Przeczytaj oficjalny opis

Domu, do odważnych kobiet z jasnych snów od 1833 roku.

Stephens College College kobiet dumnie się w mieście Columbia, Missouri, w domu do flagowego publicznej uczelni i kilku prywatnych uczelniach.

Od powstania firmy w 1833 roku, który został nam oferowanie innowacyjnych, programy zawodowe koncentruje dźwiękowych w zakresie sztuk wyzwolonych z naciskiem na twórcze sztuki i nauki. Bierzemy praktyczne, empiryczne podejście do edukacji, upewniając się, nasi studenci zarówno jakości nauki w klasie i zewnętrznych doświadczeń pracy, które uzupełniają ich zajęć.

Oferujemy także programy dla absolwentów, online i certyfikatów dostępnych dla kobiet i mężczyzn jako część naszego zobowiązania do kształcenia ustawicznego.

Stephens ma zaszczyt być żywy część Kolumbii, oferuje programowanie społeczności i wystawy, występy publiczne, obywatel Jane Film Festival. Przez szkoły naszych dzieci, Instytut TRYPS w Stephens College i nasza wydajność letnie, obozy sportowe i naukowe, z dumą kształcenie dziewcząt i chłopców w każdym wieku.

Programy prowadzone przez:
  • Język angielski

Ta szkoła oferuje również:

BSc

Stephens College

Specjaliści karierę poleconym informacji zdrowotnej administratora (RHIA) poświadczenia są duże zapotrzebowanie w branży medycznej. ... [+]

Specjaliści karierę poleconym informacji zdrowotnej administratora (RHIA) poświadczenia są duże zapotrzebowanie dzisiaj szpitalach, klinikach i innych agencji związanych ze zdrowiem. Według amerykańskiego Departamentu Pracy, oczekuje się, że wzrost nie tylko kontynuować, ale wyprzedzić wielu innych branżach.

W Stephens, nasz program jest zaprojektowany, aby zapewnić wyzwanie akademickie, praktyczne doświadczenie w świecie rzeczywistym, a jeden na jeden mentoring to ma absolwent dobrze przygotowany do programu Excel w tym zakresie wysokiego wzrostu.

Fakty 100% on-line, samodzielnych kursy - CAHIIM akredytacji - Doskonały kurs egzamin zdać - składnik Staż rozszerza możliwości kariery - popełniła wsparcie wykładowców HIA na Stephens ... [-]
Stany Zjednoczone Columbia
Skontaktuj się ze szkołą
Język angielski
W pełnym wymiarze godzin
Zaoczne
120 godziny
Online
Czytaj więcej po polsku

Stephens College spotlights graduate and online programs

Stephens College spotlights graduate and online programs