North Central Missouri College

Wstęp

Przeczytaj oficjalny opis

North Central Missouri College jest naprawdę niezwykłe kolegium znany ze swojej doskonałości akademickiej i silne poczucie wspólnoty. Wierzymy, że nasza instytucja edukacyjna oznacza wybór i wartości. To ludzie gromadzenie zbadać, odkryć, szukać możliwości, i wyruszyć na niezliczonych wyzwań dla polepszenia.

Nasza inwestycja w nauczaniu tworzy doświadczenie edukacyjne, które jest wyzwaniem intelektualnym i ma wartość praktyczną daleko poza szkołą. Nasi uczniowie są pouczani przez utalentowanego wykładowców, którzy inwestują swój czas i energię, aby zapewnić indywidualny sukces. Małe klasy i wiele harmonogramów klasy przewidują korzyści, które dają studentom możliwość tworzenia własnych doświadczeń edukacyjnych.

W North Central Missouri College, programy partnerskie z biznesu i przemysłu zapewniają rozszerzone możliwości kształcenia, które prowadzą do wejścia kariery i awansu. Wiele programów pomocowych przynieść laboratorium nauki do Ciebie, student. Programy szkoleniowe, które wpłyną do pracy pomaga studentom w przejściu z klasy do kariery. Z zajęć oferowanych w Maryville, Chillicothe, Betanii, i Trenton zaczęliśmy regionalizacji nasze wysiłki, aby służyć zróżnicowanej populacji uczniów znajdujących się w Greater Northwest Missouri. Jesteśmy dumni z wkładów wniesionych do naszego dziedzictwa, które obejmują uczniów z okolicznych czterech regionie państwowej i międzynarodowej, jak również.

Czy jesteś liceum szuka podwójny kredyt, absolwent liceum, lub powracającego studentka szuka awansu, można zauważyć, że North Central Missouri College oferuje świat możliwości! Proszę wykorzystać nasz katalog w formie przewodnika do usług, programów akademickich, kursów, zajęć i zasobów dostępnych dla Ciebie w North Central Missouri College.

NCMC Misja

Misją North Central Missouri College jest pomoc osobom w naszej edukacyjnej / środowiskiem biznesu w celu osiągnięcia swoich celów w drodze otwartego przyjęcia, uzasadnionych kosztów, stopniowego nauczania i usług - wydana przez troski, kompetentny personel w bezpiecznym środowisku technologii, nauki bogatych .

Lokalizacje

Trenton

Address
North Central Missouri College
1301 Main Street

Trenton, New Jersey, Stany Zjednoczone