Trinity School of Natural Health

Wstęp

Przeczytaj oficjalny opis

Trinity School of Natural Health oferuje najbardziej kompletną edukację naturalnego zdrowia, który zapewnia ludziom z nadzieją, rozwiązań i wsparcia, aby przekształcić swoje życie i poprawić świat.

Nasza historia

Dr Wendell Whitman był niestrudzonym orędownikiem wolności zdrowia i pionierem w dziedzinie naturalnego zdrowia. W 1991 roku, uznając niewystarczalność formalnej edukacji zdrowotnej poza tradycyjnym dziedzinie medycyny, założył Trinity School of Natural Health.

Trinity School of Natural Health powstała w celu prezentacji alternatywny naturalny edukacji zdrowotnej dla wszystkich. Obecnie repertuar Trinity programów i kursów przekształciła się w potężny, proces edukacyjny, który umożliwia studentom do poprawy własnego zdrowia, poprawić zdrowie ich rodzin, przyjaciół i społeczności oraz własnych praktyk zawodowych.

NASZA FILOZOFIA

Nasza filozofia jest taka, że ​​gdy fizyczne, psychiczne i duchowe aspekty całej osoby są opracowywane, prawda zdrowia można osiągnąć. Zaprojektowaliśmy nasze kursy do wspierania integracji wszystkich trzech.

Wierzymy, że Biblia jest doskonałym źródłem nauki i ostatecznym autorytetem w sprawach duchowych. Z tych powodów podkreślamy wiedzy znaleźć w Piśmie, aby stworzyć fundament duchowy. Z powodu wrodzonej natury duchowej w każdym z nas, nie ma potrzeby, aby być duchowo-uziemiony i wiedzę, analizując wszelkie kwestie zdrowotne.

foundationalevent

Akredytacja

Akredytowanych uczelni i szkół w Stanach Zjednoczonych zatwierdzić większość kursów oferowanych przez Trinity School of Natural Health. Akredytacja przez zewnętrzną organizację akredytacji jest zawsze komplement dla instytucji. Jednak uważamy, naszym największym atutem jest jakość naszych absolwentów i kontynuowania wkładów robią dla zdrowia i dobrego samopoczucia ich rodzin i społeczności.

Trinity School of Natural Health jest akredytowana i uznana przez amerykański Naturopathic Akredytacyjnej Izby Lekarskiej (ANMAB) w Las Vegas, Nevada (www.anmab.org). Nie mają, ani nie zamierzamy starać się o akredytację przez US Department of Education.

mhprogramSzczegóły
Ta szkoła oferuje programy z:
  • Język angielski

Programy
Obecnie nie ma programów do wyświetlenia

Proszę udoskonalenie powyżej, sprawdź nasze popularne kategorie poniżej lub przeprowadzić wyszukiwanie słów kluczowych.


... or simply by choosing your degree:

Filmy

Trinity

HT