Przeczytaj oficjalny opis

Wydział, administracja i personel zapraszają do Southern California University School of Oriental Medicine and Acupuncture ("SCUSOMA") .

Ta strona pomoże ci poznać szkołę i jej zasady i procedury. Może nie zawierać odpowiedzi na wszystkie twoje pytania, ale pomoże zorientować każdego ucznia w dostępnych usługach, działaniach i indywidualnych obowiązkach podczas Twojego pobytu w SCUSOMA.

Chociaż dokładamy wszelkich starań, aby na bieżąco informować studentów o wszelkich zmianach, polityki, procedury, wymagania akademickie i pozaszkolne oraz opłaty SCUSOMA mogą ulec zmianie bez wcześniejszego powiadomienia.

Informacje zawarte na tej stronie są dokładne w momencie drukowania, ale mogą ulec zmianie w zależności od wymagań organów państwowych, federalnych lub stanowych organów zarządzających lub innych organów regulacyjnych.

Zmiany te mogą również zostać wprowadzone bez uprzedzenia lub zobowiązania. Dodatkowo, o ile nie określono inaczej, zmiany są skuteczne, gdy zostaną wprowadzone.

Zmiany będą przekazywane studentom za pośrednictwem ogłoszeń na tablicy ogłoszeń lub pisemnych zawiadomień, publikacji w kampusie, ustnych komunikatów w szkolnych zgromadzeniach lub pakietów informacji rejestracyjnych rozprowadzanych na początku każdego kwartału.

Obowiązkiem studentów SCUSOMA jest dokładne zaznajomienie się z zasadami, regulacjami, wymaganiami i obowiązkami zawartymi w niniejszym podręczniku, a także różne aktualizacje publikowane przez cały rok.

Misja

Southern California University School of Oriental Medicine and Acupuncture ("SCUSOMA") jest zaangażowana w najwyższe ideały orientalnej edukacji medycznej.

Nasi absolwenci będą nie tylko jednym z najbardziej profesjonalnych i kompetentnych lekarzy w dziedzinie medycyny, ale będą także przykładem cnót dojrzałej i współczującej istoty ludzkiej.

SCUSOMA przekazuje absolwentom wartości, wiedzę i umiejętności, aby sprostać potrzebom dynamicznego świata. SCUSOMA przygotowuje również swoich absolwentów do kierowania orientalną edukacją medyczną i służbą publiczną.

Promujemy:

 • Doskonałość w nauczaniu i uczeniu się;
 • Stypendium i współpraca z kolegami, społecznością i innymi zawodami medycznymi;
 • Różnorodność w ludziach, ideach i doświadczeniach;
 • Skuteczna i pełna współczucia komunikacja;
 • Pełne szacunku i etyczne postępowanie; i
 • Zaangażowanie w zdrowie i dobre samopoczucie społeczeństwa.

Cele edukacyjne

Absolwenci będą mogli zdać egzamin licencjacki w stanie Kalifornia, wymagany od wszystkich podstawowych dostawców opieki w medycynie orientalnej.

Absolwenci będą mogli przygotować plany biznesowe, aby udane przejścia od studentów do dostawców opieki zdrowotnej.

Absolwenci będą mogli wykazać:

 • Wiedza i kliniczne zastosowanie teorii, zasad i podejść terapeutycznych medycyny orientalnej. Należą do nich, ale nie wyłącznie, akupunktura, ziołolecznictwo, tui-na, bańki, moxibustion i qi gong.
 • Znajomość różnych przyczyn chorób zarówno z perspektywy biomedycznej, jak i orientalnej medycyny oraz sposobów ich działania na ciele.
 • Znajomość normalnych i patologicznych struktur i funkcji ciała oraz głównych układów narządów z perspektywy biomedycznej i orientalnej medycyny.

Absolwenci będą w stanie zapewnić najwyższej jakości opiekę nad pacjentami w medycynie Wschodu z możliwością:

 • Uzyskaj dokładną historię choroby, sformułuj diagnozę i zaplanuj odpowiednie plany leczenia.
 • Wykonaj odpowiednie fizyczne i orientalne oceny medyczne.
 • Opracuj protokoły zarządzania pacjentami i zachowaj dokładną dokumentację medyczną.
 • Skutecznie komunikować się z innymi świadczeniodawcami opieki zdrowotnej lub służbami ratownictwa medycznego i w razie potrzeby skierować je do innych służb opieki medycznej lub służb ratownictwa medycznego.

Czekamy na współpracę z Tobą, gdy rozpoczniesz swoją edukację!

Programy prowadzone przez:
 • Język angielski

Ta szkoła oferuje również:

MSc

Southern California University School of Oriental Medicine and Acupuncture

Uwzględnienie dopuszczenia do Master of Science w medycynie Wschodu i programu akupunktury wymaga, aby wszyscy kandydaci pomyślnie ukończone co najmniej dwa lata akademic ... [+]

Wymagania dotyczące przyjęcia na studia magisterskie w medycynie orientalnej i programie akupunktury ("MSOMA")

Uwzględnienie dopuszczenia do Master of Science w medycynie Wschodu i programu akupunktury wymaga, aby wszyscy kandydaci pomyślnie ukończone co najmniej dwa lata akademickie (60-semestr kredytów lub 90 ćwierć kredytów) edukacji na poziomie matury, która zapewnia odpowiednie przygotowanie do poziomu absolwenta praca.

Ewentualnie kandydaci muszą ukończyć równoważny poziom zajęć z uczelni akredytowanej lub zatwierdzonej przez agencję uznaną przez Sekretarza Edukacji Stanów Zjednoczonych. Takie równoważne zajęcia muszą mieć łączną wartość GPA równą 2,0 lub wyższą.... [-]

Stany Zjednoczone Los Angeles
Skontaktuj się ze szkołą
Język angielski
W pełnym wymiarze godzin
Zaoczne
3 - 6 lat(a)
Ośrodek kształcenia
Czytaj więcej po polsku