Medaille College

Wstęp

Przeczytaj oficjalny opis

To jest Medaille College

Medaille College to prywatny, niesekciarski czteroletni college z kampusami w Buffalo, Rochester i online. Medaille koncentruje się na twoich sukcesach jako studenta i przyszłego profesjonalisty, oferując programy studiów licencjackich i magisterskich w praktycznych, opartych na praktykach środowiskach edukacyjnych na terenie kampusu i społeczności zachodniego Nowego Jorku.

Dlaczego Medaille?

Przygotowujemy Cię do dożywotniego zaangażowania na rzecz zrównoważonego rozwoju obywatelskiego i sukcesu zawodowego, zapewniając ci wczesny dostęp do szkolenia zawodowego. Robisz więcej niż uczysz się z podręczników. Uczysz się, robiąc. Zamiast czytać, jak stosować praktyki psychoterapeutyczne, obserwujesz prawdziwych profesjonalistów podczas sesji. Zamiast studiować stare biznesplany, współpracujesz z zespołem w celu opracowania nowych planów, które uratują prawdziwe biznesy w Buffalo.

Twoja społeczność jest twoją klasą w Medaille College . Nauka wykracza daleko poza cztery ściany sali wykładowej. Wychodzisz w teren i rozwiązujesz prawdziwe problemy dotyczące lokalnej społeczności. Stwórz algorytm, który lepiej dopasuje mentorów do młodzieży w Big Brothers Big Sisters. W ten sposób Medaille uczy cię bycia etyczną, obywatelską osobą przez całe życie.

Relacje, które budujesz w Medaille, również trwają przez całe życie. Zaczynasz budować profesjonalną sieć w dniu przybycia na kampus. Twoi instruktorzy traktują cię mniej jak ucznia, a bardziej jak przyszłego kolegę. Nasi absolwenci zawsze wracają do kampusu na specjalne serie mówców, dyskusje panelowe lub po prostu powiedzieć „Cześć”. Kiedy zostaniesz członkiem rodziny Medaille, masz system wsparcia, który wykracza poza nasz kampus Buffalo, gdy stopnie Medaille wprowadzają różnice na całym świecie.

Możesz coś zmienić, biorąc udział w zajęciach dla studentów, klubach i organizacjach oraz w lekkiej atletyce. Medaille ma klub dla prawie wszystkich zainteresowań zawodowych i programów akademickich. Bądź graczem zespołowym w społeczności lub na siłowni, ponieważ Medaille reprezentuje udane drużyny sportowe NCAA Division III dla kobiet i mężczyzn. Bez względu na twoje zainteresowania wszyscy gramy w tej samej drużynie w Medaille. Wszyscy jesteśmy Maverickami.

Niezależnie od tego, jakiego rodzaju jesteś uczniem, Medaille College przygotowuje Cię na wszystko, co nastąpi później. Medaille to miejsce, w którym jesteś w centrum uwagi. Tam koncentrujemy się na Twoim sukcesie. Tam właśnie college łączy się z karierą.

Misja

Misją Medaille College jest kształcenie i rozwijanie osób uprawnionych do osiągnięć akademickich, sukcesu zawodowego i zaangażowania obywatelskiego, przyczyniając się tym samym do zdrowej, zróżnicowanej demokracji.

Wizja

Medaille College będzie znany jako lider w zapewnianiu inspiracji i możliwości dla studentów, wykładowców, pracowników, absolwentów i społeczności poprzez wspieranie rozwoju akademickiego, pozytywnej transformacji osobistej i silnego poczucia obywatelskiego.

Wartości

Ciekawość

Jesteśmy zaangażowani w inspirowanie intelektualnej ciekawości i cudów jako podstawy osiągnięć akademickich, zawodowych i obywatelskich. Naszym celem jest zachowanie i wspieranie środowiska edukacyjnego kreatywności, pasji i innowacji.

Doskonałość

Dążymy do utrzymania i wspierania kultury rozwoju intelektualnego i osobistego. Zachęcamy do osiągania najwyższych poziomów osiągnięć akademickich, obywatelskich i osobistych.

Integralność

Naszym celem jest zapewnienie atmosfery zaufania i będziemy aktywnie angażować świat z uczciwością, szacunkiem, odpowiedzialnością, godnością i współczuciem. Trzymamy się najwyższych standardów etyki i osobistej odpowiedzialności.

Społeczność

Cenimy społeczność jako połączenie różnych osób, które starają się stworzyć integracyjne, wspierające i współpracujące społeczeństwo.

Gdzie College spotyka karierę

Studenci Medaille uczą się poprzez działanie. Robisz więcej niż tylko o tym, jak leczyć choroby, podajesz leczenie żywym zwierzętom w nowoczesnym laboratorium. Nie piszesz tylko scenariusza do transmisji telewizyjnej, produkujesz go na żywo w studio. Medaille posiada interaktywne laboratoria, które zapewniają nieocenione praktyczne doświadczenie.

Czy jest lepszy sposób na przygotowanie się do przyszłej kariery niż nauka w miejscu pracy wraz z prawdziwymi profesjonalistami? Nauczanie oparte na doświadczeniu jest podstawą przewagi Medaille, ponieważ zajmujesz miejsca w ramach staży, preferencji i zajęć dydaktycznych dla studentów. Dalsze wzbogacenie pochodzi z serii głośników, środowisk uczenia się zespołowego i kohortowego oraz obserwacji. Projekt Capstone to Twoja szansa na podsumowanie wszystkiego i stworzenie sensownych rozwiązań rzeczywistych problemów w Twojej dziedzinie. Będziesz lepiej przygotowany do znalezienia wymarzonej pracy niż konkurencja, ponieważ doświadczyłeś, jak to jest w miejscu pracy i wiesz, jak rozwiązywać rzeczywiste problemy.

Nauka oparta na praktykach, skoncentrowana na uczniach i oparta na doświadczeniu sprawia, że Medaille jest miejscem, w którym szkoła łączy się z karierą.123846_photo-1517048676732-d65bc937f952.jpg Dylan Gillis / Unsplash

Nasz kamień węgielny - sukces studencki

Podstawowym osiągnięciem, nad którym pracujesz w szkolnictwie wyższym, jest wykształcenie. Medaille College ma sprawdzony system, który pomaga zapewnić sukces akademicki i terminowe ukończenie studiów. Akademickie Centrum Wsparcia, Usługi dla Osób Niepełnosprawnych, Centrum Doradztwa i Planowanie Kariery są filarami Studenckiego Centrum Sukcesu Medaille. Ten punkt kompleksowej obsługi służy temu samemu celowi: uzyskać wymagany stopień naukowy tak szybko, jak to możliwe.

Jak to się osiąga? Poprzez ścisłą opiekę i doradztwo. Wydział i doradcy pomagają opracowywać plany sukcesów w nauce, zapewniają wsparcie potrzebne do odniesienia sukcesu w klasie, pomagają w planowaniu zajęć, pomagają ustalać osiągalne cele i kończą studia na czas. Medaille posiada systemy, które dają Ci najlepszą możliwą pozycję do odniesienia sukcesu. Nigdy nie pozostaniesz bez kogoś, do kogo się zwrócić po wskazówki. Twoi mentorzy nadal ćwiczą specjalistów. Zapewniają wgląd w to, czego potrzeba, aby w pełni wykorzystać swój potencjał w miejscu pracy. Medaille stawia Cię na drodze do sukcesu akademickiego i zawodowego.

Opcje edukacji i możliwości

Medaille College Ci stopień, który chcesz szybko i opłacalnie. Nie pozwól, aby cokolwiek przeszkadzało Ci w osiągnięciu pełnego potencjału. Bez względu na to, gdzie jesteś, Medaille oferuje różnorodne opcje edukacji i możliwości. Jesteś w stanie określić harmonogram i format, który Ci odpowiada. Ostatecznie wszyscy pracujemy nad tym samym celem: ukończeniem szkoły.

Możesz myśleć, że na edukację jest bardzo mało czasu. Rozumiemy, że życie może przeszkadzać. Właśnie dlatego Medaille oferuje różnorodne tryby dostawy, które pomogą Ci zdobyć pożądany stopień, jednocześnie dbając o codzienne obowiązki. Medaille ułatwia rejestrację na zajęcia i przygotowanie się do każdego kursu indywidualnie. Wiesz dokładnie, czego się spodziewać w każdej ze swoich klas. Nie ma niespodzianek. Hybrydowość edukacji w Medaille oznacza, że masz takie samo skoncentrowane na uczniach, oparte na doświadczeniu, oparte na praktykach nauczanie bez względu na to, czy uczęszczasz na zajęcia w kampusie, czy przez Internet.

Społeczność to Twoja klasa

Rzeczy, których doświadczasz i robisz w społeczności, kształtują nie tylko twoją przyszłość, ale także przyszłość innych. Uczniowie Medaille uczą się poza czterema ścianami klasy. Twoja społeczność jest Twoim środowiskiem edukacyjnym. Poprzez aktywne uczenie się i EQUIP, Medaille College koncentruje się na zrównoważonym rozwoju obywatelskim. EQUIP uczy studentów, jak identyfikować, oceniać i rozwiązywać rzeczywiste problemy we własnych społecznościach. Każdy uczeń jest w stanie dokonać wielkich zmian, a wykładowcy łączą naukę w kampusie z rozwiązywaniem rzeczywistych problemów. To, czego się dzisiaj uczysz, zostanie zastosowane jutro i wywrze wpływ na Twoją społeczność. Twoje wykształcenie w Medaille wpływa pozytywnie na twoje otoczenie.

Na przykład studenci matematyki opracowali algorytmy zgodności, aby pomóc Big Brothers Big Sisters w lepszym dopasowaniu wolontariuszy i tworzeniu silniejszych więzi. Studenci Master of Business Administration opracowują biznesplany dla nowych lub walczących przedsiębiorstw w Buffalo. Na przykład Osteria 166 jest teraz przełomową restauracją w centrum dzięki innowacyjnym studentom Medaille, którzy opracowali kreatywną strategię biznesową, która zapoczątkowała jej sukces.

Prawdziwy sukces ma miejsce, gdy zdasz sobie sprawę z tego, jak duży wpływ możesz mieć. Uczniowie Medaille są uczeni odpowiedzialności obywatelskiej od pierwszego dnia. Eksploruj swoją społeczność, rozumiesz swoją specjalizację, angażuj się i zdobywaj nową wiedzę. W ten sposób robisz różnicę w swojej społeczności w Medaille, gdzie uczelnia spotyka się z karierą.

O Medaille Buffalo

Kampus Buffalo w Medaille College znajduje się w sercu miasta i dzieli się różnorodnością kulturową Buffalo oraz duchem odrodzenia. Dogodnie usytuowany przy skrzyżowaniu Route 198 i Parkside Avenue, kampus znajduje się zaledwie kilka kroków od parku Delaware, ogromnego centrum słynnego na całym świecie parku i systemu parków słynnego architekta krajobrazu Fredericka Law Olmsteda.

Medaille jest zaledwie kilka minut od profesjonalnego sportu, sztuki i kultury w centrum Buffalo. Bez względu na to, czy jesteś nowy w okolicy, czy mieszkasz w zachodnim Nowym Jorku przez całe życie, łatwo jest skorzystać ze wszystkiego, co oferują College i Buffalo.

Oprócz parku Delaware, kampus Buffalo przylega do zoo w Buffalo i znajduje się w pobliżu galerii sztuki Albright-Knox, muzeum nauki w Buffalo i zrewitalizowanego nabrzeża śródmieścia, znanego jako Canalside. Ponadto wodospad Niagara i Toronto znajdują się w odległości 30–90 minut jazdy.

Po zbadaniu kampusu Medaille odkryjesz jeszcze więcej opcji. Odpręż się, pijąc kawę w kawiarni Commons Café, ćwicz w Fitness Center o powierzchni 3000 stóp kwadratowych lub studiuj w Fireside Lounge. Ponadto wszystkie nasze klasy są zaprojektowane tak, aby zapewnić Ci umiejętności i doświadczenie niezbędne do osiągnięcia sukcesu w świecie rzeczywistym.

Oferuje duży parking, do kampusu można łatwo dojechać samochodem, autobusem lub metrem. Medaille College obsługiwany jest przez stację szybkiego transportu NFTA w szpitalu Humboldt-Hospital, a autobus wahadłowy często kursuje między parkingiem pomocniczym w zoo w Buffalo i kampusie.

O firmie Medaille Rochester

Dogodnie zlokalizowany w pobliżu Pętli Zewnętrznej Rochester (I-390/590) w Brighton, kampus Medaille w Rochester został zaprojektowany w celu zapewnienia studentom narzędzi i technologii niezbędnych do osiągnięcia sukcesu akademickiego.

Placówka ma dziewięć sal lekcyjnych, każda o pojemności 24 uczniów, z własnym pakietem technologii. Sale lekcyjne są wyposażone w pomoce audiowizualne i są podłączone do Internetu. Każda grupa uczniów ma skrzynkę pocztową w skrzydle klasy.

Biblioteka o powierzchni 700 stóp kwadratowych obejmuje stanowiska komputerowe i salę wielofunkcyjną, która zapewnia miejsce na spotkania i warsztaty dla maksymalnie 60 osób. Biblioteka jest dostępna do użytku przez uczniów przed i po zajęciach, a także oferuje szereg pomocnych zasobów, takich jak bieżące czasopisma, podręczniki biznesowe i popularne artykuły z zakresu zarządzania, zasobów ludzkich i przywództwa.

Biura administracyjne kampusu obejmują usługi dla studentów, usługi akademickie i przyjęcia.

Lokalizacje

Bawół

Address
Agassiz Circle,18
14214 Bawół, Nowy Jork, Stany Zjednoczone

Rochester

Address
South Winton Road,1880
14618 Rochester, Nowy Jork, Stany Zjednoczone