University of Mississippi Medical Center

Wstęp

Przeczytaj oficjalny opis

University of Mississippi Medical Center , zlokalizowane w Jackson, jest jedynym akademickim centrum nauki o zdrowiu w tym stanie. UMMC obejmuje siedem szkół nauk o zdrowiu: medycyny, pielęgniarstwa, stomatologii, zawodów związanych ze zdrowiem, studiów podyplomowych, zdrowia populacji i farmacji. (Główna siedziba School of Pharmacy znajduje się na kampusie University of Mississippi w Oksfordzie). Do wszystkich programów zapisanych jest ponad 3000 studentów.

Trzyczęściową misją Centrum Medycznego jest poprawa życia mieszkańców stanu Missisipi poprzez kształcenie przyszłych pracowników służby zdrowia, prowadzenie badań z zakresu nauk o zdrowiu oraz zapewnianie najnowocześniejszej opieki nad pacjentami. Głównym celem Centrum Medycznego jest eliminacja różnic w stanie zdrowia Mississipczyków ze względu na rasę, położenie geograficzne, dochody lub status społeczny.

UMMC, integralnie związane z misjami edukacyjnymi i badawczymi, zapewnia szerokie programy opieki nad pacjentami. Trzy specjalistyczne szpitale w kampusie Jackson to jedyny szpital dziecięcy w Mississippi, szpital dla kobiet i niemowląt oraz szpital intensywnej opieki medycznej wraz ze szpitalem uniwersyteckim. UMMC oferuje jedyny ośrodek urazowy poziomu 1, jedyny oddział intensywnej opieki noworodkowej poziomu 4 i jedyne programy przeszczepów narządów w stanie, a także wiele innych usług skierowań. University Physicians, grupa wydziałowa School of Medicine, składa się z około 500 lekarzy, z których wielu jest liderami w swojej dziedzinie, którzy opiekują się pacjentami w szpitalach i klinikach na terenie kampusu, wokół obszaru miejskiego Jackson oraz w klinikach zewnętrznych. Stan. UMMC obejmuje dwa szpitale lokalne, UMMC Holmes County i UMMC Grenada.

Lokalizacje

Jackson

Address
North State Street,2500
39216 Jackson, Missisipi, Stany Zjednoczone

Stypendium Keystone

Dowiedz się, jakie możliwości daje Ci nasze stypendium