Przeczytaj oficjalny opis

O Tufts School of Engineering

Programy inżynierii Tufts kwestionują tradycyjne granice dyscyplin akademickich, badań i roli inżynierów w naszej coraz bardziej połączonej globalnej społeczności. Każdego dnia naukowcy Tufts opracowują nowe narzędzia do poprawy diagnostyki medycznej i leczenia; nowatorskie materiały na bardziej ekologiczną przyszłość; inteligentniejsze, wydajniejsze komputery; i innowacyjne sposoby na kształcenie inżynierów jutra.
Programy magisterskie i doktoranckie w sześciu wydziałach akademickich, a także MS w inżynierii zarządzania, oferowane przez Tufts Gordon Institute, dają studentom inżynierii odpowiednią mieszankę specjalizacji i interdyscyplinarnej eksploracji.

Naukowcy

Programy dla absolwentów Tufts oferują wyjątkowe doświadczenie akademickie, wyróżniające się bliskimi interakcjami wydziałów, które popchną Cię od studiów podyplomowych do kariery. Dzięki szerokiej gamie programów w dziedzinie sztuki i nauki oraz inżynierii, Tufts łączy zasoby instytucji badawczo-intensywnej z przyjazną, koleżeńską atmosferą.
Programy studiów obejmują:
  • Programy doktoranckie
  • Programy magisterskie
  • Programy certyfikatów
Absolwenci i stażyści podoktorscy przyczyniają się do tworzenia i rozpowszechniania wiedzy jako jednostek i jako ważni członkowie zespołów badawczych. Tutaj będziesz miał okazję uczyć i doradzać niektórym z najzdolniejszych studentów w kraju, służąc jako kluczowi partnerzy w nauczaniu i uczeniu się z wydziałem.

Życie w kampusie

Życie studenckie pełne jest licznych nagród i sporadycznych wyzwań. Jeśli będziesz kontynuował swój zaawansowany stopień, nauczysz się równoważyć konkurencyjne wymagania stypendium i życia poza klasą.
W Tufts oferujemy wiele możliwości zaangażowania się w naszą społeczność uniwersytecką. Zachęcamy do zapoznania się z dostępnymi dla ciebie ofertami współpracy i zdobycia wiedzy na temat udogodnień, usług i zasobów, które są tutaj po to, aby Cię wspierać.
Programy prowadzone przez:
  • Język angielski

Ta szkoła oferuje również:

Certificate

Tufts University - School of Engineering

Certyfikat w inżynierii biomedycznej odpowiada na tę potrzebę dzięki wysoce interdyscyplinarnemu kursowi, który pozwala studentom skupić się na instrumentach biomedycznyc ... [+]

Dynamiczny przemysł biomedyczny wymaga wykwalifikowanych specjalistów, których wiedza może przekraczać tradycyjne granice nauki i inżynierii. Firmy poszukują inżynierów elektryków, którzy rozumieją medyczne zastosowania oprzyrządowania do obrazowania diagnostycznego, specjalistów w dziedzinie biotechnologii ze szkoleniem w inżynierii tkankowej do opracowywania implantów tkankowych i inżynierów mechaników, którzy są dobrze zorientowani w biomateriałach do projektowania sztucznych stawów.

Certyfikat w dziedzinie inżynierii biomedycznej zaspokaja tę potrzebę poprzez wysoce interdyscyplinarny kurs, który pozwala studentom skupić się na oprzyrządowaniu biomedycznym, optyce biomedycznej, biomateriałach / biotechnologii oraz inżynierii tkankowej lub innych pokrewnych dziedzinach nauki. Kursy prowadzone są przez wydział inżynierii, jak również przez doświadczonych specjalistów klinicznych ze światowej sławy szkół nauk medycznych Tufts.... [-]

Stany Zjednoczone Medford
Styczeń 2020
Język angielski
W pełnym wymiarze godzin
Zaoczne
Ośrodek kształcenia
Czytaj więcej po polsku
Tufts University - School of Engineering

W tym programie certyfikatów uczniowie będą rozwijać wiedzę i umiejętności, aby sprostać rosnącemu zapotrzebowaniu na wyszkolonych specjalistów w dziedzinie inżynierii cz ... [+]

Bokskapet / Pixabay

W tym programie certyfikatów uczniowie będą rozwijać wiedzę i umiejętności, aby sprostać rosnącemu zapotrzebowaniu na wyszkolonych specjalistów w dziedzinie inżynierii czynników ludzkich, którzy pracują nad projektowaniem i oceną systemów i technologii medycznych i medycznych.

Uznając błąd medyczny „epidemia”, amerykańska Agencja ds. Żywności i Leków (FDA) wymaga obecnie od producentów urządzeń klasy II i III do stosowania HFE w procesie opracowywania urządzenia i sprawdzania, czy reprezentatywni użytkownicy mogą je bezpiecznie obsługiwać.

Ten 4-kursowy certyfikat pomaga przygotować Cię do:

Uczyń technologię medyczną bezpieczną, skuteczną, użyteczną i satysfakcjonującą dla klinicystów i pacjentów.Popraw jakość opieki zdrowotnej.Zapobieganie urazom i zgonom z powodu błędu medycznego.... [-]
Stany Zjednoczone Medford
Styczeń 2020
Język angielski
W pełnym wymiarze godzin
1 rok
Ośrodek kształcenia
Czytaj więcej po polsku

MSc

Tufts University - School of Engineering

Wydział Inżynierii Biomedycznej oferuje programy prowadzące do uzyskania tytułu magistra (MS) i doktora filozofii (Ph.D.), a także program certyfikacji dla osób poszukują ... [+]

O BME

Wiodąca edukacja i badania w inżynierii biomedycznej w celu poprawy zdrowia ludzkiego

Inżynieria biomedyczna jest dyscypliną o rosnącym znaczeniu w społeczeństwie i jest istotną i rosnącą częścią nie tylko obszaru Bostonu, ale także całej infrastruktury terytorium USA - przemysłu, naukowców i szpitali. Dziedzina inżynierii biomedycznej gwałtownie rośnie w ciągu ostatnich kilku lat. Ta ekspansja wynika z wielu czynników, w tym:

postęp naukowy i technologiczny w dziedzinie biologii molekularnej i komórkowej, materiałoznawstwa i dyscyplin inżynieryjnych;coraz powszechniejsze uznawanie roli interdyscyplinarnych strategii rozwiązywania złożonych problemów biomedycznych;starzenie się populacji prowadzące do zwiększonych potrzeb w zakresie opieki zdrowotnej oraz związanych z tym żądań i kosztów.... [-]
Stany Zjednoczone Medford
Sierpień 2020
Język angielski
W pełnym wymiarze godzin
Zaoczne
1 - 2 lat(a)
Ośrodek kształcenia
Czytaj więcej po polsku

Tufts School of Engineering Welcomes International Students