National University of Natural Medicine

Wstęp

Przeczytaj oficjalny opis

National University of Natural Medicine ( NUNM ) jest najstarszym akredytowanym uniwersytetem medycyny naturalnej w Ameryce Północnej i liderem w edukacji medycyny naturalnej i badaniach opartych na dowodach. Jako jedna z najbardziej szanowanych uczelni medycyny naturalnej na świecie, nasz udział w międzynarodowej edukacji medycznej i badaniach jest rutynowo zabiegany. Wierzymy w leczniczą moc natury i że jedzenie to lekarstwo.

National University of Natural Medicine oferuje ściśle powiązane, inspirujące środowisko do nauki oraz żywotną, przełomową społeczność badawczą, która obejmuje nasze sale lekcyjne, ośrodki zdrowia i nie tylko. Nasz dynamiczny kampus oferuje wszystkim naszym studentom możliwość zostania agentami zmian w świecie zdrowia. Możesz znaleźć się na granicy nowych sposobów patrzenia na odżywianie, zdrowie psychiczne i nie tylko. Jako student medycyny będziesz pracować z różnymi populacjami pacjentów w naszych klinikach środowiskowych i docenić różne ustawienia praktyki. Nasze ośrodki zdrowia i uznany Instytut Badawczy Helfgott będą centralne dla twoich zajęć. W National University of Natural Medicine skupiamy się na edukacji, badaniach i usługach - tego chcą nasi studenci i potrzebują pacjentów.

Nasi studenci to pasjonaci, wybitni naukowcy, którzy za pomocą medycyny naturalnej podejmują kroki, aby świat stał się lepszym miejscem.

Nasze wyjątkowe programy w medycynie naturopatycznej, klasycznej medycynie chińskiej, badaniach medycyny integracyjnej, globalnym zdrowiu i odżywianiu łączą starożytną mądrość leczniczą z nowoczesną nauką opartą na badaniach. Nasi absolwenci cieszą się dużym zainteresowaniem - ogromna liczba konsumentów opieki zdrowotnej w USA poszukuje profilaktycznej, nieinwazyjnej i wysokiej jakości naturalnej opieki zdrowotnej.

Lokalizacje

Portland

Address
South Porter Street,49
97201 Portland, Oregon, Stany Zjednoczone

Stypendium Keystone

Dowiedz się, jakie możliwości daje Ci nasze stypendium

Programy

Obecnie nie ma programów do wyświetlenia

Proszę udoskonalenie powyżej, sprawdź nasze popularne kategorie poniżej lub przeprowadzić wyszukiwanie słów kluczowych.


... or simply by choosing your degree: