Przeczytaj oficjalny opis

Założony w 1869 roku jako szkoła grantu lądowego, uniwersytet znany jest dziś z płodnych wydziałów, a także rekordu wybitnych badań i osiągnięć w lotnictwie, inżynierii, technologii, nauce i matematyce.

Naszym celem jest kształcenie i rozwijanie mężczyzn i kobiet o osobistej uczciwości i doskonałości naukowej.

Pracownicy i wykładowcy w Purdue przynoszą takie samo zaangażowanie w odkrywanie i uczenie się obecnych na kampusach uniwersyteckich swoich internetowych programów nauczania, z rygorystycznym, stymulującym intelektualnie programem zajęć i osobistym wsparciem, aby pomóc uczniom odnieść sukces. Internetowe programy Purdue umożliwiają uczniom z całego kraju i całego świata korzystanie z wysokiej jakości oferty edukacyjnej Uniwersytetu.

Programy prowadzone przez:
  • Język angielski

Ta szkoła oferuje również:

Magisterskie

Purdue University Online

Akredytowany przez Purhinga, CEPH online MPH ściąga z uniwersyteckich ekspertyz badawczych, aby przedstawić rygorystyczny program nauczania, który przygotowuje studentów ... [+]

Internetowy program MPH jest przeznaczony dla osób, które chcą zmienić swoje zaangażowanie na rzecz zdrowia publicznego w działania lokalne, krajowe i globalne, poparte wiedzą specjalistyczną, z której słynie firma Purdue. Ten program jest odpowiedni dla osób, które chcą dołączyć do tej dziedziny, a także dla tych, którzy chcą poszerzyć swoją wiedzę i umiejętności.

Doświadczony i uznany na świecie wydział uniwersytetu zapewnia rygorystyczne szkolenia w zakresie wiedzy opartej na wiedzy, umożliwiając studentom umiejętność systematycznej analizy badań w celu opracowania programów opartych na dowodach. Zajęcia obejmują rzeczywiste przykłady najnowszych badań w tej dziedzinie, z których część została wniesiona przez wydział Purdue. Absolwenci uzyskują szerokie zrozumienie problemów zdrowotnych i umiejętności radzenia sobie z nimi poprzez badania epidemiologiczne, biostatystyczne, administrację i zarządzanie systemem opieki zdrowotnej, nauki o środowisku oraz nauki behawioralne i społeczne.... [-]

Stany Zjednoczone West Lafayette
Skontaktuj się ze szkołą
Język angielski
Zaoczne
24 miesiące
Online
Czytaj więcej po polsku