South Baylo University

Wstęp

Przeczytaj oficjalny opis

Założenie Filozofia

Południowa Baylo University jest najstarszym i większe szkoły akupunktury w kraju, i to opiera się na trzech głównych celów: Wartość, Pokoju i profesjonalizm.

David J. Park, Ph.D., założyciel Uniwersytetu Południowej Baylo

Dr David J. Park, założyciel Uniwersytetu Południowej Baylo, w ciągu ostatnich lat wyróżniał się zarówno w dziedzinie biznesu i ekonomii. Jego przygotowanie akademickie obejmuje tytuł licencjata w biznesie i administracji publicznej z Claremont McKenna College oraz magistra i doktora stopni w dziedzinie ekonomii z University of Southern California.

Przez ponad trzy dekady, aż do końca lat 90-tych, Dr. Park był profesorem ekonomii na Uniwersytecie La Verne, University of Maryland oraz California State Polytechnic University. Na wiosnę 1977 roku, założył Uniwersytet Południowej Baylo która została przyjęta jako non-profit przedsiębiorstwo użyteczności publicznej w 1980 roku.

Jako założyciel największego AOM instytucji edukacyjnych w Stanach Zjednoczonych, Dr. Park przegubowy filozofię założycielskiego Południowej Baylo Uniwersytetu przedstawiający trzy główne cele: Wartość, spokój i profesjonalizm.

Wartość

Uniwersytet zachęca do krytycznego zbadania swoich własnych sądów wartościujących i odkrycie prawdziwych wartości, na których nabycie wiedzy oparta jest zgoda. Wartości edukacyjne Uniwersytetu Południowej Baylo spocznie na kierowaniu uczniów do odkrywania tych wartości i wykorzystują je w zdobywaniu wiedzy.

Pokój

Uczelnia przyjęła zasadę dokonywania sobie za miejsce spotkań różnych kultur i wartości. W ten sposób może nastąpić wzajemne porozumienia i współpracy. Z tego powodu, Uniwersytet zachęca do rejestracji międzynarodowych studentów, którzy aspirują do poznawania różnych kultur i rozumienia przekonań innych. programy edukacyjne Uniwersytetu oferują środowisko, w którym łączą się kultury stworzyć uznaną międzynarodowo doświadczenie edukacyjne.

Profesjonalizm

Uniwersytet stara się pomóc swoim studentom uzyskanie profesjonalnej doskonałości, oferując wysoko wyspecjalizowane kursy w pokrewnych dziedzinach opieki zdrowotnej. Uczelnia oferuje możliwość rozwoju zawodowego, szanse na uzyskanie profesjonalnej doskonałości i podstawy dla ustalenia satysfakcjonującego życia zawodowego zaangażowania i wkładu w społeczeństwo.

SBU Historia

Południowa Baylo Uniwersytet został założony w 1977 roku w mieście Los Angeles w policealnej szkole. Uniwersytet obejmował dwie szkoły: Szkoła z akupunktura i medycyna Wschodu i School of Business Administration. Uniwersytet przeniesiona do Garden Grove w Kalifornii na wiosnę 1982 roku jako non-profit, przedsiębiorstwo użyteczności publicznej, a jesienią 1994 roku przeniósł się ponownie do swojej obecnej lokalizacji w Anaheim, w Kalifornii. Następnie w 1997 roku, szkoły oddzielone i każdy stał się niezależną szkołą. Jako wolnostojące, akredytowanym Szkoły akupunktura i medycyna Wschodu, SBU rosła i stała się jednym z największych i najbardziej prestiżowych szkół AOM w USA.

Jako lider w dziedzinie medycyny azjatyckiej SBU zapewnia uczeń koncentruje edukacji i szkoleń w oparciu o wartości podstawowej harmonii. Harmony funkcji organizmu, harmonii ciała i umysłu i harmonii życia i natury są fundamentem akupunktura i medycyna Wschodu.

Misja, wartość i cel

Południowa Baylo Uniwersytet jest instytucją zajmującą się rozwojem Akupunktury i Medycyny Orientalnej (OZUŚ) poprzez promowanie uczenia się wysokiej jakości, odkrycie nowej wiedzy i doskonałości w praktyce klinicznej edukacji OZUŚ na rzecz różnych społeczności, w tym naszych studentów zawód AOM, pacjentów i opinii publicznej. Staramy się przyjmować studentów o wyjątkowym charakterze i realizacji akademickiego kształcenia i szkolenia, aby stać się właściwe i opiekuńczy podstawowej opieki zdrowotnej, lekarzy, naukowców OZUŚ i nauczycieli.

Oświadczenie Południowej Baylo Uniwersytet Mission

Misją Uniwersytetu Południowej Baylo jest poszerzenie zawodowej, kliniczną i naukową wiedzę w zakresie medycyny orientalnej i holistycznej opieki zdrowotnej wśród studentów, wykładowców, pracowników i ogółu społeczeństwa poprzez efektywne nauczania, działalności naukowej i jakość opieki nad pacjentem.

Uniwersytet Południowej Baylo Wartość

Wartość Południowej Baylo University jest przejrzenie Harmony jako swoją wartość wybitną, przykładowych Harmony funkcji organizmu, harmonii ciała i umysłu i harmonii życia i natury. Są one uważane za fundament akupunktura i medycyna Wschodu (OZUŚ)

Uniwersytet Południowej Baylo Purpose

Celem Uniwersytetu Południowej Baylo jest promowanie dobrego zdrowia i dobrego samopoczucia poprzez edukację, badania naukowe i praktyki OZUŚ.

Cele edukacyjne:

W celu realizacji swojej misji, South Baylo Uniwersytet zobowiązuje się do osiągnięcia następujących celów:

Aby przygotować uczniów w wiedzę i umiejętności niezbędne do osiągnięcia sukcesu w dzisiejszym zdrowia środowiska i przyczynienie się do społeczności z ich przywódców, biznesowej intuicji i umiejętności zawodowych. W celu promowania doskonałości w nauczaniu naukowej, efektywnego uczenia się uczniów, wybitny medycyny orientalnej i holistycznych programów zdrowotnych. Aby zapewnić skuteczną opiekę nad pacjentem poprzez medycyny orientalnej i innych holistyczne podejście. Stymulowanie i wspieranie badań naukowych, działalności i rozwoju zawodowego. Aby stworzyć możliwości i środowiska dla studentów na zdobycie doświadczenia w zakresie umiejętności naukowych i klinicznych. Aby zapewnić i promować szybkich i trafnych szans edukacyjnych mających na celu wzmocnienie kompetencji tych, którzy wchodzą w karierze w akupunktury i medycyny Wschodu i pokrewnych jej dziedzin opieki zdrowotnej. Aby przygotować studentów do Właściwe służby zdrowia i udane pracy.

Lokalizacje

Anaheim

South Baylo University

Address
1126 North Brookhurst Street
92801 Anaheim, Kalifornia, Stany Zjednoczone
Telefon
+1 714-533-1495

Los Angeles

Address
2727 West 6th Street

90057 Los Angeles, Kalifornia, Stany Zjednoczone

Annandale

Address
7535 Little River Turnpike, Unit 325-A

22003 Annandale, Virginia, Stany Zjednoczone

Stypendium Keystone

Dowiedz się, jakie możliwości daje Ci nasze stypendium