IES Abroad

Wstęp

Przeczytaj oficjalny opis

Wysoka siła, która poruszy świat.

Wszystko co robimy jest o IES za granicą student. Nasz głęboko namiętny zespół studiów za granicą specjalizuje się w tworzeniu jednorazowych edukacyjnych przygód, które wykraczają poza oczekiwania. Naszym celem jest rocznie rocznie około 6 000 studentów studiujących za granicą.

Z naszej siedziby w Chicago do naszego ponad 125 studiów za granicą programów w ponad 30 globalnych miejscach na całym świecie, tworzymy autentyczne globalne wykształcenie i życie potwierdzające doświadczenia kulturowe. Pracujemy w IES Abroad, ponieważ uważamy, że każdy student powinien mieć możliwość wyjazdu za granicę - szczególnie w zabawnym, bezpiecznym i doskonałym środowisku akademickim i kulturalnym.

Wierzymy tak mocno w moc naszego programu, że aktywnie rekrutujemy studentów z różnych populacji i zapewniamy corocznie ponad 4 miliony dolarów rocznie. Jesteśmy dumni, że nasi studenci są tak różnorodni i ekscytujący, jak kraje, w których studiują.

Kim jesteśmy

Instytut Międzynarodowego Studowania Studentów ("IES Abroad") Reprezentuje konsorcjum ponad 235 amerykańskich uczelni wyższych. Jako organizacja non-profit 501 (c) (3), IES Abroad posiada całą Radę Dyrektorów i rozbudowany system zarządzania akademicką, który obejmuje 5 komitetów reprezentujących demokrację z konsorcjum IES Abroad.

Od momentu powstania w 1950 r., Ponad 100 000 studentów uczestniczyło w programach międzynarodowych za granicą IES Abroad. IES Abroad prowadzi ponad 120 programów w ponad 30 lokalizacjach w Europie, Afryce, Azji, Ameryce Południowej, Australii i Nowej Zelandii. Z każdym rokiem ponad 6.000 studentów uczęszczało do programów IES Abroad, IES Abroad jest największym ośrodkiem studiów zagranicznych w Stanach Zjednoczonych i innowacyjnym liderem w dziedzinie studiów za granicą.

badanie

Nasza misja

IES Abroad kształci studentów, aby stały się światowymi liderami poprzez studia za granicą i praktyki stacjonarne, które oferują studentom na całym świecie doświadczenia w nauce empirycznej, które spełniają najwyższe standardy jakości akademickiej.

Nasza wizja

Nasza wizja na przyszłość pozostaje związana z pierwotnym programem IES Abroad w 1950 roku ... świat pełen kompetentnych kompetencji między kulturami, którzy mają zarówno umiejętność zrozumienia, jak i umiejętności, aby skutecznie, humanitarnie i pozytywnie poruszać się po różnych kulturach, polityce, edukacji, biznesie , Lub sektora non-profit.

NASZA FILOZOFIA

Zależy nam na tym, aby po raz pierwszy zainteresować naszych studentami, dostarczając lepsze programy akademickie i zapewniając doskonałą obsługę naszym studentom i partnerom edukacyjnym na całym świecie. Są to nasze najwyższe priorytety.

Uważamy, że przejrzystość, najlepsze praktyki i utrzymanie integralności naszych zasad biznesowych leżą w najlepszym interesie naszych studentów, naszych globalnych partnerów akademickich i naszej organizacji. Struktura zarządzania IES Abroad obejmuje system nadzoru charakteryzowany przez członków konsorcjum i kontrolerów prowadzonych przez strony trzecie.

student

Co oferujemy

Paszport do globalnego obywatelstwa.

IES Abroad tworzy podróż - ekscytujące wyzwanie dla akademików i zanurzenia kulturowego - niezrównane globalne doświadczenie edukacyjne. Nasz światowy wydział i wymagające, istotne kursy angażują i inspirują uczniów, odkrywając nieoczekiwane sposoby uczenia się zarówno wewnątrz, jak i poza klasą.

Wkrótce nasi uczniowie znajdują się na przecięciu biegłości językowej i komunikacji międzykulturowej, gdy uczą się poruszać światem jako globalni obywatele XXI wieku. Oto jak to robimy:

 • Ponad 125 programów akademickich
 • Programy w 30+ miastach i 21 krajach
 • Sieć 600 ambasadorów, którzy zgłosili się na ochotnika do odpowiedzi na pytania
 • Ponad 1200 kursów IES Abroad prowadzonych przez wykwalifikowaną kadrę międzynarodową
 • Przelew, na podstawie programów już zatwierdzonych przez szkoły domowe uczniów lub za pośrednictwem programów akredytowanych przez Szkołę Rekrutacji IES Abroad, Uniwersytet w Rochester
 • Opcje mieszkaniowe zabezpieczone i sprawdzane przez IES za granicą, w tym domostwa, hale gościnne z lokalnymi studentami i / lub mieszkaniami (często z asystentem miejscowym)
 • Ponad 4 miliony dolarów w stypendiach IES Abroad oraz pomoc
 • Możliwość odbycia kursów w jednym z międzynarodowych uczelni partnerskich wraz z lokalnymi studentami
 • Osoba doradzająca w kwestiach przedwczesnego wyjścia, problemów i procesów
 • Pomoc w procesie składania wniosków wizowych
 • Kompleksowe usługi w zakresie ochrony zdrowia i bezpieczeństwa, w tym:
  • Pomoc personelu ratunkowego na miejscu w każdym miejscu w każdej sekundzie w celu zaspokojenia natychmiastowych potrzeb zdrowotnych i bezpieczeństwa uczniów
  • Międzynarodowe ubezpieczenie zdrowotne w nagłych wypadkach
  • Dziekan studiów w Stanach Zjednoczonych oraz personel pomocniczy, którzy opracowują i nadzorują protokół zdrowia i bezpieczeństwa, konsultują się z ośrodkami IES Abroad Center, aby utrzymać wysokie standardy bezpieczeństwa i służyć jako kontakt w nagłych wypadkach
  • Międzynarodowy plan polityki zarządzania kryzysowego i procedur awaryjnych we wszystkich miejscach ewakuacji w przypadku klęski żywiołowej, niepokojów politycznych lub działań terrorystycznych.
 • Kompleksowe zasoby przedwczesne, w tym informacje kulturalne i akademickie
 • Dostęp do Moodle, środowiska nauki online, które angażuje uczniów spoza klasy
 • Pomoc rodzinna, w tym Przewodnik rodzinny IES Abroad
 • Doświadczony i oddany personel lokalny
 • Posiłki, w zależności od wyboru kuchni
 • Praktyki i praktyki terenowe w takich dziedzinach jak: sztuka / teatr, biznes, edukacja, rząd / polityka, prawa, nauki / programy związane z ochroną zdrowia, organizacje społeczne / organizacje pozarządowe
 • Uczenie się usług i wolontariat w różnych lokalnych, krajowych i międzynarodowych organizacjach charytatywnych w takich dziedzinach jak: dobrostan zwierząt, rozwój społeczności, rozwój gospodarczy, edukacja, zdrowie, prawa człowieka itp.
 • Kompleksowa orientacja i programowanie re-entry, które koncentruje się na dostosowaniach kulturowych, wyznaczaniu celów i osiągnięciach, a także przygotowaniu się do powrotu do domu
 • Dostęp do zorganizowanych wycieczek polowych i wydarzeń kulturalnych
 • Transkrypcja
 • Dostęp do naszej sieci 100 000+ absolwentów i biuletynu wymiany w Bi-rocznym biuletynie
Ta szkoła oferuje programy z:
 • Język angielski

Widzieć Kursy - HealthcareStudies » Widzieć Summer courses » Widzieć Kursy - AcademicCourses »

Programy

Ta szkoła oferuje również:

Kursy

Lato Cape Town - Kurs Na Temat Zdrowia

Stacjonarne W pełnym wymiarze godzin 6 tygodnie September 2018 Republika Południowej Afryki Kapsztad Hongkong + 1 więcej

Zaprojektowany z myślą o studentach zainteresowanych karierą związaną z opieką zdrowotną, program ten stwarza możliwości badania i przeglądu świadczenia opieki zdrowotnej w Republice Południowej Afryki. Wizytacje terenowe i staże w miastach otaczających Kapsztad i tygodniową wycieczkę na obszarach wiejskich w północnej części Południowej Afryki [+]

Przegląd

Otoczony górami i morzem w pobliżu południowego krańca Afryki, Kapsztad jest nie tylko jednym z najpiękniejszych miast na świecie, ale także idealnym miejscem do doświadczania dynamicznej zmiany w kraju, który jest zarówno wysoko rozwinięty na obszarach, jak iw bardzo słabo rozwiniętych w innych. Nauczysz się szczegółowych informacji na temat wysiłków Republiki Południowej Afryki, aby zapewnić skuteczną opiekę zdrowotną biedniejszym mieszkańcom miast i wsi na całym świecie poprzez wykłady i obserwacje.

Zaprojektowany z myślą o studentach zainteresowanych karierą związaną z opieką zdrowotną, program ten stwarza możliwości badania i przeglądu świadczenia opieki zdrowotnej w Republice Południowej Afryki. Wizytacje terenowe i staże w okręgach wokół Kapsztadu oraz tygodniowa wycieczka na obszarach wiejskich w północnej części Południowej Afryki dostarczają doświadczeń z pierwszej ręki z wieloma kwestiami zdrowotnymi, które stanowią wyzwanie dla Afryki Południowej i krajowego wysiłku na rzecz poprawy zdrowia publicznego.... [-]


London - Praktyka Zdrowotna I Polityka Zdrowotna

Stacjonarne W pełnym wymiarze godzin 1 semestr September 2018 Wielka Brytania Londyn Hongkong + 1 więcej

Nie tylko ucz się na temat opieki zdrowotnej w klasie - zanurz się w teorii i praktyce w zmaganiu się z problemami zdrowia publicznego w Wielkiej Brytanii i Kingston na Jamajce, które mają wpływ na społeczności lokalne, kraje i globalną populację. [+]

Przegląd

Nie tylko ucz się na temat opieki zdrowotnej w klasie - zanurz się w teorii i praktyce w zmaganiu się z problemami zdrowia publicznego w Wielkiej Brytanii i Kingston na Jamajce, które mają wpływ na społeczności lokalne, kraje i globalną populację.

Program nauczania dla tego programu został stworzony w celu zaspokojenia potrzeb akademickich i zainteresowań studentów w przedkomercyjnych studiach medycznych oraz głównych i nieletnich służby zdrowia, a także studentów studiujących antropologię, ekonomię, naukę polityczną, psychologię lub socjologię.

Poprzez nasz program odkryjesz różne perspektywy, wyzwań i potrzeby różnych mieszkańców w Londynie i Kingston, z możliwością uczenia się po raz pierwszy w życiu.... [-]


Santiago Styczeń - Badania Nad Zdrowiem

Stacjonarne W pełnym wymiarze godzin 3 tygodnie February 2018 Chile Santiago Hongkong + 1 więcej

Idealny dla studentów rozważających karierę w dziedzinach związanych ze zdrowiem, program ten oferuje możliwość poznania polityki opieki zdrowotnej i systemów świadczenia usług w kontekście chilijskiego, skupionego wokół społeczności, publicznego i prywatnego systemu opieki zdrowotnej. [+]

Przegląd

Odwiedzisz prywatne i publiczne kliniki / szpitale i współpracujesz z różnymi pracownikami służby zdrowia. Doświadczenie i badanie różnorodnych obowiązków różnych pracowników służby zdrowia.

Koszt

Wiosna 2017

Czesne : 2,360 dolarów Obudowa : 675 dolarów Ubezpieczenie : 60 USD Razem : 3,095 dolarów

Zastanów się, że ceny są punktem wyjścia. Zachęcamy do skontaktowania się z biurem studiów za granicą w celu ustalenia faktycznego kosztu podczas faktoringu w zakresie pomocy finansowej, stypendiów, polityki szkoły domowej oraz innych czynników.

[-]

Santiago Summer - Kurs O Zdrowiu

Stacjonarne W pełnym wymiarze godzin 7 tygodnie September 2018 Chile Santiago Hongkong + 1 więcej

Uczestniczysz w Seminarium Programu Badań nad Zdrowiem, a jednocześnie doskonal swoje umiejętności komunikacyjne w ramach kursu hiszpańskiego w zakresie praktyki lekarskiej. Wszystkie kursy prowadzone są w języku hiszpańskim i przeznaczone dla studentów z zaawansowanymi umiejętnościami językowymi. [+]

Przegląd

Otoczony górzystymi górami Santiago to wyrafinowane, nowoczesne miasto o liczbie mieszkańców powyżej 6,6 milionów mieszkańców. Jest to również stolicą Chile, kraju z najsilniejszą i najbardziej zróżnicowaną gospodarką w Ameryce Południowej. Ponieważ Chile ma wspólnotowy system opieki zdrowotnej, studia w Santiago pomagają zdobyć doświadczenie w zakresie zdrowia publicznego i docenić praktyki opieki zdrowotnej opartej na kulturze.

Uczestniczysz w Seminarium Programu Badań nad Zdrowiem, a jednocześnie doskonal swoje umiejętności komunikacyjne w ramach kursu hiszpańskiego w zakresie praktyki lekarskiej. Wszystkie kursy prowadzone są w języku hiszpańskim i przeznaczone dla studentów z zaawansowanymi umiejętnościami językowymi. Ponadto program zapewnia możliwości całościowego wzrostu, w tym działania zwiększające naukę międzyludzką i międzykulturową, podczas gdy w Chile.... [-]


Santiago – Health Studies

Stacjonarne W pełnym wymiarze godzin 1 - 2 semestry February 2018 Chile Santiago Hongkong + 1 więcej

[+]

Przegląd

Santiago liczy ponad 5 milionów ludzi, Santiago jest stolicą Chile i jej największego miasta. Jego mieszkańcy mają wspólnotowy system opieki zdrowotnej, który będzie mógł obserwować i doświadczać z pierwszej ręki podczas studiowania studiów medycznych w Santiago, począwszy od jesieni 2017 roku.

Zaprojektowany z myślą o zaawansowanych hiszpańskich studentach z dziedziny zdrowia, takich jak Pre-Med, Nursing i Public Health oraz studenci innych dziedzin związanych ze zdrowiem, program studiów zagranicznych oferuje cenną wiedzę o systemie opieki zdrowotnej w Santiago. Opracujesz doświadczenie związane z opieką zdrowotną, a jednocześnie poprawisz umiejętności komunikacyjne podczas hiszpańskiego kursu dla lekarzy.... [-]


Filmy

Study with IES Abroad

About IES Abroad

The Power of Cultural Immersion

Benefits of Study Abroad

Kontakt
Adres lokalizacji
33 W. Monroe St.
Suite 2300

Chicago, Illinois, IL, 60603-5405 US
Adres lokalizacji
Amsterdam, NL
Adres lokalizacji
Arles, Prowansja-Alpy-Lazurowe Wybrzeże, FR
Adres lokalizacji
Auckland, NZ
Adres lokalizacji
Barcelona, ES
Adres lokalizacji
Beijing, CN
Adres lokalizacji
Berlin, Berlin Region, DE
Adres lokalizacji
Buenos Aires, AR
Adres lokalizacji
Cape Town, ZA
Adres lokalizacji
Christchurch, NZ
Adres lokalizacji
Dublin, IE
Adres lokalizacji
Freiburg, Baden-Württemberg, DE
Adres lokalizacji
Granada, ES
Adres lokalizacji
London, Anglia, GB
Adres lokalizacji
Madrid, ES
Adres lokalizacji
Milan, IT
Adres lokalizacji
Nagoya, JP
Adres lokalizacji
Nantes, Loary, FR
Adres lokalizacji
Upper East Side, Nowy Jork, NY, US
Adres lokalizacji
Nice, Prowansja-Alpy-Lazurowe Wybrzeże, FR
Adres lokalizacji
Paris, Île-de-France, FR
Adres lokalizacji
Oxford, Anglia, GB
Adres lokalizacji
Quito, EC
Adres lokalizacji
Rabat, MA
Adres lokalizacji
Rome, IT
Adres lokalizacji
Salamanca, ES
Adres lokalizacji
Santiago, CL
Adres lokalizacji
Shanghai, CN
Adres lokalizacji
Siena, IT
Adres lokalizacji
Sydney, Nowa Południowa Walia, AU
Adres lokalizacji
Tokyo, JP
Adres lokalizacji
Galapagos Islands, EC
Adres lokalizacji
Vienna, AT
Adres lokalizacji
Hong Kong, HK