Seward County Community College

Wstęp

Przeczytaj oficjalny opis

Seward County Community College jest instytucją dwóch lat oferuje 45 programów studiów, w tym Podstawowa edukacja dorosłychProgramy certyfikacji i współpracownik sztuk, Associate of Science, ogólne badania i Stosowanych Nauk stopni.

Miejsce w top 5% więcej niż w 1100 akredytowanych szkół społecznych w USA przez Aspen Institute, SCCC służy ciało studenta 2,500+ uczniów w wieku od 15 do 85, w hrabstwie o największej populacji procentowego urodzona w USA i obszaru wiejskiego serwis o 50.997 w siedmiu okręgach Southwest Kansas i region pięć-state.

zdjęcie

NASZA MISJA

Seward County Community College zapewnia możliwości, które umilą i poprawy życia każdej osoby poprzez szereg programów akademickich, w tym edukacji technicznej, programów świadectwa i stopnia, a zbywalne studiów, dla rozwoju jednostki i społeczności.

FILOZOFIA

Seward County Community College jest jakość uczenia skoncentrowane instytucja, która wierzy: Dobrze wykształceni obywatele jest odpowiedzialny obywatele. Wiedza jest dynamiczny i ewolucyjny; Edukacja i uczenie się przez całe życie są działania; Szkolnictwo wyższe jest inwestycją w przyszłość społeczeństw, a uczelnia odgrywa główną rolę w tym przedsięwzięciu. Każdy człowiek jest wartościowy, niezależnie od płci, wieku, rasy, wyznania, pochodzenia kulturowego, status społeczno-ekonomiczny, wiedzy lub regulacji fizycznego i emocjonalnego. Osoby są wyjątkowe i zasługują na możliwość rozwinięcia ich optymalny potencjał do nauki i życia. i kolegium, jako integralny składnik społeczności, reaguje z interesami i potrzebami społeczności.

WIZJA STRATEGICZNA

Kolegium zajmie swoją misję poprzez zaangażowanie w rozwój pracowników i skutecznych metod tworzenia świadomości, zwracając różnorodność, postęp technologii, oceny kształcenia uczniów oraz propagowanie rozwoju pracowników.

Nasze podstawowe wartości INSTYTUCJONALNI

Korzystanie wejście od ponad 250 pracowników, zebrane za pomocą ankiet i grup dyskusyjnych w 2015 roku, Kolegium określiła pięć podstawowych wartości: zaufanie, uczciwość, ceniąc Inne, student sukces, i jakości. Te podstawowe wartości stanowią podstawę wszystkich starań College i służyć jako siły napędowej „Pięciu Kierunków” Inicjatywy wybrane jako priorytetowe przez zespół wykonawczy.

Weź udział w wirtualnej wycieczce do Seward County Community College

Lokalizacje

Liberał

Seward County Community College

Address
1801 North Kansas Avenue
67901 Liberał, Kansas, Stany Zjednoczone
Telefon
(620) 624-1951

Programy