić swoją pasję lub znaleźć nowe zainteresowania.

 • Wibrująca społeczność kampusu

Bliska, tętniąca życiem społeczność kampusowa, która jest średniej wielkości, niewielka, łatwa w zarządzaniu i wystarczająco duża, aby zapewnić uczniom różnorodne możliwości nauki i zakwaterowania, a także udział w rozwoju sportu i przywództwa. Szansa.

 • Lider i osiągający

Istnieje ponad 57 000 absolwentów w różnych branżach, a po ukończeniu studiów mają różne osiągnięcia na własnych ścieżkach życiowych. Ponad 91% absolwentów jest zatrudnionych lub kontynuuje studia w ciągu roku, a 96% absolwentów osiąga sukcesy w swoich dziedzinach w ciągu sześciu lat.

Deklaracja misji

New Haven University to zorientowany na studentów wszechstronny uniwersytet o wyjątkowym wykształceniu akademickim i zawodowym. Naszą misją jest zapewnienie edukacji na najwyższym poziomie poprzez naukę opartą na doświadczeniu, współpracy i odkrywaniu, pomagając uczniom przygotować się do satysfakcjonującego i znaczącego życia na arenie międzynarodowej.

Rankingi i reputacja New Haven University

 • Umieszczony na liście najlepszych uniwersytetów w Stanach Zjednoczonych przez pięć kolejnych lat - Princeton Review
 • 100 najlepszych uniwersytetów w Ameryce Północnej - 2019 US News
 • 30% najlepszych uczelni technicznych w US-2019 US News
 • Narodowy ranking top15 ROI - The Wall Street Journal
 • Najlepszy zawodowy ranking zarządzania sportowego # 12 - „Sport Business”
 • Szkoła Nauk o Zdrowiu plasuje Top 10% w zawodzie zdrowia - „College Factual”
 • Szkoła Biznesu jest akredytowana przez Międzynarodowe Stowarzyszenie Szkół Biznesu AACSB i zalicza się do 5% najlepszych na świecie.
 • Najlepsze centrum usług zatrudnienia zajęło 17 miejsce w USA

Niedawni absolwenci są w Apple, Boston Bruins, ESPN, Google, IBM, Philipps, JP Morgan Chase, PricewaterhouseCoopers, Ernst & Young (Ernst)

Doskonałe stypendium

Asystentura Provosta zapewnia 75% czesnego i jest dostępna co tydzień w sektorze akademickim z wynagrodzeniem (wynagrodzenie godzinowe).

Stypendium dziekana oferuje 10% -50% nagród za naukę.

Studenci są włączani do oceny stypendialnej po przyjęciu i nie ma potrzeby składania wniosku o stypendium.

Programy prowadzone przez:
 • Język angielski

Ta szkoła oferuje również:

MSc

University of New Haven

Jeśli szczególnie zależy Ci na wykorzystaniu informacji naukowych do projektowania przydatnych produktów w celu poprawy ludzkiego życia, możesz rozpocząć karierę w inżyni ... [+]

Jeśli szczególnie zależy Ci na wykorzystaniu informacji naukowych do projektowania przydatnych produktów w celu poprawy ludzkiego życia, możesz rozpocząć karierę w inżynierii biomedycznej. Krótko mówiąc, inżynieria biomedyczna to multidyscyplinarna dziedzina zastosowań biologicznych lub medycznych, obejmująca zasady inżynierii lub wyposażenie inżynieryjne.

Nauka zorientowana na karierę

Ta dziedzina znajduje się na etapie szybkiego rozwoju i jest pełna możliwości leczenia chorób. Nasz program Master of Biomedical Engineering promuje praktyczne, zorientowane na studenta i zorientowane na karierę środowisko uczenia się, które jest idealnym punktem wyjścia do wymarzonej podróży zawodowej.... [-]

Stany Zjednoczone 300
Wrzesień 2020
Język angielski
W pełnym wymiarze godzin
2 lat(a)
Ośrodek kształcenia
Czytaj więcej po polsku

Magisterskie

University of New Haven

Nasz magister zdrowia publicznego jest jednym z najbardziej innowacyjnych programów zdrowia publicznego w Stanach Zjednoczonych. Nasz interdyscyplinarny program nauczania ... [+]

Nasz magister zdrowia publicznego jest jednym z najbardziej innowacyjnych programów zdrowia publicznego w Stanach Zjednoczonych. Nasz interdyscyplinarny program nauczania zapewnia umiejętności i doświadczenie, które pozwolą Ci osiągnąć sukces w służbie zdrowia w XXI wieku i pozwala ci przyczyniać się do poprawy zdrowia publicznego. Zdrowie publiczne to więcej niż praca - to wezwanie do zmiany.

Pomóż rozwijać zdrowsze społeczności

Misją programu Master of Public Health (MPH) University of New Haven jest przygotowanie pracowników służby zdrowia, którzy zapobiegają chorobom, promują zdrowie i chronią dobrobyt społeczeństwa poprzez edukację, praktykę, badania i usługi.... [-]

Stany Zjednoczone 300
Styczeń 2020
Język angielski
W pełnym wymiarze godzin
Zaoczne
2 lat(a)
Ośrodek kształcenia
Czytaj więcej po polsku
Address
300 BOSTON POST RD WEST HAVEN
300, Connecticut, Stany Zjednoczone