Przeczytaj oficjalny opis

University of South Florida (USF) Jest dużym, publicznym 4-letnim uniwersytetem oferującym studia licencjackie, doktoranckie, specjalistyczne i doktoranckie. System USF obejmuje trzy, oddzielnie akredytowane instytucje: USF; USF Sankt Petersburg; I USF Sarasota-Manatee. Służąc ponad 49 000 studentów, system USF ma roczny budżet w wysokości 1,6 miliardów dolarów i jest na 41 miejscu w rankingu wydatków na badania naukowe wśród wszystkich uniwersytetów publicznych lub prywatnych. USF szczyci się wysoką jakością uniwersytetu badawczego zajmującego się sukcesem studentów.

Kolegium Farmaceutyczne USF (COP) Jest jednym z 14 szkół wyższych w systemie USF. USF COP jest częścią przedsiębiorstwa USF Health, które jest partnerem USF Health jest partnerem Uniwersytetu Południowej Florydy Morsani College of Medicine, College of Nursing, College of Public Health, College of Pharmacy, School Nauk Biomedycznych i Szkoły Fizykoterapii i Nauk Rehabilitacyjnych; I lekarze z USF Health. USF Health jest integralną częścią Uniwersytetu Południowej Florydy, wysokiej klasy światowy uniwersytet badawczy poświęcony sukcesowi studentów.

Zgodnie z misją USF COP, której celem jest "zrewolucjonizowanie zdrowia", USF COP utworzyła Office of Graduate Programs (OGP). Wizja edukacji absolwentów na COP obejmuje opracowanie najnowocześniejszych szkoleń i edukacji w zakresie badań, w tym dydaktycznych (zarówno on-line, jak i twarzą w twarz) w kilku dziedzinach apteki, tworzeniu zróżnicowanego środowiska uczenia się dla studentów i wykładowców, a także tworzenie zaawansowanych Uczenia się przy wykorzystaniu nowych technologii.

Strategiczne cele OGP obejmują:

 • W celu zwiększenia krajowej i międzynarodowej rekrutacji, rejestracji i zatrzymywania studentów, którzy odzwierciedlają różnorodność
 • Dążenie do podniesienia poziomu akademickich doświadczeń i jakości życia absolwentów
 • Prowadzenie badań naukowych, prowadzenie i publikowanie badań, które prowadzą do sukcesu studenckiego
 • Do współpracy z innymi uczelniami USF i instytucjami SUS w celu opracowania kreatywnych inicjatyw promujących studia magisterskie
 • Aby służyć jako lider w promowaniu interdyscyplinarnych programów absolwentów.

Oferowane programy edukacyjne obejmują świadectwa ukończenia studiów magisterskich i magister nauk medycznych w dziedzinie nanotechnologii farmaceutycznej. Doktor nauk filozofii jest niedorozwój. Punkty dumy:

 • Dr Shyam Mohapatra, założycielski dziekan biura USF COP Office of Graduate Programs, jest odznaczeniem Los Angeles Hall of Fame. Był jednym z sześciu wynalazców zainaugurowanych podczas inauguracyjnej ceremonii inauguracyjnej za wkład w nanomateriały biomedyczne. To indukcja stawia go obok szeregów wynalazców klimatyzacji i chłodnictwa, wynalazca Gatorade i Thomas Edison.
 • System USF otrzymał w rekordowym 456,5 miliona dolarów kontrakty i dotacje w roku podatkowym 2016.
 • System USF zajmuje 9 pozycję wśród narodów wśród uczelni publicznych i 21 na całym świecie w odniesieniu do patentów USA przyznawanych przez wszystkie uniwersytety, zgodnie z Stowarzyszeniem Właścicieli Własności Intelektualnej / NAI (2015).
 • USF Tampa została uznana za jedną z 100 najlepszych wartości w publicznych kolegiach (# 66) przez Kiplinger's Personal Finance na 2016.
 • Uniwersytet Południowej Florydy System jest domem dla studentów blisko 50 000 studentów reprezentujących ponad 130 różnych krajów.
 • US News and World Report (USNWR) uszeregowane USF Tampa jako najlepsze Kolegium dla Weteranów (2016).
Programy prowadzone przez:
 • Język angielski

Ta szkoła oferuje również:

MSc

University of South Florida College of Pharmacy

Nanofarmacyja i nanomedycyna to unikalna, interdyscyplinarna nauka, która integruje wiedzę z zakresu nauk przyrodniczych i inżynierii z farmacją i medycyną w celu opracow ... [+]

Nanofarmacyja i nanomedycyna to unikalna, interdyscyplinarna nauka, która integruje wiedzę z zakresu nauk przyrodniczych i inżynierii z farmacją i medycyną w celu opracowania nanofarmaceutyków. Nanotechnologia to rozwijająca się dziedzina, której przewidywany wzrost w latach 2012-2022 wyniósł 13-19%, a także 5,400 nowych miejsc pracy. Wynagrodzenia wahają się od 50K do 80K z dyplomem MS.

Master's of Science in Pharmaceutical Nanotechnology (MSPN) ma na celu szkolenie studentów w zakresie umiejętności, które będą im potrzebne, aby zrozumieć rosnące postępy technologiczne w nauce w nanoskali oraz w jaki sposób nowe nanomateriały i procesy można zastosować do dostarczania leków, diagnozowania, monitorowania leczenia, regeneracja tkanek, spersonalizowana medycyna i więcej. Program ten ma na celu wypełnienie luki między nanotechnologią i medycyną, zapewniając studentom zaawansowaną wiedzę, umiejętności i praktyczne doświadczenie w zakresie zasad, technologii i zastosowań w tym ekscytującym i innowacyjnym obszarze. Program oferuje teraz dwie opcjonalne koncentracje akademickie:... [-]

Stany Zjednoczone Tampa
Otwarta rekrutacja
Język angielski
W pełnym wymiarze godzin
Zaoczne
Ośrodek kształcenia
Online
Czytaj więcej po polsku

USF Health Professor Shyam Mohapatra Named to Florida Inventors Hall of Fame

Welcome to the University of South Florida

USF Health Video