Przeczytaj oficjalny opis

Od 1935, Uniwersytet Logan Pozostała w gruncie rzeczy Edukacja chiropraktyczna, Nieustannie wzbogacając możliwości akademickie o stopnie w Katowicach nauki o Zdrowiu.

Uniwersytet Logan Absolwenci stosują holistyczne podejście do zdrowia i dobrego samopoczucia, aby zaspokoić zapotrzebowanie na mniej inwazyjne, tanie metody leczenia i kompleksową opiekę oraz prowadzić zintegrowany sektor opieki zdrowotnej. Dzięki nowatorskiemu, opartemu na wynikach akademickich programach nauczania, który podkreśla nacisk na świadome świadczenie, różnorodne możliwości zanurzenia klinicznego, nowe technologie i sprawdzone praktyki, Absolwenci Uniwersytetu Logan są wykształceni, pewni i przygotowani na przyszłość. W Logan, Nasi uczniowie uczą się zasad opieki nad pacjentem. Nasi studenci, wykładowcy i klinicyści są zakwestionowani Poprawić stan zdrowia pacjentów, poprawiając jednocześnie system opieki zdrowotnej dla wszystkich pacjentów.

Kiedy przyjmiemy tę rolę przywódcy, pacjent będzie korzystać. Jako lider w dziedzinie zintegrowanej opieki zdrowotnej zapewniamy pacjentom otrzymanie świadomej, całościowej opieki. Przywracamy funkcję, łagodzimy ból, promujemy zdrowie i zapewniamy pacjentom lepszą jakość życia. To jest Logan różnica.

Wstęp International Student

Jesteśmy gotowi zaprosić Państwa do społeczności Logan! Uniwersytet w Logan jest wysokiej jakości ośrodkiem akademickim, który tworzy wiodących w branży specjalistów z zakresu opieki zdrowotnej z całego świata - wszystkich na jednym z najpiękniejszych kampusów w Stanach Zjednoczonych.

Nasi Specjalni Koordynatorzy ds. Admissions

  • Pomóż we wniosku i przejdź do Stanów Zjednoczonych.
  • Wydaj I-20 i pomóż w uzyskaniu wizie studenckiej F-1
  • Zapoznaj się z klubami studenckimi, organizacjami i uczelniami Logana, tętniącymi życiem miastem Chesterfield i St. Louis.

Ubiegając się o Uniwersytet Logana jako Student Międzynarodowy

Jeśli mieszkasz poza Stanami Zjednoczonymi lub uczęszcza do szkoły średniej poza Stanami Zjednoczonymi, zazwyczaj składa się z trzech etapów:

  • Ukończ aplikację online.
  • Wyślij transkrypcje wszystkich szkół średnich do Logana.
  • Prześlij wszystkie oficjalne znormalizowane wyniki testów.

Łączenie różnic kulturowych poprzez chiropraktykę

Doświadczenie kolegium osoby jest często określone przez ich akademickie zainteresowania, jak dobrze się wyróżniają w programie i jak skutecznie idą po ukończeniu studiów. Ale w Logan doświadczenia uczelni nie tylko określa naukowcy, ale również uczniowie wspierający i zachęcający otrzymują od tych, którzy otaczają ich, rozwijając ich światowość i przygotowując je do przyszłego sukcesu we wszystkich dziedzinach życia.

W Loganie populacja studentów reprezentuje ponad 15 krajów, w tym Kanady, Brazylii, Puerto Rico i Wenezueli. Ze względu na rosnącą populację studentów na całym świecie i tęsknotę od studentów z USA do udziału w klinikach za granicą, Logan założył Międzynarodowe Stowarzyszenie Studentów (ISA), organizację promującą różnorodność kulturową i świadomość w całym kampusie i społeczności Logan.

"Zapewniamy platformę do interakcji studentów i studentów z Loganu, zachęcając i wspierając relacje kooperacyjne między różnymi różnicami kulturowymi" - powiedziała Kemmy Klein Ritter, student z III kadencji w Brazylii i prezes ISA. "Naszym celem jest pogłębienie i zjednoczenie globalnego zawodu chirurgicznego poprzez inspirację, uczciwość i przywództwo". ISA prezentuje uczniom możliwości uczenia się i współpracy z World Congress of Chiropractic Students (WCCS), międzynarodową współpracą studentów chiropraktyki Zróżnicowaną grupę przyszłych pracowników służby zdrowia z całego świata.

Kemmy powiedział, że grupa od czasu do czasu przynosi lekarzom, aby poradzić sobie z rzeczywistymi doświadczeniami z praktyką chiropraktyki w innych częściach świata. "Jest inaczej poza USA i ważne jest, aby znać różne zasady i przepisy dotyczące praktykowania chiropraktyki w różnych krajach", powiedziała.

Choć Kemmy pracuje obecnie w trzecim trymestrze jako prezes stowarzyszenia, jej wizja organizacji dopiero zaczyna się. Ma nadzieję na zaangażowanie większej liczby uczniów na skalę światową, dążąc do zjednoczenia zawodu i wzajemnego wspierania się. - Wielu ludzi marzy o przyszłości, a my jesteśmy przyszłością - powiedział Kemmy. "Zaangażowanie się teraz oznacza, że ​​mamy szansę rozpocząć przyszłość w teraźniejszości". Dzięki wsparciu organu studenckiego Logana i wielu wykładowców, Kemmy i jej oficerowie połączyli studentów z całego świata o trzech głównych wspólnych zainteresowaniach: Ich pasja do opieki zdrowotnej, chiropraktyka i otaczający ich świat. "Uczenie się doświadczeń życiowych studentów i lekarzy w dziedzinie chiropraktyki poza kliniką Logana jest bardzo upokarzającym przeżyciem i niepowtarzalną okazją do wzrastania w przyszłym DC."

Programy prowadzone przez:
  • Język angielski

Ta szkoła oferuje również:

BSc

Logan University

... [+]

Kandydaci na studia licencjackie nauk biologicznych w dziedzinie biologii ludzkiej musieli zdobyć co najmniej 50 procent wymaganych ważnych kredytów w firmie Logan. [-]
Stany Zjednoczone Chesterfield
Wrzesień 2020
Język angielski
W pełnym wymiarze godzin
3 - 4 lat(a)
Ośrodek kształcenia
Czytaj więcej po polsku

MSc

Logan University

Nauczyciele programu Master of Science in Nutrition and Human Performance nauczą się analizować dietę i stan zdrowia, oceniać niedobory żywieniowe, a także alergie pokarm ... [+]

Nauczyciele programu Master of Science in Nutrition and Human Performance nauczą się analizować dietę i stan zdrowia, oceniać niedobory żywieniowe, a także alergie pokarmowe i oferować pacjentom zalecenia dotyczące żywienia i stylu życia.

Logan zwiększa wiedzę uczniów, integrując podstawy biochemii odżywczej, metabolizmu, zdrowia i wellness z metodami badawczymi stosowanymi w żywieniu. Absolwenci poszukują karier w programach zdrowia publicznego, edukacji, odżywiania i komunikacji zdrowotnej, konsultingu i firmach odżywczych w sektorze prywatnym i publicznym.

Nie ma wymaganego egzaminu GRE, a stopień jest oferowany w trybie online.

Absolwent Wyniki

Absolwenci są przygotowani do:... [-]

Stany Zjednoczone Chesterfield
Wrzesień 2020
Język angielski
W pełnym wymiarze godzin
Zaoczne
2 - 5 lat(a)
Online
Czytaj więcej po polsku
Logan University

Tytuł magistra nauk sportowych i rehabilitacji (MSR) jest interdyscyplinarnym, kompleksowym programem absolwentów mającym na celu unikalne przygotowanie do urazów sportow ... [+]

Zaawansowane szkolenie ma zasadnicze znaczenie dla profesjonalistów planujących pracę z sportowcami. Specjalistyczny stopień zaawansowany na poziomie magistra sprawi, że lekarze staną się poza ich rówieśnikami. Program ten będzie również przygotować absolwentów do możliwości w dziedzinie badań i nauczania.

Tytuł magistra nauk sportowych i rehabilitacji (MSR) jest interdyscyplinarnym, kompleksowym programem absolwentów mającym na celu unikalne przygotowanie do urazów sportowych i zarządzania wydajnością. Studenci są przygotowani przez możliwości kształcenia dydaktycznego w celu oceny, leczenia i rehabilitacji ostrego i przewlekłego bólu oraz patologii układu mięśniowo-szkieletowego. Osoba otrzymująca stopień MSR będzie posiadać umiejętności niezbędne do oceny, leczenia, rehabilitacji i zarządzania urazami związanymi ze sportem.... [-]

Stany Zjednoczone Chesterfield
Wrzesień 2020
Język angielski
W pełnym wymiarze godzin
Zaoczne
2 - 5 lat(a)
Online
Czytaj więcej po polsku

Studia doktoranckie

Logan University

Doktor Doktor Uniwersytetu w Logan University stara się być informowany o dowodach i opierać się na wynikach w celu stworzenia gotowych praktyków Lekarzy Chiropraktyki. E ... [+]

Doktor Doktor Uniwersytetu w Logan University stara się być informowany o dowodach i opierać się na wynikach w celu stworzenia gotowych praktyków Lekarzy Chiropraktyki. Edukacja Logana opiera się na akademickim programie nauczania, opartego na tradycji Logana, a także na bieżąco z badaniami, technologiami i udowodnionymi praktykami w celu kształcenia jutra kręgarza.

Studenci są wprowadzani na wczesnym etapie do różnych tematów, umożliwiając integrację zajęć w klasie z praktyczną praktyką kliniczną. Studenci Logana spędzają 40% czasu w pierwszym roku w zajęciach praktycznych. Dzięki oferowaniu studentom praktycznych doświadczeń we wczesnej edukacji z szeroką różnorodnością możliwości klinicznych zanurzeń, absolwenci Logana są pewni i lepiej przygotowani.... [-]

Stany Zjednoczone Chesterfield
Wrzesień 2020
Język angielski
W pełnym wymiarze godzin
3 lat(a)
Ośrodek kształcenia
Czytaj więcej po polsku
Logan University

Doktorat ds. Zdrowia w Edukacji Uniwersytetu w Logan (DHPE) koncentruje się na wspieraniu opieki zdrowotnej poprzez proces edukacji. Ma służyć zapewnieniu pracownikom słu ... [+]

Doktorat ds. Zdrowia w Edukacji Uniwersytetu w Logan (DHPE) koncentruje się na wspieraniu opieki zdrowotnej poprzez proces edukacji.

Ma służyć zapewnieniu pracownikom służby zdrowia narzędzi niezbędnych do osiągnięcia sukcesu wychowawców w wybranym zawodzie zdrowia. Ten internetowy program zapewnia pracowitym pracownikom pracy elastyczność w ukończeniu studiów doktoranckich i utrzymanie ich obecnego zatrudnienia.

Ćwiczenia mają na celu zapewnienie praktycznej wiedzy i umiejętności w zakresie opracowywania programów nauczania, projektowania i oceny, kierownictwa akademickiego, technologii edukacyjnych, statystyk i badań. Absolwenci programu stają się nauczycielami zdrowia, wydziałami uniwersyteckimi lub administratorami uniwersytetu.... [-]

Stany Zjednoczone Chesterfield
Wrzesień 2020
Język angielski
W pełnym wymiarze godzin
3 lat(a)
Online
Czytaj więcej po polsku