University of South Wales Online Programmes through UNICAF

Wstęp

Przeczytaj oficjalny opis

O NAS

UNICAF współpracuje z Uniwersytetem Południowej Walii, aby zaoferować różne kursy.

Test Uniwersytet Południowej Walii jest jednym z największych w Wielkiej Brytanii, oferującym więcej możliwości i lepsze perspektywy dla studentów. Uniwersytet prowadzi agendę w wielu gałęziach przemysłu z Wydziałami, w tym:

  • Business and Society
  • Informatyka, Inżynieria i Nauka
  • Przemysł twórczy
  • Nauki biologiczne i edukacja
UNICAF jest częścią organizacji oświatowej (EDEX), która posiada kampusy i centra nauki w międzynarodowych lokalizacjach, w tym na Cyprze, w Grecji, w Rumunii, Chinach i Afryce. UNICAF współpracuje z wieloma dobrze znanymi partnerami, takimi jak Uniwersytet Południowej Walii w zakresie edukacji ponadnarodowej.

Partnerstwo między Uniwersytetem Południowej Walii a UNICAF łączy zasoby i możliwości obu organizacji w celu oferowania innowacyjnych rozwiązań i programów nauczania, które są dostarczane w pełni online z myślą o potrzebach wielu specjalistów.

UNICAFUNICAF jest jednym z najbardziej szczodrych programów stypendialnych. Program wspiera uczniów zamieszkałych w Afryce i oferuje możliwość studiów nad programami internetowymi oferowanymi wspólnie z Uniwersytetem Południowej Walii po znacznie niższych kosztach.

Głównym celem Programu Stypendialnego UNICAF jest uatrakcyjnienie edukacji dla studentów z Afryki i umożliwienie studentom Afryki kontynuowania zaawansowanych studiów akademickich i uzyskania uznanych kwalifikacji międzynarodowych.

Oferowane programy mają silny fokus zawodowy i zawodowy, dostarczany z międzynarodową perspektywą, aby zapewnić, że studenci są przygotowani do pracy na globalnym rynku i otrzymują zwrot z inwestycji edukacyjnych. UNICAF, jako partner dostarczający on-line z Uniwersytetu Południowej Walii, udostępnia programy Uniwersytetu dostępne online lub za pośrednictwem Wspieranego Otwartego Nauki, zapewniając nowoczesne środowisko edukacyjne i osobisty student i naukę akademicką oraz wsparcie.

Partnerzy mają bogate doświadczenie w dostarczaniu wysokiej jakości, innowacyjnych metod nauczania i kształcenia oraz zapewniając stały rozwój zawodowy, który jest istotnym elementem europejskiej strategii w celu zapewnienia wysokiej jakości doświadczenia ONZ w klimacie oszczędności i silnej presji budżetowej.

Uniwersytet Południowej Walii odpowiada za jakość akademicką programów i nagradza stopnie naukowe.

UNICAF
Ta szkoła oferuje programy z:
  • Język angielski

Widzieć MSc - HealthcareStudies » Widzieć Licencjat nauk humanistycznych » Widzieć MA » Widzieć MSc - Magisterskie » Widzieć Magister prawa (LLM) » Widzieć MBA »

Programy

Ta szkoła oferuje również:

MSc

Zdrowia Publicznego Msc

Online Stacjonarne W pełnym wymiarze godzin W niepełnym wymiarze czasu September 2018 Stany Zjednoczone New York Grecja Athens Rumunia Bucharest Wielka Brytania London Egipt Cairo Ghana Accra Malawi Lilongwe Mauritius Port Louis Nigeria Lagos Somalia Mogadishu Zambia Lusaka Jordania Irbid Cypr Cyprus Online + 25 więcej

Magister zdrowia publicznego tworzy specjalistów, którzy mogą prowadzić i wdrażać zmiany w zdrowiu publicznym na scenie światowej. Ten kurs magisterski wspiera rozwój praktyków zdrowia publicznego, umożliwiając im negocjowanie, planowanie, wdrażanie i ocenę inicjatyw dotyczących polityki i praktyki. [+]

Magister zdrowia publicznego

Magister zdrowia publicznego tworzy profesjonalistów, którzy mogą przewodzić i wdrażać zmiany w zakresie zdrowia publicznego na całym świecie. Ten kurs magisterski wspiera rozwój praktyków zdrowia publicznego, umożliwiając im negocjowanie, planowanie, wdrażanie i ocenę inicjatyw dotyczących polityki i praktyki. Obejmuje również szeroko zakrojone kwestie zdrowia publicznego, które pojawiają się w różnorodnych kulturach, ustawieniach i otoczeniu.

Cele edukacyjne Krytyczne rozumienie sposobów ilościowych / jakościowych metod badawczych i badań epidemiologicznych jest wykorzystywane do tworzenia i interpretowania wiedzy na temat zdrowia publicznego. Pogłębiona wiedza i zrozumienie zdrowia publicznego wynikające z obecnego stypendium i badań. Krytycznie ocenić bieżące badania i zaawansowane stypendium w tej dyscyplinie. Wykorzystaj wiedzę fachową w zakresie samodzielnego uczenia się, wykorzystując wiedzę i dochodzenie w celu ułożenia praktyki. Wykaż kreatywność i innowacje w rozwiązywaniu i rozwiązywaniu problemów związanych ze zdrowiem publicznym z różnymi populacjami. Niezależnie zaprojektuj, ocenia i ocenia strategie interwencyjne w celu promowania zdrowia lub zapobiegania chorobom. Pogłębiona wiedza i rozwijanie zaawansowanych umiejętności przygotowania studentów do prowadzenia w dziedzinie zdrowia publicznego. Zastosowanie wiedzy i badań do praktyki zawodowej (w teorii i praktyce) w celu zaspokojenia zmieniających się i wielodyscyplinarnych wymagań zdrowia publicznego. Zdolność do podejmowania inicjatyw w kreatywnym planowaniu programu, prowadzących do zmiany i podejmowania decyzji. Opłaty ... [-]

Filmy

UNICAF - is by your side on the road to success

Build your brilliant future you've always dreamed of!

Kontakt
Adres lokalizacji
1745 Broadway
New York, New York, 10019 US
Adres lokalizacji
265 Mesogeion Ave,
Neo Psychico

Athens, Central Athens, GR
Adres lokalizacji
31A Economu Cezarescu Street,
Sector 6

Bucharest, Bucharest, 060754 RO
Adres lokalizacji
Kemp House, 152 City Road
London, England, EC1V 2NX GB
Adres lokalizacji
No.39 Lebanon Street, 6th Floor
El Mohandessin

Cairo, Cairo Governorate, EG
Adres lokalizacji
Ghana Christian University College
Off Dodowa Amrahia Main Road
P.O. BOX AF 919
ADENTA

Accra, Greater Accra Region, GH
Adres lokalizacji
Unit 1 Shoppers Mall (Opposite Fame & Shoprite),
Area 4,
Plot 67 Lilongwe,

Lilongwe, Central Region, MW
Adres lokalizacji
5th Floor, Wing A,
Cybertower 1,
Ebene Cybercity

Port Louis, Port Louis District, MU
Adres lokalizacji
Plot 10 Peace Avenue, Oshorun Heritage Estate, Off Channels TV Avenue, Isheri North
Lagos, Lagos, NG
Adres lokalizacji
Km-4, Hodan Mogadishu
Mogadishu, Banaadir, SO
Adres lokalizacji
Unicaf University, Plot 20842, Off Alick Nkhata Road (opposite United Nations headquarters),
Longacres

Lusaka, Lusaka Province, ZM
Adres lokalizacji
Jordan-Irbid – Alabrar neighbourhood
Irbid, Irbid Governorate, JO
Adres lokalizacji
Cyprus Online, CY
Adres lokalizacji
Plot 20842, Off Alick Nkhata Road (Opposite United Nations HQ) Longacres,
Lusaka,

Lusaka, Lusaka Province, ZM