School of Medicine - University of California Irvine

Wstęp

Przeczytaj oficjalny opis

O SZKOLE MEDYCYNY

Należał do jednej z 50 najlepszych amerykańskich szkół medycznych do badań prowadzonych przez US News

Szkoła medyczna wspiera rozwój studentów medycyny, lekarzy rezydentów i naukowców zajmujących się naukami klinicznymi i podstawowymi oraz wspiera upowszechnianie postępów badawczych z korzyścią dla społeczeństwa.

School of Medicine Facts

  • Każdego roku szkoła kształci ponad 400 studentów medycyny i kształci ponad 600 mieszkańców i stypendystów w UC Irvine Medical Center i instytucjach powiązanych.
  • Szkolna 560 pełnoetatowych i 1300 ochotników jest zaangażowana w nauczanie, opiekę medyczną i prowadzenie badań nad wyzwaniami zdrowotnymi, przed jakimi stoi XXI wiek.
  • Szkoła ma 26 oddziałów, od podstawowych badań naukowych po kliniczne specjalizacje medyczne i chirurgiczne. Ma powiązania badawcze, kliniczne i dydaktyczne z systemem opieki zdrowotnej VA Long Beach i centrum medycznym Long Beach Memorial.
  • Szkoła oferuje stopień naukowy doktora, połączony z MD / Ph.D. program szkolenia naukowca medycznego, tytuł magistra w zakresie poradnictwa genetycznego, połączony program MD / MBA z Paul Merage School of Business oraz unikalny połączony program MD / Master o nazwie Program w Edukacji Medycznej dla społeczności latynoskiej (PRIME-LC).

UC Irvine Medical Center jest głównym ośrodkiem klinicznym dla UC Irvine Health oraz programów nauczania i badań UC Irvine Health School of Medicine. Przez 16 kolejnych lat centrum medyczne zostało uznane przez US News za jeden z najlepszych szpitali w kraju

Na początku 2009 r. UC Irvine Health założyła szpital UC Irvine Douglas, nowoczesny ośrodek do przeprowadzania najnowszych badań medycznych i szkolenia przyszłych i praktykujących lekarzy. Siedmiopiętrowy szpital dysponuje przestronnymi, w większości prywatnymi pokojami i 15 najnowocześniejszymi salami operacyjnymi. Ponadto szpital zapewnia środowisko dla badań translacyjnych - umożliwiając naukowcom i klinicystom więcej możliwości współpracy w zakresie opieki nad pacjentami.

W centrum medycznym znajduje się także kompleksowe Centrum Onkologii Irvine Health Chao, jedyny Narodowy Instytut Raka - wyznaczony kompleksowy ośrodek walki z rakiem w hrabstwie Orange i jeden z zaledwie 48 takich centrów wysokiego szczebla w kraju.

Bliska współpraca badawcza, kliniczna i dydaktyczna Szkoły Medycznej z centrum medycznym pomogła nam w pozycji naszego przedsiębiorstwa klinicznego jako regionalnego i krajowego lidera medycyny translacyjnej. UC Irvine Health korzysta z najnowszych badań klinicznych, w tym badań pionierskich prowadzonych przez naszych naukowców, aby zapewnić pacjentom najbardziej zaawansowane terapie i metody leczenia.

Katedra Farmakologii

UC Irvine School of Medicine, Katedra Farmakologii, jest domem dla badań i nauczania w zakresie:

  • Farmakologia molekularna
  • Regulacja komórkowa
  • Neuropharmacology
  • Biologia układu sercowo-naczyniowego
  • Farmakologia behawioralna
  • Rozwój leków

Nacisk kładziony jest na badania nad działaniem neuroprzekaźników i neuropeptydów in vitro i in vivo oraz odkrycie nowych Pathways sygnałowych i ich fizjologicznych funkcji.

Nasza misja

Misją działu jest rozwój kierunków badań, które przełożą się na zastosowania terapeutyczne i będą służyć mentorowi następnej generacji badaczy zajmujących się odkrywaniem farmaceutyków.

Lokalizacje

Irvine

School of Medicine - University of California Irvine