Logan University

Wstęp

Przeczytaj oficjalny opis

Od 1935, Uniwersytet Logan Pozostała w gruncie rzeczy Edukacja chiropraktyczna, Nieustannie wzbogacając możliwości akademickie o stopnie w Katowicach nauki o Zdrowiu.

Uniwersytet Logan Absolwenci stosują holistyczne podejście do zdrowia i dobrego samopoczucia, aby zaspokoić zapotrzebowanie na mniej inwazyjne, tanie metody leczenia i kompleksową opiekę oraz prowadzić zintegrowany sektor opieki zdrowotnej. Dzięki nowatorskiemu, opartemu na wynikach akademickich programach nauczania, który podkreśla nacisk na świadome świadczenie, różnorodne możliwości zanurzenia klinicznego, nowe technologie i sprawdzone praktyki, Absolwenci Uniwersytetu Logan są wykształceni, pewni i przygotowani na przyszłość. W Logan, Nasi uczniowie uczą się zasad opieki nad pacjentem. Nasi studenci, wykładowcy i klinicyści są zakwestionowani Poprawić stan zdrowia pacjentów, poprawiając jednocześnie system opieki zdrowotnej dla wszystkich pacjentów.

Kiedy przyjmiemy tę rolę przywódcy, pacjent będzie korzystać. Jako lider w dziedzinie zintegrowanej opieki zdrowotnej zapewniamy pacjentom otrzymanie świadomej, całościowej opieki. Przywracamy funkcję, łagodzimy ból, promujemy zdrowie i zapewniamy pacjentom lepszą jakość życia. To jest Logan różnica.

Wstęp International Student

Jesteśmy gotowi zaprosić Państwa do społeczności Logan! Uniwersytet w Logan jest wysokiej jakości ośrodkiem akademickim, który tworzy wiodących w branży specjalistów z zakresu opieki zdrowotnej z całego świata - wszystkich na jednym z najpiękniejszych kampusów w Stanach Zjednoczonych.

Nasi Specjalni Koordynatorzy ds. Admissions

  • Pomóż we wniosku i przejdź do Stanów Zjednoczonych.
  • Wydaj I-20 i pomóż w uzyskaniu wizie studenckiej F-1
  • Zapoznaj się z klubami studenckimi, organizacjami i uczelniami Logana, tętniącymi życiem miastem Chesterfield i St. Louis.

Ubiegając się o Uniwersytet Logana jako Student Międzynarodowy

Jeśli mieszkasz poza Stanami Zjednoczonymi lub uczęszcza do szkoły średniej poza Stanami Zjednoczonymi, zazwyczaj składa się z trzech etapów:

  • Ukończ aplikację online.
  • Wyślij transkrypcje wszystkich szkół średnich do Logana.
  • Prześlij wszystkie oficjalne znormalizowane wyniki testów.

Łączenie różnic kulturowych poprzez chiropraktykę

Doświadczenie kolegium osoby jest często określone przez ich akademickie zainteresowania, jak dobrze się wyróżniają w programie i jak skutecznie idą po ukończeniu studiów. Ale w Logan doświadczenia uczelni nie tylko określa naukowcy, ale również uczniowie wspierający i zachęcający otrzymują od tych, którzy otaczają ich, rozwijając ich światowość i przygotowując je do przyszłego sukcesu we wszystkich dziedzinach życia.

W Loganie populacja studentów reprezentuje ponad 15 krajów, w tym Kanady, Brazylii, Puerto Rico i Wenezueli. Ze względu na rosnącą populację studentów na całym świecie i tęsknotę od studentów z USA do udziału w klinikach za granicą, Logan założył Międzynarodowe Stowarzyszenie Studentów (ISA), organizację promującą różnorodność kulturową i świadomość w całym kampusie i społeczności Logan.

"Zapewniamy platformę do interakcji studentów i studentów z Loganu, zachęcając i wspierając relacje kooperacyjne między różnymi różnicami kulturowymi" - powiedziała Kemmy Klein Ritter, student z III kadencji w Brazylii i prezes ISA. "Naszym celem jest pogłębienie i zjednoczenie globalnego zawodu chirurgicznego poprzez inspirację, uczciwość i przywództwo". ISA prezentuje uczniom możliwości uczenia się i współpracy z World Congress of Chiropractic Students (WCCS), międzynarodową współpracą studentów chiropraktyki Zróżnicowaną grupę przyszłych pracowników służby zdrowia z całego świata.

Kemmy powiedział, że grupa od czasu do czasu przynosi lekarzom, aby poradzić sobie z rzeczywistymi doświadczeniami z praktyką chiropraktyki w innych częściach świata. "Jest inaczej poza USA i ważne jest, aby znać różne zasady i przepisy dotyczące praktykowania chiropraktyki w różnych krajach", powiedziała.

Choć Kemmy pracuje obecnie w trzecim trymestrze jako prezes stowarzyszenia, jej wizja organizacji dopiero zaczyna się. Ma nadzieję na zaangażowanie większej liczby uczniów na skalę światową, dążąc do zjednoczenia zawodu i wzajemnego wspierania się. - Wielu ludzi marzy o przyszłości, a my jesteśmy przyszłością - powiedział Kemmy. "Zaangażowanie się teraz oznacza, że ​​mamy szansę rozpocząć przyszłość w teraźniejszości". Dzięki wsparciu organu studenckiego Logana i wielu wykładowców, Kemmy i jej oficerowie połączyli studentów z całego świata o trzech głównych wspólnych zainteresowaniach: Ich pasja do opieki zdrowotnej, chiropraktyka i otaczający ich świat. "Uczenie się doświadczeń życiowych studentów i lekarzy w dziedzinie chiropraktyki poza kliniką Logana jest bardzo upokarzającym przeżyciem i niepowtarzalną okazją do wzrastania w przyszłym DC."

Lokalizacje

Chesterfield

Address
1851 Schoettler Rd.
MO 63017 Chesterfield, Missouri, Stany Zjednoczone

Stypendium Keystone

Dowiedz się, jakie możliwości daje Ci nasze stypendium