University of Delaware College of Health Sciences

Wstęp

Przeczytaj oficjalny opis

Wyższa Szkoła Nauk o Zdrowiu jest również miejscem, w którym partnerstwa odgrywają kluczową rolę w promowaniu badań i edukacji zdrowotnej. Wysokiej jakości programy licencjackie i magisterskie, programy grantów badawczych i projekty badań klinicznych pozwalają nam zapewnić naszym studentom bogate doświadczenie w klasie, laboratorium i kliniczne.

Nasze liczne programy i sześć działów obejmują szeroką i dynamiczną kolekcję specjalności. W każdym z naszych programów tworzymy doświadczenie, które kształtuje zmiany w praktyce w oparciu o dowody naukowe. Nasze podejście polega na przełożeniu naszej silnej platformy w dziedzinie nauki interdyscyplinarnej na praktyki zdrowotne, terapie i interwencje, które skutkują natychmiastową poprawą życia ludzi.

Nasi studenci otrzymują wczesne zanurzenie w ustawieniach praktyki i światowej klasy programach badawczych naszego wydziału. Dzięki temu nasi absolwenci są dobrze przygotowani do podjęcia kariery zawodowej w różnych zawodach związanych ze zdrowiem, jak również do kontynuowania nauki na jednym z kierunków medycznych lub podjęcia studiów magisterskich w celu prowadzenia badań naukowych. Naszym ostatecznym celem jest pomóc naszym uczniom osiągnąć sukces w wybranym zawodzie w dziedzinie zdrowia.

Lokalizacje

Newark

Address
Discovery Boulevard,100
19713 Newark, Delaware, Stany Zjednoczone

Stypendium Keystone

Dowiedz się, jakie możliwości daje Ci nasze stypendium

Programy

Ta szkoła oferuje również: