Sherman College of Chiropractic

Wstęp

Przeczytaj oficjalny opis

Chiropraktyka Edukacja dla świata: Sherman College

Sherman College oferuje zintegrowane chiropraktyka program edukacyjny. Nasi absolwenci są przygotowani do zaoferowania chiropraktyka opieki dla swoich społeczności, które jest skuteczne, bezpieczne, niedrogie i ukierunkowany na rodzinę. Chiropraktyka rośnie ponieważ coraz więcej ludzi chce całościowej opieki zdrowotnej. Lekarz Chiropraktyki robi różnicę w życiu pacjentów, a w szerszej społeczności.

Chiropraktyka jest służenie innym, aby poprawić swoje zdrowie od narodzin do końca życia. Z naturalnym, prewencyjnego podejścia do opieki zdrowotnej, kręgarzy nie korzystają inwazyjnych leków lub operacji, ale pomóc pacjentom osiągnięcie dobrego stanu zdrowia i funkcji przez naturalne procesy lecznicze organizmu, dzięki czemu można je wykonywać w swojej optymalnej pojemności.

"Decyzja uczestniczyć chiropraktyka uczelni może być zmienia życie", mówi Sherman College Prezes Edwin Cordero, DC "Te dynamiczne filmy zostały stworzone dla przyszłych studentów, aby mogli zobaczyć na własne oczy, co sprawia, że ​​Sherman wybitny chiropraktyka uczelni na świecie."

Wizja Sherman College

Regulacja świat dla lepszej przyszłości

Misja

Misją Sherman College of Chiropractic jest kształcenie i przygotowanie studentów do lekarzy chiropraktyka.

Misja ta jest oparta na podstawowych wartościach Kolegium i uzyskuje się poprzez działania w obszarze edukacji, badań i usług:

Wykształcenie:

Studenci uczą się i uczyć się od najbardziej aktualnego stanu wiedzy i zrozumienia filozofii chiropraktyka, w podstawowych i klinicznych nauk, badań i nauki kręgów podwichnięcia w praktyce klinicznej chiropraktyka więc mogą wykonywać zawodowe obowiązki pierwotnego zdrowia care provider z kompetencji, współczucia i uczciwości.

Badania:

członkowie wydziału angażują się w działalność badawczo-naukowych, które przyczyniają się do ciała pedagogicznego i klinicznej wiedzy, która awansować wykształcenie chiropraktyka i chiropraktyka zawodu.

Usługa:

Uczelnia oferuje zawodu, oferując ciągłe programy edukacyjne dla lekarzy chiropraktyka oraz poprzez uczestnictwo w profesjonalnych i edukacyjnych organizacji. Szkoła służy społeczności poprzez dostarczanie wysokiej jakości chiropraktyka opieki i współpracy z organizacjami społecznymi.

Podstawowe wartości

Integralność i zachowanie etyczne mają decydujące znaczenie dla wszystkich aspektów funkcjonowania uczelni oraz utrzymywanie profesjonalnych relacji z części składowych, w tym studentów, pacjentów, pracowników, zawodu i społeczeństwa. Potrzeby zdrowotne pacjentów jest najwyższym i centralnym do lekarza chiropraktyka programu i krytyczne do ustanowienia zaufania między lekarzem a pacjentem. Praktyka kliniczna chiropraktyka skupia się na lokalizacji, analizy i korekcji kręgosłupa podwichnięcia. Uczelnia honoruje swoich długo przechowywane tradycje, które uczą szacunku dla wrodzonej inteligencji ciała i nierozłączne i synergicznego charakteru filozofii, nauki i sztuki chiropraktyka. Społeczność uczelni aktywnie poszukuje i promuje zaawansowane nauki i poszukiwania pomysłów w stosunku do misji uczelni w środowisku szacunku i wolności akademickiej.

celów instytucjonalnych

Aby rozwijać i utrzymywać akredytowanego profesjonalny program studiów i fizyczne roślin, Wydział, personel i administrację zdolną do pełnienia misji instytucji.

Przygotowanie studentów do zakwalifikowania się do chiropraktyka licencji w USA jurysdykcjach licencyjnych.

Uczyć filozofii, nauki i sztuki chiropraktyka przez:

Rozwijanie we wszystkich uczniów w wiedzę, umiejętności i poczucie odpowiedzialności w celu przygotowania ich do służby ludzkości podstawowej opieki zdrowotnej, którzy specjalizują się w danym miejscu, analizy i korekcji kręgosłupa podwichnięcia. Nawiązanie dobrego samopoczucia pacjenta jako fundament dla wszystkich rozważań polityki i decyzji. Kształcenie studentów w relacji filozofii chiropraktyka do współczesnej praktyce chiropraktyka. Nauczanie i dalszy rozwój nauki i sztuki lokalizowaniem, analizowania i korygowania kręgów subluxations. Zajmując badania naukowe dotyczące charakterystyki lokalizacji, analizy i korekcji kręgosłupa podwichnięć oraz charakteru i poprawy edukacji chiropraktyka. Oferując zróżnicowane wykształcenie w dziedzinie nauk podstawowych, aby zapewnić studentom zrozumienie nauk chiropraktyka i jego relacji do fizjologii człowieka i zdrowia. Podkreślając znaczenie komunikacji jako narzędzia dzięki którym informowania poszczególnych pacjentów i społeczności o chiropraktyka opieki i zdrowego stylu życia. Zaszczepienie u studentów poczucia zaangażowania i odpowiedzialności w wysokim standardzie etycznym praktyki wobec pacjentów, kolegów i społeczności. Nauczanie praktyce zarządzania i procedur biurowych zastosowanie do opracowania skutecznej praktyki. Oferując ciągłe programy edukacyjne dla lekarzy polowych. Przyjęcie i spełniająca wszystkie obowiązki służenia studenta, zawodu i społeczeństwa, zgodnie z misją uczelni i standardów akredytacyjnych Prowadzenie i wspieranie działań w służbie zawodu i społeczności.

Ta szkoła oferuje programy z:
  • Język angielski

Widzieć Health Studia doktoranckie »

Programy

Ta szkoła oferuje również:

Studia doktoranckie

Doktor Chiropractic

Stacjonarne W pełnym wymiarze godzin 42 miesięcy September 2019 Stany Zjednoczone Boiling Springs

Sherman College oferuje pierwszy profesjonalny lekarza chiropraktyka stopnia (DC). Studenci przygotować do chiropraktyka uzyskaniu pozwolenia w pełni wykwalifikowanych lekarzy podstawowej opieki zdrowotnej, którzy specjalizują się w dziedzinie podwichnięcia kręgów poprzez realizację programów nauczania i studentów Program efektów uczenia Kolegium. [+]

Znajdź swoją ścieżkę do kariery w Chiropractic College w Sherman Sherman College oferuje pierwszy profesjonalny lekarza chiropraktyka stopnia (DC). Studenci przygotować do chiropraktyka uzyskaniu pozwolenia w pełni wykwalifikowanych lekarzy podstawowej opieki zdrowotnej, którzy specjalizują się w dziedzinie podwichnięcia kręgów poprzez realizację programów nauczania i studentów Program efektów uczenia Kolegium.

Program jest bardzo wymagający, w tym 4,824 godzin zegarowych w kolejności zestaw kursów ponad 14 kwartałów lub trzy i pół kalendarzowych lat uczniowie uczą się z naszej pasji, ekspert wydziału w hands-on, wysoce zindywidualizowanym środowisku uczenia się sprawia, że ​​za nadzwyczajne powodzenie wśród nasi absolwenci.... [-]