Kennesaw State University

Wstęp

Przeczytaj oficjalny opis

Witamy na nowej KSU

Kennesaw State University to kompleksowy uczelnia uznawana za jego ducha przedsiębiorczości, globalnego zaangażowania i poczucia wspólnoty. W trzecim co do wielkości uniwersytet Gruzji i jednym z pięćdziesięciu największych uczelni publicznych w kraju, Kennesaw State oferuje ponad 100 studiów licencjackich i magisterskich stopni, w tym rosnącą liczbę programów doktoranckich. Kennesaw State jest zobowiązana do zostania światowej klasy instytucja naukowa przygotowana do poszerzenia swoich zadań akademickich i badawczych oraz rozszerzenia jej zakresu na poziomie lokalnym, krajowym i globalnym.

Przez ponad 50 lat, Kennesaw State University został znany ze swojego ducha przedsiębiorczości i poczucia wspólnoty. Oferowanie kampusy w Marietta i Kennesaw, uczelnia znajduje się na północ od Atlanty i łączy podmiejskich ustawienie z dostępem do jednej z najbardziej dynamicznych miast w kraju. W trzecim co do wielkości uniwersytet Gruzji, Kennesaw State oferuje ponad 150 studiów licencjackich i magisterskich stopni, w tym rosnącą studiów doktoranckich. Wyznaczony przez Zarząd Regents Systemu University of Georgia, jako kompleksowego uczelni, Kennesaw State jest zobowiązana do zostania światowej klasy instytucja naukowa przygotowana do poszerzenia swoich zadań naukowych i badawczych i rozszerzyć jej zakres na poziomie lokalnym, regionalnym i krajowym.

Dwa wielkie Instytucje - One World-Class University

W dniu 6 stycznia 2015 roku Zarząd Regents Systemu University of Georgia zatwierdziła konsolidację Kennesaw państw i Southern Polytechnic State University. Stanowi piąty i największą konsolidację USG w jej dalszego zobowiązania do zwiększenia efektywności i skuteczności, aby lepiej służyć studentom i państwa.

Nowa Kennesaw State University łączy w sobie najlepsze z dwóch najbardziej szanowanych instytucji Gruzji w szkolnictwie wyższym. Kompleksowa uniwersytet, Kennesaw State jest kampus przeznaczenia oferując studentom szerokie spektrum środowisk akademickich jakości, coraz większa i tętniącego życiem kampusu nagradzanych gastronomicznych, a także szeroki wachlarz ofert sportowych. Z rankingu krajowym stopni w programach biznesowych, inżynierii i pierwszego roku, a także premier nauczania, Pielęgniarstwo, architektury, programów naukowych i matematycznych, nowy Kennesaw State University jest gotowy, aby stać Gruzji następna instytucja światowej klasy.

Kennesaw State University - By The Numbers

  • Razem rejestracji: 33000 (oparte na jesień 2015)
  • Wszystkich programów studiów: ponad 150 licencjackie, magisterskie i doktoranckie stopni
  • Na terenie kampusu pojemność obudowy: około 5200 i osiem akademików
  • Liczba absolwentów: więcej niż 100.000
  • Skutki gospodarcze: $ +1,2 mld euro - Board of Regents Systemie raportu Georgia University 2012
  • Kraje reprezentowane w organizmie studentów: 130
  • Studenci uczestniczący w zajęciach wychowania kontynuowanej: 17,210
  • Athletic drużyna: 18 NCAA Division I, w tym piłki nożnej (jesień 2015)

Kennesaw State University jest akredytowany przez Stowarzyszenie południowej kolegiów i szkół Komisję na kolegiach wyróżnienie licencjata, magistra, specjalisty i stopni doktorskich. Skontaktować się z Komisją w sprawie kolegiów w 1866 Southern Lane, Decatur, Georgia 30033-4097 lub zadzwoń 404-679-4500 na pytania dotyczące akredytacji Kennesaw State University.

Mission Statement KSU

Kennesaw State University oferuje wysoką jakość i produktywne, absolwent licencjackich, kształcenia i współpracy programów nauczania. Należą do nich możliwości kształcenia w dziedzinie architektury, sztuki, biznesu, informatyki, nauki, inżynierii i technologii inżynierii, Zdrowia i Opieki Społecznej, zaszczyty doświadczeń, nauk humanistycznych i społecznych, studiów interdyscyplinarnych, rozwój przywództwa, naturalne i fizyczne nauki, studiów za granicą oraz innych pokrewnych dyscyplin. Uczelni badania naukowe, stypendium twórcze działania i inicjatywy publiczni rozwinąć i zastosować wiedzę, przyczyniają się do rozwoju gospodarczego i poprawy jakości życia w społecznościach lokalnych, Gruzji, naród i świat.

Wartości KSU społeczności open, rzetelny i przemyślany intelektualnych dociekań, innowacyjne i twórcze rozwiązywanie problemów, profesjonalizm, kompetencję, współpraca, uczciwość i etyczne zachowanie, zaangażowane obywatelstwo, globalne zrozumienie, trwałość, wzajemnego szacunku i uznania dla człowieka i różnorodności kulturowej. Społeczność uniwersytecka dąży stale do zwiększenia sukcesu studentów, poprawę jakości instytucjonalnej, a odpowiedzi na zapotrzebowanie społeczne dla szkolnictwa wyższego.

Oświadczenie KSU Vision

Kennesaw State University będzie światowej klasy kompleksowe uczelni uznawana za jego doskonałości w edukacji, odkrycia, innowacji, technologii i zaangażowania społecznego na wszystkich poziomach, od lokalnego do globalnego. Doświadczenia KSU upoważniają członków i absolwentów społeczności uniwersyteckiej mieć wizję, odwagę i zdolność do przekształcenia w przyszłości.

Ta szkoła oferuje programy z:
  • Język angielski

Widzieć MSc »

Programy

Ta szkoła oferuje również:

MSc

MS Nauk Stosowanych ćwiczeń I Zdrowia

Stacjonarne W pełnym wymiarze godzin September 2017 Stany Zjednoczone Kennesaw Marietta

Master of Science in Applied Exercise i Nauk o Zdrowiu (AEHS) jest 36-godzinny program semestru absolwent Kinesiology który oferuje stężenia w dziedzinie fizjologii wysiłku fizycznego lub Sport Management. [+]

Test Master of Science in Applied Exercise i Nauk o Zdrowiu (AEHS) Jest to 36-godzinny program semestru absolwent Kinesiology który oferuje stężenia w dziedzinie fizjologii wysiłku fizycznego lub Sport Management. Program, który może zostać zrealizowane jako student w pełnym wymiarze godzin w ciągu czterech kolejnych semestrów, albo w dłuższym okresie czasu jako student w niepełnym wymiarze godzin. Większość klas programowe zostaną zaplanowane w późnych godzinach popołudniowych i wczesnym wieczorem w celu umożliwienia pracy specjalistów realizować zaawansowane przygotowania przy minimalnych zakłóceniach bieżących zobowiązań zawodowych. Program składa się z programem podstawowym (9 godzin), rdzeń koncentracji (15 godzin) w każdej dziedzinie fizjologii wysiłku fizycznego lub Sport Management, a doświadczenie Capstone (3-9 godzin) i zatwierdzony obieralnych (3-9 godzin). Dowiedz się więcej o programie. Program 36-godzinny semestralny z koncentracją w fizjologii ćwiczeń lub zarządzania sportowego. A a wybór spośród trzech doświadczeń zwieńczeniem do własnych celów zawodowych studentów. Full-Time i opcje rejestrowania w niepełnym wymiarze godzin, z klasami jeden dzień w tygodniu we wczesnych godzinach wieczornych. State-of-the-art Prillaman Hall, która zapewnia obszary badawcze, laboratoria komputerowe, salon absolwentem oraz tereny prywatne spotkanie grupy dla studentów. Możliwości Absolwent Asystent dostępne. Możliwości doświadczenie praktyczne w lokalnych, krajowych i międzynarodowych organizacji ruchu i sportu. Instrukcja w naszym state-of-the-art laboratorium wydajności ludzkiej. Ogólne wymagania dotyczące dopuszczenia tytuł licencjata lub równoważny w nauce ćwiczeń, zarządzania sportowego lub innego odpowiedniego pola z akredytowanych krajowych instytucji o dużym GPA co najmniej 3,0. Kandydaci z innych dyscyplin lub dziedzin pokrewnych zostaną zakwalifikowani do przyjęcia z dowodami fundamentalnych zajęć związane ze stopniem. Doświadczenie zawodowe w dziedzinie... [-]

Kontakt
Adres lokalizacji
1000 Chastain Road
Kennesaw, Gruzja, GA, 30144 US
Media społecznościowe
Adres lokalizacji
1100 South Marietta Pkwy
Marietta, Gruzja, GA, 30060 US