Przeczytaj oficjalny opis

Irvine Valley College (IVC) Łączy środowisko małego college'u z ponad 60 hektarami nowoczesnych urządzeń i wyposażenia; Oddany personel; I znakomitym wydziałem, który łączy wiedzę i doświadczenie z szczerego zaangażowania w naukę. IVC oferuje zajęcia dzienne i wieczorowe, w kampusie lub online. Po utworzeniu w 1979 r. Kampusu satelitarnego IVC stała się niezależną instytucją w 1985 r., A jej transfery i kampusy rozwijają się. Jego wydział obejmuje autorów, naukowców Fulbrighta, naukowców, profesjonalnych muzyków i przedsiębiorców, którzy są dostępni i skupiają się na studentach.

Inicjatywa Partnerstwa na rzecz Efektywności Instytucjonalnej (IEPI)

Inicjatywa Inicjatywy na rzecz Efektywności Instytucjonalnej (IEPI) to wspólny wysiłek, aby pomagać w zwiększaniu efektywności instytucjonalnej Kalifornijskich Kolegiów Społecznych. IEPI zwróciło się do wszystkich szkół wyższych w Kalifornii o rozmowę na temat kilku wskaźników, które odzwierciedlają różne aspekty działalności Kolegium. Komitet Efektywności Instytucjonalnej IVC dokonał przeglądu tych danych i ustalił cele na nadchodzący rok. Cele te będą monitorowane i omawiane przez Komitet Efektywności Instytucjonalnej, a wszelkie zmiany zostaną zgłoszone społeczności kolegium. IVC oczekuje rozszerzenia naszego zaangażowania w IEPI w nadchodzącym roku i dalszego wykorzystywania danych w celu poprawy u studentów sukcesu i skuteczności instytucjonalnej.

Wizja

Irvine Valley College to pierwszorzędna instytucja edukacyjna, która zapewnia uczniom możliwości powodzenia dzięki wyjątkowym usługom i dynamicznym partnerstwom.

Misja

Irvine Valley College oferuje jasne i wytyczone ścieżki transferu, certyfikaty, stopnie naukowe, zatrudnienie i dalsze kształcenie w różnorodnej i dynamicznej społeczności lokalnej i globalnej. Wspieramy dostęp uczniów, sukces i sprawiedliwość. IVC wspiera rozwój gospodarczy i rozwój siły roboczej poprzez strategiczne partnerstwo z siecią biznesu, rządu i edukacji.

Międzynarodowe Centrum Studenckie

IVC jest wszechstronną uczelnią z prawie 15 000 studentów, w tym ponad 860 studentów zagranicznych. Założona w 1979 roku szkoła jest liderem wśród szkół wyższych w kraju. IVC przygotowuje studentów do transferu na uniwersytety w Stanach Zjednoczonych. IVC oferuje ponad 80 Associate Degree oraz ponad 60 karier i certyfikatów technicznych.

IVC uważa, że ​​studenci zagraniczni dodają do różnorodności kulturowej i doświadczenia edukacyjnego wszystkim studentom. Witamy studentów zagranicznych w naszym kampusie i zapewniamy silne wsparcie od naszego profesjonalnego personelu w Międzynarodowym Programie Studenckim. Zachęcamy do zapoznania się z informacjami na kolejnych stronach, aby dowiedzieć się więcej o programach i usługach akademickich dostępnych w IVC.

Programy prowadzone przez:
  • Język angielski

Ta szkoła oferuje również:

Powiązany program

Irvine Valley College

Szkoła Kinezjologii, Zdrowia i Atletyki w Irvine Valley College oferuje studentom możliwość uczenia się w koncepcji sprawności fizycznej i zdrowia. Studenci nie tylko ćwi ... [+]

Szkoła Kinezjologii, Zdrowia i Atletyki (KHA) oferuje programy i kursy dla każdego studenta w IVC. Dla osób poszukujących możliwości transferu i kariery, KHA zapewnia naukę dla studentów pragnących przygotować się do kariery zawodowej w nauczaniu (wychowanie fizyczne na terenach K-12 i przystosowanych) i związanych z nimi dyscyplinach w dziedzinie trenowania sportu, trenowania, ćwiczeń, fitness, nauk o zdrowiu i Psychologia sportu.

Kinesiologia to dyscyplina integracyjna skupiająca się na różnych elementach i procesach ruchu człowieka związanych z aktywnością fizyczną i sportem, obejmujących obszary anatomii, fizjologii, neurologii, biochemii, biomechaniki, psychologii, historii i socjologii.... [-]

Stany Zjednoczone Irvine
Wrzesień 2019
Język angielski
W pełnym wymiarze godzin
2 lat(a)
Ośrodek kształcenia
Czytaj więcej po polsku
Irvine Valley College

Szkoła Nauk o życiu w Irvine Valley College oferuje szeroką gamę kursów w dziedzinie nauk biologicznych oraz kursy w zakresie badań nad środowiskiem. Kursy wprowadzające ... [+]

Szkoła Nauk o życiu w Irvine Valley College oferuje szeroką gamę kursów w dziedzinie nauk biologicznych oraz kursy w zakresie badań nad środowiskiem. Kursy wprowadzające koncentrują się na teorii i koncepcji w pięciu podstawowych obszarach: biologii komórkowej i molekularnej, genetyce, ewolucji, ekologii i biologii całych organizmów. Bardziej wyspecjalizowane kursy badają rozszerzenia tych podstawowych zasad, odnosząc się do różnych dziedzin nauki, w tym botaniki, zoologii, anatomii człowieka, fizjologii człowieka, biologii komórkowej, mikrobiologii, historii naturalnej i biologii morskiej. Studenci mogą ukończyć kursy w obrębie departamentu w celu spełnienia wymagań ogólnych w zakresie edukacji, aby spełnić wymagania wstępne dotyczące programów związanych ze zdrowiem, takich jak pielęgniarstwo, spełnienia wymagań dotyczących ukończenia studiów w przyszłych instytucjach transferowych lub ukończenia studiów stacjonarnych z dziedziny biologii lub zdrowia Nauki. ... [-]

Stany Zjednoczone Irvine
Wrzesień 2019
Język angielski
W pełnym wymiarze godzin
2 lat(a)
Ośrodek kształcenia
Czytaj więcej po polsku

IRVINE VALLEY COLLEGE

Irvine Valley College (Demo)