Baylor University Louise Herrington School of Nursing

Wstęp

Przeczytaj oficjalny opis

Baylor University Louise Herrington School of Nursing ( LHSON ) powstała jako program dyplomowy w Baylor Hospital w Dallas, obecnie Baylor University Medical Center. Później stała się jedną z sześciu szkół przyznających stopnie naukowe Uniwersytetu Baylor.

Baylor University Louise Herrington School of Nursing jest akredytowana przez Commission on Collegiate Nursing Education (CCNE) * i oferuje stopnie Bachelor of Science in Nursing (BSN) w ramach tradycyjnego programu i FastBacc (roczny program przyspieszony).

Naszą misją w Baylor University Louise Herrington School of Nursing jest przygotowanie pielęgniarek na poziomie licencjackim i magisterskim, w społeczności chrześcijańskiej, do praktyki zawodowej, przywództwa w opiece zdrowotnej i świadczenia usług na całym świecie.

Baylor University jest błogosławiony, że ma szkołę pielęgniarską, która kształci przyszłe pielęgniarki, które są przykładem naszego szkolnego motta, Learn.Lead.Serve.

Ucz się: znacząco lub w wyjątkowy sposób przyczynia się do zawodu pielęgniarki poprzez praktykę kliniczną, edukację, nauczanie, przywództwo administracyjne, badania, pisanie, publikacje i / lub innowacje w opiece zdrowotnej.

Kierownik: Wykazuje przywództwo w sprawach społeczności, profesjonalnych organizacjach pielęgniarskich oraz we wzroście i rozwoju innych osób w tych obszarach.

Służ: Pozytywnie promuje i rozwija zawód pielęgniarki w społeczności poprzez wolontariat i / lub działania informacyjne.

Lokalizacje

Dallas

Address
North Washington Avenue,333
75246 Dallas, Teksas, Stany Zjednoczone

Stypendium Keystone

Dowiedz się, jakie możliwości daje Ci nasze stypendium

Akredytacje

Programy

Obecnie nie ma programów do wyświetlenia

Proszę udoskonalenie powyżej, sprawdź nasze popularne kategorie poniżej lub przeprowadzić wyszukiwanie słów kluczowych.


... or simply by choosing your degree: