Read the Official Description

Misją Southwest University w El Paso jest zapewnienie wyjątkowych szkoleń zawodowych i technicznych, promowanie rozwoju intelektualnego, krytycznego badania i świadomego zrozumienia poprzez edukację ogólną i zaangażowanie w doskonałość edukacyjną wzmocnioną przez instruktaż wysokiej jakości, pozytywne środowisko uczenia się i integrację pojawiających się technologii aby umożliwić uczniom osiągnięcie ich potencjału, uczestnictwo w nowych możliwościach zatrudnienia i pozostawanie przez całe życie uczniami.

Wiele aspektów doświadczenia w Southwest University w El Paso będzie bardzo podobne do tego, czego można się spodziewać w każdej uczelni.

Będziesz uczestniczyć w lekcjach, studiować, wypełniać zadania i brać udział w testach. Kiedy stajesz się studentem Southwest University, wydział i personel natychmiast skupiają się na Tobie. Zanim jeszcze zaczniesz, będziesz uczestniczyć w orientacji, aby zaangażować się we wszystko, co nasza instytucja ma do zaoferowania.

Teraz wiesz, czego możesz od nas oczekiwać ... wysokiej jakości uczenia się i silnego systemu wsparcia, który pomoże Ci uzyskać i pozostać na dobrej drodze. Ale nie możemy tego zrobić sam.

Dlatego w zamian prosimy o twoje zaangażowanie. Zobowiązanie do ciężkiej pracy, koncentrowania się i proszenia o pomoc, kiedy jej potrzebujesz. Z pewnością uczęszczanie do szkoły nie jest łatwe. Ale dzięki waszemu zaangażowaniu Southwest University El Paso to umożliwia.

59062_SouthwestPicture1.jpg

Programs taught in:
Język angielski

Ta szkoła oferuje również:

BSc

Southwest University at El Paso

Program do zarządzania radiologią ma na celu pomóc specjalistom z zakresu obrazowania przygotować się do wielu rodzajów stanowisk kierowniczych dostępnych w naukach radio ... [+]

Program do zarządzania radiologią ma na celu pomóc specjalistom z zakresu obrazowania przygotować się do wielu rodzajów stanowisk kierowniczych dostępnych w naukach radiologicznych.

Program studiów dostarczy istotnych informacji w odniesieniu do najbardziej aktualnych trendów i skutecznych praktyk zarządzania w Radiologii.

Podstawowa treść programu koncentruje się na profesjonalnych zasobach rozwojowych Stowarzyszenia do Zarządzania Obrazowaniem Medycznym (AHRA) wraz z aktualnymi procedurami medycznymi. Procedury te obejmują kursy, które wykorzystują konwersję elektronicznej dokumentacji medycznej z systemami PACS i praktykami Komisji Wspólnej.

Warunki przyjęcia:... [-]

Stany Zjednoczone El Paso
September 2019
W pełnym wymiarze godzin
14 miesięcy
Online
Czytaj więcej po polsku
Southwest University at El Paso

Program ten ma na celu przygotowanie zarejestrowanych pielęgniarek z Associate's Degree in Nursing do awansu w karierę pielęgniarską i być biegły na różnych szczeblach pr ... [+]

(RN do BSN Bridge)

Program ten ma na celu przygotowanie zarejestrowanych pielęgniarek z Associate's Degree in Nursing do awansu w karierę pielęgniarską i być biegły na różnych szczeblach przywództwa w ramach swojej praktyki pielęgniarskiej i jako część zespołu opieki zdrowotnej.

Jest to tzw. Stopień pielęgniarstwa (RN to BSN Bridge).

Nacisk programu obejmuje oparte na dowodach pielęgniarstwo, myślenie krytyczne, przywództwo i zarządzanie, Gerontologia i zdrowie publiczne / profilaktyczne pielęgniarstwo.

Program przygotowuje Nursing Professional do zapewnienia wysokiej jakości opieki nad pacjentem, ale także zapewnia wysoką jakość obsługi klienta.... [-]

Stany Zjednoczone El Paso
September 2019
W pełnym wymiarze godzin
14 miesięcy
Online
Czytaj więcej po polsku

Certificate

Southwest University at El Paso

Program ten ma na celu przygotowanie zarejestrowanego technologa radiologii (RT) w dziedzinie radiologii, aby mógł rozwinąć swoją karierę i być biegły w zakresie uczestni ... [+]

Program ten ma na celu przygotowanie zarejestrowanego technologa radiologii (RT) w dziedzinie radiologii, aby mógł rozwinąć swoją karierę i być biegły w zakresie uczestniczenia w innej modalności w swoim zawodzie. Certyfikat ten będzie służył jako specjalistyczny postęp w radiologii od stopnia Associates w radiologii do certyfikacji w Tomografii komputerowej.

Rekrutacja Wymagania:

Do przystąpienia do programu wymagany jest dyplom ukończenia szkoły średniej lub jego równoważność; Pomyślna rozmowa z doradcą przyjmującym (rekrutacja); i

[-]
Stany Zjednoczone El Paso
September 2019
W pełnym wymiarze godzin
9 miesięcy
Online
Czytaj więcej po polsku