Przeczytaj oficjalny opis

O SZKOLE MEDYCYNY

Należał do jednej z 50 najlepszych amerykańskich szkół medycznych do badań prowadzonych przez US News

Szkoła medyczna wspiera rozwój studentów medycyny, lekarzy rezydentów i naukowców zajmujących się naukami klinicznymi i podstawowymi oraz wspiera upowszechnianie postępów badawczych z korzyścią dla społeczeństwa.

School of Medicine Facts

 • Każdego roku szkoła kształci ponad 400 studentów medycyny i kształci ponad 600 mieszkańców i stypendystów w UC Irvine Medical Center i instytucjach powiązanych.
 • Szkolna 560 pełnoetatowych i 1300 ochotników jest zaangażowana w nauczanie, opiekę medyczną i prowadzenie badań nad wyzwaniami zdrowotnymi, przed jakimi stoi XXI wiek.
 • Szkoła ma 26 oddziałów, od podstawowych badań naukowych po kliniczne specjalizacje medyczne i chirurgiczne. Ma powiązania badawcze, kliniczne i dydaktyczne z systemem opieki zdrowotnej VA Long Beach i centrum medycznym Long Beach Memorial.
 • Szkoła oferuje stopień naukowy doktora, połączony z MD / Ph.D. program szkolenia naukowca medycznego, tytuł magistra w zakresie poradnictwa genetycznego, połączony program MD / MBA z Paul Merage School of Business oraz unikalny połączony program MD / Master o nazwie Program w Edukacji Medycznej dla społeczności latynoskiej (PRIME-LC).

UC Irvine Medical Center jest głównym ośrodkiem klinicznym dla UC Irvine Health oraz programów nauczania i badań UC Irvine Health School of Medicine. Przez 16 kolejnych lat centrum medyczne zostało uznane przez US News za jeden z najlepszych szpitali w kraju

Na początku 2009 r. UC Irvine Health założyła szpital UC Irvine Douglas, nowoczesny ośrodek do przeprowadzania najnowszych badań medycznych i szkolenia przyszłych i praktykujących lekarzy. Siedmiopiętrowy szpital dysponuje przestronnymi, w większości prywatnymi pokojami i 15 najnowocześniejszymi salami operacyjnymi. Ponadto szpital zapewnia środowisko dla badań translacyjnych - umożliwiając naukowcom i klinicystom więcej możliwości współpracy w zakresie opieki nad pacjentami.

W centrum medycznym znajduje się także kompleksowe Centrum Onkologii Irvine Health Chao, jedyny Narodowy Instytut Raka - wyznaczony kompleksowy ośrodek walki z rakiem w hrabstwie Orange i jeden z zaledwie 48 takich centrów wysokiego szczebla w kraju.

Bliska współpraca badawcza, kliniczna i dydaktyczna Szkoły Medycznej z centrum medycznym pomogła nam w pozycji naszego przedsiębiorstwa klinicznego jako regionalnego i krajowego lidera medycyny translacyjnej. UC Irvine Health korzysta z najnowszych badań klinicznych, w tym badań pionierskich prowadzonych przez naszych naukowców, aby zapewnić pacjentom najbardziej zaawansowane terapie i metody leczenia.

Katedra Farmakologii

UC Irvine School of Medicine, Katedra Farmakologii, jest domem dla badań i nauczania w zakresie:

 • Farmakologia molekularna
 • Regulacja komórkowa
 • Neuropharmacology
 • Biologia układu sercowo-naczyniowego
 • Farmakologia behawioralna
 • Rozwój leków

Nacisk kładziony jest na badania nad działaniem neuroprzekaźników i neuropeptydów in vitro i in vivo oraz odkrycie nowych Pathways sygnałowych i ich fizjologicznych funkcji.

Nasza misja

Misją działu jest rozwój kierunków badań, które przełożą się na zastosowania terapeutyczne i będą służyć mentorowi następnej generacji badaczy zajmujących się odkrywaniem farmaceutyków.

Programy prowadzone przez:
 • Język angielski

Ta szkoła oferuje również:

MSc

School of Medicine - University of California Irvine

Program MSP jest ściśle powiązany z misją, celem i planem strategicznym Uniwersytetu Kalifornijskiego, Uniwersytetu Kalifornijskiego, Irvine (UCI), Szkoły Medycznej UCI i ... [+]

Przegląd

Master of Science in Pharmacology (MSP) to dwuletni internetowy program studiów prowadzący do studentów:

Podstawowe zasady farmakologiiMechanizmy działania lekówAktualne tematy odkrywania lekówStrategie, techniki i umiejętności krytycznego myślenia potrzebne do badań nad lekami

Program jest przeznaczony dla profesjonalistów pracujących, którzy są zainteresowani awansowaniem w swojej karierze zawodowej lub zwiększeniem ich konkurencyjności w celu przyjęcia do innych programów studiów.

Format internetowy programu MSP pozwala na większą elastyczność i łatwość obsługi niezależnie od położenia geograficznego.

O UCI

Wydziały farmaceutyczne UCI należą do najlepszych w tej dziedzinie, uznanych zarówno w kraju, jak i za granicą w zakresie badań naukowych i publikacji. Wiele wydziałów pracowało i / lub zakładało firmy farmaceutyczne i posiadało patenty związane z odkrywanymi narkotykami.... [-]

Stany Zjednoczone Irvine
Skontaktuj się ze szkołą
Język angielski
W pełnym wymiarze godzin
2 lat(a)
Online
Czytaj więcej po polsku
School of Medicine - University of California Irvine