Sacramento City College

Wstęp

Przeczytaj oficjalny opis

Od 1916 roku, Sacramento City College przedstawił wyjątkową kształcenia akademickiego i zawodowego, i oferuje 212 stopni i certyfikatów programów. Z głównego kampusu znajduje się w sercu miasta Sacramento i centrów informacyjnych College Davis i West Sacramento, kolegium rejestruje zróżnicowaną społeczność prawie 22.000 studentów i oferuje zajęcia wielokulturowe w ciągu roku akademickiego. Przez prawie 100 lat, SCC pozostała zaangażowana w promowanie społeczności uczenia się, który celebruje różnorodność, żywi rozwoju osobistego i przywództwa inspiruje akademickiego i gospodarczego.

Choć SCC pozostaje wierna swojej historii i tradycji, kolegium postępuje w każdej dziedzinie nauczania, uczenia się i innowacji technologicznych. Uczelnia oferuje wyjątkowo szeroki wachlarz możliwości dla studentów ze wszystkich środowisk, w tym kursów internetowych i usług, w centrach informacyjnych, oraz specjalistycznych programów wsparcia Sukces studentów do wyboru.

SCC ma również wiele odnowionych i zmodernizowanych obiektów nauczania i uczenia się, w tym przyjazne dla środowiska Davis Center, stanu techniki Performing Arts Center i kultowego Hughes Stadium. Na głównym kampusie, że dobrze rozpoznane elementy architektoniczne, takie jak łuki, kolumny i cegły zostały zachowane dzięki renowacji, aby utrzymać kolegiaty i prestiżowy wygląd.

SCC jest zobowiązana do oferowania programów i środowiska uczelni, że zwiększenie dostępności do różnych uczniów. W tym celu ośrodki pomocowych odgrywają ważną rolę jako alternatywnych lokalizacji dla dostępu do kursów, usług dla studentów i zasobów portalu dla społeczności w Davis i West Sacramento. Oba ośrodki Kolegium pomocowych są dostępne autobusem, rowerem, samochodem lub tranzytu regionalnym. Dodatkowo, SCC studenci otrzymują doskonałą zniżkę dla tranzytu regionalnym, aby zachęcić do korzystania z przyjaznych dla środowiska, efektywny koszt i praktyczny transport. A dla tych, którzy nie mogą dotrzeć do dowolnego z trzech kampusów SCC, kolegium wpłynęła jego odległość ofert edukacyjnych w kursach online i hybrydowych, aby sprostać różnym potrzebom akademickich.

Różnorodność jest znaczącym źródłem dumy dla SCC na wiele sposobów. Populacja studentów SCC jest jednym z najbardziej zróżnicowanych w regionie oraz możliwości zaangażowania w różnych działaniach świadomości kulturowej obfitują. Akademickiej, uczelnia oferuje wiele studiów i kursów, certyfikatów, jak również kursy kształcenia ogólnego dla tych, którzy planują przenieść do instytucji 4-letnich. W ten sposób, SCC programy akademickie wsparcie i możliwości dla studentów, aby osiągnąć sukces, bez względu na swój cel. Poza klasie, studenci mają dostęp do usług wsparcia, aby sprostać różnym potrzebom. SCC ma zaszczyt zaoferować programy obsługi studentów na korepetycje, pomoc finansową, studium zawodowe, uczniów niepełnosprawnych, kombatantów, a także wiele więcej.

Prawda, jego historii, Sacramento City College nadal wytyczać szlaki w każdym aspekcie wyższych. Choć uczelnia zachowała swoją długą tradycję doskonałości, innowacyjności i dostępności, to dzielnie wykuwa naprzód w nowych granic, takich jak odpowiedzialności środowiskowej i społecznej oraz mediów społecznych i komunikacji online. Bez względu na horyzont, SCC obejmuje nowe wyzwania i możliwości na każdym kroku z naciskiem na sukces studentów, aby przyczynić się do intelektualnego, kulturalnego i gospodarczego ożywienia społeczności.

Misja, wizja i wartości

Nasza misja

Sacramento City College jest open-access, wszechstronna Community College, służąc zróżnicowanej populacji studentów. Oferujemy szeroki wachlarz możliwości edukacyjnych oraz usług pomocniczych, prowadzących do przeniesienia, awansu zawodowego, podstawowe umiejętności, stopień rozwoju i certyfikat osiągnięcia i osobistego wzbogacenia się. Nasze zobowiązanie do ciągłego doskonalenia poprzez outcome przewodnikiem oceny, planowania i oceny promuje uczenie studentów. Dzięki tym wysiłkom, możemy przyczynić się do intelektualnego, kulturalnego i gospodarczego ożywienia społeczności.

Nasza wizja

Sacramento City College dąży do stworzenia wspólnoty uczenia się, który celebruje różnorodność, żywi rozwoju osobistego i przywództwa inspiruje akademickiego i gospodarczego.

Nasze wartości

Pracować razem

Zajmując Excellence

inspirujące Achievement

Lokalizacje

Sacramento

Address
3835 Freeport Boulevard
95822 Sacramento, Kalifornia, Stany Zjednoczone

Programy