Kennesaw State University

Wstęp

Przeczytaj oficjalny opis

Witamy na nowej KSU

Kennesaw State University to kompleksowy uczelnia uznawana za jego ducha przedsiębiorczości, globalnego zaangażowania i poczucia wspólnoty. W trzecim co do wielkości uniwersytet Gruzji i jednym z pięćdziesięciu największych uczelni publicznych w kraju, Kennesaw State oferuje ponad 100 studiów licencjackich i magisterskich stopni, w tym rosnącą liczbę programów doktoranckich. Kennesaw State jest zobowiązana do zostania światowej klasy instytucja naukowa przygotowana do poszerzenia swoich zadań akademickich i badawczych oraz rozszerzenia jej zakresu na poziomie lokalnym, krajowym i globalnym.

Przez ponad 50 lat, Kennesaw State University został znany ze swojego ducha przedsiębiorczości i poczucia wspólnoty. Oferowanie kampusy w Marietta i Kennesaw, uczelnia znajduje się na północ od Atlanty i łączy podmiejskich ustawienie z dostępem do jednej z najbardziej dynamicznych miast w kraju. W trzecim co do wielkości uniwersytet Gruzji, Kennesaw State oferuje ponad 150 studiów licencjackich i magisterskich stopni, w tym rosnącą studiów doktoranckich. Wyznaczony przez Zarząd Regents Systemu University of Georgia, jako kompleksowego uczelni, Kennesaw State jest zobowiązana do zostania światowej klasy instytucja naukowa przygotowana do poszerzenia swoich zadań naukowych i badawczych i rozszerzyć jej zakres na poziomie lokalnym, regionalnym i krajowym.

Dwa wielkie Instytucje - One World-Class University

W dniu 6 stycznia 2015 roku Zarząd Regents Systemu University of Georgia zatwierdziła konsolidację Kennesaw państw i Southern Polytechnic State University. Stanowi piąty i największą konsolidację USG w jej dalszego zobowiązania do zwiększenia efektywności i skuteczności, aby lepiej służyć studentom i państwa.

Nowa Kennesaw State University łączy w sobie najlepsze z dwóch najbardziej szanowanych instytucji Gruzji w szkolnictwie wyższym. Kompleksowa uniwersytet, Kennesaw State jest kampus przeznaczenia oferując studentom szerokie spektrum środowisk akademickich jakości, coraz większa i tętniącego życiem kampusu nagradzanych gastronomicznych, a także szeroki wachlarz ofert sportowych. Z rankingu krajowym stopni w programach biznesowych, inżynierii i pierwszego roku, a także premier nauczania, Pielęgniarstwo, architektury, programów naukowych i matematycznych, nowy Kennesaw State University jest gotowy, aby stać Gruzji następna instytucja światowej klasy.

Kennesaw State University - By The Numbers

  • Razem rejestracji: 33000 (oparte na jesień 2015)
  • Wszystkich programów studiów: ponad 150 licencjackie, magisterskie i doktoranckie stopni
  • Na terenie kampusu pojemność obudowy: około 5200 i osiem akademików
  • Liczba absolwentów: więcej niż 100.000
  • Skutki gospodarcze: $ +1,2 mld euro - Board of Regents Systemie raportu Georgia University 2012
  • Kraje reprezentowane w organizmie studentów: 130
  • Studenci uczestniczący w zajęciach wychowania kontynuowanej: 17,210
  • Athletic drużyna: 18 NCAA Division I, w tym piłki nożnej (jesień 2015)

Kennesaw State University jest akredytowany przez Stowarzyszenie południowej kolegiów i szkół Komisję na kolegiach wyróżnienie licencjata, magistra, specjalisty i stopni doktorskich. Skontaktować się z Komisją w sprawie kolegiów w 1866 Southern Lane, Decatur, Georgia 30033-4097 lub zadzwoń 404-679-4500 na pytania dotyczące akredytacji Kennesaw State University.

Mission Statement KSU

Kennesaw State University oferuje wysoką jakość i produktywne, absolwent licencjackich, kształcenia i współpracy programów nauczania. Należą do nich możliwości kształcenia w dziedzinie architektury, sztuki, biznesu, informatyki, nauki, inżynierii i technologii inżynierii, Zdrowia i Opieki Społecznej, zaszczyty doświadczeń, nauk humanistycznych i społecznych, studiów interdyscyplinarnych, rozwój przywództwa, naturalne i fizyczne nauki, studiów za granicą oraz innych pokrewnych dyscyplin. Uczelni badania naukowe, stypendium twórcze działania i inicjatywy publiczni rozwinąć i zastosować wiedzę, przyczyniają się do rozwoju gospodarczego i poprawy jakości życia w społecznościach lokalnych, Gruzji, naród i świat.

Wartości KSU społeczności open, rzetelny i przemyślany intelektualnych dociekań, innowacyjne i twórcze rozwiązywanie problemów, profesjonalizm, kompetencję, współpraca, uczciwość i etyczne zachowanie, zaangażowane obywatelstwo, globalne zrozumienie, trwałość, wzajemnego szacunku i uznania dla człowieka i różnorodności kulturowej. Społeczność uniwersytecka dąży stale do zwiększenia sukcesu studentów, poprawę jakości instytucjonalnej, a odpowiedzi na zapotrzebowanie społeczne dla szkolnictwa wyższego.

Oświadczenie KSU Vision

Kennesaw State University będzie światowej klasy kompleksowe uczelni uznawana za jego doskonałości w edukacji, odkrycia, innowacji, technologii i zaangażowania społecznego na wszystkich poziomach, od lokalnego do globalnego. Doświadczenia KSU upoważniają członków i absolwentów społeczności uniwersyteckiej mieć wizję, odwagę i zdolność do przekształcenia w przyszłości.

Ta szkoła oferuje programy z:
  • Język angielski

Widzieć MSc »

Programy

Ta szkoła oferuje również:

MSc

Ms Zarządzanie Opieki Zdrowotnej I Informatyki

Stacjonarne W pełnym wymiarze godzin September 2018 Stany Zjednoczone Kennesaw Marietta

Zapotrzebowanie na wykwalifikowanych liderów technologii informacyjnych w ochronie zdrowia rośnie z każdym dniem. Master of Science in Healthcare Zarządzania i Informatyki (MS-HMI) jest pierwszym w swoim rodzaju w Gruzji, i integruje technologie informatyczne, informatyka, analityki danych, procesów świadczenia opieki zdrowotnej, wraz z przywództwa i zarządzania zasadami. [+]

Zapotrzebowanie na wykwalifikowanych liderów technologii informacyjnych w ochronie zdrowia rośnie z każdym dniem. Master of Science in Management Healthcare i Informatyki (MS-HMI) jest pierwszym w swoim rodzaju w Gruzji, i integruje technologie informatyczne, informatyka, analityki danych, procesów świadczenia opieki zdrowotnej, wraz z przywództwa i zarządzania zasadami. Nasz współpracy podejście do opieki zdrowotnej IT pozwala naszym absolwentom zrozumieć złożoność relacji, które muszą być brane pod uwagę przy podejmowaniu decyzji technologicznych w ramach organizacji dostarczania opieki i przygotowuje je do przywództwa. Jedyny MS w HMI w Gruzji Masters of Science in Healthcare Zarządzania i Informatyki jest interdyscyplinarny program łączący Coles College of Business, Wyższa Szkoła Informatyki i Matematyki, Wellstar College of Zdrowia i Nauk Humanistycznych i Wyższa Szkoła Informatyki i Inżynierii Oprogramowania. Nasze interdyscyplinarne podejście daje studentom dobrze zaokrąglone zrozumienia powiązań między zarządzaniem opieki zdrowotnej i informatyki. Połączona zrozumienie tych dziedzinach ma zasadnicze znaczenie dla skutecznego dostarczania i praktyki opieki zdrowotnej w 21 wieku, i jest niezbędna do prowadzenia w tej ciągle rozwijającej się branży. Praca w opiece zdrowotnej Zarządzania i Informatyki Nasi absolwenci pozostawi gotowy na najrozmaitsze role liderów i menedżerów opieki zdrowotnej, w tym: Dyrektor informatyki medycznej Dyrektor ds. informatycznych menedżerowie projektów VP technologii informatycznych Deweloperzy Analitycy Program Masters of Science in Healthcare Zarządzania i Informatyki (MS-HMI) jest 36-godzin interdyscyplinarny program. Kursy podstawowe (30 godzin kredytowych) Zapewnienie możliwości w zakresie: opieka zdrowotna Informatics & Data Analytics (SAS, R, SPSS) Zarządzanie, Zarządzanie, etyczne, prawne i bezpieczeństwo Baza danych, opracowywania oprogramowania (C ++ / Java), Data Mining Capstone golfowe (3 godzin kredytowych)... [-]

Kontakt
Adres lokalizacji
1000 Chastain Road
Kennesaw, Gruzja, GA, 30144 US
Adres lokalizacji
1100 South Marietta Pkwy
Marietta, Gruzja, GA, 30060 US