Przeczytaj oficjalny opis

AACSB Accredited

Sykes College of Business University of Tampa jest wiodącą prywatną instytucją zajmującą się rozwojem przyszłych globalnych liderów. Nasze zaangażowanie na rzecz doskonałości znajduje odzwierciedlenie w naszej akredytacji AACSB - uznaniu, które plasuje nas w pierwszej piątce absolwentów szkół biznesu na świecie.

Nasze innowacyjne programy obejmują najnowsze narzędzia i techniki, wyposażając studentów w zaawansowane rozwiązywanie problemów i umiejętności analityczne potrzebne do osiągania doskonałych wyników na globalnie konkurencyjnym rynku. Uczelnia cieszy się żywym kontaktem ze społecznością biznesową, a nasi studenci korzystają z szerokich możliwości uczenia się przez eksperymentowanie i tworzenia sieci kontaktów. Liczne opcje koncentracji są oferowane w ramach naszych programów MBA i MS, umożliwiając studentom odkrywanie swoich talentów i personalizowanie ich kierunków studiów.

Nasi wykładowcy mogą poszczycić się imponującym połączeniem zaawansowanych kwalifikacji akademickich i praktycznego doświadczenia biznesowego. Nie tylko wykonują wybitną pracę jako nauczyciele i mentorzy, ale są zaangażowani w odpowiednie badania akademickie i branżowe. Badania te angażują nas w opracowywanie nowych teorii i pomagają w naszej misji pedagogicznej.

Sykes College of Business

Sykes College of Business jest integralną częścią 100-akrowego kampusu uniwersyteckiego położonego w sercu Tampy. Jako kompleksowa instytucja University of Tampa zapewnia pełne spektrum zasobów, wykwalifikowanych wykładowców i nowoczesne udogodnienia.
Sykes College of Business jest jedną z elitarnych prywatnych szkół na południowym wschodzie akredytowanych zarówno na poziomie magisterskim, jak i licencjackim przez AACSB International-The Association to Advance Collegiate Schools of Business. AACSB International jest wiodącą organizacją akredytującą biznes, promującą doskonałość i ciągłe doskonalenie w zakresie studiów licencjackich i magisterskich.

Co nas wyróżnia

W sercu jednej z najbardziej tętniących życiem społeczności biznesowych na Florydzie, Sykes College of Business Uniwersytetu Tampa oferuje światowej klasy edukację o międzynarodowej renomie sukcesu.

W Sykes College of Business jesteśmy dumni z funkcji, które wyróżniają nas wśród najlepszych programów biznesowych na świecie:

  • Najwyższa akredytacja
  • Innowacyjny program nauczania
  • Wybitny Wydział
  • Uczenie się przez doświadczenie
  • Udogodnienia high-tech

Sykes College of Business to miejsce, w którym jutrzejsi liderzy biznesu - od tuż za rogiem po dalekie zakątki świata - przyjeżdżają uczyć się, rozwijać i nawiązywać kontakty. Wysoko wykwalifikowani studenci w różnym wieku i pochodzący z różnych środowisk przechodzą zaawansowane szkolenie w zakresie różnych dyscyplin od wykładowców z pulsem w środowisku biznesowym.

Programy prowadzone przez:
  • Język angielski

Ta szkoła oferuje również:

MSc

University of Tampa - Sykes College of Business

Master of Science in Exercise and Nutrition Science (MS-ENS) przygotowuje studentów do pracy w administracji, biznesie, przemyśle sportowym oraz w edukacji jako praktycy ... [+]

Master of Science in Exercise and Nutrition Science (MS-ENS) przygotowuje studentów do pracy w administracji, biznesie, przemyśle sportowym oraz w edukacji jako praktycy w profesjonalnych zespołach interdyscyplinarnych. Program skierowany jest do studentów poszukujących mocnych podstaw do dalszych studiów i badań, w tym tych, którzy osiągają końcowy stopień.

Program oferuje trzy punkty wejściowe w ciągu całego roku akademickiego (semestr letni, letni i zimowy), a kursy są zaplanowane tak, aby umożliwić studentom w pełnym wymiarze czasowym ukończenie studiów. Studenci mają możliwość uczenia się przez doświadczenie zarówno w klasie, jak i poza nią. Program pomaga przygotować się do egzaminów certyfikacyjnych, w tym egzaminów Certified Sports Nutritionist (CISSN) i Certified Strength and Conditioning Specialist (CSCS), najlepszych certyfikatów w zakresie wytrzymałości i kondycji oraz żywienia sportowego, po ukończeniu studiów, jeśli zdecydują się na certyfikację.... [-]

Stany Zjednoczone Tampa
Styczeń 2020
Język angielski
W pełnym wymiarze godzin
1 rok
Ośrodek kształcenia
Czytaj więcej po polsku

The University of Tampa - Sykes College of Business

The University of Tampa - Sykes College of Business
Address
401 W. Kennedy Blvd. Fairgrounds Building
33606 Tampa, Floryda, Stany Zjednoczone
Witryna
Telefon
+1 (813) 253-3333