Przeczytaj oficjalny opis

Programy studiów uniwersyteckich Saint Mary's University of Minnesota

W Saint Mary's jesteśmy dumni z oferowania online studiów licencjackich i magisterskich mających na celu uzupełnienie harmonogramów pracujących dorosłych takich jak Ty. Uzyskaj niedrogą, wygodną edukację od uniwersytetu o najwyższym rankingu, opartego na aplikacjach rzeczywistych.

Długa historia innowacji w zakresie edukacji w Saint Mary's University jest kontynuowana dzięki naszemu systemowi zarządzania nauką na iPadzie, umożliwiając naukę w drodze. Nasze zobowiązanie do naszej lasalliańskiej tradycji ciągłego uczenia się, etyki i rozwijania wspólnego dobra również trwa. Poprzez nasze programy online ciężko pracujemy, aby zachęcić uczniów, aby stali się uważnymi profesjonalistami i liderami etycznymi.

Zabierz Classroom ze sobą

Odkryj nasz rewolucyjny system zarządzania nauką na iPadzie, który umieszcza klasy na wyciągnięcie ręki. Będąc studentem w naszych programach online, otrzymasz iPad załadowany naszą platformą edukacyjną, która będzie używana przez cały czas trwania programu.

  • Bezproblemowy dostęp do materiałów kursu
  • Bądź na bieżąco z kolegami z klasy i wydziałem, gdziekolwiek jesteś
  • Rozwijaj wartościowe umiejętności pracodawców w zakresie technologii mobilnych

Zdobądź praktyczną, ukierunkowaną na karierę edukację w wspierającym, zorientowanym na studentów środowisku internetowym. Dowiedz się więcej o Saint Mary's University i jej historii innowacji edukacyjnych.

Programy prowadzone przez:
  • Język angielski

Ta szkoła oferuje również:

BSc

Saint Mary's University of Minnesota Online

Internetowy Bachelor of Science in Nursing (RN do BSN) z Saint Mary's University of Minnesota jest nauczany przez instruktorów praktyków, którzy mogą przygotować Cię ... [+]

Dzisiejsze szybko zmieniające się środowisko opieki zdrowotnej oferuje ekscytujące nowe ścieżki kariery dla pielęgniarek. Internetowy licencjat w pielęgniarstwie (RN do BSN) z Saint Mary's University of Minnesota zapewnia wiedzę, umiejętności i kwalifikacje, aby określić swoją rolę w dynamicznej przyszłości opieki zdrowotnej.

Ten progresywny, przyspieszony program otworzy świat możliwości dla kariery pielęgniarskiej. Zarabiaj na swoim zawodzie pielęgniarskim online, otaczając się społecznością wydziałów praktykujących i kolegami, którzy wspierają twoją podróż do wiodącej roli w pielęgniarstwie.

Różnica BSN Saint Mary's University of Minnesota... [-]

Stany Zjednoczone Winona
Otwarta rekrutacja
Język angielski
W pełnym wymiarze godzin
Online
Czytaj więcej po polsku

MA

Saint Mary's University of Minnesota Online

Prowadzić ze współczuciem. Zarządzaj ostrożnie. Saint Mary's University of Minnesota pomaga prowadzić z ufnością, aby osiągnąć swoje cele zdrowotne i ludzkie usługi. ... [+]

Prowadzić ze współczuciem. Zarządzaj ostrożnie.Saint Mary's University of Minnesota pomaga prowadzić z ufnością, aby osiągnąć swoje cele zdrowotne i ludzkie usługi.

Wysokiego szczebla zarządzania i zadań administratora czekają, aby wypełnić szybko rozwijającej się branży usług zdrowotnych i ludzkich. Dzięki umiejętnościom zdobytym w internetowym programie Master of Arts w dziedzinie zarządzania zdrowiem i usługami dla ludzi z Saint Mary's University of Minnesota, będziesz gotowy kontynuować satysfakcjonującą i satysfakcjonującą karierę przywódczą dzięki dochodom i możliwościom, na które zasługujesz.

Zdobądź te podstawowe umiejętności w internetowym programie Master of Arts w dziedzinie zdrowia i usług dla ludności, z opcjonalnymi specjalnościami w zakresie usług dla ludzi lub administracji opieki zdrowotnej:... [-]

Stany Zjednoczone Winona
Otwarta rekrutacja
Język angielski
W pełnym wymiarze godzin
Online
Czytaj więcej po polsku

Magisterskie

Saint Mary's University of Minnesota Online

Misja św. Marii służenia niedostatecznemu i polepszającemu się dobrostanowi budzi się do życia w programie Master of Public Health. Ten dwuletni, 100-procentowy dyplom on ... [+]

Misja św. Marii służenia niedostatecznemu i polepszającemu się dobrostanowi budzi się do życia w programie Master of Public Health. Ten dwuletni, 100-procentowy dyplom online przygotowuje Cię do sukcesu jako specjalista ds. Zdrowia publicznego.

Doświadczycie programu nauczania opracowanego przez ekspertów w dziedzinie zdrowia publicznego, uczycie się bezpośrednio od instruktorów, którzy ćwiczą na pierwszej linii w tej dziedzinie, i wykonujcie specjalistyczne, dogłębne badania w różnych rzeczywistych środowiskach.

Obejmuj zmieniającą życie pracę w dziedzinie zdrowia publicznego i promuj zdrowie na całym świecie.

Szybkie faktyFormat nauki: 100% onlineCzas na ukończenie: dwa lataŁączne kursy i kredyty: 17 kursów, 42 kredytyWspólne miejsca pracy: epidemiolog, naukowiec zajmujący się ochroną środowiska, pedagog zdrowia, dietetyk i dietetyk, biostatystaCałkowity szacowany koszt: 27 300 USD (650 USD za kredyt)Wynik GRE nie jest wymagany do złożenia wnioskuNajważniejsze elementy programuKształtowane przez ekspertów w dziedzinie zdrowia publicznego. Specjaliści ds. Zdrowia publicznego przyczynili się do stworzenia programu nauczania tego mistrza, aby zapewnić, że będzie on miał jak największy wpływ na nowych lekarzy. Skorzystasz z ich wieloletnich doświadczeń.Ołów w tej dziedzinie. Program nauczania MPH opiera się na czymś więcej niż tylko teorii; łączy sprawiedliwość społeczną, sprawiedliwość zdrowotną i przywództwo razem, aby postawić cię na sukces. Ukończysz przygotowania do przełamywania granic i przewodzenia w dziedzinie zdrowia publicznego.Instruktorzy praktyków. Będziesz współpracować z instruktorami, którzy wykonują codzienną pracę w zakresie zdrowia publicznego. Zapewnią ci sukces i przekażą najbardziej aktualne i trafne informacje z dziedziny.Specjalistyczne doświadczenie w terenie. Wyjdź poza klasę z pracą w terenie w swojej społeczności, od epidemiologii po biostatystykę i zdrowie psychiczne. Wybierasz organizację potrzebującą Twoich umiejętności i wiedzy, radzisz... [-]
Stany Zjednoczone Winona
Otwarta rekrutacja
Język angielski
Zaoczne
2 lat(a)
Online
Czytaj więcej po polsku
Location address
700 Terrace Heights
Winona, Minnesota, 55987-1399 US
Social Media