Przeczytaj oficjalny opis

Pacific Kolegium Medycyny Orientalnej Został założony w 1986 roku w celu zapewnienia Oriental edukacji medycznej i azjatyckiej terapii nadwozia dla studentów z całego świata.

Od momentu powstania, Kolegium został na czele kształcenie studentów i pracuje w połączeniu z ustawodawców i lekarzy, aby przejść standardy zarówno całościowe zawodu medycyny i nauczania Kolegium.

Pacific College otrzymał nagrody za akupunktury i medycyny orientalnej nauczania i kształcenia klinicznego, jak i grantów badawczych z National Institutes of Health and Patient-Centered wyników badań Instytutu, między innymi. Nasi absolwenci przeszli do osiągnięcia sukcesu w tej dziedzinie i są obecnie poszukiwane zarówno jako nauczycieli i lekarzy w Stanach Zjednoczonych i za granicą dzisiaj.

Zachęcamy, aby dowiedzieć się więcej o każdym z kampusów Pacific Kolegium. Gdy już zdecydujesz, który Cię interesuje kampusu, skontaktuj się z nami w celu nawiązania kontaktu z jednym z naszych przedstawicieli przyjęć.

Dlaczego Pacific Kolegium Medycyny Orientalnej (PCOM)?

  1. Edukacyjne Excellence

Jako Pacific College of Oriental Medicine studenta, otrzymasz szkolenia w integracyjnego podejścia medycyny, nauki, co najlepsze z obu zachodnich teorii i praktyki medycyny i Wschodniej. W naszej szkole medycyny orientalnej, Twoja edukacja jest wzbogacony o praktyczne szkolenie i ćwiczenia w swojej klasie, który przygotuje Cię do kariery po ukończeniu studiów. Na Pacific College, opinie studentów jest mile widziana; wiele postęp w kolegium są wynikiem sugestii.

  1. Stopnie Professional firmy stowarzyszonej do Doktorat

Osiągnąć swoje cele edukacyjne i rozwijać swoje umiejętności zawodowe w obrębie otoczeniu naszej szkoły. Od stopnia jednostki stowarzyszonej do doktora, nauczysz się podstaw medycyny orientalnej i nadal rozwijać swoje umiejętności w jednym miejscu.

  1. praktyczne szkolenie

Jako prowadzący stażysta, można uzyskać wiedzę z pierwszej ręki na temat pracy w środowisku klinicznym. Masz okazję pracować zarówno na naszym kampusie klinice, jak również nasze externships off-site, znajdujących się w szpitalach, klinikach i wyznaczone miejsca leczenia. Współpracując z akupunktury, lekarzy, fizjoterapeutów, doradców i innych uczniów, masz możliwość leczenia różnych typów pacjentów i umieścić swoją wiedzę w praktyce klasie.

  1. doświadczonych wykładowców

Korzyści poprzez uczenie się od naszej zróżnicowanej społeczności akademickiej, która obejmuje uprawiania akupunktury, lekarzy, masażystów, kręgarzy, zielarzy, homeopaci i taoistycznych praktyków. Dialog z naszym zespołem ekspertów na temat wszystkiego od podstaw edukacji masażu (w tym tradycyjnym chińskim masażem) i tradycyjnej medycynie Wschodu do problemów, które dotyczą pacjentów w dzisiejszej kulturze współczesnej.

  1. Zaangażowanie Społeczność

Weź udział w naszych imprezach Społeczeństwa. Przez cały rok masz możliwość leczenia ogółu społeczeństwa podczas różnych zdarzeń dotyczących zdrowia i odnowy biologicznej, w tym chiński Nowy Rok, Vietnam Veterans ustąpić, Great American dymu tytoniowego, i różne Expos. Dodatkowo, studenci uczestniczyć w od szkoły i poza kampusem wolne klinikach i innych wydarzeń. W przeszłości nasi uczniowie traktowani ocalałych z 9/11 i ewakuowanych z pożarami w San Diego w 2003 i 2007 roku między innymi niedostatecznym klientów.

  1. Indywidualne możliwości rozwoju

Nasze zajęcia bezpłatne i darowizn oparte joga, tai ji tai ji pchających dłoni, medytacji i sztuk walki poprawić swoje życie zawodowe i osobiste. Każdy termin masz okazję spróbować czegoś nowego, jak nasze wybory klasy zmienić termin do wyrażenia.

  1. Wiele opcji planowania

Uczestniczyć w pełnym lub niepełnym wymiarze godzin dziennie, wieczorem, i weekendowych kursów oferowanych pomóc zrównoważyć pracę i harmonogramu akademickiej.

  1. Pomoc finansowa i stypendia

Pomoc finansowa jest dostępna dla tych, którzy kwalifikują się. Jako student może ubiegać się o różne stypendia zewnętrznych opartych zarówno na potrzeby finansowe i osiągnięć naukowych.

  1. Kariera Rozwój

Absolwenci mogą skorzystać z naszych usług absolwentów zawodowych, możliwości kształcenia ustawicznego oraz pomoc w zakresie znalezienia pracy.

  1. Alumni Networking

Po ukończeniu studiów, po podłączeniu do naszej sieci absolwentów i forach. Poprzez interakcje z innymi absolwentami, masz możliwość podzielenia protokoły zabiegów, doradztwa biznesowego, studia przypadku oraz możliwości pracy podczas budowania prawdziwej wspólnoty uzdrowicieli.

Programy prowadzone przez:
Język angielski

Ta szkoła oferuje również:

Associate of Applied Science

Pacific College of Oriental Medicine

Associate Pacific College of Applied Science programu jest najważniejsza spośród San Diego szkół masażu, oferując niezrównane możliwości poszerzenia swojej kariery w Azji ... [+]

Associate Pacific College of Applied Science programu jest najważniejsza spośród San Diego szkół masażu, oferując niezrównane możliwości poszerzenia swojej kariery w Azji całościowego masażu z mieszanką klasie i nauki on-line. Prowadzeni przez naszych ekspertów wydziału, działań w Internecie oraz w klasie sesje teraz połączone, aby dać studentom elastyczność oprócz wybitnych hands-on instrukcji dla których Pacific College jest znany.

Celem studiów AAS jest rozwój ucznia do wiadomości profesjonalnie wyszkolonego terapeutę ciała. Focus jest na Oriental teorii medycznej z kompleksowego i całościowego szkolenia praktycznego, w tym masaż Tui Na, chiński masaż terapii, shiatsu, masażu tajskiego oraz wielu innych azjatyckich terapii nadwozia. Szeroki wachlarz obieralnych pozwala studentowi do studiowania konkretnych obszarów zainteresowania, takich jak pediatrii, medycyny sportowej lub refleksologii.... [-]

Stany Zjednoczone San Diego Chicago New York
September 2019
W pełnym wymiarze godzin
Łączone online i stacjonarne
Czytaj więcej po polsku

Associate of Science

Pacific College of Oriental Medicine

Associate PCOM za program Science oferuje niezrównane możliwości poszerzenia swojej kariery w azjatyckiej medycynie holistycznej z mieszanką klasie i kształcenia online w ... [+]

Associate PCOM za program Science oferuje niezrównane możliwości poszerzenia swojej kariery w azjatyckiej medycynie holistycznej z mieszanką klasie i kształcenia online w jednej z najlepszych szkół masażu w Kalifornii. Prowadzeni przez naszych ekspertów wydziału, działań w Internecie oraz w klasie sesje teraz połączone, aby dać studentom elastyczność oprócz wybitnych hands-on instrukcji dla których Pacific College jest znany.

Test Associate of Science (Massage Therapy / Azji Nadwozie) Stopień Program pokazuje znaczny szkolenia dla klientów masażu i potencjalnych pracodawców. Absolwenci Studium Nauki będzie przygotowany do wprowadzenia karierę w terapii masażu zarówno w praktyce prywatnej lub w zatrudnieniu innego wykwalifikowanego lekarza opieki zdrowotnej, takich jak akupunktury, właściciel sanatorium, lub w biurze za kręgarza. Ponadto program oferuje ogólne kształceniu służyć jako podstawa do kształcenia ustawicznego. Klasy te pomogą przygotować ucznia do wyższej edukacji i kariery, które wymagają zdolności do samodzielnego myślenia, krytycznie oceniać i stosować pisemną informację liczbową, a obecny przekonujące komunikacji ustnej i pisemnej i myśleć krytycznie o wpływy sztuki i filozofii.... [-]

Stany Zjednoczone San Diego Chicago New York
September 2019
Zaoczne
30 miesięcy
Łączone online i stacjonarne
Czytaj więcej po polsku

Certificate

Pacific College of Oriental Medicine

Certyfikat Masaż Terapeuta / Asian Nadwozie wykazuje znaczną szkolenia dla klientów i potencjalnych pracodawców. Ten program w Pacific College podkreśla Oriental teorii m ... [+]

Pacific College of Medicine programu Orientalny masaż terapeuta / Asian Nadwozie Certyfikat został specjalnie zaprojektowany, aby połączyć nasze wysokiej jakości kształcenia z wygodą. Mieszanka fachowo przeszkolony w klasie i online kursy w Azji Nadwozie i masaż Therapy oferuje możliwość ćwiczenia praktyczne szkolenie na uczelni z naszych wybitnych wykładowców, jedne z najlepszych nauczania w szkołach masażu w Kalifornii, robiąc niektóre z zajęć na własną własny czas i we własnej przestrzeni.

Test Certyfikat masażysty / Asian Nadwozie wykazuje znaczącą szkolenia dla klientów i potencjalnych pracodawców. Ten program w Pacific College podkreśla Oriental teorii medycznej, Tui Na i rozwój zdolności studenta do zrozumienia przyczyn i objawów choroby. Ta umiejętność pozwoli praktyków masażu Pacyfiku w celu dostosowania ich do masażu terapii do indywidualnych potrzeb swoich klientów. Ma to zasadnicze znaczenie dla osiągnięcia optymalnego efektu terapeutycznego. Azjatyckie Nadwozie Therapy stała się uznaną specjalnością wspieranych przez amerykańską organizację nadwozia Terapii Azji i certyfikowany przez Krajową Komisję Certyfikacji akupunktury i medycyny orientalnej. Uczniowie w tym programie otrzymują cenne wprowadzenie do teorii medycyny chińskiej i specjalizują się w wielu azjatyckich terapii nadwozia, w tym Tui Na, shiatsu, masaż tajski i innych.... [-]

Stany Zjednoczone San Diego Chicago New York
September 2019
W pełnym wymiarze godzin
18 miesięcy
Łączone online i stacjonarne
Czytaj więcej po polsku

MSc

Pacific College of Oriental Medicine

Wpływ innych na lepsze zawsze było dla ciebie ważne. Nie chodzi o pozostawiania śladu, chodzi o poprawę samopoczucia. Przeglądaj co będąc praktykiem medycyny chińskiej dl ... [+]

Wpływ innych na lepsze zawsze było dla ciebie ważne. Nie chodzi o pozostawiania śladu, chodzi o poprawę samopoczucia. Przeglądaj co będąc praktykiem medycyny chińskiej dla ciebie znaczy. Dzięki nam, możesz dowiedzieć się od ekspertów i doskonalić swoje rzemiosło w coś starożytnego, a także w czołówce współczesnej opieki zdrowotnej. Zawsze byłaś uzdrowiciel na sercu - niech nam pokazać drogę do stania się jednym w praktyce.

Celem tytułem magistra w tradycyjnej medycynie chińskiej jest szkolenie lekarzy medycyny orientalnej i umożliwić im funkcjonować jako podstawowe, niezależne świadczeniodawców, a co najważniejsze, aby stać się integralną częścią nowoczesnego systemu opieki zdrowotnej. Po wizją "East Meets West" środowiska, uczniowie uczą się i stosuje najlepsze z medycyny azjatyckiej z mocnym fundamencie w zachodniej medycyny. Program składa się z trzech faz akademickich, które podkreślają praktyczność zarówno w teorii jak iw praktyce klinicznej. ... [-]

Stany Zjednoczone San Diego Chicago New York
September 2019
W pełnym wymiarze godzin
4 lat
Stacjonarne
Czytaj więcej po polsku

Studia doktoranckie

Pacific College of Oriental Medicine

Wiesz, każdy pacjent potrzebuje czegoś innego. Wzmocnienie swój zestaw umiejętności i zwiększenie swój tradycyjny trening medycyny chińskiej w naszym programie pomoże Ci ... [+]

Wiesz, każdy pacjent potrzebuje czegoś innego. Wzmocnienie swój zestaw umiejętności i zwiększenie swój tradycyjny trening medycyny chińskiej w naszym programie pomoże Ci dostarczyć odpowiednie leczenie do każdej osoby, która idzie przez drzwi. Zawsze byłaś uzdrowicielem - kontynuować podróż jako jeden z nas. Jeśli już szuka podyplomowych studiów doktoranckich w San Diego, szczególnie programów akupunktury podyplomowych, to wyszukiwanie kończy się tutaj w Pacific College of Oriental Medicine.

Zadaniem lekarza medycyny orientalnej i programu edukacyjnego akupunktura jest wspieranie samokształcenie i umiejętności krytycznego myślenia w ramach tradycyjnej medycynie chińskiej do punktu, w którym stają się one określać cechy profesjonalizmu absolwenta, dążąc do poszerzenia i pogłębienia wiedza i umiejętności praktykującego w opiece nad pacjentem. Ponieważ doktorat podyplomowe w akupunkturze nie jest wymagane do uzyskania licencji, program ten zapewnia zaawansowaną edukację, kultywowanie uczniów do liderów tego zawodu. Absolwenci użyć doktorat podyplomowego w celu zwiększenia ich kariery jako ekspertów w tej dziedzinie, gdyż przyczyniają się do rozwoju medycyny.... [-]

Stany Zjednoczone San Diego Chicago New York
September 2019
W pełnym wymiarze godzin
Zaoczne
48 miesięcy
Łączone online i stacjonarne
Czytaj więcej po polsku
Pacific College of Oriental Medicine

Pacific College zaprojektował ścieżkę online PCOM MSAC i absolwentów MSTOM upgrade do entry-level doktora Akupunktura (DAC) lub doktora akupunktura i medycyna Wschodu (DA ... [+]

Pacific College zaprojektował ścieżkę online PCOM MSAC i absolwentów MSTOM upgrade do entry-level Lekarz Akupunktura (DAC) lub doktor akupunktura i medycyna Wschodu (DAOM). absolwenci PCOM magisterskich, w dużej mierze, już teraz spełniają wymagania dotyczące doktoratu, ale nie potrzebują dodatkowych szkoleń w tych dziedzinach w celu ustalenia równoważności do doktoratu entry-level. To są wymagane dodatkowe kursy:

Praktyka Dowody poinformowany Systemy oparte na medycynie Collaborative opieki Zaawansowana diagnostyka integracyjne Praktyka uczenia się opartych na

Kto może się ubiegać? Jestem aktualnie w programie MSAC / MSTOM. Jeśli wezmę dodatkowe 15 kredytów DAC / DAOM programu (EL) teraz, mam ukończone DAC / DAOM (EL)? ... [-]
Stany Zjednoczone San Diego Chicago New York
September 2019
Zaoczne
Łączone online i stacjonarne
Czytaj więcej po polsku

An Inside Look at the Pacific College of Oriental Medicine Clinic